NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Ja ! Es ne felejtsuk el megemliteni hogy Hodgins 2. Legtobb elkapott yarddal nyitott csapaton belul (komoly 41),szoval jogos volt az optimizmusom hogy igenis upgrade lesz a csavo😀 , csak igy tovabb
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kicsit védeném azért magam mielőtt itt elleszek könyvelve károgó elégedetlenkedőnek azért mert mertem írni némi kritikát! 😊
nyilván tisztába vagyok a képességeinkkel meg hogy kész csoda ez az bármi is a vége , emelem kalapom mindenki előtt a csapaton belül , nem kérdőjelezem, meg hogy küzdenek, hajtanak hiszen ez nyilvánvalóan látszik!de azért annyira már megjött az étvágy hogy bosszantson az amit tegnap a meccs vége felé láttunk mert pont azt a munkát és a győzelmet sodorta veszélybe amiért kőkeményen küzdöttek végig a meccsen!és itt is kizárólag a konzervatív játékhívás ami a kritikám tárgya !
yooker
Én alapvetően a konzervatív playhívás híve vagyok, de Daboll annyira kimaxolja ezt a dolgot, h az időnként már nekem is erős (mondjuk azért vannak erős kivételek néha, pl a Titans elleni 2 pontos a végén, ami konkrétan lehet az egész szezont meghatározta). Nemtom hogy ő alapvetően ilyen beállítottságú-e, vagy csak a keret limitáltsága miatt nyomjuk ebben a szellemben, ez majd később fog kiderülni. Tegnap viszont sztem teljesen indokolt volt ez a konzervatív játékhívás, ha vezetsz végig és az ellenfél is gyengébb, akkor nem kell kockáztatni amíg nem muszáj.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Kicsit védeném azért magam mielőtt itt elleszek könyvelve károgó elégedetlenkedőnek azért mert mertem írni némi kritikát! 😊
nyilván tisztába vagyok a képességeinkkel meg hogy kész csoda ez az bármi is a vége , emelem kalapom mindenki előtt a csapaton belül , nem kérdőjelezem, meg hogy küzdenek, hajtanak hiszen ez nyilvánvalóan látszik!de azért annyira már megjött az étvágy hogy bosszantson az amit tegnap a meccs vége felé láttunk mert pont azt a munkát és a győzelmet sodorta veszélybe amiért kőkeményen küzdöttek végig a meccsen!és itt is kizárólag a konzervatív játékhívás ami a kritikám tárgya !
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én egy kicsit fanyalogtam. Nem az eredmény miatt, hiszen az minden várakozást felülmúlt.
Nem az edzők, vagy a gamelan, vagy a játékhívások miatt.
Továbbra is problémám az execution.
DJ még mindig nem hozott hibátlan meccset. Volt nagyon csúnya dobása tiszta elkapónak, vagy nem vette észre a tiszta elkapót.
Golladay...
Az a false start lehet legközelebb a meccsbe kerül. Midig volt valaki, aki hibázott. Nem véletlen Daboll ordítozása.
Most adva volt a lehetőség, egy ideális ellenféllel, hogy mutassanak a játékosok valamit. Azt, hogy nem csak full mák, az ellenfél bénázása, és az edzők munkája a hihetetlen mérleg.
Valahol hinni akarok ezekben a játékosokban, hogy hosszú távon számolhatunk velük. Mindig mutatnak valamiféle életjelet, egy-egy szép drive-ot. Aztán meg jön a bénázás, mint az előző években.
Lehet, hogy az elmúlt időszakban látottak teszik velem, hogy inkább a rossz teljesítményt látom, jegyzem meg, vahy hagy bennem nyomot, mint a jobb. De a játékosok teljesítménye számomra nem egy po vagy középcsapatot mutat. Ezért is döbbenet a 7-2.
