New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Váratlanul pozitív meccs volt, magasan az idei legjobb teljesítményt nyújtva kb minden fronton. Bár megint hibázott két kurva nagyot, ami végső soron a meccsbe került valahol, de nekem Jones is tetszett.. fura de én továbbra is látom benne, hogy nagy játékos lehet belőle, én mindenképp annak fogok szurkolni, hogy kapjon még esélyt nálunk, mert szerintem jó lesz.
Szesze
kifejtenéd, hogy miért látod? mai meccsre nem keltem fel, aláírom, de idén több meccset is láttam, és igazából olyan bumm érzésem nem volt. iparosnak tűnik a srác nekem, aki ráadásul még az átlagot sem tudja hozni, mert túl sok a labdaeladása. Most meg a hosszú passzai sem mentek este igazán.
csebi
Nemtom, nagyon sok mindenben hasonlít a játéka Eli-hoz számomra. Én azt gondolom, hogy megvan benne az ami kell egy jó QB-hoz, ha kapna időt akkor szerintem átbillenne a mérleg oda, hogy bár valószínű mindig benne lesz a játékában az átlagnál nagyobb hibafaktor, de az ilyen meccseket egyszer csak elkezdjük nyerni vele. Egyáltalán nem kilátástalan a gyerek, sőt, egyszerűen csak túl sok a kritikus hiba egyelőre, amit szerintem le fog tudni redukálni. Nem biztos, hogy igazam van/lesz, de én annak fogok szurkolni, hogy megkapja a lehetőséget jövőre is.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Váratlanul pozitív meccs volt, magasan az idei legjobb teljesítményt nyújtva kb minden fronton. Bár megint hibázott két kurva nagyot, ami végső soron a meccsbe került valahol, de nekem Jones is tetszett.. fura de én továbbra is látom benne, hogy nagy játékos lehet belőle, én mindenképp annak fogok szurkolni, hogy kapjon még esélyt nálunk, mert szerintem jó lesz.
Szesze
kifejtenéd, hogy miért látod? mai meccsre nem keltem fel, aláírom, de idén több meccset is láttam, és igazából olyan bumm érzésem nem volt. iparosnak tűnik a srác nekem, aki ráadásul még az átlagot sem tudja hozni, mert túl sok a labdaeladása. Most meg a hosszú passzai sem mentek este igazán.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Váratlanul pozitív meccs volt, magasan az idei legjobb teljesítményt nyújtva kb minden fronton. Bár megint hibázott két kurva nagyot, ami végső soron a meccsbe került valahol, de nekem Jones is tetszett.. fura de én továbbra is látom benne, hogy nagy játékos lehet belőle, én mindenképp annak fogok szurkolni, hogy kapjon még esélyt nálunk, mert szerintem jó lesz.
A védelem előtt le a kalappal, kb az egész szezont tekintve, egyre jobban tetszik amit csinálnak. Most van az, hogy ha lenne két normális passzsiettetőnk akkor akár elit egység is lehetne ebből, akár már jövőre.
A vereség ellenére most vagyok a legbizakodóbb állapotban idén (nyilván ebben az is komoly szerepet játszik, hogy enyhén szólva nem volt magasan a léc).
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
Nekem kifejezetten tetszett a meccsen nyújtott teljesítmény!
Nem fogunk QBt húzni, ezt ki merem jelenteni. Megpróbálják kiverni a fejéből ezeket a pánik dobásokat. A hosszú passzoknál meg már a draftolásánál is tudtuk, hogy pontatlan, bár az elkapók is nyújtózhattak volna jobban, SS pl.
Engram le is tudta az egyetlen meccsét idénre, amit Skill üzemmódban tolt. Remélem nem!!
Az Ofalra, az OCra, a DCre és Bradburryre kifejezetten bűszke voltam...
Bírózni meg nincs értelem a Bucks lett az új Pecc, ennyi!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tartok tőle két hét múlva már nem mi fogunk győzelemnek örülni.....
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Sajnos ebben a mostani csapatban egyre inkabb tunik Jones gyenge lancszemnek .ha le tudott volna hozni par meccset komolyabb hibak nelkul(fumbli,int,kihagyott lehetosegek) akkor nem igy allnank...es persze vannak szep dolgai de hat basszus melyik fr qb nem csinal szep dolgokat?😀
A stab a D-bol abszolut eron feluli teljesitmenyt hoz ki es azert Garrett is segiti Jonest sokszor...
Meg nem akarom leirni de ez eleg bosszanto na...
yooker
pontosan ezt akartam mondani, hogy lassan kezdünk egy egészen épkézláb csapatra emlékeztetni és minden csapategységen látszik némi fejlődés, egyedül jones az, aki képtelen javítani a legnagyobb hibáján, miszerint egy turnovergyár. én garrettet felmenteném, az idei szezonban kifejezetten jó az offense sémánk, fasza játékokat rajzolunk fel, arról meg nem a coach tehet, ha az állítólagos franchise qb-nk sorban nem veszi észre vagy nem találja el az üres célpontot, vagy éppen ostobán dobálja el a labdákat
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hány sack volt a mérkőzésen ? Összesen 4.5 több?
Rózsa Sándor (betyár)
Sanyesz, 0.5 sacket nem lehet szerezni csak úgyh ha ketten érnek egyszerre a QB-ra, de akkor ketten kapnak 0,5-0,5 sacket, szal biztos egész szám a végösszeg. 😉
Hogy a kérdésedre is válaszoljak a Bucsnál volt 3 (JPP, White, Suh), a Giantsnél 2 (Leo és Coughlin).
empty taxi
Te fogadás miatt kérdezem ha nem lett volna egyértelmű!(baszki tényleg félkegyelműnek néztek 😃)
