New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Végén már az összes FA távozni fog... :rolleyes:

Jacobs: 147 carries
Bradshaw: 276 carries

Sztem nem arról van szó, hogy Bradshaw távozni fog.Asbee
Márpedig sztem nem tartjuk meg mindkét futót, max az egyiket és mivel most Jacobs felé nyitottunk, így Bradshawnak jelentősen csökkentek az esélyei.Szesze
Bradshawnwk meg azt mondtuk (szerinte), hogy fontosnak tartjuk az ujraigazolasat, plusz ugye Jacobsnak elo szerzodese van, szoval neki gyakorlatilag kuss a neve.

Nagy sakkjatszma az egesz. Coefildrol ugy nyilatkozott Reese vagy TC, hogy kb. az jon le, hogy le se szarjak, Kiwinek meg lehet vissza kell vonulni, mert ugy nez ki, hogy nem csak egy "sima" IR nyakserulese van stb. Sok a kod jelenleg, ez a rohadt CBA ugy nagyon nem tesz jot az egesznek.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Végén már az összes FA távozni fog... :rolleyes:

Jacobs: 147 carries
Bradshaw: 276 carries

Sztem nem arról van szó, hogy Bradshaw távozni fog.Asbee
Márpedig sztem nem tartjuk meg mindkét futót, max az egyiket és mivel most Jacobs felé nyitottunk, így Bradshawnak jelentősen csökkentek az esélyei.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Végén már az összes FA távozni fog... :rolleyes:

Jacobs: 147 carries
Bradshaw: 276 carries

Sztem nem arról van szó, hogy Bradshaw távozni fog.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/02/giants_tom_coughlin_says_brand.html
Gondolom Bradshaw-val nem hosszabbítunk.Lance
Nem lesz meglepő, ha kettejük közül Jacobs mellett döntünk. Bradshaw rengeteg meccsdöntő fumblija egyértelműen eldönti ezt a kérdést.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/02/giants_tom_coughlin_says_brand.html
Gondolom Bradshaw-val nem hosszabbítunk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ironroy: A Marák megmondták hogy amíg nincs rendezve a CBA kérdése, addig egyik segédedzőhöz sem nyúlnak mert a "szervezet nem hagy cserben senkit".salander
ami egyébként egy nagyon szimpatikus lépés tőlük szvsz.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
ironroy: A Marák megmondták hogy amíg nincs rendezve a CBA kérdése, addig egyik segédedzőhöz sem nyúlnak mert a "szervezet nem hagy cserben senkit".
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Helló srácok, rég nem írtam már... azt olvastam hogy Tom Quinn még mindig a Giants alkalmazásában áll, ez csak számomra érthetetlen??? :rolleyes:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én is a Carimi csapatbuszon utazom, de kb elképzelhetetlennek tartom, hogy első körben RT-t húzzunk még akkor sem, ha McKenzienek akkor is kb ez az utolsó éve ha valami sérülés nem jön közbe esetleg. Sokkal egyszerűbb lenne a dolog, ha játszott volna a Senior Bowlon és láttuk volna, hogy mire megy pass protectionben.

Azokból az OT-kal amiket hozzánk írogatnak, hát... Derrek Sherrod. Ha gonosz akarnék lenni, akkor ő már a rosteren van Will Beatty kódnéven. Még egyet belőle? De még mindig ő tűnik a legnormálisabbnak. Tyron Smith ... hatalmas lehetőség van benne (ezeket imádja Reese), de ugye fel kéne hizlalni meg erősíteni (ezt már nem imádja, mert a hiperatlétákat imádja) JPP-vel ellentétben az OT poszt nem ér meg egy első körös projektet. Nate Soldert viszonylag noname passrusherek kifilézték a Senior Bowlon és futásblokkolásban sem jó. Castonzo, őt csak nem tudom... Valahogy olyan közepes az egész.

szerk. (Na közben kiderült hogy Tyron Smith 280valamennyi helyett 307 fontos súllyal méreckedett; így még a látóterünkbe is kerülhet.)

