New York Giants

49 feliratkozó

több mint 2 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Daboll megtanította győzni a csapatot, ezért már megérte
több mint 2 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Na Jones mutatott vmit, a td driveban azok a passzok, egyik nagyon szűk windowba... Na talán bizakodhatunk.
De a fal belseje omg.
Hiába nincs a Dallasnak Dak, az a D front ezzel a fallal azt csinál amit akar.
Mindegy a 2-0 az 2-0.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
2009-ben
Rodaron
2016 Benibubuval
csebi
Ja igen, true
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 465
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
2009-ben
Rodaron
2016 Benibubuval
csebi
Ő most is segített amit tudott.
ozibozi
Nem is nagyon mutatták 😀
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 051 — Giants fan
Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni
csebi
nyugodtan beírhatod, h a végén megnyerte 😉 kibírod
Szesze
Inkább Gano nyerte meg sztem, ma ő hozott pluszot ezzel a két hosszú fgvel, de már az is szép dolog h Jones figyelt a labdára és a végén lezárta a meccset.
csebi
értem 😊
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni
csebi
nyugodtan beírhatod, h a végén megnyerte 😉 kibírod
Szesze
Inkább Gano nyerte meg sztem, ma ő hozott pluszot ezzel a két hosszú fgvel, de már az is szép dolog h Jones figyelt a labdára és a végén lezárta a meccset.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
2009-ben
Rodaron
2016 Benibubuval
csebi
Ő most is segített amit tudott.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Ebbe a lyukas védelembe, ha visszajon még Thibs és Ojulari, elég baszó lesz...sajna LW valszeg season ending lesz szerintem 😕
Rodaron
Igen ezen gondolkoztam h a védelem emberfeletti érdemi edge játék nélkül.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szesze New York Giants 21 051 — Giants fan
Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni
csebi
nyugodtan beírhatod, h a végén megnyerte 😉 kibírod
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
2009-ben
Rodaron
2016 Benibubuval

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
És a qb nélküli dallasz jön...
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
Zet
2009-ben
több mint 2 éve
Zet New York Giants 1 465
Hihetetlen!!! A meccs elején kiírták, de olyan régen volt, hogy nem is tudom, mikor álltunk 2-0-n!!
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Ebbe a lyukas védelembe, ha visszajon még Thibs és Ojulari, elég baszó lesz...sajna LW valszeg season ending lesz szerintem 😕
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
rettentően csúnya győzelem, de győzelem!

Barkley és Thomas személyében van két NFL szintű játékosunk a támadóoldalon, így azért kurvára nincs egyszerű dolga Jonesnak, le a kalappal előtte most is. (egy nagyon homály passza volt, az most szerencsére nem lett INT)
kristof
Shep azért elkapja amit kell, ha kivételesen egészséges.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 566 — Lucas Scott
Jones nem vesztette el a meccset sőt mikor kellett a végén volt mersze megfutni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
rettentően csúnya győzelem, de győzelem!

Barkley és Thomas személyében van két NFL szintű játékosunk a támadóoldalon, így azért kurvára nincs egyszerű dolga Jonesnak, le a kalappal előtte most is. (egy nagyon homály passza volt, az most szerencsére nem lett INT)
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Már már elkényeztetnek minket a fiúk 😆 nem vagyunk ehhez hozzaszokva
több mint 2 éve
Pepito Brandon Lee 19
Komoly szenvedés eddig ez a meccs… 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
több mint 2 éve
vanek úr New York Giants 1 826
Thibo és Ojulari is inaktivok
ironroy
Akkor ma se lesz pesszrass...🤬 Robinson is off, nehéz napja lesz a védelemnek. Nem baj majd végig támadjuk a meccset.
nagir
Akkor meg az OL lesz fent többet a kelleténél. Nekik muszáj lesz javulniuk, de a múlt heti után ez legalább nem lehetetlen feladvány. Az ST szintén.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 833 — Bla, bla, bla
Thibo és Ojulari is inaktivok
ironroy
Akkor ma se lesz pesszrass...🤬 Robinson is off, nehéz napja lesz a védelemnek. Nem baj majd végig támadjuk a meccset.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Thibo és Ojulari is inaktivok
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
tavaly októberben a szezon talán legsimább meccsét játszottuk a Panthers ellen, közte az egyik kedvenc jelenetemmel, Jones OBJ elkapásával:


akkor elsősorban a védelem játszott nagyot, ma viszont a támadóktól várok hasonlót, Toney sérülése fogalmam sincs mennyire komoly, ha nem, akkor remélem több szerepet kap, mint az első héten, jó lenne elkezdeni beépíteni. a védelem a Mayfield féle Panthers ellen szerezhet némi önbizalmat, viszonylag sima győzelemre számítok.

tipp: 27-10 W
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Azt írják Lüke Tóni ma játszani fog, gondolom pár nap
Alatt jól meg is gyógyult.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 717
Az ilyen hamstringek alattomos dolgok főleg ha legendás orvosok nem kezelik ki.