New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak
kristof
Trump kampánygyűlésen??
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
Az ilyen dolgok legalább annyira fontosak mint a pályán mutatott teljesítmény mikor arról beszélgetünk, hogy franchise qb e a qb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Ez az, ami legkevésbé hiányzott. Nem is a bulizás a probléma, hanem a cirkusz, amit ebből csinálnak majd.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Tudtommal futni voltak, csak DJ megbotlott és a közeli diszkóban tudtak csak sebtapaszt adni a bibijére😁
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak, nem tudom melyik a szomorúbb: a szabályok megszegése vagy hogy ilyen produkció mellett még szívesen bulizgatnak...
kristof
cutolnám mindkettőt, különösen Barkelyt 😉 viccet félre téve tényleg fájdalmas, hogy ennyire semmibe vesznek mindent és kicsit sem gondolkodnak mit lehetne és mit nem (s ezt most nem rájuk kihegyezve írom)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jones és Barkley maszk és távolságtartás nélküli buliban voltak, nem tudom melyik a szomorúbb: a szabályok megszegése vagy hogy ilyen produkció mellett még szívesen bulizgatnak...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
Rodaron
Mondjuk úgy, visszatér a Cardsba! Amúgy ez egy win-win a csapat és a játékos részéről is.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Golden nem is akart maradni, plusz Graham a helyét sem találta, szóval szenvedés volt ez mindkét félnek, így meg elment egy PO esélyes csapatba.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A kintiek Mindig le vannak maradva😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Külföldi szurkolók követelik hogy Trade Engram, addig nem néznek meccset 😀 (Fire DG mellett)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
GiantsMLBhunter
What????? Nooormális? Lehet nincs igazam mert
nem sok Giants meccset láttam, de még benne volt is fantázia....

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
GiantsMLBhunter
úgyis alig játszott..
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 www.giants.com/news/markus-golden-trade-giants-arizona-cardinals-2021-nfl-draft?fbclid=IwAR3NEvr_KTurHfNlzvKlVuDzRK3lZga24gNwAeONNGkGkXCaJ6_mx7PZN1I

Szóval Markus Golden egy 6. körös pickért cserébe ment Arizonához.
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Golden eltradelve (Cardinals),
Zet
Golden Tate vagy Markus Golden?
Hivatalos? Forrás?
Ellenérték?
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Golden eltradelve (Cardinals),

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Milyen jo higy van gamepassem es ma megnezhettem ezt a meccset rola itt Galyateton a turistaszallason 8 horkoló turatars mellett..legalabb nyugodtabban es edesen fogok mindjart aludni...
Pfff...
több mint 3 éve
gedam 5 808
 www.youtube.com/watch?v=AKYtMMDJeBE
steelwolf
#Giants QB Daniel Jones reached 21.23 MPH on his epic, unforgettable 80-yard run vs the #Eagles, the fastest speed reached by any QB as a ball carrier since 2018, per @NextGenStats. The longest run by a QB who didn’t score on the play since at least 1975.
ez egy elég valid teljesítmény volt, tévúton járnak a viccfaragók ismét.
a viccet az óriásluk szolgáltatta inkább nekem, amibe beszaladt, meg a fili védők, akiket lefutott egy meme.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ez pont így van,
akarnak ezek a fiúk, de kb ennyi ami elmondható. Van pár nem átlag alatti játékos, de attól még Borzasztó an messze vannak Egy PO szinttől. Sőt még mindig inkább a Bottom 3-5 van közelebb szerintem, mert itt simán a Gyakorló csapatokból felkerült, és csere emberek ellen vannak néha legalább pariban .
Úgy hogy ők itt kezdőknek számítanak, De ez nem szint. Ettől még sajnos fos gyenge a csapat.
ozibozi
Ha ez megnyugvást okoz akkor sok 49er fan szerint a Sea sem jobb mint ti 🤣de tényleg ezt hiszik !
Magyarul ha Wilson nem lenn akkor egy szinten lennék veletek hisz nincs épkézláb játékos a rosteren (Hello szia DK ,Lockett ,Wagner stb...)
Na mindegy szoval kitartás ma hajnalban is kevesen múlott 😉
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=AKYtMMDJeBE
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Egyébként szerintem azért ragaszkodnak EE-hez, mert kevés a normális WR, és ő tulajdonképpen félig az.
De most már túl sok volt a hiba, ezt látnia kell Judge-nak is. Azt gondolom, hogy Kaden Smith-nek kellene lennie a kezdő TE-nek.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
PFF-es számok csapatunk tagjairól a cikkben:
 www.bigblueview.com/2020/10/23/21530187/pff-grades-good-bad-ugly-from-giants-22-21-loss-to-philadelphia-eagles