Hiszed vagy sem úgy van írva 4.5 több vagy kevesebb szóval légyszíves írj emailt a bet365 és nekik is mond el ezt amit nekem
Hihetetlen basszús .....
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Sajnos ebben a mostani csapatban egyre inkabb tunik Jones gyenge lancszemnek .ha le tudott volna hozni par meccset komolyabb hibak nelkul(fumbli,int,kihagyott lehetosegek) akkor nem igy allnank...es persze vannak szep dolgai de hat basszus melyik fr qb nem csinal szep dolgokat?😀
A stab a D-bol abszolut eron feluli teljesitmenyt hoz ki es azert Garrett is segiti Jonest sokszor...
Meg nem akarom leirni de ez eleg bosszanto na...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Hány sack volt a mérkőzésen ? Összesen 4.5 több?
Rózsa Sándor (betyár)
Sanyesz, 0.5 sacket nem lehet szerezni csak úgyh ha ketten érnek egyszerre a QB-ra, de akkor ketten kapnak 0,5-0,5 sacket, szal biztos egész szám a végösszeg. 😉
Hogy a kérdésedre is válaszoljak a Bucsnál volt 3 (JPP, White, Suh), a Giantsnél 2 (Leo és Coughlin).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hány sack volt a mérkőzésen ? Összesen 4.5 több?
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 976
Azt gondolom le a kalappal ...basszus minden heten igy szopunk ki hogy az hihetetlen de mennek es csinaljak probaljak szivbol amennyire tudjak .ez amit Judge igert!nekem olyanok vagyunk mint a bena srac a fociban a suliudvaron aki lelkesen odateszi magat de hat annyira futja amennyire ...van ebben valami szeretheto es ertekelendo
Tudom nem sok de egyelore ez van
yooker
Óriási +1 én is nagyon így látom, és ezért vagyok borzasztó dühös, mert ott vagyunk vezetünk, kaparunk, jól játszunk, de mi egy-egy hibával kinyírjuk az egész teljesítményt. Sajnos gyenge csapat vagyunk mert mi csak tökéletes hiba nélküli játékkal tudunk nyerni. Nem vagyunk Steelers szintjén, ahol BB 4 INT-el is tud csatát nyerni a Titans ellen.
Tegnap az edzői tevékenykedés szerintem 5-ös volt, Garrett nagyon jó plant rakott össze, folyamatosan nyitotta az open routeokat DJ-nek, 2-3 TD bent maradt, mikor Slayton üresen ment volna TD-ig, megtalálták a Bucs secondary gyengepontját, hogy a double moveokat nem követik le jól Carlton Davisék. A támadófal is feltámadt, 100 yardot futottunk a legjobb run D ellen, JPP-t is sikerült lenyugtatni és kivenni a playből. Engram is összeszedte magát, és bizonyította, hogy tud ő ha kell és képes koncentrált játékot hozni. Viszont az inkonzistencia megint lábon lőtt minket, DJ látszik, hogy nagyon akar abből jönnek ezek a buta INT-ek, nem gondolkozik kettővel előre hanem hirtelen dönt és ez már idén nem az első (meccsen belül se). Főleg ennek köszönhető, hogy nem nyertünk mert elég lett volna ha az egyik INT helyett FG-t lövünk és akkor nyerünk is. A végén meg összerakott egy GW drive-al felérőt, de sajna a sporik felszedték a zászlót.
Defense előtt le a kalappal, az ellen a Bucs ellen akik utoljára az 5. fordulóban engedtek sacket, most 3-szor is sikerült padlóra vinni, Graham elképesztő mód összetudja rakni a gameplant egy-egy meccsre, Yiadom is CB2 szintet hozott a meccsen, nem engedtük futni sem őket és újra nem rajtuk múlott a meccs. Tényleg attól félek mikor adják fel ők lelkileg, mert akkor onnantól kezdve nincs esélyünk egyik meccsen se.
Leszarom a tankolást, leszarom a draft pozíciót és meccset akarok nézni és szurkolni, nem vagyunk olyan mérhetetlen szarok és világtalanok, aminek lefestenek minket, mert az edzői stábon látszik, hogy mit akar és az is látszik, hogy nagyon jó preparation van a meccsek előtt, folyamatosan tűzben tartják a játékosokat, és foglalkoznak velük, tanítják őket a hibájukból. Sajnos az látszik, hogy rengetet kell tanulnia pár embernek ebből a csapatból. Viszont, amíg tudunk így játszani és esélyünk van egy ilyen elbaszott szezonban a PO helyért is küzdeni és mennék előre derék becsülettel, mert már mindig ki van éhezve egy kis decemberi értelmes focira 😛
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
az idei legjobb teljesítményét nyújtotta szerintem a támadófal, különösen amikor Peart volt az RT és három újonccal álltunk fel. ha sikerülne mindenki helyét megtalálni, az elég biztató lenne a jövőre nézve - legyen bárki is a QB.
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Azt gondolom le a kalappal ...basszus minden heten igy szopunk ki hogy az hihetetlen de mennek es csinaljak probaljak szivbol amennyire tudjak .ez amit Judge igert!nekem olyanok vagyunk mint a bena srac a fociban a suliudvaron aki lelkesen odateszi magat de hat annyira futja amennyire ...van ebben valami szeretheto es ertekelendo
Tudom nem sok de egyelore ez van
yooker
Igen,igen! Le a kalappal a csapat előtt,mert tényleg mennek csináljak, ilyen szempontból egy szavunk sem lehet! Másfelől meg minden héten sikerül felbaxnom magam a meccs végére 😕
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 756
Én attól félek, hogy a vezetőség nem fogja azt mondani / nem látják, hogy nem DJ a franchise QB-nk és mennek vele tovább még. (tessék QB hell)

