New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályáncsebi
Nem lattam tul sok NCAA meccset, de par FLorida talalkozo azert becsuszott es azokon Punci kritikan alul teljesitett. Hogy kik ellen jatszottak arra mar nem emlekszem, de ossze-vissza hajigalta a shotgun snappeket es nagyon latszott rajta, hogy o nem center, hanem inkabb guard. Egyebkent sok szaki irja rola, hogy soha nem volt olyan jo, mint a bratyo.

Ettol fuggetlenul persze lehet, hogy draftoljuk, csak en marhara meglepodnek, es nagyon nem tetszene. (De valoszinu, hogy nem fogjak kikerni a velemenyemet 😀 )lotus86
Huhh hát róla egyből két elbaszott snap jut eszembe...Persze gondolom NFL-ben guardként játszana. Meg nem is hiszem, hogy őt draftoljuk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kaptunk 2 db 6 körös picket kompenzációnak Carrért és Fred Robbinsért. Reméljük idén bejönnek majd a hátsó körös húzásaink.

Ayers egész szimpatikusan nyilatkozik, bár gondolom ez eléggé rutin dolog

Mondjuk ha nem lesz training camp esetleg, akkor kicsi az esély hogy ezekből a pickekből bármi igazán jó kijöjjön. Sajnos.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályáncsebi
Nem lattam tul sok NCAA meccset, de par FLorida talalkozo azert becsuszott es azokon Punci kritikan alul teljesitett. Hogy kik ellen jatszottak arra mar nem emlekszem, de ossze-vissza hajigalta a shotgun snappeket es nagyon latszott rajta, hogy o nem center, hanem inkabb guard. Egyebkent sok szaki irja rola, hogy soha nem volt olyan jo, mint a bratyo.

Ettol fuggetlenul persze lehet, hogy draftoljuk, csak en marhara meglepodnek, es nagyon nem tetszene. (De valoszinu, hogy nem fogjak kikerni a velemenyemet 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.

az új igazolások 😛 Mascherano ezen a képen is elég értelmes fejet vág.gerle
az Wyatt 😀

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 591 — Lucas Scott
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályán

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye

az új igazolások 😛 Mascherano ezen a képen is elég értelmes fejet vág.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na akkor:
Brady fiú - Manning lány az egyik ágról, másik ágról Rivers kölyök + Rodgers kölyök
Aztán ezeket is keresztezzük, és 2 emberöltő múlva megvan A QB 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)Höri
Bradynek van már kisfia? Mert akkor még a keresztezés is játszik.tenorx
igen, Benjamin Brady, meg egy zabigyerek is van elvileg 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)Höri
Bradynek van már kisfia? Mert akkor még a keresztezés is játszik.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Ne hülyéskedj! Azt akarod, hogy elérje az átok?😊vadibandi
Idén szerintem már úgyse lesz szezon, jövőre meg már a kövi rész lesz, és nem ő lesz rajta. De igazad van, nem kell az átok. 😊

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Azért az mindent elmond, hogy a Seahawks-nál a közönséget kellett jelölni 😛

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Ne hülyéskedj! Azt akarod, hogy elérje az átok?😊




több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
offseasonban én full lamer vagyok, ha Vágónál kellene mondanom 10 egyetemi játékost, izzadnék a 40 milláért, ezért óvatosan kérdem, lesz e szezon, melyik a hiteles hírforrás, van e értelme a draftnak?
😀vittore
szezon nem lesz, draft kérdéses egyelőre, de mindenképpen lenne értelme
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
offseasonban én full lamer vagyok, ha Vágónál kellene mondanom 10 egyetemi játékost, izzadnék a 40 milláért, ezért óvatosan kérdem, lesz e szezon, melyik a hiteles hírforrás, van e értelme a draftnak?
😀
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.salander
McCarthy ma megsértül a pro day-enHöri
Ez komoly? Én utoljára csak azt olvastam róla, hogy 1-2 csapat biztos lehagyja a boardjáról a korábbi vállsérülése miatt. (Meg azt hogy voltak a Giantstől a Miami Pro Dayén - ami könnyen lehet hogy nem is neki szól.)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.salander
McCarthy ma megsértül a pro day-en

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esélySzesze
jaja, akkor már valószínűbb, hogy a másodikban jön egy LB.gerle
másodikban, csak kurva nagy reach árán lehetett volna lb-t húzni, szóval sztem nem gáz, hogy nem ott vittél lb-t


JT Daniels fan
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esélySzesze
jaja, akkor már valószínűbb, hogy a másodikban jön egy LB.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esély
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.Lance
gondolom azért h senki ne legyen munkanélküli, de ha egy másik csapat vinne vkit ott értelemszerűen kapna fizetést
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.