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ez pont így van,
akarnak ezek a fiúk, de kb ennyi ami elmondható. Van pár nem átlag alatti játékos, de attól még Borzasztó an messze vannak Egy PO szinttől. Sőt még mindig inkább a Bottom 3-5 van közelebb szerintem, mert itt simán a Gyakorló csapatokból felkerült, és csere emberek ellen vannak néha legalább pariban .
Úgy hogy ők itt kezdőknek számítanak, De ez nem szint. Ettől még sajnos fos gyenge a csapat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
De ezzel a meccsel ki kergetni lehetne mindenkit a világból, ezt nem DG, Judge vagy Garrett baszta el, ők megint összerakták a csapatot. Ezt a játékosok baszták el, akik idióta zászlókat gyűjtöttek be, nem voltak képesek elkapni a kezükbe dobott labdát, illettve Ballentine is aki nem néz vissza a punterre miközben látja hogy senki nem fedezi és elkaphatná a labdát...

Rodaron
Miért, szerinted ki tehet róla, hogy ilyen Ballentine-félék kerülnek a pályára?
vanek úr
Akkor úgy fogalmazom nem Judge és Graham hibája, mert nincs más, ha begyakorolsz vele mindent, és nem csinálja azt amit kell nem tudsz vele mit kezdeni. Nem lehetsz ott folyamatosan a fülében hogy haver erre nézz, arra menj. Ezek felnőtt emberek, azt kell csinálniuk amit begyakorolnak, és így is kihozzák belőlük a maximumot. Idén a Defense és a Special Team is olyan szinten teljesít, ami egy PO teamhez is elég lenne. Az offensenek kellenne felnőnie a feladathoz, és a magáét hozza tenni, amivel néha az imbalanceot kiegyenlítik. Nem lehet hogy mindig ugyanazok az emberek hozzak a meccset. 1+TD kellett volna a Bears, Cowboys, Rams, Eagles meccsen, és akkor most 5-2 lenne és nem 1-6. Ez csapatsport itt, és mindenki hozzáteszi a magáét. Itt lenne az ideje ha mindenki felnőne a feladathoz.
Továbbra is azt mondom amit az elmúlt pár hétben, hogy az edzői stáb megteszi ami tőle telik, és folyamatosan alakítja a game plant, a készülődést, folyamatosan megy az evaluation és az adjustment, de sajnos azok az emberek betliznek akiknek az utasítást végre kellene hajtania.
Rodaron
Ha valaki folyamatosan hülyeséget csinál, az nemcsak az ő hibája, hanem az edzőké is (meg főleg azé, aki idehozta és azé, aki pályára küldi).
A D meg fényévekre van a PO-tól. Ma az Eagles Zsé csapata ellen játszottak, de amikor kellett volna, zéró ellenállásra sem voltak képesek, ahogy a többi meccsen sem. A Bears és a Rams támadóegysége szintén hulladék (a Niners PS-ről és a WFT-ről nem beszélve), de ezeket sem tudták soha megállítani kulcsszituációkban. A Dallasz meg a csereirányítójával vezetett győztes drive-ot. Az, hogy meccsközben vannak fellángolásaik annak következménye, hogy akad egy-két spíler köztük (Bradberry, Martinez), meg a fosgyenge ellenfeknek, de ettől még siralmas ez a csapatrész is. Még a leggyengébb, legtartalékosabb O falra sem vagyunk képesek semmilyen nyomást gyakorolni. Hátul meg a védelem egyik "vezérét" túlugorja egy két fejjel alacsonyabb játékos.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Pozitívumok a tegnapi meccsről:
1. Nem keltem fel élőben megnézni.
2. Csak a YouTube összefoglalót néztem meg most, nem a teljeset.
3. Nincs több...
G-men
Képzeld el én háromkor felebredtem és képes voltam bekapcsolni és végignézni ...
csebi
Ahogy a 2000es évek Béres csepp reklámja is mondta...Nem vagy egyedül 😁
We ride together we die together Giants fans for Life
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Pozitívumok a tegnapi meccsről:
1. Nem keltem fel élőben megnézni.
2. Csak a YouTube összefoglalót néztem meg most, nem a teljeset.
3. Nincs több...
G-men
Képzeld el én háromkor felebredtem és képes voltam bekapcsolni és végignézni ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.