A problémám az, hogy oké rendben van, hogy szimpatikus. De én úgy látom, hogy a plafonja nem nem üti meg egy Franchise QB alját. Ha sokat is fejlődne, akkor is ez sajnos langyos víz maradna.

Lawrance-re nincs esélyünk, ahogy tavaly Chase Youngra sem volt.
Fields-et pedig nem tudom elképzelni Giants mezben.

Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
GiantsMLBhunter
Ha 1/1 re vagy 1/2 re választhatunk, akkor nincs kérdés. Nincs mit magyarázni, DJ repül. Ha osszebalfaxkodunk még 1-2 wint, és kiesunk a top3 valasztasbol, akkor még bármi lehet.....majd megmagyarázzák, hogy látják a biztató jeleket stbstb.
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
GiantsMLBhunter
Végig dicsérték meccs közben. Korrekt volt
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Ilyet bazmeg, nem szedunk fel zászlót ha már eldobtuk PIra...nagyon nem fújtak hazai pályát, nem erre akarom fogni ofc, de a helmet-to-helmetnél is a TE futott neki a Cornernek
Rodaron
Tiszta Cowboys meccset idéző wtf zászlók voltak eldobálva. Ryanre is majdnem ment egy, amit aztán bölcsen felszedtek, abba majdnem az "elkövető" sérült meg, le is jött utána. Érthető amikor a védők felemelik a szavukat, hogy az ő egészségüknek is szempontnak kellene lennie. A Cam Brate ütközés ennek gyönyörű példája.
gyeek
plusz ugye ma is Evans szépen ráütött Bradburry sisakjára, persze zászló nélkül ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Ilyet bazmeg, nem szedunk fel zászlót ha már eldobtuk PIra...nagyon nem fújtak hazai pályát, nem erre akarom fogni ofc, de a helmet-to-helmetnél is a TE futott neki a Cornernek
Rodaron
Tiszta Cowboys meccset idéző wtf zászlók voltak eldobálva. Ryanre is majdnem ment egy, amit aztán bölcsen felszedtek, abba majdnem az "elkövető" sérült meg, le is jött utána. Érthető amikor a védők felemelik a szavukat, hogy az ő egészségüknek is szempontnak kellene lennie. A Cam Brate ütközés ennek gyönyörű példája.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én attól félek, hogy a vezetőség nem fogja azt mondani / nem látják, hogy nem DJ a franchise QB-nk és mennek vele tovább még. (tessék QB hell)

A problémám az, hogy oké rendben van, hogy szimpatikus. De én úgy látom, hogy a plafonja nem nem üti meg egy Franchise QB alját. Ha sokat is fejlődne, akkor is ez sajnos langyos víz maradna.

