NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Azután, hogy Toney nálunk csak két meccsen játszott térdsérülés miatt, most varázslatos módon újra teljesen egészséges és játszani is fog a heti Chiefs meccsen. Remélem a jövőben sikerül elkerülnünk az ilyen játékosokat.

GJohnny74
ha egy hülyét leigazol egy csapat első körben az nem a hülye hibája..
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azután, hogy Toney nálunk csak két meccsen játszott térdsérülés miatt, most varázslatos módon újra teljesen egészséges és játszani is fog a heti Chiefs meccsen. Remélem a jövőben sikerül elkerülnünk az ilyen játékosokat.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Cruz még 6. számú sem volt mikor a Jets ellen pályára lépett az előszezonban. 😉
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
yooker
6-4, 210, legalább szép nagy célpont és valóban, ebben az egységben bárki előrelépés lehet.
Henderson
Tipikus tc/preseason player, közönségkedvenc (külföldi fórumokon imádják), nálunk kb wr6 lett volna, csak Kumerow tud játszani ST-ben is így sosem kapott esélyt. Egyébként drukkolok neki, Daboll ismeri, jó helyre is került, remélem rámcáfol és robbant egyet
ThySoul
Koszi! Azert ez sajnos beszedes hogy mashol wr6!!! -kent jegyzett jatekostol varjuk a "csodat" (most ezzel kell foznunk es pont) de meg akar a robbanas is osszejohet ha palyara kerul es meccsenkent stabilan tud hozni 30-40 yardot nalunk😉
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Előre gondolkodunk, ez tetszik...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 573
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
yooker
6-4, 210, legalább szép nagy célpont és valóban, ebben az egységben bárki előrelépés lehet.
Henderson
Tipikus tc/preseason player, közönségkedvenc (külföldi fórumokon imádják), nálunk kb wr6 lett volna, csak Kumerow tud játszani ST-ben is így sosem kapott esélyt. Egyébként drukkolok neki, Daboll ismeri, jó helyre is került, remélem rámcáfol és robbant egyet
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
yooker
6-4, 210, legalább szép nagy célpont és valóban, ebben az egységben bárki előrelépés lehet.
Henderson
Gollodayhez képes ez a Srác már most 2x annyit kapott el! 😉
nagir
Négy elkapás négy elkapás, na de micsoda elkapások voltak 😉
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
yooker
6-4, 210, legalább szép nagy célpont és valóban, ebben az egységben bárki előrelépés lehet.
Henderson
Gollodayhez képes ez a Srác már most 2x annyit kapott el! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Kronos New York Giants 755
Elvileg a héten egyeztet a csapat arról, hogy kell-e átalakítani játékos szerződéseket a megfelelő működéshez, a lehetséges hosszabbításokról, kiemelten Jones-t és Barkley-t. Kíváncsi leszek mi lesz. Vajon lesz tag-elés?
GJohnny74
Barkley tag, DJ vel pedig alá lehet írni egy szerződést, ésszerű keretek között és építeni köré a csapatot.
DJ intelligens,okos fiú, szerintem maradni szeretne,meglehet vele egyezni... elnézve az újonc iranyitokat az elmúlt években, óriási lutri húzni,eladni a vesed, mert nem fogunk elől draftolni 🤔
Annyi lyuk van a keretben, hogy szerintem nem ez az elsődleges most, hogy mindenképpen húzzunk vkit.
DJ-t ismerjük, szeretjük, nem láttuk még a plafonjat,én örülnék,ha maradna.
Tud meccseket nyerni,ha....
több mint 1 éve
Henderson New York Giants 1 046
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
yooker
6-4, 210, legalább szép nagy célpont és valóban, ebben az egységben bárki előrelépés lehet.