Remélem Carimi valahogy fel tudja hívni magára a figyelmet a Combineon és vigyük el őt RT-nek. Egyébként meg hagyni kéne az első körös OT draftot. Beatty nem volt olyan rossz idén: sokkal kevesebb supportot kapott mint Diehl meg Andrews és inkább a szabálytalanságai voltak zavaróak (ezen dolgozhattak/dolgozhatnak a nyáron). Lehet inkább a későbbi körös direkt RT jelölteket kéne tanulmányozni.salander
Az, hogy Carimi nem jatszott, az nem nagy gond, hiszen az edzesek a lenyegesek, ott meg terminator volt. Vele az a baj, hogy serulekeny. Senior Bowlt is serules miatt hagyta ki, de ha utananezel, a college palyafutasa sem volt mentes serulesektol, de annyira nem, hogy draft topicba JJ valahonnan bemasolt egy top 3 combine listat (pl. top 3 legnehezebbb interwiev, top 3 aki a legtobbet nyerheti stb.) es a top 3 legkemenyebb orvosi vizsgalatnal Carimi volt az elso.
Az a baj, hogy ha nagyon kukacos akar lenni az ember, akkor mindegyik hypeolt OT ellen lehet erveket felhozni, ha mast nem, akkor azt, hogy senior bowlon nem volt jo (ide az edzesek is beletartoznak), tehat mindenki a sajat szaja ize szerint alakithatja a rangsorat. Ugye a nepszeruek a "Solder csak passblockra jo", "Tyron Smith nem eleg nagy" - most meg majd az lesz, hogy mar nem elegge freak, "Castonzot szopattak senior bowlon" - ahol jatszattak guardkent is, ahova a magassaga miatt nem eppen megfelelo, igazabol Sherrod az, akirol se jo, se rossz nem roppent fel ergo tok felesleges talalgatni, ugyis itt a combine meg majd jonnek az ilyen-olyan pro dayek stb. Az OT dologgal azert erdemes megbaratkozni, mert 1/19-re jelenleg ugy tunik, hogy ar/ertek aranyban az OT a legvaloszinubb huzas (combine azert borithatja a papirformat, bar a 4.20-at futo allatok bankodhatnak, hiszen iden nem lesz "Al faktor" az 1. korben), esetleg egy CB vagy a Rudi draft (Mondjuk o is szerepelt a razos orvosi vizsgalatok listan). LB nagyon meglepne, oda nekunk kesz jatekos kell.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egy jó OT simán megéri az első kört, az egyik legfontosabb poszt az egész NFLben, én fal emberekre sosem sajnálom a korai körös pickeket.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
(Ja, masik nagy kinti poen a JPP to OLB 😀 , SIntim to DE - utobbiban van racio, elso meg szimplan baromsag)
lotus86
Utóbbi szvsz nem lenne hülyeség sőt...Kérdés mi lesz majd Sintimmel sérülése után, de nálunk ez a 4-3-as OLB poszt nemigen jött be neki. Plusz ha Kiwi megy, akkor Tuck, Osi, JPP mögött el tudna játszadozni szükség esetén.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én is a Carimi csapatbuszon utazom, de kb elképzelhetetlennek tartom, hogy első körben RT-t húzzunk még akkor sem, ha McKenzienek akkor is kb ez az utolsó éve ha valami sérülés nem jön közbe esetleg. Sokkal egyszerűbb lenne a dolog, ha játszott volna a Senior Bowlon és láttuk volna, hogy mire megy pass protectionben.

Azokból az OT-kal amiket hozzánk írogatnak, hát... Derrek Sherrod. Ha gonosz akarnék lenni, akkor ő már a rosteren van Will Beatty kódnéven. Még egyet belőle? De még mindig ő tűnik a legnormálisabbnak. Tyron Smith ... hatalmas lehetőség van benne (ezeket imádja Reese), de ugye fel kéne hizlalni meg erősíteni (ezt már nem imádja, mert a hiperatlétákat imádja) JPP-vel ellentétben az OT poszt nem ér meg egy első körös projektet. Nate Soldert viszonylag noname passrusherek kifilézték a Senior Bowlon és futásblokkolásban sem jó. Castonzo, őt csak nem tudom... Valahogy olyan közepes az egész.

szerk. (Na közben kiderült hogy Tyron Smith 280valamennyi helyett 307 fontos súllyal méreckedett; így még a látóterünkbe is kerülhet.)

