New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
De ezzel a meccsel ki kergetni lehetne mindenkit a világból, ezt nem DG, Judge vagy Garrett baszta el, ők megint összerakták a csapatot. Ezt a játékosok baszták el, akik idióta zászlókat gyűjtöttek be, nem voltak képesek elkapni a kezükbe dobott labdát, illettve Ballentine is aki nem néz vissza a punterre miközben látja hogy senki nem fedezi és elkaphatná a labdát...

Rodaron
Miért, szerinted ki tehet róla, hogy ilyen Ballentine-félék kerülnek a pályára?
vanek úr
Akkor úgy fogalmazom nem Judge és Graham hibája, mert nincs más, ha begyakorolsz vele mindent, és nem csinálja azt amit kell nem tudsz vele mit kezdeni. Nem lehetsz ott folyamatosan a fülében hogy haver erre nézz, arra menj. Ezek felnőtt emberek, azt kell csinálniuk amit begyakorolnak, és így is kihozzák belőlük a maximumot. Idén a Defense és a Special Team is olyan szinten teljesít, ami egy PO teamhez is elég lenne. Az offensenek kellenne felnőnie a feladathoz, és a magáét hozza tenni, amivel néha az imbalanceot kiegyenlítik. Nem lehet hogy mindig ugyanazok az emberek hozzak a meccset. 1+TD kellett volna a Bears, Cowboys, Rams, Eagles meccsen, és akkor most 5-2 lenne és nem 1-6. Ez csapatsport itt, és mindenki hozzáteszi a magáét. Itt lenne az ideje ha mindenki felnőne a feladathoz.
Továbbra is azt mondom amit az elmúlt pár hétben, hogy az edzői stáb megteszi ami tőle telik, és folyamatosan alakítja a game plant, a készülődést, folyamatosan megy az evaluation és az adjustment, de sajnos azok az emberek betliznek akiknek az utasítást végre kellene hajtania.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 696 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...
nagir
Ne izgulj, ellenünk majd nyertek még egyet, csak hogy ne húzhassatok igazán elől 😁😉
warr_b
Te legalább hozol egy kis vidámságot Mordorba 😉😊😀...
Bár politikailag nem vagy korrekt, mert csúsztatsz. Nem mi nyertünk, hanem ti vesztettetek. Aztán hogy direkt oder nicht, azt ne feszegessük, mert nem vezet sehova! Annyi biztos, hogy abból is Mi jöttünk ki rosszul! Rivera miatt sokan arra szavaznak, hogy tökös volt. Bezzeg, ha Hue, BoB, Quinn vagy Gase húzza meg így, akkor loooser.
nagir
Csak átérzem, milyen lehet mostanában Giants drukkernek lenni... 🙂😪

Nem tudom, olvastam sok elemzést meg magyarázásg arról a kétpontosról, de szerintem továbbra is faszság volt Riverától.
Nálunk volt a momentum, a védelmetek gyakorlatilag az egész negyedet a pályán töltötte, jó esélyeink lettek volna OT-ban.
Persze a nem baj ha kkkapunk, legalább jó helyen draftolunk mentalitás is benne lehet, csak ennek homlokegyenest ellenkezőt kommunikált, másrészt tőlem a tankolás nagyon idegen dolog, szerintrm azért kell játszani, hogy nyerj.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
De ezzel a meccsel ki kergetni lehetne mindenkit a világból, ezt nem DG, Judge vagy Garrett baszta el, ők megint összerakták a csapatot. Ezt a játékosok baszták el, akik idióta zászlókat gyűjtöttek be, nem voltak képesek elkapni a kezükbe dobott labdát, illettve Ballentine is aki nem néz vissza a punterre miközben látja hogy senki nem fedezi és elkaphatná a labdát...

Rodaron
Miért, szerinted ki tehet róla, hogy ilyen Ballentine-félék kerülnek a pályára?
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
10-én kívül viszont ott lesz a Belső Falember Fóbia. 😉
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
ozibozi
Tök igazad van, de szvsz már előtte se működött! Reese csak bele tenyerelt OBJ-be!!!
nagir
Azokból van még most is itt bőven.