gyurczi
Nézed a többiek meccseit is vagy csak a miénket? Van talán 2-3 csapat akire nem igazak ezek a kritikák amiket megfogalmazol, de lehet sokat mondtam. (Láttad pl az utóbbi hetekben Josh Allen-t?) Ilyen alapon senki nem érdemel PO-t 😊 Ez egy olyan sport ahol a legtöbb meccsen nüanszok döntenek, idén főleg jellemző ez, alig van kiemelkedő csapat. Az hogy mi nem vagyunk ezek között nem értem, h miért lep meg.. Én aztán nem vagyok egy túl optimista alkat, de tényleg nem értem, hogy hogy lehet még ebben a szezonban is a negatívat látni. DJ nem hozott még egy hibátlan meccset se? nem is fog, na és? nyertünk vele hetet és vezetett 5 gw drive-ot. Nincsenek csoda embereink, így nem fogunk gálázni egyetlen meccsen se, viszont csapatként egyelőre jól funkcionálunk. Nekem ez a Houston elleni meccs inkább volt pozitív csalódás, mert egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy mi ezt most majd megnyerjük. Ehhez képest végig vezettünk és bár sima nem volt, de stabilan hoztuk. Ennél többet absz nem reális elvárni ettől a csapattól.
Szesze
Igen, nézek meccseket, látom, hol nem kolbászból van a kerítés. Nem tudom miért Josh Allent hoztat szóba, amikor mvp módban nyomta az utolsó két meccsig, mindegy.
Én akkor sem csak az eredményt nézem. Rebuild van, az eredmény nekem most mellékes. Az hogy 7-2 a mérleg, az hihetetlen, de nem szeretnék Mcadoo 2.0-t. És itt nen Dabollra értem, hanem egy po év, aztán nihil.
Látni szeretném, kik azok akikre hosszabb távon számítani lehet O oldalon. Thomas egyenlőre, meg Barkley, aki a posztja miatt kérdőjel.
Ez a véleményem. Nem csapatként akarok többet látni, mert azt az edzők kimaxolták.
Egyénileg akarok a játékosoktól többet. Csinálják meg az alap dolgokat. Ez valahol nem elégedetlenség, nem negatívan látom a csapatot, meg a szezont, főleg nem az eredményt.
Azt látom hogy az edzők kidolgoztak valamit, ami valószínűleg működne, de a játékosok nem tudják megvalósítani a meccsek nagy részében. Számomra ez a legfontosabb. Nem az eredmény maga. A keret minősége miatt.
Azt, hogy ezt nem érted, vagy más a véleményed, elfogadom.
gyurczi
Allen-t pont azért hoztam csak példának, mert Mahomes mellett talán ő jelenleg a legjobb irányító a ligában, de az utolsó 3 Bills meccsen rendesen elbaltázta a dolgokat ő is, konkrétan elsősorban az ő sara az utolsó két vereségük. Szóval nem igazán hoz le senki meccset hiba nélkül, de nem is ennek kell lenni a célnak sztem.
Persze értem az aggályaidat, ebben a csapatban nem nagyon vannak olyan emberek akiket ki lehetne emelni, mint nélkülözhetetlen láncszemek (nálam konkrétan egyedül Thomas ilyen), de ez egy csapatsport és sokkal fontosabb, h hogyan működnek együtt a játékosok, ez meg az edzőkön múlik elsősorban. Nálam eleve egy nagy pozitívum, h 5 év után végre látható jeleli vannak az OL fejlődésének mert az egész O-nak ez az alapja, innentől érdemes lesz majd a skill playerekre is koncentrálni, mert eddig ezek kb kidobott pickek/igazolások voltak.. A védelem is tök stabilnak tűnik, pedig pass-rush továbbra se nagyon van. Szóval szerintem pont az alapok kerülnek szép lassan a helyére amivel sok éve totális problémák voltak és emiatt lehet bizakodni a jövőre nézve. A köv holtszezonban minden szinten lesz mozgásterünk is, szóval várhatóan tovább fogunk fejlődni jövőre, nem tűnik logikusnak egy McAdoo féle csőd most.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én egy kicsit fanyalogtam. Nem az eredmény miatt, hiszen az minden várakozást felülmúlt.
Nem az edzők, vagy a gamelan, vagy a játékhívások miatt.
Továbbra is problémám az execution.
DJ még mindig nem hozott hibátlan meccset. Volt nagyon csúnya dobása tiszta elkapónak, vagy nem vette észre a tiszta elkapót.
Golladay...
Az a false start lehet legközelebb a meccsbe kerül. Midig volt valaki, aki hibázott. Nem véletlen Daboll ordítozása.
