New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
"szar minden" vagyis leginkább Jones
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azt gondolom le a kalappal ...basszus minden heten igy szopunk ki hogy az hihetetlen de mennek es csinaljak probaljak szivbol amennyire tudjak .ez amit Judge igert!nekem olyanok vagyunk mint a bena srac a fociban a suliudvaron aki lelkesen odateszi magat de hat annyira futja amennyire ...van ebben valami szeretheto es ertekelendo
Tudom nem sok de egyelore ez van

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is kell erre fogni. Jones egyedül megnyerhette volna. Három olyan drive volt stoppal, ahol a Giants-vedo full vakon belekalimpalt a labdába. Volt felszedett fordítva is. Jó meccs volt, örülök, hogy Jones a végén feltamadt kicsit

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Ilyet bazmeg, nem szedunk fel zászlót ha már eldobtuk PIra...nagyon nem fújtak hazai pályát, nem erre akarom fogni ofc, de a helmet-to-helmetnél is a TE futott neki a Cornernek
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Szoros meccsen döntetlen.
Jones 3szor annyi futott yard mint TB.
Jpp 2 sack.
Engram 2 drop.
Shepard td
Slayton 100yard
Galman 60 yard.
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Kevés olyan sport van amit nem látok át és nem fogadok rá,a lóverseny ilyen...de időnként megmarhulok...most nyertem egy kis aprót egy lóval akinek az volt a neve Point Hope... ez egy jel? 😀 Hope for fireing DG or Hope for DJ is a franchise QB

Szerkesztette: Vobox
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Profi fogadóként nehéz meccs...soha amióta Giants szurkoló vagyok,ennyit még nem fogadtam ellenünk...9 különböző fogadást játszottam meg....ebből az egyetlen ami 'hazai' hogy Bradberry szerelések száma 3,5 felett...igazából rosszul nem járhatok,mert vagy baromi sokat nyerek vagy jól teljesít a kedvenc csapatom.
(nagy összegre ajánlom mindenkinek a 4,5sack felettet)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Latom senki se erolteti a tippelest mara..szerintem is hagyjuk inkabb😀
yooker
Sokkal erősebb az ellenfél és totálisan rossz matchup az egész Tampa nekünk minden szinten.
Szóval sima win 😊
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Hat nem is tudom mit várjak a meccstől. A csapatnak volt 10 napja készülni, szerintem az edzői stabon és a felkeszulesen sok fog múlni. Bradyt ismerjük, a picit lassú támadójátékuk szerintem számunkra megfelelő, mert a védelem alkalmazkodása mostanában jó szokott lenni. Bradberry ismeri Evanst így ha azt hozza mint eddig akkor le tudja szedni. Goodwin nincs, viszont a Scotty Miller és Gronk okozhat gondot, mivel a nickel és a pálya közepe elég sebezhető számunkra. Bucs védelme elég bitangga állt össze az elmúlt két hétben, így az Oline újabb piszok nehéz hét elé all, coverageben a secondary szerintem nem olyan erős Tampa oldalon, viszont nagyon vigyázni kell mert elég ballhawk a társaság és a DLine kényszeríthet ki turnover dobásokat. Nyilván nem vagyunk esélyesek, de ha a futasokat tudjuk fogni, és egy pici nyomást tudunk Bradyre helyezni a sub packageekkel, akkor lehet keresni valónk D oldalon. Gallman futásait kellene megoldanunk és hogy DJ ne adja el a labdát, mert máshogy a 3.negyed közepén már eldőlhet a találkozó.
MNF, PrimeTime jó formában levő csapat ellen, nem a mi szánk íze szerint megy a felvezetés, de ez a forduló hozott elég sok meglepetést, jó lenne ha mi is tudnánk okozni egyet 😛