Egyébként az olvastam, hogy ő is csak azért került hozzánk anno, mert kivitték azokat akiket szerettek volna.
ozibozi
Na ezért sem szabadna Nekünk top10-ben húzni!!! 😀😀😀
Bár akkor meg jönnének a tuti kis CB-k! 😕😕😕

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Az ilyen agyonnyert meccs nagyon földhöz bassza a csapat és a fanbase lelkét is. Pat Graham is ott ült egymagában a padon a meccs után mert nem értette mi a fasz történt itt. Peppers nagyon be nézte azt a passzt főleg úgy hogy Scott akkora mint a kutya ülve és nem tudta levédekezni.
Leírtatok már mindent a meccsel kapcsolatban, de nekem az a félelmem ez az a vereség ami tönkreteheti a lelkeket az idényre. Ha nyertünk volna mindenki kicsit elhiszi magáról, hogy képesek vagyunk kijönni kicsit a szarból, és meg indulhatunk felfelé, nagyobb lesz az önbizalom, a meccsen a döntő momentumokat a saját Javunkra tudjuk fordítani és így a meccset is. De ezzel a meccsel ki kergetni lehetne mindenkit a világból, ezt nem DG, Judge vagy Garrett baszta el, ők megint összerakták a csapatot. Ezt a játékosok baszták el, akik idióta zászlókat gyűjtöttek be, nem voltak képesek elkapni a kezükbe dobott labdát, illettve Ballentine is aki nem néz vissza a punterre miközben látja hogy senki nem fedezi és elkaphatná a labdát...
Ha most nyerünk csak azt beszéltük volna, hogy Shepard mennyire sokat számít DJnek, DJ micsoda futást vitt végig (azért ne basszuk már le, hogy 90yardot gyalogol és megbotlik a fos pályába) a Defenserol akik a második félidőben sorra dobáltak le a Phillyt a pályáról..
Szóval ettől félek a legjobban, hogy ez a vereség hazabassza a csapat lelkét, amivel kompenzálni tudtak egyenlőre a tudásbeli hiányosságot a pályán. Mindegy, jön a Tampa lesz 10 nap átgondolni a dolgokat, kb Mini bye, így akar plusz játékos is jöhet Trade vagy waiver által, plusz a meccsen már próbálkoztak Peart LT Thomas RTben, de egyszer egy csúnya sack lett belőle.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
ozibozi
Tök igazad van, de szvsz már előtte se működött! Reese csak bele tenyerelt OBJ-be!!!
nagir
Azokból van még most is itt bőven.
Egyébként az olvastam, hogy ő is csak azért került hozzánk anno, mert kivitték azokat akiket szerettek volna.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
ozibozi
Tök igazad van, de szvsz már előtte se működött! Reese csak bele tenyerelt OBJ-be!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
ozibozi
Ha csak a szerencsén múlna jobb lenne, mert ha mindig vakon húznánk valakit, a nagy számok törvénye alapján egy-kettő már bejött volna.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A komplett scouting csapatot vihetné magával DG.
Van lutri a játékosokban, de ennyire ennyiszer mellényúlni már nem szerencse kérdése.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nem igazán értem, hogy olyan TE, aki folyamatosan ejtegeti el a labdákat, mitől lenne hasznosabb WR poszton?
vanek úr
Talán annyira elkaristolna mint Cody Latimer, bár 6M-ért lehet a kivágás jobb lenne, mert nincs dm.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pozitívumok a tegnapi meccsről:
1. Nem keltem fel élőben megnézni.
2. Csak a YouTube összefoglalót néztem meg most, nem a teljeset.
3. Nincs több...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
kristof
Na de pont azzal az indokkal választottuk őt, hogy neki kell a legkevesebb idő, hogy alkalmazkodjon az NFL-hez. Az nagyjából világos, hogy a másik háromban nagyobb a potenciál. Bár szerintem egy random UDFA tackle sem rosszabb nála.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Sajnos nem hiszek Thomasban. Sok helyen olvasni, hogy a technikájával van gond, ráadásul olyan, ami nem, vagy nagyon nehezen javítható. College-ben még erővel elvitte, de most már kevés. A scout department-nek látnia kellett volna.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nem igazán értem, hogy olyan TE, aki folyamatosan ejtegeti el a labdákat, mitől lenne hasznosabb WR poszton?
