New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
épp a browns meccsen elemezték hogy a dallas hátralévő schedule a legergyább, csak egy pluszmérleges ellenfelük van, a ravens
vittore
A Ravensnek is van ellenszere, aki megtudja fogni Őket Jacksont a földön, és passzokra kényszeríti, az nyerhet...
Nem kell nekünk a rájatszás idén, csak a jó csapategység és a folyamatos fejlődés egészséges elegye, aztán jövőre "megbaszunk mindenki, a nőket kétszer".



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
épp a browns meccsen elemezték hogy a dallas hátralévő schedule a legergyább, csak egy pluszmérleges ellenfelük van, a ravens
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Szvsz csak a Dallasnak lenne szemernyi esélye a POban Daltonnal... Plussz aki bejut az 1/sok, akik nem az meg 1/kevés.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
A komoly 3 győzelem minden csoporttagnál (Oké, Eagles-nek van egy egy 0,5 még) komoly matematikai feladványt ad majd.

Ilyen számolgatásra még mi magyarok se vagyunk felkészülve... Pont ezért nem is mennék bele, csak egy dologba:

A csoport győztesnek szerintem 5-6 Győzelme lesz a 7 már nagyon extra lenne bárkitől is.
GiantsMLBhunter
Sztem is elég lesz 6 W, de kevesebb nem.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A komoly 3 győzelem minden csoporttagnál (Oké, Eagles-nek van egy egy 0,5 még) komoly matematikai feladványt ad majd.

Ilyen számolgatásra még mi magyarok se vagyunk felkészülve... Pont ezért nem is mennék bele, csak egy dologba:

A csoport győztesnek szerintem 5-6 Győzelme lesz a 7 már nagyon extra lenne bárkitől is.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Mindenképp mi lettünk volna az esélyesek, így pláne. Papírforma szerint így viszonylag sima győzelmet kéne aratnunk, ilyen helyzetben nem mostanában voltunk..kíváncsi vagyok, hogy fogjuk ezt lereagálni.
Szesze
49ers ps ellen is kb ez volt a helyzet. Aztán sima is lett...
vanek úr
Háát, szerintem az akkori meg a mostani csapatunk között azért elég nagy a különbség az utóbbi javára. Ezt kéne most ugye igazolni. (azért is külön érdekes ez most, mert magasan az említett 49ers elleni meccs volt idén a leggyengébb tőlünk).
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Mindenképp mi lettünk volna az esélyesek, így pláne. Papírforma szerint így viszonylag sima győzelmet kéne aratnunk, ilyen helyzetben nem mostanában voltunk..kíváncsi vagyok, hogy fogjuk ezt lereagálni.
Szesze
49ers ps ellen is kb ez volt a helyzet. Aztán sima is lett...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Burrow idényének vége, a látottak alapján! Sajnálom a Srácot én is...
nagir
tényleg szomorú..
és egyben maximálisan lehet ebből is látni mennyin múlhat/múlik egy fr sorsa
és kb mennyire van egy csapat kitéve a qb teljesítményének...
| kb mindegyik |
yooker
Azért most is nyert a Dallasz és NO fr qb nélkül
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Burrow kieséséig egál körüli volt a meccs ,utána azonnal el is dőlt !
Was kb hasonló béna mint mi
szóval tényleg esélyesek vagyunk a Belgans ellen !
ez is egy érdekes kérdés hogy ezzel hogyan tudunk élni...
a Philly meccset nézve ők tényleg komoly gödörben vannak, szegény Wentz amit kapott, ....
a Dallasnak meg kb most lehet az utolsó esély hogy még összekapják magukat , meglátjuk...
Nem lehet kibírni hogy ne számolgassunk ha már jött egy ilyen váratlan lehetőség😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Burrow idényének vége, a látottak alapján! Sajnálom a Srácot én is...
nagir
tényleg szomorú..
és egyben maximálisan lehet ebből is látni mennyin múlhat/múlik egy fr sorsa
és kb mennyire van egy csapat kitéve a qb teljesítményének...
| kb mindegyik |
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Mindenképp mi lettünk volna az esélyesek, így pláne. Papírforma szerint így viszonylag sima győzelmet kéne aratnunk, ilyen helyzetben nem mostanában voltunk..kíváncsi vagyok, hogy fogjuk ezt lereagálni.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
innentől a saját kézünkbe került a sorsunk (sorsolást megnézve)

