New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
A Colombo-Guglielmo cserével, azért nem jártunk olyan rosszul!
Judgenak eddig sem tetszett, amit az OL-nél látott, de bevallottan nem a szakterülete, ezért próbálta magát képbe hozni...
Nekem eddig tetszik a HCnk, akar, fejlődik, változtat, konfrontálódik, ha kell!
nagir
Garrettet is küldhette volna, úgy járt volna mindenki jól
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
A Colombo-Guglielmo cserével, azért nem jártunk olyan rosszul!
Judgenak eddig sem tetszett, amit az OL-nél látott, de bevallottan nem a szakterülete, ezért próbálta magát képbe hozni...
Nekem eddig tetszik a HCnk, akar, fejlődik, változtat, konfrontálódik, ha kell!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Hat ez a balhe most nyilvan rohadtul kellett...
yooker
Mint szar a zsebbe

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hat ez a balhe most nyilvan rohadtul kellett...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 115 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Eagles elleni győzelem átka, látjátok 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
rva 4 102 — Me for President!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Végülis az egyetlen csapatrész volt ami látványosan fejlődött.
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
judge nem szarozik:

https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F1118%2Fr777632_1296x729_16-9.jpg
Sources: Giants fire Colombo after Judge spat
After the offensive line has shown improvement in recent weeks, position coach Marc Colombo has been fired after getting into a verbal confrontation with head coach Joe Judge, sources told ESPN.
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azt írják az elmúlt hetekben Judge több időt töltött a fallal, ez volt az oka a fejlődésnek, és úgy tűnik ez alatt döntött úgy, h Colombo megy.
Haba
hoppá... na ezt nem gondoltam volna!
azt hittem Colombo mint O-line guru pont a siker titka! 😊
több mint 3 éve
Haba New York Giants 592
Azt írják az elmúlt hetekben Judge több időt töltött a fallal, ez volt az oka a fejlődésnek, és úgy tűnik ez alatt döntött úgy, h Colombo megy.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Colombo-t kirúgtuk.
Tud valaki valamit erről?
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Holnap reggel már Kansasben lesz Baker viziten.
Rodaron
az szép sztori lenne ha böri helyett bajnoki gyűrű jönne februárra neki...😊
mondjuk azt nem értettem amikor végleg elengedtük hogy az miért volt jó nekünk?
roster helyet nem foglalt! ennyire sokat spóroltunk?vagy csak úgy elvi okokból?ennyire szarnak láttuk?
ártatlanság vélelme nem játszott nálunk?
de Judge gyors reakcióját látva totál lemondtunk róla....
mindenesetre marhára megsajnáltam a srácot bármilyen hülye is, remélem észhez tér és még lesz egy jó karrierje valahol...
yooker
" ennyire sokat spóroltunk?
vagy csak úgy elvi okokból?
ennyire szarnak láttuk?"

Magam részéről a harmadik verzióra tippelek. Semmivel nem volt jobb mint Ballentine.
Azon kívül nem az ártatlansága igazolódott be, hanem a vádlókról derült ki, hogy szintén idióták, és finoman szólva sem lehet adni a szavukra még akkor sem, ha eskü alatt vallanak.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holnap reggel már Kansasben lesz Baker viziten.
Rodaron
az szép sztori lenne ha böri helyett bajnoki gyűrű jönne februárra neki...😊
mondjuk azt nem értettem amikor végleg elengedtük hogy az miért volt jó nekünk?
roster helyet nem foglalt! ennyire sokat spóroltunk?vagy csak úgy elvi okokból?ennyire szarnak láttuk?
ártatlanság vélelme nem játszott nálunk?
de Judge gyors reakcióját látva totál lemondtunk róla....
mindenesetre marhára megsajnáltam a srácot bármilyen hülye is, remélem észhez tér és még lesz egy jó karrierje valahol...
yooker
Akkor úgy érzed, ez többszempontból is misJudge volt?