Remélem Carimi valahogy fel tudja hívni magára a figyelmet a Combineon és vigyük el őt RT-nek. Egyébként meg hagyni kéne az első körös OT draftot. Beatty nem volt olyan rossz idén: sokkal kevesebb supportot kapott mint Diehl meg Andrews és inkább a szabálytalanságai voltak zavaróak (ezen dolgozhattak/dolgozhatnak a nyáron). Lehet inkább a későbbi körös direkt RT jelölteket kéne tanulmányozni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Carimi nem játszott a Senior Bowlon sérülés miatt 😀

Az edzéseken viszont tényleg jó volt.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Shockey anno edzesen kuldte el Reese-t a busba az ujsagirok elott (nem is egyszer), szoval nincsen sok esely arra, hogy viszajon, plusz tenyleg nem kell. En meg mindig kedvelem, Saintsesek szerint sokat valtozott (mondjuk volt honnan), szoval en szurkolok neki. Bar mar nem a regi, de a TE hianyos csapatoknal meg harcban lehetne a kezdo posztert is. (pl. Rams, mas kerdes, hogy ra merik-e engedni Bradfordra)

Drafthoz meg annyit, hogy Giantses oldalakon a coloradoi Jimmy Smith CB-t sem tartjak kizartnak, mint 1. koros valasztast. A srac CB, de 6`2 es 205 font. Cornernek emberes. 😀
Aki esetleg latta jatszani, annak megkoszonnem, ha irna rola par sort. (Olvasni en is tudok)lotus86
Első körös CB sztem nem várható, főleg h elég mély idén a corner poszt, de persze ki tudja. Engem mindenesetre meglepne, most h kicsit elkezdtem utána nézni a prospecteknek még inkább OL felé húzok első körben. Azon a ponton ahol mi választunk vszínű még bent lesznek az idei év legjobbjai közül páran, nem hiszem h kihagynánk a lehetőséget, mert muszáj fiatalítani az OL-t és ez most egy remek alkalom.Szesze
Engem is, mert TT es Webster mogott csak nickelkent jatszhatna, vagy meretei miatt FS-kent neha, de Sintim miatt en nem nagyon akarok atkepzesekrol hallani egy ideig. (Ja, masik nagy kinti poen a JPP to OLB 😀 , SIntim to DE - utobbiban van racio, elso meg szimplan baromsag)
OL-ben en Carimi fan vagyok, Senior Bowlon is jo volt (szemben SOlderrel es Castonzoval), de rola meg legtobben azt mondjak, hogy RT. Mindegy, combine utan okosabbak leszunk.lotus86
Senior bowlt még nem láttam, de lassan pótlom majd. RT is kellene úgyh az sem lenne gáz, 1-2 év múlva tudna kezdeni McKenzie helyén, teljesen ideális lenne most húzni oda is.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Shockey tuti nem fog nálunk játszani már.. Nekem anno ő volt az egyik kedvenc játékosom, de azok után ahogy elment kizárt dolog, h vissza akarnánk hozni/nálunk akarna játszani. Nem kell ő ide, ez egy lejárt lemez. Burress-re egy árnyalattal nagyobb esély van, de sztem szinte tuti, h ő sem nálunk fog kikötni.Szesze
Shockey anno edzesen kuldte el Reese-t a busba az ujsagirok elott (nem is egyszer), szoval nincsen sok esely arra, hogy viszajon, plusz tenyleg nem kell. En meg mindig kedvelem, Saintsesek szerint sokat valtozott (mondjuk volt honnan), szoval en szurkolok neki. Bar mar nem a regi, de a TE hianyos csapatoknal meg harcban lehetne a kezdo posztert is. (pl. Rams, mas kerdes, hogy ra merik-e engedni Bradfordra)

Drafthoz meg annyit, hogy Giantses oldalakon a coloradoi Jimmy Smith CB-t sem tartjak kizartnak, mint 1. koros valasztast. A srac CB, de 6`2 es 205 font. Cornernek emberes. 😀
Aki esetleg latta jatszani, annak megkoszonnem, ha irna rola par sort. (Olvasni en is tudok)lotus86
Első körös CB sztem nem várható, főleg h elég mély idén a corner poszt, de persze ki tudja. Engem mindenesetre meglepne, most h kicsit elkezdtem utána nézni a prospecteknek még inkább OL felé húzok első körben. Azon a ponton ahol mi választunk vszínű még bent lesznek az idei év legjobbjai közül páran, nem hiszem h kihagynánk a lehetőséget, mert muszáj fiatalítani az OL-t és ez most egy remek alkalom.Szesze
Engem is, mert TT es Webster mogott csak nickelkent jatszhatna, vagy meretei miatt FS-kent neha, de Sintim miatt en nem nagyon akarok atkepzesekrol hallani egy ideig. (Ja, masik nagy kinti poen a JPP to OLB 😀 , SIntim to DE - utobbiban van racio, elso meg szimplan baromsag)
OL-ben en Carimi fan vagyok, Senior Bowlon is jo volt (szemben SOlderrel es Castonzoval), de rola meg legtobben azt mondjak, hogy RT. Mindegy, combine utan okosabbak leszunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Shockey tuti nem fog nálunk játszani már.. Nekem anno ő volt az egyik kedvenc játékosom, de azok után ahogy elment kizárt dolog, h vissza akarnánk hozni/nálunk akarna játszani. Nem kell ő ide, ez egy lejárt lemez. Burress-re egy árnyalattal nagyobb esély van, de sztem szinte tuti, h ő sem nálunk fog kikötni.Szesze
Shockey anno edzesen kuldte el Reese-t a busba az ujsagirok elott (nem is egyszer), szoval nincsen sok esely arra, hogy viszajon, plusz tenyleg nem kell. En meg mindig kedvelem, Saintsesek szerint sokat valtozott (mondjuk volt honnan), szoval en szurkolok neki. Bar mar nem a regi, de a TE hianyos csapatoknal meg harcban lehetne a kezdo posztert is. (pl. Rams, mas kerdes, hogy ra merik-e engedni Bradfordra)