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.
GiantsMLBhunter
Burrow idényének vége, a látottak alapján! Sajnálom a Srácot én is...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Sajnos megsérült Burrow. Ez nagyban növeli a győzelmi esélyünket ellenük. Sajnálom a srácot, jobb lenne úgy győzni ellenük, hogy ő is játszik.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Ma megint kapunk ki!
Harmadik hete zsinórban!
Zet
NEM!
Wyatt
Kimaradt....
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nézzük mit tud a browns
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma megint kapunk ki!
Harmadik hete zsinórban!
Zet
NEM!

több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Ma megint kapunk ki!
Harmadik hete zsinórban!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 735
3 játékos bekaphatta (a vírust)
elkülönítve vannak

 www.giants.com/news/three-giants-players-test-positive-for-covid-19
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Azért van olyan DG, akit nem rúgnék ki.
Pl:
Drazena Gabric

Deisy Gamboa

Vmint a Rooney-rule teljesülése érdekében Damaris Gandy

empty taxi
Úgy látom Damarys éppen szeretne mondani valamit. 😀Mellesleg szimpatikusabbak mint D1G
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Srácok. Úgy érzem baj van. Én az örök optimista azt látom, hogy mindenki jó hangulatban van és felvette a magyar fociválogatott drukkerek rózsaszín szemüvegét.

Nekem igen is van bajom. DeGeci egy balfas. D1G. A tulajok meg bénák.
Vak vezet világtalant. Számomra eddigi pozitív döntései egy kezemre elfér. Ebből Judge elhozatala tetszik. Valljuk be, ha ez valóban sikeres lesz és hosszú távon meg tudjuk tartani HC nek akkor megtette a tőle lehető legtöbbet. Nekem emberileg se szimpi.

Judge.
A Baker ügyben nem hibázott. A csapat érdekeit figyelembe vette. IGAZ ságos volt. Nomen est omen, ahogy a művelt görögök mondták. Ne felejtsétek el, hogy a vádak se voltak koholtak, csak az áldozatok is Baker szintű mentális képességük. Az ügyvédjük meg biztos Saul Goodman😁.
(A Kansas meg szereti a balhés játékosokat begyűjteni. Gondolom a "rozmár" hipp-hopp helyre tudja tenni őket)
Fiatal, ambiciózus edző. Friss, ötletes, motivált. Nekem ő a jelenlegi csapatban a kedvenc. Az ő munkáját nehéz megitélni, mert nem látjuk a csapat belső dolgait. Lehet, hogy csak Engram kesztyűjén volt lyuk amit bevarrt a szertáros, de lehet hogy sikerült kitalálni valamit. Azt se tudjuk ki írja a playeket amit pár éve csak más nfl csapatoknál látok. Bár a második és középen futás az lassan Giants védjegy.
Tudja kezelni a játékosokat, pedig tíz évvel idősebb náluk és ért a Dinoszauruszok nyelvén is.
Szóval nekem ő szimpi. Garet is kilépett az "undorodom a faszitól" a ", jelentéktelen senki" szintre mióta átjött.

DJ.
Nekem ő is kedvenc, olyan Elis. Tipikus bugyuta arcú, középszerű ember benyomását kelti. Tökös volt amikor elment randizni Barkley val, de meggondolatlan is.
A futásai felejthetetlenek😁.
A labdabiztonsága sajnos számomra elfoghatatlan. A hosszú dobásai tetszenek. A helyzetfelismerése, pillanatnyi döntései nagyon kétesek. Nekem nem tűnik egy gyors gondolkodásúnak. Ha jön a nyomás és nincs target, vagy befosik és elszórja a lasztit vagy jobb esetben elkezd futni. A futásai is kérdésesek. Vett fel pár kiló izmot és testes alkata is lett, de a védők szeretik legálisan gyilkolni az irányitókat. (lásd a mi vedelmunk). Tetszik amit tesz, de ki dobál, ha kap egy medvepuszit a jobb karjába?
A játékosok meg annyi pénzért, edzenek, tanuljanak és haljanak meg a csapatért minden meccsen és ne rohogcséljenek a szánalmas bakik után, mert előtte őt etették meg.