Most adva volt a lehetőség, egy ideális ellenféllel, hogy mutassanak a játékosok valamit. Azt, hogy nem csak full mák, az ellenfél bénázása, és az edzők munkája a hihetetlen mérleg.
Valahol hinni akarok ezekben a játékosokban, hogy hosszú távon számolhatunk velük. Mindig mutatnak valamiféle életjelet, egy-egy szép drive-ot. Aztán meg jön a bénázás, mint az előző években.
Lehet, hogy az elmúlt időszakban látottak teszik velem, hogy inkább a rossz teljesítményt látom, jegyzem meg, vahy hagy bennem nyomot, mint a jobb. De a játékosok teljesítménye számomra nem egy po vagy középcsapatot mutat. Ezért is döbbenet a 7-2.
gyurczi
Nézed a többiek meccseit is vagy csak a miénket? Van talán 2-3 csapat akire nem igazak ezek a kritikák amiket megfogalmazol, de lehet sokat mondtam. (Láttad pl az utóbbi hetekben Josh Allen-t?) Ilyen alapon senki nem érdemel PO-t 😊 Ez egy olyan sport ahol a legtöbb meccsen nüanszok döntenek, idén főleg jellemző ez, alig van kiemelkedő csapat. Az hogy mi nem vagyunk ezek között nem értem, h miért lep meg.. Én aztán nem vagyok egy túl optimista alkat, de tényleg nem értem, hogy hogy lehet még ebben a szezonban is a negatívat látni. DJ nem hozott még egy hibátlan meccset se? nem is fog, na és? nyertünk vele hetet és vezetett 5 gw drive-ot. Nincsenek csoda embereink, így nem fogunk gálázni egyetlen meccsen se, viszont csapatként egyelőre jól funkcionálunk. Nekem ez a Houston elleni meccs inkább volt pozitív csalódás, mert egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy mi ezt most majd megnyerjük. Ehhez képest végig vezettünk és bár sima nem volt, de stabilan hoztuk. Ennél többet absz nem reális elvárni ettől a csapattól.
Szesze
Igen, nézek meccseket, látom, hol nem kolbászból van a kerítés. Nem tudom miért Josh Allent hoztat szóba, amikor mvp módban nyomta az utolsó két meccsig, mindegy.
Én akkor sem csak az eredményt nézem. Rebuild van, az eredmény nekem most mellékes. Az hogy 7-2 a mérleg, az hihetetlen, de nem szeretnék Mcadoo 2.0-t. És itt nen Dabollra értem, hanem egy po év, aztán nihil.
Látni szeretném, kik azok akikre hosszabb távon számítani lehet O oldalon. Thomas egyenlőre, meg Barkley, aki a posztja miatt kérdőjel.
Ez a véleményem. Nem csapatként akarok többet látni, mert azt az edzők kimaxolták.
Egyénileg akarok a játékosoktól többet. Csinálják meg az alap dolgokat. Ez valahol nem elégedetlenség, nem negatívan látom a csapatot, meg a szezont, főleg nem az eredményt.
Azt látom hogy az edzők kidolgoztak valamit, ami valószínűleg működne, de a játékosok nem tudják megvalósítani a meccsek nagy részében. Számomra ez a legfontosabb. Nem az eredmény maga. A keret minősége miatt.
Azt, hogy ezt nem érted, vagy más a véleményed, elfogadom.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Én egy kicsit fanyalogtam. Nem az eredmény miatt, hiszen az minden várakozást felülmúlt.
Nem az edzők, vagy a gamelan, vagy a játékhívások miatt.
Továbbra is problémám az execution.
DJ még mindig nem hozott hibátlan meccset. Volt nagyon csúnya dobása tiszta elkapónak, vagy nem vette észre a tiszta elkapót.
Golladay...
Az a false start lehet legközelebb a meccsbe kerül. Midig volt valaki, aki hibázott. Nem véletlen Daboll ordítozása.
Most adva volt a lehetőség, egy ideális ellenféllel, hogy mutassanak a játékosok valamit. Azt, hogy nem csak full mák, az ellenfél bénázása, és az edzők munkája a hihetetlen mérleg.