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adok én neked tippeket, ha kell 😊
V/V
–6.5 Bucs
elsőként 25 pont: Bucs
Brady 1.5 TD+
Evans 53.5 yard+

több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Latom senki se erolteti a tippelest mara..szerintem is hagyjuk inkabb😀
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
újabb tuti vasárnap hogy nincs giants L 😀
vittore
Ez már a második vasárnap zsinórban!
több mint 3 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
újabb tuti vasárnap hogy nincs giants L 😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Freeman nem lesz ott a pályán a Bucks ellen...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
yooker
A Tampa védelme az egyik legjobb az egész ligában, szóval azért túl sok jóra nem érdemes számítani 😊
Szesze
Miert?mostababan mikor szamithatunk majd túl sok jóra?😀
De persze tudom..en eleg sok Jets Tampa meccset lattam iden ,de vesztenivalonk nem nagyon van ugyebar !annyi nyilvan hogy Jones igazi teljesitmenyet jival nehezebb megitelni ilyen kiegeszito szemelyzet mellett
yooker
Már úgy értem, hogy még a szokottnál is kevesebb jóra számíthatunk 😊 Vesztenivalónk viszont legalább már tényleg nincs..
Szesze
Dehogy nincs. JPP meg akar ölni minket 😊
vanek úr
Teljesen igaza van és minden esélye meg is van rá. Az érte kapott 3. körért pedig behúztuk anno Cartert ( vagy Hillt).
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
yooker
A Tampa védelme az egyik legjobb az egész ligában, szóval azért túl sok jóra nem érdemes számítani 😊
Szesze
Miert?mostababan mikor szamithatunk majd túl sok jóra?😀
De persze tudom..en eleg sok Jets Tampa meccset lattam iden ,de vesztenivalonk nem nagyon van ugyebar !annyi nyilvan hogy Jones igazi teljesitmenyet jival nehezebb megitelni ilyen kiegeszito szemelyzet mellett
yooker
Már úgy értem, hogy még a szokottnál is kevesebb jóra számíthatunk 😊 Vesztenivalónk viszont legalább már tényleg nincs..
Szesze
Dehogy nincs. JPP meg akar ölni minket 😊
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
yooker
A Tampa védelme az egyik legjobb az egész ligában, szóval azért túl sok jóra nem érdemes számítani 😊
Szesze
Miert?mostababan mikor szamithatunk majd túl sok jóra?😀
De persze tudom..en eleg sok Jets Tampa meccset lattam iden ,de vesztenivalonk nem nagyon van ugyebar !annyi nyilvan hogy Jones igazi teljesitmenyet jival nehezebb megitelni ilyen kiegeszito szemelyzet mellett
yooker
Már úgy értem, hogy még a szokottnál is kevesebb jóra számíthatunk 😊 Vesztenivalónk viszont legalább már tényleg nincs..
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
yooker
A Tampa védelme az egyik legjobb az egész ligában, szóval azért túl sok jóra nem érdemes számítani 😊
Szesze
Miert?mostababan mikor szamithatunk majd túl sok jóra?😀
De persze tudom..en eleg sok Jets Tampa meccset lattam iden ,de vesztenivalonk nem nagyon van ugyebar !annyi nyilvan hogy Jones igazi teljesitmenyet jival nehezebb megitelni ilyen kiegeszito szemelyzet mellett
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
yooker
A Tampa védelme az egyik legjobb az egész ligában, szóval azért túl sok jóra nem érdemes számítani 😊
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
Na! Ugyis latni szerettem volna mar mit tud...Remelem Peart is nagyobb szerepet fog kapni!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Lassan szólok a szomszédnak is, hogy jelentkezzen játékra, az alakja megvan hozzá, játszani meg úgy sem kell 😉
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
Rodaron
New York Giants work out veteran guard Kenny Wiggins



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Hernandezen kívül nem lett több pozitív COVID teszt, így Will-en kívül mindenki visszatért az edzőközpontba. Ma a srácok a Metlife-ban fognak edzeni, mert a túl sok eső kicsit feláztatta az edzőpályát, valszeg Lemiuex fog kezdeni Hernandez helyett LG poziban.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy véget vessek a hurráhangulatnak, újra főműsoridőben játszunk (MNF) a gyengécske Tampa Bay ellen, vajon 3 vagy 4 TDt passzol TB12 ellenünk? 🤔
ironroy
Ezt lehet eljnxelted 😛