New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Több dolog miatt is szomorú vagyok (Nincs meccs Jones INT Fumble nélkül, Thomas nem javul, sőt..., Engram)

Engram viszont annyira zsinórban sokszor baszott fel, hogy már nincs mentség semmire. Az a baj, hogy 5. körös picket sem kapnánk érte. De már az is jobb lenne, ha nem kéne fizetni és hoznánk valaki mást.

A parádés dropja mellett kevesebb szó esik róla, de az INT is 99%-ban az ő hibája volt.

Ezen az akadozó támadó soron nem tudom mi segíthetne? (coaching nyílván) Jobb OL, jobb WR-ek? új QB?
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Itt van ez a Toilolo is ide hoztuk 3,25M-ért évente és nem játszik, miért!? Pulley is kap 2,75M-t a pad melegítésért.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...
nagir
Ne izgulj, ellenünk majd nyertek még egyet, csak hogy ne húzhassatok igazán elől 😁😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...
csebi
Megcsinálta a game wining drive-ot, csak ez az idióta Engram elejtette ezt is, hogy baszná meg magát ott ahol van.. Persze ebben is az a hibás aki draftolta és itt tartja évek óta.
Rettentő alacsony színvonalú meccs volt megint. Eddig jól bírtam cérnával, mert nem voltak elvárásaim, de most eldurrant az agyam, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ez ellen a hiperfos Eagles ellen mindig a fasz rossz oldalán tudunk állni. Ez a meccs is szarrá volt már nyerve, mint már annyiszor ellenük és mindig el tudjuk baszni a végét. És már hányszor kellett ezt leírni.. hányinger az egész.
Szesze
Engramre nagyon pipa vagyok, rosszabb mint Beckum mert rá csak egy 3. Kor ment el.

De azért nem akarom felmenteni Jonest sem: volt lehetősége megnyerni kb 40-45 yardot kellett volna menni egy perc alatt, nem lehetetlen ez azért. Fájó az ahogy az utolsó playben játszott, bizonytalan volt, érezte h jön a nyomás de mégis megállt. Mintha nem bízna az ösztöneiben pl mikor megfuttatta Volna múltkor is simán rzben ...
Pedig biztató volt h az int után milyen durván összeszedte magát, kb tokeletes meccset hozott onnan majdnem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...
csebi
Megcsinálta a game wining drive-ot, csak ez az idióta Engram elejtette ezt is, hogy baszná meg magát ott ahol van.. Persze ebben is az a hibás aki draftolta és itt tartja évek óta.
Rettentő alacsony színvonalú meccs volt megint. Eddig jól bírtam cérnával, mert nem voltak elvárásaim, de most eldurrant az agyam, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy ez ellen a hiperfos Eagles ellen mindig a fasz rossz oldalán tudunk állni. Ez a meccs is szarrá volt már nyerve, mint már annyiszor ellenük és mindig el tudjuk baszni a végét. És már hányszor kellett ezt leírni.. hányinger az egész.
több mint 3 éve
Haba New York Giants 592
Bár megfogadtam szezon előtt, h békésen, beletörődve fogom nézni a meccseket, hát ezen irtóra felkúrtam magam.
1. Ellenünk szinte mindenki megcsinálja, amit mi senki ellen. Legalább egyszer láttam volna a szezon során a "game wining" driveban valami kis potenciálit. Gano jelenlegi formájában a holdról is berúgná, de eddig még helyzetbe sem tudtuk hozni.
2. Nem értek hozzá, de hogyan lehet egy T-t ennyire benézni? (ez most nem csak DG, hanem az összes scout, meg szakértő) Leg NFL készebb....
3. Sírva figyelem azokat az remekül teljesítő 1-2. Körös elkapókat, akik helyett van egy kérdőjeles LT-nk és egy kitudja milyen, sérült Safetynk.
4. Lehet, h valaki majd remekül fogja használni EE-t, de jelenleg egy dropgép.
5. A legfontosabb DG-t legalább basznák ki végre, h legyen egy kis örömünk!!!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Én nem vennem elő Garrettet. Sztem tok jó taktikával és jó playekkel erkezett phillybe. A legfontosabb pillanatban is a legjobb playt hívta be, amit meg is dobott Jones gyönyörűen. Arról nem tehet h hiába lenne elvárható egy első kóros TEtol h simán lehúzza a labdát hanem elejti. Sajnos a srácot el kell engedni. Az is látszik h mennyit számít Shephard. Sokkal jobban néz ki a támadó egység ha ő játszik.