Lawrance-re nincs esélyünk, ahogy tavaly Chase Youngra sem volt.
Fields-et pedig nem tudom elképzelni Giants mezben.

Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
GiantsMLBhunter
Hogy a toszba ne lett volna esélyetek Youngra. Ha az utolsó előtti héten nem győztök ellenünk hosszabbításban, tiétek lett volna az 1/2.
warr_b
Pont ezaz. Meg volt írva a sors, hogy ott toljunk egy meaningless győzelmet, amivel eljátszottuk az esélyét.
GiantsMLBhunter
Hát ööö, kösz, utólag is. 😆😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én attól félek, hogy a vezetőség nem fogja azt mondani / nem látják, hogy nem DJ a franchise QB-nk és mennek vele tovább még. (tessék QB hell)

A problémám az, hogy oké rendben van, hogy szimpatikus. De én úgy látom, hogy a plafonja nem nem üti meg egy Franchise QB alját. Ha sokat is fejlődne, akkor is ez sajnos langyos víz maradna.

Lawrance-re nincs esélyünk, ahogy tavaly Chase Youngra sem volt.
Fields-et pedig nem tudom elképzelni Giants mezben.

Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
GiantsMLBhunter
Hogy a toszba ne lett volna esélyetek Youngra. Ha az utolsó előtti héten nem győztök ellenünk hosszabbításban, tiétek lett volna az 1/2.
warr_b
Pont ezaz. Meg volt írva a sors, hogy ott toljunk egy meaningless győzelmet, amivel eljátszottuk az esélyét.

EDIT: Pont így nincs esély arra, hogy a Jets csináljon hasonló meaningless győzelmet, miközben mi nem. Csúnya az 1-7, de valahogy összehozzuk azt is, hogy ne legyünk majd TOP3 pick-ben. Ami nem is zavarna, ha nem lenne szükség egy franchise QB-ra.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 695 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én attól félek, hogy a vezetőség nem fogja azt mondani / nem látják, hogy nem DJ a franchise QB-nk és mennek vele tovább még. (tessék QB hell)

A problémám az, hogy oké rendben van, hogy szimpatikus. De én úgy látom, hogy a plafonja nem nem üti meg egy Franchise QB alját. Ha sokat is fejlődne, akkor is ez sajnos langyos víz maradna.

Lawrance-re nincs esélyünk, ahogy tavaly Chase Youngra sem volt.
Fields-et pedig nem tudom elképzelni Giants mezben.

Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
GiantsMLBhunter
Hogy a toszba ne lett volna esélyetek Youngra. Ha az utolsó előtti héten nem győztök ellenünk hosszabbításban, tiétek lett volna az 1/2.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én attól félek, hogy a vezetőség nem fogja azt mondani / nem látják, hogy nem DJ a franchise QB-nk és mennek vele tovább még. (tessék QB hell)

A problémám az, hogy oké rendben van, hogy szimpatikus. De én úgy látom, hogy a plafonja nem nem üti meg egy Franchise QB alját. Ha sokat is fejlődne, akkor is ez sajnos langyos víz maradna.

Lawrance-re nincs esélyünk, ahogy tavaly Chase Youngra sem volt.
Fields-et pedig nem tudom elképzelni Giants mezben.

Lemieux milyen volt élete első meccsén? Sajnos nem láttam még a meccs teljes felvételt.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Azért még mindig jobb így, mintha hosszabbításban kapunk ki úgy, hogy DJ a redzone-ban adja el a labdát és visszaviszik
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 648 — Lucas Scott
Nem is kell erre fogni. Jones egyedül megnyerhette volna. Három olyan drive volt stoppal, ahol a Giants-vedo full vakon belekalimpalt a labdába. Volt felszedett fordítva is. Jó meccs volt, örülök, hogy Jones a végén feltamadt kicsit
Wyatt
Ez azért kulcs pillanatban felszedett zászló ráadásul meg DPI is volt. Nevetséges komolyan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Palesz76 New York Giants 489
Szoros meccsen döntetlen.
Jones 3szor annyi futott yard mint TB.
Jpp 2 sack.
Engram 2 drop.
Shepard td
Slayton 100yard
Galman 60 yard.
Palesz76
Szokás szerint mindenből hiányzott egy pici. 😁😁

Azért a 4. Negyed "izgalmat" nem is vártam meg. Most néztem az ismétlést és kva isten, hogy nem veszek soha 8as mezt.
Szimpatikus a kölyök, de olyan hibákat követ el sorra minden meccsen amik nélkül lehetne 4-4 is az állásúnk.
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 472
Továbbra is tartom, hogy DJ kiváló backup QB, de semmi más. Nem franchise irányító és kész. Rohadtul nem érzi a pályát.