New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Eli bátyót ki kellene rendelni, hogy mikor leszállnak a buszról ő adná az első üdvözlő kézfogást. 😉
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Will Hernandez pozitív tesztet produkált, kezdő további 4 tagja karanténba került, illetve hazaküldték az OLB és DB coachot is, mint close contactokat.
Beki
hoppá... gondolom a fal többi része 😊
akkor lesz egy kis plussz időnk felkészülni ,meg a sérülteknek lábadozni
yooker
Ez valami Tampa (Brady) conteo lesz, mert a Raiders O falat is karanténba küldte a meccs előtt egy héttel...coincidence?? 🧐🤨
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
És mikor kiderül majd, hogy a tarcsik hozzák a kezdők szintjét. 😊))))
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Will Hernandez pozitív tesztet produkált, kezdő további 4 tagja karanténba került, illetve hazaküldték az OLB és DB coachot is, mint close contactokat.
Beki
hoppá... gondolom a fal többi része 😊
akkor lesz egy kis plussz időnk felkészülni ,meg a sérülteknek lábadozni
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Will Hernandez pozitív tesztet produkált, kezdő további 4 tagja karanténba került, illetve hazaküldték az OLB és DB coachot is, mint close contactokat.
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Csak hogy véget vessek a hurráhangulatnak, újra főműsoridőben játszunk (MNF) a gyengécske Tampa Bay ellen, vajon 3 vagy 4 TDt passzol TB12 ellenünk? 🤔
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Mondjuk A Redskins konkrétan magát verte meg 😉 mi max egy X-re voltunk jók. 😉
ozibozi
Az Eagles ellen meg mi magunkat vertük meg...szóval kvittek vagyunk jó kis körbeverés lesz itt 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Mondjuk A Redskins konkrétan magát verte meg 😉 mi max egy X-re voltunk jók. 😉
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy eddigi csak mi tudtuk megverni a Washingtont a csoportban!😉
nagir
Utolsók is vagytok 😀😀 😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Amúgy eddigi csak mi tudtuk megverni a Washingtont a csoportban!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
 giantswire.usatoday.com/2020/10/26/ex-new-york-giants-odell-beckham-landon-collins-suffer-serious-injuries-week-7/
Valaki voodoozott!☹️
nagir
Akkor vlsz inkább dégé lenne szarul 😉 már ha vlk tőlünk voooooduzott

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/10/26/ex-new-york-giants-odell-beckham-landon-collins-suffer-serious-injuries-week-7/
Valaki voodoozott!☹️



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976

NFL Memes

😂😂😂


gedam
Lamar Who? Daniel Jackson pls
több mint 3 éve
gedam 5 808

NFL Memes

😂😂😂

több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Ma nekem szépen hoztak a srácok a konyhára....csak szar dolog Herbert passzolt yardjain nyerni...én anno azt hittem őt húzzuk és ő lesz Eli utódja...aztán maradt még egy évet suliba...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ha a Pats így folytatja szerintem Belichick is itt köt ki jóval előbb, mint gondoltam. 😉
ozibozi
Én mondtam 😉
Vobox
Te is 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Ha a Pats így folytatja szerintem Belichick is itt köt ki jóval előbb, mint gondoltam. 😉
ozibozi
Én mondtam 😉
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ha a Pats így folytatja szerintem Belichick is itt köt ki jóval előbb, mint gondoltam. 😉
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Van még esélyünk Trevorra 😀 😀 yessssssss
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Most nézem,azt hittem rosszul látok, Cowboys edzőt buktat......?
Kronos
Dalton is kidolt...bar nem igazan azon mulott ! Tenyleg szegyen ez a csoport...sztem a Was megnyeri vegul 😉
Side note: nem konnyu mostanaban nekunk de Falcons szurkolonak lenni az igazi tragedia jelenleg azt hiszem
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Most nézem,azt hittem rosszul látok, Cowboys edzőt buktat......?
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.
ozibozi
Lehet, Engram is velük volt, de neki nem árthat a Covid, mivel úgysem tud elkapni semmit...

Én kérek elnézést...
Zet
A legjobb, hogy alatta azt is írták többen a twitteren, hogy állítólag Barkley még biciklizett is...persze ezt nem erősítették meg, nyílván valszeg ez már a kamu búlvár része, de elég meredek.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.
ozibozi
Lehet, Engram is velük volt, de neki nem árthat a Covid, mivel úgysem tud elkapni semmit...

Én kérek elnézést...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
Rodaron
Mondjuk úgy, visszatér a Cardsba! Amúgy ez egy win-win a csapat és a játékos részéről is.
nagir
De melyik csapatnak? 😊 Mert az Arizonának szvsz nem annyira.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Vagy fumbli gyógyító kurzuson vettek részt, csak mert nem lehet hivatalosan edzeni, de lebuktak, mert ez a
Qrva NY-i média.