Drafthoz meg annyit, hogy Giantses oldalakon a coloradoi Jimmy Smith CB-t sem tartjak kizartnak, mint 1. koros valasztast. A srac CB, de 6`2 es 205 font. Cornernek emberes. 😀
Aki esetleg latta jatszani, annak megkoszonnem, ha irna rola par sort. (Olvasni en is tudok)lotus86
Első körös CB sztem nem várható, főleg h elég mély idén a corner poszt, de persze ki tudja. Engem mindenesetre meglepne, most h kicsit elkezdtem utána nézni a prospecteknek még inkább OL felé húzok első körben. Azon a ponton ahol mi választunk vszínű még bent lesznek az idei év legjobbjai közül páran, nem hiszem h kihagynánk a lehetőséget, mert muszáj fiatalítani az OL-t és ez most egy remek alkalom.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Shockey tuti nem fog nálunk játszani már.. Nekem anno ő volt az egyik kedvenc játékosom, de azok után ahogy elment kizárt dolog, h vissza akarnánk hozni/nálunk akarna játszani. Nem kell ő ide, ez egy lejárt lemez. Burress-re egy árnyalattal nagyobb esély van, de sztem szinte tuti, h ő sem nálunk fog kikötni.Szesze
Shockey anno edzesen kuldte el Reese-t a busba az ujsagirok elott (nem is egyszer), szoval nincsen sok esely arra, hogy viszajon, plusz tenyleg nem kell. En meg mindig kedvelem, Saintsesek szerint sokat valtozott (mondjuk volt honnan), szoval en szurkolok neki. Bar mar nem a regi, de a TE hianyos csapatoknal meg harcban lehetne a kezdo posztert is. (pl. Rams, mas kerdes, hogy ra merik-e engedni Bradfordra)

Drafthoz meg annyit, hogy Giantses oldalakon a coloradoi Jimmy Smith CB-t sem tartjak kizartnak, mint 1. koros valasztast. A srac CB, de 6`2 es 205 font. Cornernek emberes. 😀
Aki esetleg latta jatszani, annak megkoszonnem, ha irna rola par sort. (Olvasni en is tudok)lotus86
Végülis majdnem egy napon született velem, szóval csak jó lehet... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Shockey tuti nem fog nálunk játszani már.. Nekem anno ő volt az egyik kedvenc játékosom, de azok után ahogy elment kizárt dolog, h vissza akarnánk hozni/nálunk akarna játszani. Nem kell ő ide, ez egy lejárt lemez. Burress-re egy árnyalattal nagyobb esély van, de sztem szinte tuti, h ő sem nálunk fog kikötni.Szesze
Shockey anno edzesen kuldte el Reese-t a busba az ujsagirok elott (nem is egyszer), szoval nincsen sok esely arra, hogy viszajon, plusz tenyleg nem kell. En meg mindig kedvelem, Saintsesek szerint sokat valtozott (mondjuk volt honnan), szoval en szurkolok neki. Bar mar nem a regi, de a TE hianyos csapatoknal meg harcban lehetne a kezdo posztert is. (pl. Rams, mas kerdes, hogy ra merik-e engedni Bradfordra)