Jones: jelenleg sajnos az látszik h képtelen megcsinalni a game winning drivet. Ezen lehet még fejleszteni de ez a része nem tetszik. Fumble ő hibája is, mert nem a legjobb pozícióban tartotta a labdát illetve elindult ki mozogni de félúton megállt. Ez nem lenne baj ha azért állt volna meg h bele álljon a dobás a amit bal fele mozogva nehéz megcsinalni ha eldobta volna.
Viszont nagyon aggódok h megint sikerült egy flowerst kihúzni. Nagyon nem tetszik az 1/4 LTnk ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
DJ-vel a legnagyobb probléma, hogy nincs pocket awareness, és ebben a tekintetben nem is fejlődött/fejlődik semmit.

Szerkesztette: Zet
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Ma dőlt el számomra, hogy DJ nem a mi emberünk.
A csetlő boltló futás egy falembertől sem megszokott.
A folyamatos fumblek és a semmi extra hozzáadott dolog az alap játékhoz. Ez nagyon kevés.


Most kell kimondjam irány az 1/1.
Sajnos ahhoz is gyengék vagyunk, hogy azt megcsináljuk.

Kurva mérges vagyok magamra, hogy végigszenvedtem egy olyan gyenge meccset ahol a fili védelménél szánalmasabbat csak mi szoktunk hozni.
Engram dropjai után kukáznám őt is.
A vakoldali takleremeg lassan visszasírom Flowerst( azért nem)

Szánalmas meccsen alázta meg magát ismét a csapat és Jones is röhej tárgya lett.
Palesz76
Ezt nem hagyhatom szó nélkül!!Elképzelhetetlen ez a topic a mi optimizmusunk és szurkolásunk nélkül...ennek fényében megpróbálok rávilágítani pár pozitívumra.
1.DJ: jelentőset javult a bizalma a falban és a mozgása a zsebben...sajnos ez olyan mint a harmadik pofon után felállni.."fasznak sincs már kedve hozzá" kb 2012 óta nem láttam Giants irányítótól olyat,hogy menekülés helyett megáll és bízik abba hogy a következő 2mp még állhat ott miközben másfél tonna akarja karthagoval egyé tenni....van egy irányító a ligában mondjuk lehet nekünk már ő is kevés lenne,egy bizonyos Russel Wilson...akinek az arcába kellett tolni a statisztikát,hogy ő menekült a legtöbbet feleslegesen!Lényeg, ha csak pár play-re is de látszik hogy ha nem őt akarná tapsihapsi az offensehez szabni hanem fordítva,akkor még működhet is. (ergo kaphatunk érte 2.+3.kör elejét vagy nem elvetélt kihozni belőle ami lehet)
2.Meddig bizonyítson még a defense hogy nem legalja???Ellenfélhez igazodva folyamatosan hoznak egy az álvárthoz képest 2vel magasabb szintet!Hogy is szokták mondani: "A profi játékosok közt 2-5% a különbség,a többi azon múlik mit mondasz a kőnek merre gördüljön"
3.Engram olyan mint a 200 forintból százezreket nyerni akaró fogadó....vakon teszi a dolgát értelmetlenül...HA ő nem a TE edzésekre járna és használnánk mint WR többre mennénk veke....de qa talent,a lehetőség benne van!Hamarosan lesz aki ezt kihasználja... #firegarrett
4.Most ezért le leszek baszva,pedig igazam van...kezd összeállni az OL...legalábbis,hogy ki nem kell oda!!ami meg végképp pozitív,hogy egy olyan C mellet is tudnak működni aki a snap után kb 0,05 másodperccel áll és nem érti mi van,hogy sehol senki...volt pár ilyen play,hogy konkrétan kikerülték és állt mint Vobox zaragozába,hogy "hogy kerültem ide?"
5. Én szerettem volna anno hogy Pederson legyen a HC...megúsztuk!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Hát Dion Lewis nem teljesített úgy...
És a filinek nem a védelme a fos
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Gallmant én is kedvelem, de szerintem ez ellen a fosfili védelem ellen bárki így teljesített volna.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ja, és Gallman jóval több lehetőséget érdemelne
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Akit viszont elő lehet venni, az Engram, Garrett és DG.
EE sokadjára bizonyítja, hogy nem lehet számítani rá. Az O konkrétan a liga legalja. Csak akkor képesek nagy játékra, ha DJ spontán fut egyet, vagy kivételesen elengedhet egy hosszút. Ezeken kívül csak akkor szereznek pontot, ha a védelem helyzetbe hozza őket. A D erőn felül teljesít, de amikor nagyon kéne, akkor semmi ellenállásra nem képes. Ma is a végén, ahhoz képest, hogy az egész pályán kellett végig menniük, pár másodperc alatt a red zone-ban voltak a sasok. De ez nem az ő hibájuk, egyszerűen hiányzik a minőség, hála a tudatos építkezésnek.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ma dőlt el számomra, hogy DJ nem a mi emberünk.
A csetlő boltló futás egy falembertől sem megszokott.
A folyamatos fumblek és a semmi extra hozzáadott dolog az alap játékhoz. Ez nagyon kevés.


