New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Mit tippeltek az izgi csoportrangadóra? 😊
warr_b
Draw😂😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kövi kettő meccsből tuti legalább 1 W, sőt 2 W-t is látok jönni.

Ez nem optimizmus, ez csak a NFC East things lenne.

De ez a kövi 2 meccs sok mindent el fog árulni arról, hogy merre van az előre. A többi meccs fix bukó utána (kivéve utolsó heti Dallas-t, na jó talán még byeweek után a Bengals ellen is történhet valami csoda)

Szóval nagy jóslat szezonra:
2-14 és 4-12 közé fog esni a mérlegünk
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy biztos a sárbuta shurmurhoz képest több fantázia van ebben az edzői brigádban. Ez azért biztató,
ozibozi
!ha már optimizmus !Lemieux kapott is egy kemény 12.1-es gradet a PFF-től...
mondjuk nagyon elhivatott nem vagyok az irányukban de azért nA..😊
yooker
ellenben:
Kevin Zeitler has allowed only 1 pressure, good for a 77 pass block grade over the last 3 weeks.

Gondolom a 12 milliós fizetése miatt próbálták elcserélni.
ozibozi
Az a két bünti viszont nem festett jól tőle

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 739
Egy biztos a sárbuta shurmurhoz képest több fantázia van ebben az edzői brigádban. Ez azért biztató,
ozibozi
!ha már optimizmus !Lemieux kapott is egy kemény 12.1-es gradet a PFF-től...
mondjuk nagyon elhivatott nem vagyok az irányukban de azért nA..😊
yooker
ellenben:
Kevin Zeitler has allowed only 1 pressure, good for a 77 pass block grade over the last 3 weeks.

Gondolom a 12 milliós fizetése miatt próbálták elcserélni.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mit tippeltek az izgi csoportrangadóra? 😊
warr_b
Csak a szokásos, Daniel szon győzelemre vezeti csapatát

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mit tippeltek az izgi csoportrangadóra? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Egy biztos a sárbuta shurmurhoz képest több fantázia van ebben az edzői brigádban. Ez azért biztató,
ozibozi
!ha már optimizmus !Lemieux kapott is egy kemény 12.1-es gradet a PFF-től...
mondjuk nagyon elhivatott nem vagyok az irányukban de azért nA..😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 739
Egy biztos a sárbuta shurmurhoz képest több fantázia van ebben az edzői brigádban. Ez azért biztató,
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Én nem tudom, lehet itt tilos más csapatok meccseit nézni?
Senki nem néz Cincinnati, Chargers meccseket, vagy jags, jets, Bears meccseket?
Melyikhez vagyunk közelebb???
😉
ozibozi
Probaljuk meglovagolni ezeket a Szesze altal keltett kisebb optimista hullamokat..ennyi😀
Termeszetesen johetnek sokkal csunyabb forgatokonyvek is

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
a cinci egyre jobb mint ti. a bears D jol karcol de az O szar. jets jax nb 2.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 739
Én nem tudom, lehet itt tilos más csapatok meccseit nézni?
Senki nem néz Cincinnati, Chargers meccseket, vagy jags, jets, Bears meccseket?
Melyikhez vagyunk közelebb???
😉
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Igen ! Az O fal helyzete tenyleg az ev egyik nagy elorelepese lehet ha minden jol alakul..itt a legjobb forgatokonyv szetint 3 embert is talalhattunk akar es ez akkor igazi jackpot lenne (ennek azert ara lehet higy DG megis marad de nem akarok ijesztgetni senkit nagyon 😀)persze varjuk ki a veget! Colombo szepen epiti az egyseget! Valahol olvastam hogy Gallman stilusa is sokkal jobban fekudne nekunk mint Barkleye,valamint Judge is inkabb oldschool smashmouth focit szeretne ezt tudjuk! Lehet durva de epoen ezert en SB-t is eltudnam engedni ha jarna erte rendes ellenerteket..
Valamint draft pozi teren azert ott leszunk az elejen es emlegetnek valami szuper OL tehetseget ha megis szukseg lenne ujabb ember DE meg FA rol...
De ez meg azert eleg messze van!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
És, hogy Jonest mennyire nehéz megítélni és mást mutat ha kontextusba helyezzük a teljesítményét.