Valahol hinni akarok ezekben a játékosokban, hogy hosszú távon számolhatunk velük. Mindig mutatnak valamiféle életjelet, egy-egy szép drive-ot. Aztán meg jön a bénázás, mint az előző években.
Lehet, hogy az elmúlt időszakban látottak teszik velem, hogy inkább a rossz teljesítményt látom, jegyzem meg, vahy hagy bennem nyomot, mint a jobb. De a játékosok teljesítménye számomra nem egy po vagy középcsapatot mutat. Ezért is döbbenet a 7-2.
gyurczi
Nézed a többiek meccseit is vagy csak a miénket? Van talán 2-3 csapat akire nem igazak ezek a kritikák amiket megfogalmazol, de lehet sokat mondtam. (Láttad pl az utóbbi hetekben Josh Allen-t?) Ilyen alapon senki nem érdemel PO-t 😊 Ez egy olyan sport ahol a legtöbb meccsen nüanszok döntenek, idén főleg jellemző ez, alig van kiemelkedő csapat. Az hogy mi nem vagyunk ezek között nem értem, h miért lep meg.. Én aztán nem vagyok egy túl optimista alkat, de tényleg nem értem, hogy hogy lehet még ebben a szezonban is a negatívat látni. DJ nem hozott még egy hibátlan meccset se? nem is fog, na és? nyertünk vele hetet és vezetett 5 gw drive-ot. Nincsenek csoda embereink, így nem fogunk gálázni egyetlen meccsen se, viszont csapatként egyelőre jól funkcionálunk. Nekem ez a Houston elleni meccs inkább volt pozitív csalódás, mert egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy mi ezt most majd megnyerjük. Ehhez képest végig vezettünk és bár sima nem volt, de stabilan hoztuk. Ennél többet absz nem reális elvárni ettől a csapattól.
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Én egy kicsit fanyalogtam. Nem az eredmény miatt, hiszen az minden várakozást felülmúlt.
Nem az edzők, vagy a gamelan, vagy a játékhívások miatt.
Továbbra is problémám az execution.
DJ még mindig nem hozott hibátlan meccset. Volt nagyon csúnya dobása tiszta elkapónak, vagy nem vette észre a tiszta elkapót.
Golladay...
Az a false start lehet legközelebb a meccsbe kerül. Midig volt valaki, aki hibázott. Nem véletlen Daboll ordítozása.
Most adva volt a lehetőség, egy ideális ellenféllel, hogy mutassanak a játékosok valamit. Azt, hogy nem csak full mák, az ellenfél bénázása, és az edzők munkája a hihetetlen mérleg.
Valahol hinni akarok ezekben a játékosokban, hogy hosszú távon számolhatunk velük. Mindig mutatnak valamiféle életjelet, egy-egy szép drive-ot. Aztán meg jön a bénázás, mint az előző években.
Lehet, hogy az elmúlt időszakban látottak teszik velem, hogy inkább a rossz teljesítményt látom, jegyzem meg, vahy hagy bennem nyomot, mint a jobb. De a játékosok teljesítménye számomra nem egy po vagy középcsapatot mutat. Ezért is döbbenet a 7-2.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Kicsit fura nekem ez a fanyalgás a győzelem után, főleg hogy az elejétől a végéig vezettünk. Oké hogy nem volt gála, de azt ettől a csapattól nem is lehet elvárni, ahogy az is biztos volt, hogy ha eddig nem vállaltuk túl magunkat, akkor nem pont egy olyan ellenfél ellen fogjuk megtenni aki ellen az alapjátékunkkal is nyerni kéne. Ez meg is történt, ennyit kellett tenni most, mindenki hozta ami kellett a win-hez, teljesen jó ez így.
A Lions elleni meccs vélhetően teljesen más lesz, ott jóval nagyobb adok-kapokra lehet számítani szerintem. Nagyon fontos lenne nyerni azon a meccsen is, mert az már fél lábbal tényleg PO-t érne, de finoman szólva nem számítok könnyű meccsre, ott biztos hogy több fog kelleni az offense-től is.