Most kell kimondjam irány az 1/1.
Sajnos ahhoz is gyengék vagyunk, hogy azt megcsináljuk.

Kurva mérges vagyok magamra, hogy végigszenvedtem egy olyan gyenge meccset ahol a fili védelménél szánalmasabbat csak mi szoktunk hozni.
Engram dropjai után kukáznám őt is.
A vakoldali takleremeg lassan visszasírom Flowerst( azért nem)

Szánalmas meccsen alázta meg magát ismét a csapat és Jones is röhej tárgya lett.
Palesz76
Ma egyáltalán nem hibázott nagyot. A fumble nem az ő hibája volt. Az, hogy egy egész pályás futás végén megbotlik, egy irányítótól teljesen érthető, a futás viszont hatalmas extra.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Ma dőlt el számomra, hogy DJ nem a mi emberünk.
A csetlő boltló futás egy falembertől sem megszokott.
A folyamatos fumblek és a semmi extra hozzáadott dolog az alap játékhoz. Ez nagyon kevés.


Most kell kimondjam irány az 1/1.
Sajnos ahhoz is gyengék vagyunk, hogy azt megcsináljuk.

Kurva mérges vagyok magamra, hogy végigszenvedtem egy olyan gyenge meccset ahol a fili védelménél szánalmasabbat csak mi szoktunk hozni.
Engram dropjai után kukáznám őt is.
A vakoldali takleremeg lassan visszasírom Flowerst( azért nem)

Szánalmas meccsen alázta meg magát ismét a csapat és Jones is röhej tárgya lett.

Szerkesztette: Palesz76
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Köszi szépen Engram, hogy nem tudod az egy dolgot megcsinalni amiért tartunk, a kezedben maradt a győzelem...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs a vakondért én füttyentettem neki, hogy bújjon ki 😉

3 hét múlva triplán visszakaphatjuk tőletek 😉

Inkább az a baj, hogy DJ ellenünk mindig fr QBnak néz ki, de aztán...
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Amikor lassan tíz éve egyetlen egy ilyen meccset sem vagyunk képesek behúzni, azért elgondolkodom, hogy minek nézem én ezt minden héten
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Sikeresen megvertük magunkat, simán hozható meccs volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Epikus mérkőzés ismét
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Azért csak felkeltem én is
A szopáshoz már hozzászoktam Vasasosként. 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Az utolsó másodpercig forgok szurkolni,majd hét közbe köpködök DGre eredménytől függetlenül,de amíg meccs van az én csapatom a legjobb a világon!! (Lila a vérem,megtanultam szopás közbe is bízni)
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 631
Konkrétan majdnem elfelejtettem hogy meccs van ma. 😊
ozibozi
Ülj le 1-es!!!Hozd ki az ellenőrződ!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Konkrétan majdnem elfelejtettem hogy meccs van ma. 😊