NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Ez csak nektek újdonság, ő már vasárnap is tolná, csak a buta orvosok maradiak 😊
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
Bellinger elméletileg gyorsan gyógyul, a Lions ellen már aktív lehet.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
ozibozi
Meg mindig furcsa nekem ozis hurra optimista hsz-ket olvasni 😀
yooker
Vagy csak reálisan látja a Texans játékerejét. 😀

Egyébként érdekes ez a mi védelmünk. Az elmúlt 2 évben azt mondtuk, hogy Graham mekkora penge, ilyen gyenge anyagból ennyit kihozni. De elnézve az idei Vegas D-t, meg a korábbi Miami munkásságát, most már inkább hajlok arra, hogy a védőink voltak alul értékelve.
vanek úr
Kb mindenidők két leggyengébb WR sora fog itt összecsapni egyébként, (főleg ha Cooks továbbra sem játszik a Texansban) nagy meccs lesz 😀 Kíváncsian várom sikerül e újítani valamit így a bye week után, jó lenne ha nem az utolsó meccsen látott támadójátékot látnánk. A védelemnek tényleg "csak" Pierce-t kéne megfogni és akkor nagy baj nem lehet.

McKinney meg bassza meg, gondolom borult és törése van, ha egy kézsérüléssel rögtön IR-re raktuk.

Ozi meg maradjon sokáig ilyen hangulatban, azt kívánom! 😀
Henderson
Igen, de nekik meg csak Barkley-t kell 😊 Remek színvonal várható.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
ozibozi
Meg mindig furcsa nekem ozis hurra optimista hsz-ket olvasni 😀
yooker
Vagy csak reálisan látja a Texans játékerejét. 😀

Egyébként érdekes ez a mi védelmünk. Az elmúlt 2 évben azt mondtuk, hogy Graham mekkora penge, ilyen gyenge anyagból ennyit kihozni. De elnézve az idei Vegas D-t, meg a korábbi Miami munkásságát, most már inkább hajlok arra, hogy a védőink voltak alul értékelve.
vanek úr
Kb mindenidők két leggyengébb WR sora fog itt összecsapni egyébként, (főleg ha Cooks továbbra sem játszik a Texansban) nagy meccs lesz 😀 Kíváncsian várom sikerül e újítani valamit így a bye week után, jó lenne ha nem az utolsó meccsen látott támadójátékot látnánk. A védelemnek tényleg "csak" Pierce-t kéne megfogni és akkor nagy baj nem lehet.

McKinney meg bassza meg, gondolom borult és törése van, ha egy kézsérüléssel rögtön IR-re raktuk.

Ozi meg maradjon sokáig ilyen hangulatban, azt kívánom! 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 807
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
ozibozi
Meg mindig furcsa nekem ozis hurra optimista hsz-ket olvasni 😀
yooker
Vagy csak reálisan látja a Texans játékerejét. 😀

Egyébként érdekes ez a mi védelmünk. Az elmúlt 2 évben azt mondtuk, hogy Graham mekkora penge, ilyen gyenge anyagból ennyit kihozni. De elnézve az idei Vegas D-t, meg a korábbi Miami munkásságát, most már inkább hajlok arra, hogy a védőink voltak alul értékelve.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
ozibozi
Meg mindig furcsa nekem ozis hurra optimista hsz-ket olvasni 😀
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
ozibozi
Obvi én is rá gondoltam először. StrongSafetykent vissza is térhetne a régi munkájába, de azon se csodálkoznék ha Belton lenne a next Man up.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
A 21. Mez újra felértékelődik.

A védelem simán megoldja a köv meccset, a támadók hozzanak 20 felett. Bitte.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 807

Tony Adams
Ez hiányzott igazán.
Kb, mint annak idején JPP a petárdával.
Zet
Biztos megcsúszott a quad a műfüvön... de örülök, hogy ennyire ki vannak éhezve a játékosaink a különböző extrém sportokra. Remélem vannak még lelkes követői a sziklamászásnak, az óriás műlesiklásnak és az ejtőernyőzésnek is. A klubtól is nagyon szép, hogy így támogatja a szabadidő hasznos eltöltésében őket.
vanek úr
Jihad Ward instajat se nézzétek akkor, mert a pali folyamat két keréken baszatja a quaddal és egyéb nem mindennapi járművekkel parádézik 😀
Rodaron
Jó, hát attól nem fogok kiborulni, ha vele történik valami.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974

Tony Adams
Ez hiányzott igazán.
Kb, mint annak idején JPP a petárdával.
Zet
Biztos megcsúszott a quad a műfüvön... de örülök, hogy ennyire ki vannak éhezve a játékosaink a különböző extrém sportokra. Remélem vannak még lelkes követői a sziklamászásnak, az óriás műlesiklásnak és az ejtőernyőzésnek is. A klubtól is nagyon szép, hogy így támogatja a szabadidő hasznos eltöltésében őket.
vanek úr
Jihad Ward instajat se nézzétek akkor, mert a pali folyamat két keréken baszatja a quaddal és egyéb nem mindennapi járművekkel parádézik 😀
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 807

Tony Adams
Ez hiányzott igazán.
Kb, mint annak idején JPP a petárdával.
Zet
Biztos megcsúszott a quad a műfüvön... de örülök, hogy ennyire ki vannak éhezve a játékosaink a különböző extrém sportokra. Remélem vannak még lelkes követői a sziklamászásnak, az óriás műlesiklásnak és az ejtőernyőzésnek is. A klubtól is nagyon szép, hogy így támogatja a szabadidő hasznos eltöltésében őket.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
A fasz kivan esete ez mar komolyan...
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432