Lamar és Jones vs Steelers

Daniel Jones, Week 1
26-of-41, 279 yards, 2 TD, 2 INT

Lamar Jackson, Week 8
13-of-28, 208 yards, 2 TD, 2 INT

Jones és Rodgers vs Bucs
Aaron Rodgers, Week 6
16-of-35, 160 yards, 0 TD, 2 INT

Daniel Jones, Week 8
25-of-41, 256 yards, 2 TD, 2 INT

Megvan benne ami egy Franchise QB-hoz kell viszont, még ott vannak a hibák amikkel kiöli a jó játékát, és a csapatunk nem tart még ott, hogy nélküle meccset nyerjen.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
... JPP meg akar ölni minket 😊
vanek úr
Jah, én még erről emlékeznék meg... Nem sikerült Neki!! Bírtam mindíg JPP-t, de már nem az aki volt és szvsz már nem is lesz!
nagir
Persze azt elfelejti, hogy hány lehetőséget adtunk neki, és megtartottuk segítettük a rehabját, és kapott egy proove it évet, ahol meg eltudta magát adni, szóval inkább kussoltam volna és megköszöntem volna.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
JPP 17 pontot szerzett a Fantasyban annyira sikerült kikapcsolni. Talán a legtöbbet idén.
A Tampa legrosszabb meccsét nyomta idén és kb meg voltak sértődve hogy játszaniuk kell tegnap. Nem sikerült élni a lehetőséggel.

szvsz DJ Kicsit Lassú /agyban/
nem is olvassa rendesen a védelmet. Az hogy pontatlan az a legkisebb baja. Nem ő tehet róla hogy ilyen korán kiválasztották. Ha az értékén vitték volna, most nem is kérnék rajta számon ezeket a hiányosságait. Még tud fejlődni, de nincs az egekben a plafonja. Szorgalmas, szimpatikus srác, de ő mögé egy bivaly erős csapatot kellene építeni, amit ő elmenedzsel, néhány jó és akár nagy játékkal megspékelve.
( de )
Szerintem ne várjuk a csodát, főleg Azt hogy majd megnyeri a meccseket ‘Egyedül’ és akár sorban egymás után.
Ha pedig nem lesz erős csapat mögötte akkor pont látjuk h mi vár ránk.
Szerintem sem reménytelen a
Srác, de nem őrá vártunk vlsz.
ozibozi
Azt én is úgy látom, hogy egyelőre kicsit lassú fejben, nem olvassa megfelelően a játékot, nem egy született tehetség ebből a szempontból, tanulnia kell. Viszont szerintem nagyon sokat lehet ebben fejlődni és én úgy gondolom hogy fog is, pont ezért bízom benne. Én tényleg látom benne azt ami Eli-ban is benne volt. Úgyis sokszor megkaptam már itt, hogy mit akarok a folytonos pesszimizmusommal, nah vele kapcsolatban pl pont hogy optimista vagyok, annak ellenére, hogy nyilván én is látom a hibáit.
Nálam jelenleg egyértelműen máshol van a prioritás most, jövőre per pill annak örülnék a legjobban, ha sikerülne komolyan megerősítenünk a pass-rusht és ennek simán van realitása.
Az idei évet sem lehet viszont elengedni, eredmény szempontjából nem olyan fontosak már a meccsek, viszont az idei legfontosabb feladat az lenne, hogy az OL-t sikerüljön minél életképesebb szintre hozni. Ezen a meccsen kifejezetten jól néztek ki, de addig amíg nem mutatnak legalább 2-3 ilyen meccset még egymás után addig azért maradok szkeptikus velük szemben. Ezt érdemes a leginkább figyelni idén szerintem (nyilván DJ fejlődése mellett, de a kettő persze összefügg).
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ácsi. Szidjuk mi eleget Wentzet de kicsit muszáj megvédenem 😊 Rajta igencsak látszik, hogy ő nem tehetségtelen csak kicsit szeleburdi 😛 😊 Nála egyértelműen magasan van a plafon,simán tud Ryan vagy Stafford szintet hozni csak fejben kellene oda visszatalálni ahol 16-17ben volt. Anno az volt az egyetlen ér vele szemben, hogy nem mondjuk Luck szintű tehetség, hogy csak 2. osztályban játszott. Aztán megmutatta, hogy van azon a szinten. Goff messze nem olyan tehetség csak ugye helyi fiú volt és felvitte a hype. DJ azért na... Aztán majd 2 hét múlva meglátjuk. 😛
dande
Na ja. Viszont Wentz egyáltalán nem hasonlít Eli-ra 😊
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ácsi. Szidjuk mi eleget Wentzet de kicsit muszáj megvédenem 😊 Rajta igencsak látszik, hogy ő nem tehetségtelen csak kicsit szeleburdi 😛 😊 Nála egyértelműen magasan van a plafon,simán tud Ryan vagy Stafford szintet hozni csak fejben kellene oda visszatalálni ahol 16-17ben volt. Anno az volt az egyetlen ér vele szemben, hogy nem mondjuk Luck szintű tehetség, hogy csak 2. osztályban játszott. Aztán megmutatta, hogy van azon a szinten. Goff messze nem olyan tehetség csak ugye helyi fiú volt és felvitte a hype. DJ azért na... Aztán majd 2 hét múlva meglátjuk. 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 739
JPP 17 pontot szerzett a Fantasyban annyira sikerült kikapcsolni. Talán a legtöbbet idén.
A Tampa legrosszabb meccsét nyomta idén és kb meg voltak sértődve hogy játszaniuk kell tegnap. Nem sikerült élni a lehetőséggel.