Szesze
A fanyalgas csak annyi hogy a jo kezdes utan fokozatosan ( plane a negyedik negyedre )annyira behuztuk mar a kezifeket O oldalon hogy nagyon kellett a D-tol a fumble es az Int ,tehat 2 labdaszerzes konkretan higy ne hozzuk vissza oket a meccsbe teljesen amibol aztan barmi kisulhetett volna! Ezt jobb csapatok kifogjak hasznalni!
Szoval szerintem akkor lenne igazad ha ezzel a jatekkal teljesen kontroll alatt tartottuk volna a meccset minden gond nelkul ...de nagyon is kellett a D extra hogy ne keruljunk bajba !

yooker
Teljesen nem tartottuk kontroll alatt, de amikor kezdett kicsit melegedni a szitu akkor mindig megoldottuk így vagy úgy. Így is messze ez volt az eddigi legsimább győzelmünk 😊
Szesze
Egyébként Jones így is passzolt két TDt és 200yardot, meg ő hozta az idei szezon legjobb QBR mutatóját eddig 😁 Tényleg a kontextust kell nekünk nézni, 7 győzelmünk van, amit senki nem jósolt meg eddig idén. Küzdünk, harcolunk megyunk előre, igazából kihasználtuk azt, amiben a Texans a leggyengébb mi meg a legerősebb. Futottunk megint majdnem 200 yardot ami tényleg nagyon jó. A Texans védelme azért a ligában Top 10-15 körül van, szóval nem egyenesen aranyos a merlegukkel. A vége fele, amikor már 8 emberrel töltöttek a boxot, dobhattunk volna, plusz tényleg sokszor üresen hagytak a középső zónát és elég soft coveraget is nyomtak, de akkor már égettük az órát rendesen. Piercet is sikerült jobban limitálni mint mostanában bárki más. A Detroit érdekes meccs lesz igen, mert képesek bárki ellen 30 pontot termelni, kiváncsi vagyok Wink hogy készül fel ellenük.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kicsit fura nekem ez a fanyalgás a győzelem után, főleg hogy az elejétől a végéig vezettünk. Oké hogy nem volt gála, de azt ettől a csapattól nem is lehet elvárni, ahogy az is biztos volt, hogy ha eddig nem vállaltuk túl magunkat, akkor nem pont egy olyan ellenfél ellen fogjuk megtenni aki ellen az alapjátékunkkal is nyerni kéne. Ez meg is történt, ennyit kellett tenni most, mindenki hozta ami kellett a win-hez, teljesen jó ez így.
A Lions elleni meccs vélhetően teljesen más lesz, ott jóval nagyobb adok-kapokra lehet számítani szerintem. Nagyon fontos lenne nyerni azon a meccsen is, mert az már fél lábbal tényleg PO-t érne, de finoman szólva nem számítok könnyű meccsre, ott biztos hogy több fog kelleni az offense-től is.
Szesze
A fanyalgas csak annyi hogy a jo kezdes utan fokozatosan ( plane a negyedik negyedre )annyira behuztuk mar a kezifeket O oldalon hogy nagyon kellett a D-tol a fumble es az Int ,tehat 2 labdaszerzes konkretan higy ne hozzuk vissza oket a meccsbe teljesen amibol aztan barmi kisulhetett volna! Ezt jobb csapatok kifogjak hasznalni!
Szoval szerintem akkor lenne igazad ha ezzel a jatekkal teljesen kontroll alatt tartottuk volna a meccset minden gond nelkul ...de nagyon is kellett a D extra hogy ne keruljunk bajba !

yooker
Teljesen nem tartottuk kontroll alatt, de amikor kezdett kicsit melegedni a szitu akkor mindig megoldottuk így vagy úgy. Így is messze ez volt az eddigi legsimább győzelmünk 😊
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Kicsit fura nekem ez a fanyalgás a győzelem után, főleg hogy az elejétől a végéig vezettünk. Oké hogy nem volt gála, de azt ettől a csapattól nem is lehet elvárni, ahogy az is biztos volt, hogy ha eddig nem vállaltuk túl magunkat, akkor nem pont egy olyan ellenfél ellen fogjuk megtenni aki ellen az alapjátékunkkal is nyerni kéne. Ez meg is történt, ennyit kellett tenni most, mindenki hozta ami kellett a win-hez, teljesen jó ez így.