| (amúgy nem Tampába hívják, szal a gyűrűre nem lesz baja 😀 ) |

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Holnap reggel már Kansasben lesz Baker viziten.
Rodaron
az szép sztori lenne ha böri helyett bajnoki gyűrű jönne februárra neki...😊
mondjuk azt nem értettem amikor végleg elengedtük hogy az miért volt jó nekünk?
roster helyet nem foglalt! ennyire sokat spóroltunk?vagy csak úgy elvi okokból?ennyire szarnak láttuk?
ártatlanság vélelme nem játszott nálunk?
de Judge gyors reakcióját látva totál lemondtunk róla....
mindenesetre marhára megsajnáltam a srácot bármilyen hülye is, remélem észhez tér és még lesz egy jó karrierje valahol...
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Holnap reggel már Kansasben lesz Baker viziten.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Ez valóban nem annyira szaftos, ezen nem olyan jó csámcsogni. Egyébként a Giants-nek lenne elő joga visszahívni vagy bármi lehetősége? Vagy minden csapat egyformán lecsaphat rá?
GiantsMLBhunter
szabadügynök, aláírhat bárhova
a linkelt tweet azt pedzegette, hogy vajon a Giants visszahozza-e, szerintem meg hülye lenne aláírni ahhoz a csapathoz, ami rögtön lemondott róla
r.baggio
Ő aláírástól függetlenül is sík hülye
vanek úr
 www.bloggingbigblue.com/2020/11/17/deandre-baker-would-love-new-york-giants-return/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=deandre-baker-would-love-new-york-giants-return



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ez valóban nem annyira szaftos, ezen nem olyan jó csámcsogni. Egyébként a Giants-nek lenne elő joga visszahívni vagy bármi lehetősége? Vagy minden csapat egyformán lecsaphat rá?
GiantsMLBhunter
szabadügynök, aláírhat bárhova
a linkelt tweet azt pedzegette, hogy vajon a Giants visszahozza-e, szerintem meg hülye lenne aláírni ahhoz a csapathoz, ami rögtön lemondott róla
r.baggio
Ő aláírástól függetlenül is sík hülye
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
gano covid-ir-en 😕

 www.giants.com/news/graham-gano-placed-on-reserve-covid-19-list-among-roster-updates
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Bolond, aki rózsaszínben látja a világot itt.
De hülye, aki nem örül a folyamatnak és az elmúlt 2 győzelemnek.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én már lassan egy DG tetkót gondolkodom.
Szesze
homlokra!
csebi
oda már nem fér McAdoo miatt 😕
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 600 — Lucas Scott
Én már lassan egy DG tetkót gondolkodom.
Szesze
homlokra!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én már lassan egy DG tetkón gondolkodom.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Martinezt nem lehet nem szeretni ,nem egy Kuechly fele pkaymaker de rettento hasznos csupasziv jatekos es ne felejtsuk hogy Downs meg Mayo fele tarsak vannak mellette...de amugy Kezdunk itten ovatosan atesni a lo tuloldalara ugy erzem! Mar mindenki HOF kaliber lassan miutan nyertunk 2 meccset
+meg aggodni is kell meg tudjuk-e tartani DG-t az ev vegen vagy valaki elhappolja...😀
Felreertes ne essek en is erzem a pozitiv hullamokat sok teren es bizok a folytatasban ,meghozta a kedvem a csapat de most lesz igazan fontos a szezon vege hogy hol vam a plafon ,leszunk -e meg jobbak vagy marad ez a szint ami sajnos meg csak a mistanaban megszokotthoz kepest tunik faszanak!
yooker
Igazad van, olyan ritkán nyerünk 2 meccset zsinórban, ráadásul úgy hogy ezzel még a csoportgyőzelem és a PO felé is tettünk egy nagy lépést, hogy most mindenki mindent kezd rózsaszínben látni. Én is, de basszus akkor is jól esik 😀 Persze ettől még gyenge a csapat, és igazából a csoport szar, de az elvitathatatlan hogy látszik a fejlődés Jones-on, és az edzői stábon is.

De milyen laza lesz utolsó héten amikor vagy 4-12-vel húzúnk a top5-ben a drafton, vagy 5-11-el megyünk csoportelsőként a PO-ba 😀 😀 😀