New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Martinezt nem lehet nem szeretni ,nem egy Kuechly fele pkaymaker de rettento hasznos csupasziv jatekos es ne felejtsuk hogy Downs meg Mayo fele tarsak vannak mellette...de amugy Kezdunk itten ovatosan atesni a lo tuloldalara ugy erzem! Mar mindenki HOF kaliber lassan miutan nyertunk 2 meccset
+meg aggodni is kell meg tudjuk-e tartani DG-t az ev vegen vagy valaki elhappolja...😀
Felreertes ne essek en is erzem a pozitiv hullamokat sok teren es bizok a folytatasban ,meghozta a kedvem a csapat de most lesz igazan fontos a szezon vege hogy hol vam a plafon ,leszunk -e meg jobbak vagy marad ez a szint ami sajnos meg csak a mistanaban megszokotthoz kepest tunik faszanak!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
PeppyRapier
Én meggyőzhető vagyok, ozibozi az igazi kihívás itt 😊
Szesze
DG nem lesz attól jó Manager mert a “liga legalja” ellen-bocsánat- behúztunk pont 2 meccset. Amióta itt van olyan keretet hozott össze amivel liga utolsók vagyunk az elmúlt 3 évet tekintve. Olyan helyzetbe kormányozta a csapatot, hogy pl egy Martineznek 2 milkóval többet kellett adnia mint amennyit a piacon megkapott volna. Mind1 de legalább behúzta azt a pár játékost akire lehet építeni.
KB ez Egy kézén megszámlálható mondjuk. 😊
Ez a dolga amúgy egy GM-nek, mi meg mindjárt szobrot avattunk neki, hogy 3 év alatt nem csak szart csinált. 😊
A franchise soha nem látott mélységbe került, gyakorlatilag minden negatív rekordot megdöntött, vagy megközelített ez alatt a faszi alatt. 😕
Ő nem a jövő, ha nyerünk pár roncsderbit ha nem.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
PeppyRapier
Úgy, hogy a sokak által előtte rangsorolt Littleton és Schobert kevésbé muzsikálnak olyan jól, mint Martinez, közel fele annyi tackleje van Littleton-nak, se PDEF, se sack, se Int, Schobert harmad annyi tackleel sem meghatározó Jags és elveszik Jack mellett. Littleton nyílván inkább egy jó coverage LB, de Martinez igazi vezére a védelemnek és amivel állandóan támadták, hogy elnyomják a második vonalban, és csak LOS után ér oda, most rendre feltűnik késleltett blitzeknél, és LOS mögött is odaér TFL-re.
Rodaron
Martinez kurva jó ez nem kérdés. Nagyon régen vártunk egy ilyen belső LB-re már.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
PeppyRapier
Én meggyőzhető vagyok, ozibozi az igazi kihívás itt 😊
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
PeppyRapier
Úgy, hogy a sokak által előtte rangsorolt Littleton és Schobert kevésbé muzsikálnak olyan jól, mint Martinez, közel fele annyi tackleje van Littleton-nak, se PDEF, se sack, se Int, Schobert harmad annyi tackleel sem meghatározó Jags és elveszik Jack mellett. Littleton nyílván inkább egy jó coverage LB, de Martinez igazi vezére a védelemnek és amivel állandóan támadták, hogy elnyomják a második vonalban, és csak LOS után ér oda, most rendre feltűnik késleltett blitzeknél, és LOS mögött is odaér TFL-re.
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Nem hozzuk vissza Bakert, Judge már nyilatkozta, hogy sok sikert neki, de nem kell.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez igy viszont az igazi szivas...
Siman eltudom kepzelni hogy ez a mostani edzoi garda joval tobbet ki tudott volna hozni belole mint a tsvalyi Bettcher fele szisztema!
Majd nyilvan alair valamelyik csoportrivalishoz ha van esze!
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 961 — no es importante
Ez valóban nem annyira szaftos, ezen nem olyan jó csámcsogni. Egyébként a Giants-nek lenne elő joga visszahívni vagy bármi lehetősége? Vagy minden csapat egyformán lecsaphat rá?
GiantsMLBhunter
szabadügynök, aláírhat bárhova
a linkelt tweet azt pedzegette, hogy vajon a Giants visszahozza-e, szerintem meg hülye lenne aláírni ahhoz a csapathoz, ami rögtön lemondott róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Baker ettől függetlenül is egy hülye volt, aki még le is nyilatkozta, hogy nem érti a playbookot sem. Első körben még az almánál is nagyobb Bust volt. Senki nem őt sajnálta, mikor ez a dolog kipattant, hanem az elpazarolt első kört. 😉
ozibozi
Hát oké, de azért CB-ként szinte mindenki gyengén kezd az nfl-ben, ez az egyik legnehezebb poszt újoncként. Azért jó lett volna megnézni, hogy mire képes idén..
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Baker ettől függetlenül is egy hülye volt, aki még le is nyilatkozta, hogy nem érti a playbookot sem. Első körben még az almánál is nagyobb Bust volt. Senki nem őt sajnálta, mikor ez a dolog kipattant, hanem az elpazarolt első kört. 😉
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290