A Lions elleni meccs vélhetően teljesen más lesz, ott jóval nagyobb adok-kapokra lehet számítani szerintem. Nagyon fontos lenne nyerni azon a meccsen is, mert az már fél lábbal tényleg PO-t érne, de finoman szólva nem számítok könnyű meccsre, ott biztos hogy több fog kelleni az offense-től is.
Szesze
A fanyalgas csak annyi hogy a jo kezdes utan fokozatosan ( plane a negyedik negyedre )annyira behuztuk mar a kezifeket O oldalon hogy nagyon kellett a D-tol a fumble es az Int ,tehat 2 labdaszerzes konkretan higy ne hozzuk vissza oket a meccsbe teljesen amibol aztan barmi kisulhetett volna! Ezt jobb csapatok kifogjak hasznalni!
Szoval szerintem akkor lenne igazad ha ezzel a jatekkal teljesen kontroll alatt tartottuk volna a meccset minden gond nelkul ...de nagyon is kellett a D extra hogy ne keruljunk bajba !

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Jövőre még Leónak olyan szerződése (20 felett aszem)van hogy csak na, Sexynek is aszem 10 milkó körül lehet lehívni az 5 éves opcióját. 2024-re lesz ez kérdés és biztos hogy nem lesz 2 top fizetéses belső falembered , főleg hogy már 30+éves lesz LW addigra. ennél a GM koncepciónál ami van nálunk nem gondolnám hogy ne draftolnának inkább oda valakit.
Még pár ilyen meccs és Slayton ‘saját’ élete szerződése előtt áll majd, de mivel nem W1 materia, W2 -nek meg ott van Robinson szerintem őt kiengedik a piacra kb lesz ami lesz alapon.
DJ meg Barkley szerintem is Tag összegben vagy e körüli garantált összeget tartalmazó szerződésben reménykedhet 2 évig kb.
Az a faramuci helyzet állt elő itt is végre, hogy minél jobban játszanak annál kevesebb esély van megtartani őket. Akivel hosszú távon számolnak azokkal úgy os megpróbálnak megegyezni előre.
Lesz PO vagy nem lesz, ha lesz ott is mi lesz, ki marad egészséges ki nem?
2 hónap még sok idő, sok minden változhat még.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
A Leo Williams, Barkley, D Lawrence,DJ, Slayton ötös maradására van szerintetek esély?
Így mind az öten!
Kronos
Szerintem simán.
Zet
Mármint anyagilag belefér?
Úgy anaygaliag, hogy jól is járjunk 🤔 ne vigyen el sokat pl DJ, Barkley, Leonak sokat kell fizetni ez nem kérdés, de lesz rá zse? És SzexyDexyre?
Slayton jó eséllyel megtartható, nem lesznek vad igényei
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Kicsit fura nekem ez a fanyalgás a győzelem után, főleg hogy az elejétől a végéig vezettünk. Oké hogy nem volt gála, de azt ettől a csapattól nem is lehet elvárni, ahogy az is biztos volt, hogy ha eddig nem vállaltuk túl magunkat, akkor nem pont egy olyan ellenfél ellen fogjuk megtenni aki ellen az alapjátékunkkal is nyerni kéne. Ez meg is történt, ennyit kellett tenni most, mindenki hozta ami kellett a win-hez, teljesen jó ez így.
A Lions elleni meccs vélhetően teljesen más lesz, ott jóval nagyobb adok-kapokra lehet számítani szerintem. Nagyon fontos lenne nyerni azon a meccsen is, mert az már fél lábbal tényleg PO-t érne, de finoman szólva nem számítok könnyű meccsre, ott biztos hogy több fog kelleni az offense-től is.
Szesze
Ezt én sem értem, előzetes várakozások alapján kb 2-7el kéne állnunk, egy szavunk ne legyen, behuztuk tegnap a kötelezőt, most már kötelezőt, engem nem érdekel a hogyan.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
A Leo Williams, Barkley, D Lawrence,DJ, Slayton ötös maradására van szerintetek esély?
Így mind az öten!
Kronos
Szerintem simán.
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
A Leo Williams, Barkley, D Lawrence,DJ, Slayton ötös maradására van szerintetek esély?