Szerkesztette: Henderson

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
Zet
Semmi vesztenivalonk nincs vele ha kiprobaljuk szerintem
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
6. körben draftolta a Bills 2020-ban, azóta 4 elkapása van összesen.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 536 — Lucas Scott
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
yooker
van komoly 4 elkapasa.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
Zet
nem tudom kicsoda de biztos...
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 631
Elvileg a héten egyeztet a csapat arról, hogy kell-e átalakítani játékos szerződéseket a megfelelő működéshez, a lehetséges hosszabbításokról, kiemelten Jones-t és Barkley-t. Kíváncsi leszek mi lesz. Vajon lesz tag-elés?
GJohnny74
Jah, hát ez most egy elég éles szituáció, nem könnyű eldönteni, hogy mi legyen.. bár nem hinném, hogy most fognak erről érdemi döntést hozni.
Szesze
Nyilván nem,de bíztató,hogy valódi előremutató,tudatosan tervező munka zajlik.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Elvileg a héten egyeztet a csapat arról, hogy kell-e átalakítani játékos szerződéseket a megfelelő működéshez, a lehetséges hosszabbításokról, kiemelten Jones-t és Barkley-t. Kíváncsi leszek mi lesz. Vajon lesz tag-elés?
GJohnny74
Jah, hát ez most egy elég éles szituáció, nem könnyű eldönteni, hogy mi legyen.. bár nem hinném, hogy most fognak erről érdemi döntést hozni.
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Elvileg a héten egyeztet a csapat arról, hogy kell-e átalakítani játékos szerződéseket a megfelelő működéshez, a lehetséges hosszabbításokról, kiemelten Jones-t és Barkley-t. Kíváncsi leszek mi lesz. Vajon lesz tag-elés?
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
Isaiah Hodgins segít be az elkapásoknál majd. Reméljük, upgrade lesz.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Azt írják azzal hogy Schoen nem hozott elkapót és Kadarius Toney sincs már, Golladay-en mégjöbban nő a nyomás, hogy alkosson valamit miután visszatér a 10. héten a Texans ellen a térd sérüléséből. Hát kíváncsi leszek.
GJohnny74
Szarik o a nyomasra ....annak a palinak vege sajnos!
Hangyafasznyi eselyt latok hogy erdemben hozzategyen barmit is meg ehhez a csapathoz!
Ha valami kulonleges csoda folytan ez megis megtortenne az max kb 2-3 meccs lehet mert annal tobbet nem bir ki !
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azt írják azzal hogy Schoen nem hozott elkapót és Kadarius Toney sincs már, Golladay-en mégjöbban nő a nyomás, hogy alkosson valamit miután visszatér a 10. héten a Texans ellen a térd sérüléséből. Hát kíváncsi leszek.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 829 — Bla, bla, bla
Nincs elkapója de Cserébe Viszont a végét nem számítva feltűnő volt mennyi ideje van a fal mögött sok snap alatt, vlsz Eli kutatna az emlékei között sokáig, Pedig 2 helyen is csere játszott. Ez azért mégis csak előrelépés még a
kommentátorok is többször kiemelték pedig nem sok pozitívumról beszéltek.
ozibozi
Ez meg a masik , hogy vegre van ideje es jobb a fal de a wr problema megintcsak oda vezet hogy nem tudod realisan megitelni a teljesitmenyt . Es most nem pro bowl allomamyra gondolok neki hanem egy legalabb minimalis tamogatasra..
Szoval most a jelenlegi szituban elegge elkezdett zavarni ez a helyzet
yooker
Na kérem itt van a kutya elásva! Nem mondom, hogy steril körülményeket kell teremteni Neki, de egyszerűen nincs esélye jó, sok passzt kiosztani, mert mindig valami elszaródik. Ezért is vannak pletykák róla, hogy hozunk egy WRt, a FO is érzi, hogy addig nem lehet jó döntést hozni Róla, amíg nem láttuk mit is tud valójában...
nagir
Itt meg a masik problema..hogy "dragan" lehet hozni vagy aki olcso az meg olyan is lesz...
De lehet most azt mondanam inkabb hogy
erdemes lett volna valakit megprobalni mert idot sporoltunk volna vele magunknak...kiveve ha Dabollek e nelkul is tudnak majd jol donteni! Egyebkent Jones valoban sokmindenben fejlodott ez nem kerdes de az olvasas problema meg mindig ami leginkabb aggaszt vele kapcsolatban!
yooker
Nekem még a hosszú passzai sem tetszenek! Olyan érzésem van amikor dobja, mint ha félve engedné el és persze nem is lesz pontos, szinte soha...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Daboll külön akarta a denveri srácot, de a második kört meg aprót keveseltèk így el lett engedve a történet, mert nem ér többet és nem létkérdés.
Arról mondjuk nem jött hír hogy a Pittsburgh meg lett e keresve. Gyanítom nem.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Nem trade-eltünk senkiért, Schoen szerint túl sokat kértek, és nem akarta amortizálni a draft capitalt.
Jelenleg nem nagyon van elkapónk, ezért vagy megyünk tovább azokkal, akik vannak (és ahogy a Seahawks kielemzett minket, mások is megteszik), vagy esetleg szerzünk vkit az FA piacról.
Tudom, h rebuild van és 6-2, ami kurva jó és hihetetlen, de 5 csoportmeccs van hátra.
A kérdés: akarjuk-e OBJ-t, kell-e nekünk 2 ACL szakadás utàn?
Zet
Szerintem jól tettük, hogy nem fizettünk túl senkit, plusz tudjak az ellenfelek, hogy ki vagyunk éhezve és simán letudnak húzni minket, szóval inkább maradunk azoknál akiket ki is tudunk ingyen választani akar drafton, akar majd pénzért FA-n. Schoen is azt mondta ma, “never Go shopping when you are hungry”. Nem vagyunk win-now módban, így kapkodni se kell. 6-2 egy jó alapja, hogy a kövi meccsekre is legyen önbizalmunk és tudjunk jó játékokat felrajzolni, ha visszajönnek a sérültek, és talán Golladayt is be lehet majd vetni valahogy.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 16 700
Nem trade-eltünk senkiért, Schoen szerint túl sokat kértek, és nem akarta amortizálni a draft capitalt.
Jelenleg nem nagyon van elkapónk, ezért vagy megyünk tovább azokkal, akik vannak (és ahogy a Seahawks kielemzett minket, mások is megteszik), vagy esetleg szerzünk vkit az FA piacról.
Tudom, h rebuild van és 6-2, ami kurva jó és hihetetlen, de 5 csoportmeccs van hátra.
A kérdés: akarjuk-e OBJ-t, kell-e nekünk 2 ACL szakadás utàn?
Zet
Ha egészséges akkor ő dönt a sorsáról és nem mi 😊
A
Mondjuk 2 ilyen sérülés után lehet inkább csak a következő évre lesz ő bármilyen formában is.
több mint 1 éve
Zet New York Giants 1 432
Nem trade-eltünk senkiért, Schoen szerint túl sokat kértek, és nem akarta amortizálni a draft capitalt.
Jelenleg nem nagyon van elkapónk, ezért vagy megyünk tovább azokkal, akik vannak (és ahogy a Seahawks kielemzett minket, mások is megteszik), vagy esetleg szerzünk vkit az FA piacról.
Tudom, h rebuild van és 6-2, ami kurva jó és hihetetlen, de 5 csoportmeccs van hátra.
A kérdés: akarjuk-e OBJ-t, kell-e nekünk 2 ACL szakadás utàn?