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.
empty taxi
Köszönjük, de ha nem titok ki a 1.???
nagir
Peart, aki passzblokkban 10., futásblokkban 1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.
empty taxi
Köszönjük, de ha nem titok ki a 1.???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
kristof
Hidd el drukkolok, hogy így legyen! Nagyon remélem, hogy fejlődik! Az sem baj, ha RT lesz belőle és nem elit csak jó, de még egy bust Tackle top10-ben az nagyon fájna...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Amikot EE nem kapta el, már tudtam, kikapunk...
DG a legnyagyobb hibás ebben a mai vereségben, is!!! Ő vitte ilyen mélyre a csapatot!
Én abszolút Judge nyakába is varrom ezt most!! Engram nem TE, tehát vagy WR vagy pad. Flowers Thomas egyenlőre nem jó, de meg se próbáljuk Peart. Nem akkor kell majd beállítani, amikor ég a ház, akkor már késő. Na és Pulley, annyira rossz, hogy mindíg Gatest kell játszatni, akkor minek van itt!? Gallmant se használjuk eleget, miért!?
A védelmünk meg "jól áll a távolság" onnan szépek, de közelről már látszanak a hibák. Csak meg kell nézni mekkora különbség volt a két védőfal között, a snap pillanatban az elánnal. Ők szét akarták tépni az O falunkat, mi meg csak odamentünk, mert azt kellett csinálni, semmi tűz!
Rég voltam már ennyire elkeseredett ...
nagir
Ne izgulj, ellenünk majd nyertek még egyet, csak hogy ne húzhassatok igazán elől 😁😉
warr_b
Te legalább hozol egy kis vidámságot Mordorba 😉😊😀...
Bár politikailag nem vagy korrekt, mert csúsztatsz. Nem mi nyertünk, hanem ti vesztettetek. Aztán hogy direkt oder nicht, azt ne feszegessük, mert nem vezet sehova! Annyi biztos, hogy abból is Mi jöttünk ki rosszul! Rivera miatt sokan arra szavaznak, hogy tökös volt. Bezzeg, ha Hue, BoB, Quinn vagy Gase húzza meg így, akkor loooser.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
PFF: 15 rookie T-nek van grade-je, közülük:
Overall: Wirfs 2., Becton 3., Wills 4., Thomas 5.
Passzblokk: Wills 2., Wirfs 3., Becton 6., Thomas 14.
Futásblokk: Becton 2., Wirfs 3., Thomas 5., Wills 12.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!
nagir
ha ebben a teljesen mindegy évben jobbak, az nem annyira érdekel - a lényeg, hogy 10+ éves távlatban Thomas legyen a legjobb, erre pedig továbbra is megvan az esély.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
kristof
Wills-Wirfs-Becton is jobban játszik, mint Thomas!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
Zet
nem azt mondom, hogy én elégedett vagyok Thomas teljesítményével, sőt. de baszki 7 profi meccset tolt, 21 éves és neki pl. kurvára hiányzott egy normális felkészülési idő, előszezon meccsek - szóval a szinte biztosan bust azért szerintem még nagyon nem biztos.
Fleming viszont hulladék, valamilyen módon be kellene építeni Peart-et.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Hosszú évek óta valami nagyon bűzlik a scout részlegnél. 1/4, 1/6, egyik sem hozza a magas pick szintjét, sőt 1/4 szinte biztosan bust. Ehhez jön Barkley 1/2-re.
Gettleman takarodj!!!
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Elvileg mostani trade deadline előtt azok között lehetünk, akik kiárusítanak. (Persze tavaly is Williams...) Potenciálisan:
Tate - szerintem öreg és nem játszik úgy, szerintem 7. kört se kapnánk érte
Zeitler - Ő talán érhet valami hátsó körös picket.
Engram - Érte kb mi adhatnánk picket hogy vigyék.