Tony Adams
Ez hiányzott igazán.
Kb, mint annak idején JPP a petárdával.
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
yooker
Szerintem a Dallas pl simán meg tudja verni az Eaglest, de pl az a Bills aki szinte verhetetlennek tűnt, most kikapott a Jets-től. Nincsenek nagy szakadékok sztem, az alapszakaszt simán nyeri az Eagles, de a rájátszásban nem fognak kilógni sztem.
Szesze
lehet Neked verhetetlennek tűnt a Bills de azért őket már korábban is verték csak szólok..nemcsak tegnap 😉
+persze lehet bármi de ha nem jön közbe nekik kulcssérülés nálam favoritok azért a konf döntőig!
yooker
Eléggé követem a ligát, szóval tudom 😉 Viszont az összes meccsüket láttam idén és hetek óta olyan olyan dominánsak voltak eddig, h nem igazán láttam jönni, h a Jets (akiket szintén követek amúgy és eddig is tetszett a játékuk) képes lesz egyáltalán megszorongatni őket, nem hogy megverni. Ugyanezt az Eagles-nél pl nem érzem ennyire erősnek, de majd meglátjuk.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
yooker
Szerintem a Dallas pl simán meg tudja verni az Eaglest, de pl az a Bills aki szinte verhetetlennek tűnt, most kikapott a Jets-től. Nincsenek nagy szakadékok sztem, az alapszakaszt simán nyeri az Eagles, de a rájátszásban nem fognak kilógni sztem.
Szesze
lehet Neked verhetetlennek tűnt a Bills de azért őket már korábban is verték csak szólok..nemcsak tegnap 😉
+persze lehet bármi de ha nem jön közbe nekik kulcssérülés nálam favoritok azért a konf döntőig!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 807
Én egyre inkább azt érzem hogy ‘barátilag’ meg innék egy sört Engram,Geno,Toney trióval…
Vobox
OBJ is csatlakozhat, ha véletlenül Dallaszba eszi a fene. Bár állítólag megint New Yorkban bandázott SS haverjával.
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Én egyre inkább azt érzem hogy ‘barátilag’ meg innék egy sört Engram,Geno,Toney trióval…
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
A fele telt el az alapszakasznak.
Egy-két váratlan sérülés, fáradság stb simán hozhat változásokat. Az elmúlt pár évtizedben nem feltétlen az a csapat járt jól a végén aki az elején magaslott ki a mezőnyből.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
yooker
Szerintem a Dallas pl simán meg tudja verni az Eaglest, de pl az a Bills aki szinte verhetetlennek tűnt, most kikapott a Jets-től. Nincsenek nagy szakadékok sztem, az alapszakaszt simán nyeri az Eagles, de a rájátszásban nem fognak kilógni sztem.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
yooker
Azért még óvatosan ezzel, pont most gondolkodtam ezen, rohadtul meg kell becsülnünk ezt a 8-0-t a Bears is kezd alakulni a Skinsnek is kijöhet a lépés, és hát ugye a PO más kávéház. Szóval óvatosak vagyunk, szerencsére a csapar is 😀
dande2
egyelőre nem látok olyan domináns védelmet ami megállíthatná az O-t nálatok ! és még mellé van támadósoruk is rendesebb...
nyilván 1 meccsen bármi lehet ! én is ebben bízok 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 062 — Így remélem megfelelek nektek.....
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
yooker
Azért még óvatosan ezzel, pont most gondolkodtam ezen, rohadtul meg kell becsülnünk ezt a 8-0-t a Bears is kezd alakulni a Skinsnek is kijöhet a lépés, és hát ugye a PO más kávéház. Szóval óvatosak vagyunk, szerencsére a csapar is 😀
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
elnézve a mai meccseket is az Eaglesnek nincs igazán komoly vetélytársa az NFC címért...viszont az NFC döntőbe kb bárki odajuthat még aki versenyben még jelenleg is a rájátszásért !
én amióta nézem az NFL-t nem láttam ekkora szakadékot a legesélyesebb és a többi csapat között itt az NFC-ben , illetve ekkora kavarodást (versengést) a sok közepes csapat tekintetében mondjuk a "2. helyért"....
szóval a PO-ba kerülés, meg ott az NFC döntőbe kerülés tűnik jelenleg érdekesnek és rohadt izgalmasnak...
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Azután, hogy Toney nálunk csak két meccsen játszott térdsérülés miatt, most varázslatos módon újra teljesen egészséges és játszani is fog a heti Chiefs meccsen. Remélem a jövőben sikerül elkerülnünk az ilyen játékosokat.

GJohnny74
ha egy hülyét leigazol egy csapat első körben az nem a hülye hibája..
Szesze
En egyaltalan nem zarnam meg ki azt az opciot higy nem hulye a gyerek csak hulyere vette (meghackelte) eddig a Giantset...ez mar az elso cipos storynal a legelejen is igy eteztem egybol es ez nem valtozott azota sem ....Koszoni szepen az "aprot" mert kurvara leszarja egyebkent a dolgot, nem akarja osszetoretni magat , kiveszi azt amit tud penzt jatek nelkul es most tovabbalva folytatja...
Benne van az is hogy ha mar nagyon muszaj (mondjuk most) odateszi magat kicsit es aztan ellavirozik amig lehet aztan vegul kiszall...de ha ugy szottyan kedve lehet meg jatszik is rendesen ...
Szuletett troll a gyerek es kurvara elvezi
Sobri utan szabadon :posztmodern 😉

Szerkesztette: yooker