New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Ha tőle megnyugodnál, akkor nincsenek túlzó igényeid a poszttal kapcsolatban 😊
Kiment 6 pass rusher és nincs köztük Ojulari. Előkerült róla egy videó? Mert esetleg rámehetnénk, 2. Kört csak megér.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
letrade után Toney >> feltrade után Smith

szerintem Toney is hasznos lehet ebben az offenseben, a jövő évi első kör pedig még sokat érhet hosszú távon. a Panthers/Broncos eléggé beleszart a levesünkbe, de szerintem nem rossz az első nap.

ma jöhetne egy edge rusher és egy belső támadófalember.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
Vobox
Nem fogsz 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Megzavarjuk az ellenfeleket, mert tizensok milliókért és első körért is lesz legalább újabb 1000 yard alatti elkapónk az eddigiek mellett.
ozibozi
Ez a PSG se jött be...😀
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Menjünk fel Rousseau-ért és megnyugszom
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már WR akkor Batementől jobban tartottam volna...
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 471
Jó lenne Edge vagy vki az OL-ba. Esetleg LB (mondjuk M. Parsons, ha benn lesz még).

Ohh wait....
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindent az irányítóért, helyes. Most már lehet alkotni.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Megzavarjuk az ellenfeleket, mert tizensok milliókért és első körért is lesz legalább újabb 1000 yard alatti elkapónk az eddigiek mellett.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Na Nekem DGből elegem lett egy élertre!
nagir
Csak most? 😊
vanek úr
Dehogy is, csak kezdte az értelem sziráját csillogtatni.... Aztán SÖTÉT!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Tóni nem hülyeség, óriási király labdával a kézben. Kellett egy playmaker akit gyorsan játékba lehet hozni Barkley-n kívül, nem lehet mindig Gollatront keresni mély labdákkal, ebben van koncepció.
empty taxi
Ok, legyen Ő a köv.OBJ!! De ha nem....🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
igen...de...ja...nem
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 729
ahhh...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tóni nem hülyeség, óriási király labdával a kézben. Kellett egy playmaker akit gyorsan játékba lehet hozni Barkley-n kívül, nem lehet mindig Gollatront keresni mély labdákkal, ebben van koncepció.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Geciideges vagyok.....belebasztam egy balost a laptopba...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Na Nekem DGből elegem lett egy élertre!
nagir
Csak most? 😊
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Egy dolkoggal hoz vissza,ha második kör elejére feljön EDGE-ért
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Akkor már biztos,hogy Waddle vagy Smith volt az eredeti kiszemeltünk.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Csak annyit kérdezek...így halkan...MIÉRT????????
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Na Nekem DGből elegem lett egy élertre!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
worst scenario : jövőre a + első körös pickkel már mehetünk fel Jones utódjáért is .
bocs 😊
yooker
Bears D + egy nagy potenciálú QB, ebből csak 1. kör vége lesz szerintem. Ott meg nem nagyon lesz olyan, akivel előrébb lennénk. Mert azért remélem saját jogon sem fogunk annyira korán húzni.
vanek úr
Még ha Lawrence-t vitték volna... ez a Bears D már nem olyan OP, Lance pedig első évébe azért kétlem hogy egyből megváltja a világot, pláne hogy Dalton és Foles miatt nem is lesz első napos kezdő szerintem. 1/15nél kétlem hogy sokkal jobb pick lesz.
PeppyRapier
Fields
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 87
worst scenario : jövőre a + első körös pickkel már mehetünk fel Jones utódjáért is .
bocs 😊
yooker
Bears D + egy nagy potenciálú QB, ebből csak 1. kör vége lesz szerintem. Ott meg nem nagyon lesz olyan, akivel előrébb lennénk. Mert azért remélem saját jogon sem fogunk annyira korán húzni.
vanek úr
Még ha Lawrence-t vitték volna... ez a Bears D már nem olyan OP, Fields pedig első évébe azért kétlem hogy egyből megváltja a világot, pláne hogy Dalton és Foles miatt nem is lesz első napos kezdő szerintem. 1/15nél kétlem hogy sokkal jobb pick lesz.

Szerkesztette: PeppyRapier
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
worst scenario : jövőre a + első körös pickkel már mehetünk fel Jones utódjáért is .
bocs 😊
yooker
Bears D + egy nagy potenciálú QB, ebből csak 1. kör vége lesz szerintem. Ott meg nem nagyon lesz olyan, akivel előrébb lennénk. Mert azért remélem saját jogon sem fogunk annyira korán húzni.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Na, kit húzunk 1/20-ra?

Ojulari vagy Philips
nagir
JOK, Ojulari, Darrisaw, Bateman, Teven Jenkins ez az 5-ös a tippem. Philips-nél aggódok a sérülésektől.
GiantsMLBhunter
Csak aztán nehogy elBarmoreja DG!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na, kit húzunk 1/20-ra?

Ojulari vagy Philips
nagir
JOK, Ojulari, Darrisaw, Bateman, Teven Jenkins ez az 5-ös a tippem. Philips-nél aggódok a sérülésektől.