nagir
hát meg zsarolás miatt letartoztatták a vádlókat. az sem mindegy. kamu volt az egész sztori. mondjuk ahogy megszoktuk a nép gyorsan ítélkezett is, baker buta rabló, ez már rajtamarad, mégha ő is volt az áldozat. egyébként nem látom úgy záporozni a cikkeket és memeket, mint amikor kirobbant az eset. ja, az volt a jó sztori, ez má nem az.
gedam
Ez a legrosszabb az egészben, hogy ha valaki tényleg teljesen ártatlan, akkor sem mossa le magáról, ha egyszer ebbe már belekeverték
Wyatt
"Ártatlanok védelme"
"Szabadság országa"

Ez valóban nem annyira szaftos, ezen nem olyan jó csámcsogni. Egyébként a Giants-nek lenne elő joga visszahívni vagy bármi lehetősége? Vagy minden csapat egyformán lecsaphat rá?

Kíváncsi vagyok, hogy szorgalmasan edzette azóta vagy csak tolta a PS4 meg bulika.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

nagir
hát meg zsarolás miatt letartoztatták a vádlókat. az sem mindegy. kamu volt az egész sztori. mondjuk ahogy megszoktuk a nép gyorsan ítélkezett is, baker buta rabló, ez már rajtamarad, mégha ő is volt az áldozat. egyébként nem látom úgy záporozni a cikkeket és memeket, mint amikor kirobbant az eset. ja, az volt a jó sztori, ez má nem az.
gedam
Ez a legrosszabb az egészben, hogy ha valaki tényleg teljesen ártatlan, akkor sem mossa le magáról, ha egyszer ebbe már belekeverték

több mint 3 éve
gedam 5 808

nagir
hát meg zsarolás miatt letartoztatták a vádlókat. az sem mindegy. kamu volt az egész sztori. mondjuk ahogy megszoktuk a nép gyorsan ítélkezett is, baker buta rabló, ez már rajtamarad, mégha ő is volt az áldozat. egyébként nem látom úgy záporozni a cikkeket és memeket, mint amikor kirobbant az eset. ja, az volt a jó sztori, ez má nem az.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Baker-ért összességében kár. Kár, hogy buta volt és jött ez az ostoba balhéja. Bradberry mellé, mint egy "első körös" tehetség jó lett volna valaki. De ez már a múlt.

Boldog vagyok a győzelemtől
. Boldog vagyok, hogy talán túl vagyunk az Ereck Flowers a kezdő Left Tackle-ünk és társai időszakon.