Így mind az öten!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Kicsit fura nekem ez a fanyalgás a győzelem után, főleg hogy az elejétől a végéig vezettünk. Oké hogy nem volt gála, de azt ettől a csapattól nem is lehet elvárni, ahogy az is biztos volt, hogy ha eddig nem vállaltuk túl magunkat, akkor nem pont egy olyan ellenfél ellen fogjuk megtenni aki ellen az alapjátékunkkal is nyerni kéne. Ez meg is történt, ennyit kellett tenni most, mindenki hozta ami kellett a win-hez, teljesen jó ez így.
A Lions elleni meccs vélhetően teljesen más lesz, ott jóval nagyobb adok-kapokra lehet számítani szerintem. Nagyon fontos lenne nyerni azon a meccsen is, mert az már fél lábbal tényleg PO-t érne, de finoman szólva nem számítok könnyű meccsre, ott biztos hogy több fog kelleni az offense-től is.
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
ezek suttyomban olvasgatják itt a blogot, mert a múlt heti témánk most jutott el hozzájuk 😊

Saquon Barkley admitted today that he had contract extension talks with the New York Giants during the bye. It would cost the Giants a projected $27,790,400 to tag Barkley in 2023 and 2024 ($12.6M in 2023 and $15.2M in 2024).
That’s gonna be a major factor in extension talks. History shows paying big money for a running back is normally a bad decision. Barkley is projected to have over 400 touches this season - that’s a heavy workload for a guy who’s had two seasons of injuries before this one. Tagging Barkley twice and letting him walk has to be an option for the Giants.
Expect the Giants to try to sign Barkley in the $12M - $14M. I’d expect the ceiling for guaranteed money will be right around that franchise tag number.
From everything we’ve learned about Schoen over the last year, I don’t see him signing Barkley to a contract he can’t get out of after 2 seasons. That’s not a knock on Barkley - it’s just the nature of position Barkley plays. Players tend to decline heavily around 27 or 28 because of all the wear and tear playing running back does to their bodies.
The Giants have all the leverage here - they can always tag Barkley twice.
ozibozi
Hát amennyire agyonhasználjuk biztosan nem számolnak vele hosszútávon. 35 attempt egy meccsre elég durva.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
ezek suttyomban olvasgatják itt a blogot, mert a múlt heti témánk most jutott el hozzájuk 😊

Saquon Barkley admitted today that he had contract extension talks with the New York Giants during the bye. It would cost the Giants a projected $27,790,400 to tag Barkley in 2023 and 2024 ($12.6M in 2023 and $15.2M in 2024).
That’s gonna be a major factor in extension talks. History shows paying big money for a running back is normally a bad decision. Barkley is projected to have over 400 touches this season - that’s a heavy workload for a guy who’s had two seasons of injuries before this one. Tagging Barkley twice and letting him walk has to be an option for the Giants.
Expect the Giants to try to sign Barkley in the $12M - $14M. I’d expect the ceiling for guaranteed money will be right around that franchise tag number.
From everything we’ve learned about Schoen over the last year, I don’t see him signing Barkley to a contract he can’t get out of after 2 seasons. That’s not a knock on Barkley - it’s just the nature of position Barkley plays. Players tend to decline heavily around 27 or 28 because of all the wear and tear playing running back does to their bodies.
The Giants have all the leverage here - they can always tag Barkley twice.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
"I want to be a Giant for life and I've been vocal about that. If the conversation gets brought up again, we'll go from there"

- Saquon Barkley on signing a contract extension with the Giants
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
nyertünk , de azért nekem felemás érzéseim vannak eléggé attól függetlenül hogy gálát eleve nem vártam..
kb folytattuk azt a konzervatív játékot amit a Seahawks ellen már(sikertelenül) játszottunk !annyi különbséggel hogy ez a nagyon szerény képességű Texans ellen ugyan elég volt de szerintem már a jövő héten a Lions ellen várhatóan kevés lesz....a szezon elején tökösek voltunk , tét nélkül mentünk és csináltuk , most azt érzem a stában hogy öket is meglepte a sikeresség és elkezdtek félni tőle....
nyilván lehet érvelni akár emelett a "csak a biztos" játék mellett is de ha kicsivel többre vágyunk (most már PO-ban kell gondolkodni) akkor ez komoly csapat ellen hát visszaüthet rendesen...