Drafthoz meg annyit, hogy Giantses oldalakon a coloradoi Jimmy Smith CB-t sem tartjak kizartnak, mint 1. koros valasztast. A srac CB, de 6`2 es 205 font. Cornernek emberes. 😀
Aki esetleg latta jatszani, annak megkoszonnem, ha irna rola par sort. (Olvasni en is tudok)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Shockey tuti nem fog nálunk játszani már.. Nekem anno ő volt az egyik kedvenc játékosom, de azok után ahogy elment kizárt dolog, h vissza akarnánk hozni/nálunk akarna játszani. Nem kell ő ide, ez egy lejárt lemez. Burress-re egy árnyalattal nagyobb esély van, de sztem szinte tuti, h ő sem nálunk fog kikötni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Saints cutolta Shockey-tAsbee
Es mar mennek is a talalgatasok, hogy jon vissza New York-ba, csak nem hozzank es, mint blokkolo TE, Keller melle. Na azt megneznem, anno itt is az volt a baja, hogy sokat blokkoltatjuk. Mondjuk azota oregedett, es vissza is esett a teljesitmenye, de az megiscsak nonszensz, hogy ot szerzodteti valaki blokkolo TE-nek.lotus86
Én mondjuk szívesen látnám nálunk is. Boss idén nem brillírozott, plusz sérülés miatt jó párszor nem is tudott játszani, Beckum csak elkapásra alkalmas, Pascoe meg elég állat volt FB-ben. Mondjuk érdekes lenne, ha visszajönne Burress is és ő is. Burress mondjuk szvsz attól függ, hogy itt tudjuk-e (akarjuk-e :/ ) tartani Smith-t. Mondjuk én nagyobb esélyt látok arra. hogy egyikőjük sem tér vissza, minthogy mindkettő...De biztosra kijelenteni nem lehet semmit.Asbee
Burress nem fog visszajönni, mert inkább Floridában játszana, ráadásul a New York-i sajtót is el szeretné kerülni. Shockey pedig nem kell ide, és szerintem nem is lenne jó húzás visszahozni, mert a régi sebek megmaradtak benne is és a vezetőkben is.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Saints cutolta Shockey-tAsbee
Es mar mennek is a talalgatasok, hogy jon vissza New York-ba, csak nem hozzank es, mint blokkolo TE, Keller melle. Na azt megneznem, anno itt is az volt a baja, hogy sokat blokkoltatjuk. Mondjuk azota oregedett, es vissza is esett a teljesitmenye, de az megiscsak nonszensz, hogy ot szerzodteti valaki blokkolo TE-nek.lotus86
Én mondjuk szívesen látnám nálunk is. Boss idén nem brillírozott, plusz sérülés miatt jó párszor nem is tudott játszani, Beckum csak elkapásra alkalmas, Pascoe meg elég állat volt FB-ben. Mondjuk érdekes lenne, ha visszajönne Burress is és ő is. Burress mondjuk szvsz attól függ, hogy itt tudjuk-e (akarjuk-e :/ ) tartani Smith-t. Mondjuk én nagyobb esélyt látok arra. hogy egyikőjük sem tér vissza, minthogy mindkettő...De biztosra kijelenteni nem lehet semmit.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Saints cutolta Shockey-tAsbee
Es mar mennek is a talalgatasok, hogy jon vissza New York-ba, csak nem hozzank es, mint blokkolo TE, Keller melle. Na azt megneznem, anno itt is az volt a baja, hogy sokat blokkoltatjuk. Mondjuk azota oregedett, es vissza is esett a teljesitmenye, de az megiscsak nonszensz, hogy ot szerzodteti valaki blokkolo TE-nek.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Saints cutolta Shockey-t


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Igazából azt is tekintetbe kell venni, hogyha nem jön free agent OLB és nem draftolunk az első körben, akkor idén (ha lesz szezon) is a 3 safety setek fognak dominálni. Mert hiába hozunk második vagy későbbi körben linebackert, nagyon pici az esélye hogy játszani is fog a szezon elejétől, mert nagyon nem TC stílusa. Ha nem OLB akkor Safety pozícióban kell erősíteni a free agencyn.salander
Sztem (is) OT lesz az első kör, OLB-t nem éri meg első körben hozni.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Igazából azt is tekintetbe kell venni, hogyha nem jön free agent OLB és nem draftolunk az első körben, akkor idén (ha lesz szezon) is a 3 safety setek fognak dominálni. Mert hiába hozunk második vagy későbbi körben linebackert, nagyon pici az esélye hogy játszani is fog a szezon elejétől, mert nagyon nem TC stílusa. Ha nem OLB akkor Safety pozícióban kell erősíteni a free agencyn.