Nem baj, ha már csak 1-2 győzelem lesz a szezonban, de játszunk mindig jól és ne legyünk világtalanok. A legfontosabb, hogy OL továbbra is fejlődjön, illetve természetesen nagy örömöt okozna ha Jones akár az előbbi 2 meccshez képest is előre tudna lépni. Persze ha csak ezt a szintet hozza se baj.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Szokták mondani, hogy minden rosszban van valami jó.. de ez fordítva is igaz. Amennyiben ez a tendencia folytatódik a következő hetekben, akkor semmi nem fogja indokolni DG kirúgását sem. Illetve sok minden indokolja, de a döntő érvek mellette szólnának, hisz megfelelő edzői kart nevezett ki + talált egy potenciális franchise QB-t, ráadásul úgy hogy kb senki nem hitt benne a draftolásakor.
Szóval ha jól fogunk szerepelni a szezon második felében az szinte biztos, hogy DG seggét is megmenti majd. Ambivalens helyzet, de erre a nem annyira apró betűs részre fel kell készülnie annak aki jó szezont akar idén. Ezt részben magamnak is írtam 😊
Szesze
Értem, és igazad van. Ne felejtsük el, hogy valszeg 5-6 győzelemmel belehet jutni a csoportból PO-ba. Egy komolyabb csoportban pofozogepek lennénk. Még mindig a Liga alján vagyunk,ezen az sem változtat, hogy az alapszakasz végén,ott leszünk a rájátszás közelében, ergo DG-nek mennie kell. Nem lehet mindig vegletekben gondolkodni, ennek a palinak a tevékenysége odaragasztott minket a Liga aljára,ezen 1-2 hullagyenge csoportellenfel elleni győzelem nem változtat.
Milyen szezont akarok?
Hát persze, hogy jót baxa meg! Nem tudok a csapatom ellen szurkolni. Hogy ez hosszabb távon jó e nekünk, arról vannak kétségeim.... 🤔
Küldjük nyugdíjba a formát, vagy elmehetne magától is.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 592
Szerintem pl a Steelers és a Tampa meccs megmutatta, h bárki ellen lehet esélyünk, a cowboys + a phily pedig, h bárkitől ki is tudunk kapni. Egyelőre részemről örülök a kifejezetten látványos fejlődésnek csapat szinten, és reménykedem benne, ez tovább folytatódik. Micsoda öröm egy phily meccs után nem azon keseregni, hogyan is kaptunk ki az utolsó pillanatban 😂
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A nagy eufirikus tegnap este utan azert tenyleg lassuk be nagyon gyenge volt az Eagles Wentz es Pederson is komoly melyrepulesben de ez legyen az o bajuk...
Kisse eloretekintve mar csak azert is kellett oromkodni mert papiron nem sokszor fogunk mar iden!
Bye utan talan a Cinci es a vegen a Boys...
de jo lenne latni hogy kompetitivek tudunk lenni es fejlodunk!
yooker
Nemtom, szerintem egyáltalán nem lefutott egyik meccsünk se ami még vissza van. A Dallas és a Bengals jelenleg maximum egál velünk, de azokon ha így játszunk akkor inkább mi vagyunk az esélyesek. A Seattle nagyon visszaesett az utóbbi hetekben, egyáltalán nem verhetetlen szint most már. A Browns kiszámíthatatlan, sztem ők is simán elkaphatók. Az Arizona és a Ravens jobbak nálunk és sztem stílusban sem fekszenek, de még rájuk se mondanám, hogy esélytelen, pl a New England is egész simán megverte tegnap a Ravenst, pedig nagyon gyengének tűntek idén eddig (más kérdés, hogy az időjárás és a játékstílus is kedvezett nekik, nekünk sztem nem fog).
Szesze
Nyilvam benne van hogy elkaphatjuk oket hiszen egy ideje nem ver minket bucira senki sot nyerunk is ugye de azt gondolom a Hawks,Ravens,Browns harmasbol bar remelem jo meccsek lesznek de max 1W-t tudunk majd kihozni
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
A nagy eufirikus tegnap este utan azert tenyleg lassuk be nagyon gyenge volt az Eagles Wentz es Pederson is komoly melyrepulesben de ez legyen az o bajuk...
Kisse eloretekintve mar csak azert is kellett oromkodni mert papiron nem sokszor fogunk mar iden!
Bye utan talan a Cinci es a vegen a Boys...
de jo lenne latni hogy kompetitivek tudunk lenni es fejlodunk!
yooker
Nemtom, szerintem egyáltalán nem lefutott egyik meccsünk se ami még vissza van. A Dallas és a Bengals jelenleg maximum egál velünk, de azokon ha így játszunk akkor inkább mi vagyunk az esélyesek. A Seattle nagyon visszaesett az utóbbi hetekben, egyáltalán nem verhetetlen szint most már. A Browns kiszámíthatatlan, sztem ők is simán elkaphatók. Az Arizona és a Ravens jobbak nálunk és sztem stílusban sem fekszenek, de még rájuk se mondanám, hogy esélytelen, pl a New England is egész simán megverte tegnap a Ravenst, pedig nagyon gyengének tűntek idén eddig (más kérdés, hogy az időjárás és a játékstílus is kedvezett nekik, nekünk sztem nem fog).
Szesze
A 49-ers meccs utáni meccsek teljesítményéből látszik, hogy az edzőkre lehet számítani ha felkészülésről van szó. Pontos gameplant dolgoznak ki minden egyes csapatrész számára. Természetesen folyamatosan jönnek elő problémák az emberek játéka és teljesítménye kapcsán, de tisztán látszik, hogy mindenkivel foglalkoznak és próbálják ezeket a hibákat kijavítani, hiányosságokat pótolni. Engram elrontott elkapása óta, minden meccset mutat egy-egy fingertip elkapást, DJ nem fumblizott két top 8-10es védőfal ellen, nem volt INT-je sem. A védelem tud clutch lenni, és lezárni a meccset amikor kell. Nem csinálunk felesleges penaltyket, és a penaltyk száma is teljesen elhanyagolható. Az elmúlt 7 meccsből 6-on 100 yard felett futottunk, abból is 4-szer 150+ yardot, az OL-t folyamatosan formázzák és tanítják őket, így koordinációjuk is folyamatosan javul, ami meg is látszik a futásblokkolásban. Garrett is egyre jobban megtalálja a golden rulet DJ esetében, és DJ is végre használja a playactioneket, amivel tudjuk keverni a lapokat, így az ellen védelme se tud egy dologra koncentrálni csak.
Egyetértek nem tartunk még sehol se, de Judge is tudja szerencsére, és nem is hallunk tőle olyat, hogy: "hú micsoda verseny van a csoportban, és végre mi is visszatértünk az első pozi közelébe". Nem, ő is lépésekben halad, és tudja, hogy a folyamat elején járunk csak, így "one game at a time" filozófiát követi, amivel minden meccsre készülünk rendesen, és szerencsére hatásosan is, mivel látszik az irány mit akarunk játszani, mind defense, mind offense oldalon.
Szóval amit itt beszéltünk is és Judge is mondott, 8. hét után új szezon kezdődött nálunk, és ott 2-0-ra állunk, a következő meccs előtt pedig 0-0. Reméljük nem rosszkor jött a bye, és tudjuk tartani a pörgést és az összeszokottságot, frissességet a Bengals ellen is.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Közben offtopic, hogy Baker ellen droppolták az összes chargeot.
Rodaron
kabaré 😀