szvsz DJ Kicsit Lassú /agyban/
nem is olvassa rendesen a védelmet. Az hogy pontatlan az a legkisebb baja. Nem ő tehet róla hogy ilyen korán kiválasztották. Ha az értékén vitték volna, most nem is kérnék rajta számon ezeket a hiányosságait. Még tud fejlődni, de nincs az egekben a plafonja. Szorgalmas, szimpatikus srác, de ő mögé egy bivaly erős csapatot kellene építeni, amit ő elmenedzsel, néhány jó és akár nagy játékkal megspékelve.
( de )
Szerintem ne várjuk a csodát, főleg Azt hogy majd megnyeri a meccseket ‘Egyedül’ és akár sorban egymás után.
Ha pedig nem lesz erős csapat mögötte akkor pont látjuk h mi vár ránk.
Szerintem sem reménytelen a
Srác, de nem őrá vártunk vlsz.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
"A PFF adatai szerint Carson Wentz idén már 23 olyan játéknál jár, ami turnovert érdemelt (Turnover-Worthy Plays).
Senki másnak nincs 13-nál több a ligában."

Na tessék!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Engem is bosszantanak DJ baromságai, ráadásul ma a hosszúlabdái is homályok voltak, amikből azért sikerülni szokott egy-kettő. De ma is volt néhány szép drive, mutatta, hogy van benne potenciál. Egyszerűen bele kell verni a fejébe, hogy védővel a nyakában már ne erőlködjön, nem olyan nehéz az! Az biztos, hogy mindig több eladott labdája lesz az átlagnál, de képes a nagy játékokra, ezt már tavaly is bizonyította. És akkor még földön is tudja hozni a yardokat, szóval sokkal több lehet egy game manager qb-nál. Szerintem hangyafasznyival sem rosszabb a Wentz - Goff duónál, csak őket már a draft előtt is hájpolták, aztán meg bekerültek egy jó csapatba, egy erős OL mögé. Tavaly meg idén viszont már ők is gondban vannak, én egyikre sem cserélném el Jonest. Szóval nem egyszerű igazán jó irányítót szerezni, Trevor esélytelen, mással meg egyáltalán nem biztos, hogy előrébb lennénk.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
... JPP meg akar ölni minket 😊
vanek úr
Jah, én még erről emlékeznék meg... Nem sikerült Neki!! Bírtam mindíg JPP-t, de már nem az aki volt és szvsz már nem is lesz!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Váratlanul pozitív meccs volt, magasan az idei legjobb teljesítményt nyújtva kb minden fronton. Bár megint hibázott két kurva nagyot, ami végső soron a meccsbe került valahol, de nekem Jones is tetszett.. fura de én továbbra is látom benne, hogy nagy játékos lehet belőle, én mindenképp annak fogok szurkolni, hogy kapjon még esélyt nálunk, mert szerintem jó lesz.
Szesze
kifejtenéd, hogy miért látod? mai meccsre nem keltem fel, aláírom, de idén több meccset is láttam, és igazából olyan bumm érzésem nem volt. iparosnak tűnik a srác nekem, aki ráadásul még az átlagot sem tudja hozni, mert túl sok a labdaeladása. Most meg a hosszú passzai sem mentek este igazán.
csebi