Drukkerek.
Engem fel basz, ha valaki a csapata ellen fogad. Rosszabb mintha szidná a családom. Mindig győzni megyünk. Én eddig egyszer akartam kikapni, tavaly a Wash ellen.Számunkra csak a győzni akarás fogadható el, ezért nekünk is csak a győzelmet kell kívánnunk.
Vannak tisztesen helytállt csapatok mint a raiders, browns, meg a NE. Mi kibaszott óriások vagyunk. Nincs olyan akitől félni kell..

Nfc east.
Vicc lett ez a nagymúltú csoport. A divatdrukkerek most joggal dobáloznak PO kizárásával, meg nb2 vel. Szerintem ez a szép ebben a sportban, hogy kurva magasról tudsz nagyon mélyre kerülni.
Ezeknek a fanyalgoknak űzenem.
Vannak olyan szirupos amcsi filmek amikor a csapatok a szezon elején bukdacsolnak, elvesztik a sztár játékoaikat, vitáznak az edzővel, a főszereplő képes elcsúszni egy banánhéjon is. A film közepén pici sex után a csapat belelendül, az ellenségek kibékülnek egymással és a csapat éppen csak bejut a PO ba. Majd a szalagcimek hozzák a bravurokat és ott az SB. Ott pedig minden lehet. Az én filmemben a csapatunk első meccsén nagy mellénnyel játszó profik esnek össze a döntőben ellenünk.
Szóval rózsaszín szemüveget fel és nézzük meg a SB2007 második részét.

Tippem a hétvégére:
Nem kapunk td, és nem lesz fumble. A bírók még sárgát se dobnak ránk.

Vasárnap este nem az NFL ről fog szólni. 😀
Tisztelt bíróság. Ennyit szerettem volna mondani.
Köszönöm.

Ui.
Az én pici óriasaim ma egy évesek.
Belőlük is óriást nevelek.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Azért van olyan DG, akit nem rúgnék ki.
Pl:
Drazena Gabric

Deisy Gamboa

Vmint a Rooney-rule teljesülése érdekében Damaris Gandy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Ráadásul ez egy újabb olyan dolog amivel jogtalanul vádoltuk DG-t.. végén még meg kell követnünk az öreget 😊
Szesze
És akkor azt még nem is emelted ki DG-vel kapcsolatban, hogy mekkorát húzott Martínez-el és Bradberry-vel, (halkan jegyzem meg, hogy Leo Williams is kezd egyre jobban játszani) és hogy tényleg nem ő tehet arról, hogy a támadófalban hozott nagy nevek mind befürödnek nálunk (Solder, Zeitler, Thomas? - remélem nem).
PeppyRapier
Én meggyőzhető vagyok, ozibozi az igazi kihívás itt 😊
Szesze
Ebben az esetben én is hajthatatlan vagyok. Ozinak adok igazat😁.
Fire DG.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976

rva
Ezt már többen is megerősítették, hogy kamu. A Fox Sports kezdte el nyomni de semmi ilyen nem történt.
Itt Art Stapleton leírja a timeline-t.

 eu.northjersey.com/story/sports/nfl/giants/2020/11/18/ny-giants-fire-offensive-line-coach-marc-colombo-hire-dave-deguglielmo/3763226001/

Zanzásítva, Judge nem volt elégedett a fallal, ezért felvette a kapcsolatot DeGuglielmo-val és elkezdett kicsit szorosabban Colombo-val dolgozni. Aztán a 2. WFT meccs után consultantként akarta már foglalkoztatni Dave-et, és be is akarta hozni a facility-be, már be is jelentkezett a COVID protokoll szűrésre, de Colombo-nak értelemszerűen nem tetszett, hogy hoznak mellé egy másik embert, ezért heated vita lett, ami után elköszöntek egymástól.
Esetleg Garrett-el lehet probléma, mert az ő embere volt, de valszeg Judge vele is folyamatosan egyeztetett. Nagyon látszik, hogy Judge-nak első a csapat, aki nem akar vagy tud ezen segíteni az először figyelmeztetést kap (ld. Tate) a következő lépés pedig a pápá. Nincs lacafaca, nálunk erre már nincs idő, mindent a fejlődés érdekében kell alávetni, mert a csapat nem olyan jó, hogy egy-egy ilyen hibát másik terület megoldjon. Csak a perfect közös munka hozhat nálunk eredményt.