ami még +-ban nagyon fontos hogy ugyan Tooneyt "megoldottuk" de Golladay helyzete is tarthatatlan már...ok hogy pénz meg minden de csakis a roster helyet foglalja, semmi reális oka nincs hogy a pályára kerüljön....
yooker
Azért, tegyük hozzá, hogy az első driveunk után, ott volt a 4és1 amit megcsináltunk, de FalseStart és ott voltunk már majdnem a RedZoneban, majd a kövi driveban jött Golladay drop 3és5-nél, ami megint csak first down és már a Texans oldalán lettünk volna. Ezalatt a plusz két drive alatt el kellett volna intéznünk a meccset is kb, de görcsössé váltunk utána. Egyszerűen a margin of error nálunk ilyen kicsi, amit mondtam, rebuild, sérülésekkel teli, rutintalan csapat vagyunk, kb tökéletes meccset kell hoznunk.
Amit mondani akarok, hogy a playek ott voltak csak nem hajtottuk végre. Viszont az 1. félidő vége felé, már Daboll is lebaszta Kafkaékat, hogy ne legyenek márá ennyire konzervatívak és firkáljunk már egy kicsit. BYE utáni rozsda nagyon látszott, viszont valamit kezdenünk kell a pass játékkal, mert Barkley végigfutni nem tudom hányszor tud majd még.
több mint 1 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Az 1/1 ellen sikerült baszki nagy nehezen szerencsével behúzni.
Voltak nehéz periódusok ahol rossz volt nézni.
Elkényeztettek minket, nem tudtuk lezárni úgy 4-5 alkalommal, pedig még szerencsénk is lett mikor kellett.
ozibozi
Azért Eagles ellen is meccsben voltak majdnem a legvégéig. Jobb ez így, mintha jó játékkal kikapunk.
vanek úr
Mondjuk az már jó jel, hogy eljutottunk oda, hogy egy győzelemnél bosszankodunk
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
nyertünk , de azért nekem felemás érzéseim vannak eléggé attól függetlenül hogy gálát eleve nem vártam..
kb folytattuk azt a konzervatív játékot amit a Seahawks ellen már(sikertelenül) játszottunk !annyi különbséggel hogy ez a nagyon szerény képességű Texans ellen ugyan elég volt de szerintem már a jövő héten a Lions ellen várhatóan kevés lesz....a szezon elején tökösek voltunk , tét nélkül mentünk és csináltuk , most azt érzem a stában hogy öket is meglepte a sikeresség és elkezdtek félni tőle....
nyilván lehet érvelni akár emelett a "csak a biztos" játék mellett is de ha kicsivel többre vágyunk (most már PO-ban kell gondolkodni) akkor ez komoly csapat ellen hát visszaüthet rendesen...
ami még +-ban nagyon fontos hogy ugyan Tooneyt "megoldottuk" de Golladay helyzete is tarthatatlan már...ok hogy pénz meg minden de csakis a roster helyet foglalja, semmi reális oka nincs hogy a pályára kerüljön....

Szerkesztette: yooker
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Barkley hany yardot futott?
Kronos
152
GJohnny74
Koszi, akkor jott a mixem 😆
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 698
Az 1/1 ellen sikerült baszki nagy nehezen szerencsével behúzni.
Voltak nehéz periódusok ahol rossz volt nézni.
Elkényeztettek minket, nem tudtuk lezárni úgy 4-5 alkalommal, pedig még szerencsénk is lett mikor kellett.
ozibozi
Azért Eagles ellen is meccsben voltak majdnem a legvégéig. Jobb ez így, mintha jó játékkal kikapunk.
vanek úr
egyértelmű, csak
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
Az 1/1 ellen sikerült baszki nagy nehezen szerencsével behúzni.
Voltak nehéz periódusok ahol rossz volt nézni.
Elkényeztettek minket, nem tudtuk lezárni úgy 4-5 alkalommal, pedig még szerencsénk is lett mikor kellett.
ozibozi
Azért Eagles ellen is meccsben voltak majdnem a legvégéig. Jobb ez így, mintha jó játékkal kikapunk.