Nemtom, nagyon sok mindenben hasonlít a játéka Eli-hoz számomra. Én azt gondolom, hogy megvan benne az ami kell egy jó QB-hoz, ha kapna időt akkor szerintem átbillenne a mérleg oda, hogy bár valószínű mindig benne lesz a játékában az átlagnál nagyobb hibafaktor, de az ilyen meccseket egyszer csak elkezdjük nyerni vele. Egyáltalán nem kilátástalan a gyerek, sőt, egyszerűen csak túl sok a kritikus hiba egyelőre, amit szerintem le fog tudni redukálni. Nem biztos, hogy igazam van/lesz, de én annak fogok szurkolni, hogy megkapja a lehetőséget jövőre is.
Szesze
Na és azt se felejtsük el, hogy ma egyszer sem fumblizott! Mi ez, ha nem fejlődés? 😊
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Jonest le kell cserélni. Ez nem kérdés. Ennyi hibával egy újonc se játszhat!
wide open
Ennyi hibával játszik még jó néhány qb (nemcsak újonc).
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Váratlanul pozitív meccs volt, magasan az idei legjobb teljesítményt nyújtva kb minden fronton. Bár megint hibázott két kurva nagyot, ami végső soron a meccsbe került valahol, de nekem Jones is tetszett.. fura de én továbbra is látom benne, hogy nagy játékos lehet belőle, én mindenképp annak fogok szurkolni, hogy kapjon még esélyt nálunk, mert szerintem jó lesz.
Szesze
kifejtenéd, hogy miért látod? mai meccsre nem keltem fel, aláírom, de idén több meccset is láttam, és igazából olyan bumm érzésem nem volt. iparosnak tűnik a srác nekem, aki ráadásul még az átlagot sem tudja hozni, mert túl sok a labdaeladása. Most meg a hosszú passzai sem mentek este igazán.
csebi
Nemtom, nagyon sok mindenben hasonlít a játéka Eli-hoz számomra. Én azt gondolom, hogy megvan benne az ami kell egy jó QB-hoz, ha kapna időt akkor szerintem átbillenne a mérleg oda, hogy bár valószínű mindig benne lesz a játékában az átlagnál nagyobb hibafaktor, de az ilyen meccseket egyszer csak elkezdjük nyerni vele. Egyáltalán nem kilátástalan a gyerek, sőt, egyszerűen csak túl sok a kritikus hiba egyelőre, amit szerintem le fog tudni redukálni. Nem biztos, hogy igazam van/lesz, de én annak fogok szurkolni, hogy megkapja a lehetőséget jövőre is.
Szesze
én is ránéztem ma Eli korai statjaira így a meccs után biztatásképpen 😊
azzal egyetértek hogy jó lenne ha nem kapkodnánk és cserélnék le év végén (szerintem nem is lesz így) de ami igazán zavar amellett hogy nagyon csúnya inteket dob látszólag olyan helyzetekben ami már rookie mistakenek is durva(ma is jöhetett volna még +1-2 ha őszinték akarunk lenni ) és mondjuk tényleg egyszerűbben korrigálható hogy nem látja meg az üres embereket , a tiszta játékokat és leragad az első olvasásnál,opciónál és ez már jóval kevésbé fejleszthető mint az előbbi! de ahogy írtam is már ha az egészet nézzük akkor az edzők szerintem beválni látszanak egyelőre ami hatalmas dolog lenne és ha év végén menne DG és jönne egy fasza offseason azonnal kompetitív csapattá válhatunk ebben a ratyitenger NFC Eastben
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Jonest le kell cserélni. Ez nem kérdés. Ennyi hibával egy újonc se játszhat!