Negritis
Most jutottam el ehhez a tweethez én is... 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 552 — The Mathematician
Közben offtopic, hogy Baker ellen droppolták az összes chargeot.
Rodaron
kabaré 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
A nagy eufirikus tegnap este utan azert tenyleg lassuk be nagyon gyenge volt az Eagles Wentz es Pederson is komoly melyrepulesben de ez legyen az o bajuk...
Kisse eloretekintve mar csak azert is kellett oromkodni mert papiron nem sokszor fogunk mar iden!
Bye utan talan a Cinci es a vegen a Boys...
de jo lenne latni hogy kompetitivek tudunk lenni es fejlodunk!
yooker
Nemtom, szerintem egyáltalán nem lefutott egyik meccsünk se ami még vissza van. A Dallas és a Bengals jelenleg maximum egál velünk, de azokon ha így játszunk akkor inkább mi vagyunk az esélyesek. A Seattle nagyon visszaesett az utóbbi hetekben, egyáltalán nem verhetetlen szint most már. A Browns kiszámíthatatlan, sztem ők is simán elkaphatók. Az Arizona és a Ravens jobbak nálunk és sztem stílusban sem fekszenek, de még rájuk se mondanám, hogy esélytelen, pl a New England is egész simán megverte tegnap a Ravenst, pedig nagyon gyengének tűntek idén eddig (más kérdés, hogy az időjárás és a játékstílus is kedvezett nekik, nekünk sztem nem fog).
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Közben offtopic, hogy Baker ellen droppolták az összes chargeot.