NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
"I'm doing what I can to make Andrew Thomas comfortable and ready to have an impact from jump. So as much as Joe Judge said the tackles will compete on left and right side, I'm putting Thomas at LT first and letting Solder/Fleming/Gates compete at RT." - per Art Stapleton
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
A Peart pick is tetszik, de nagyon remélem, hogy nem kezdünk el baszakodni az OL posztokkal, idén Thomas legyen az LT Solder pedig RT, utóbbi helyét pedig jövőre átveheti Peart. így a két fiatal már az első perctől a jövőbeni posztján gyakorolhat, Solder meg örüljön, hogy nem lett kibaszva, ő alkalmazkodjon csak nyugodtan. 😀
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
cbssports 3. round instant analysis:
Grade: A. Peart is freaky long with stellar feet and pass-protection chops. Needs to get a little stronger. Lateral quickness is outstanding. Solid anchor that'll only improve. More of a pass blocker than run blocker, yet solid in the latter too. Love this pick for New York even after Andrew Thomas.

Valami tényleg történt, mert ez eddig elég jó draft.
1. kor B+
2. kör A
3. kör A
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Vajon ki draftol idén nálunk?Ez eddig túl értelmesnek tűnik...ez nem DG 😂
Vobox
A 3. kör választásunknál beadták a mi stábunkat. DG nagyon rázta a fejét. Azt nem tudom, hogy azon amit a kommentátor mondott, vagy tényleg már csak kirakat ember, és nem tetszett neki a pick. 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Biadasznak arrol irtak a napokban, hogy az egeszsegi allapota miatt csuszni fog (es amugy is egyre lejjebb vartak mar)

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Mindig húzunk a közepén a végén Edge-t évek óta, csak azok ált. annyit is érnek, max a
Rotációban alkalmazhatóak, de itt a végén kb az a cél, hogy legalább rosterre tudjanak kerülni 1-2 év múlva is, ha meg bele botlunk vllk-be mint tavaly Slaytonba az csak külön öröm.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
4. körben ez a top 8 nálam:

1. Curtis Weaver OLB/DE
2. Tyler Biadasz C
3. Troy Dye OLB
4. Akeem Davis-Gaither OLB
5. Bradley Anae OLB
6. KJ Hill WR
7. Antonio Gandy-Golden WR
8. Amik Robertson CB (slot)

Fura lenne, ha még most se húznánk pass-rushert, bár valószínű itt már BPA alapon megyünk.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
McKinney-nek nagyon örülök, én is őt választottam volna hozzánk, a legjobb játékos a posztján, needre jött, ez fixen A+ húzás volt. A secondary a nevek alapján így már rendben van legalább.

Peart-et pont néztem korábban, hogy ha nem OT irányba megyünk az elején, akkor jó lenne őt vagy Niangot elhozni harmadik kör végén, esetleg feljebb menni értük pár helyet. Én ezt el is fogadtam volna előzetesen, csak túl kockázatos verzió volt, mert nekünk muszáj volt kezdő OT-t szerezni és nagy esély volt rá, hogy kiviszik őket előbb. Így, hogy OT lett az első kör már kissé váratlan a dolog, főleg, hogy Biadasz még bent volt (még most is..), szinte biztos voltam benne, hogy őt fogjuk kihúzni itt, ha még bent lesz. Ettől függetlenül kellett még egy kezdő OT, ha nem most akkor jövőre, mert Solder legkésőbb jövőre egyértelműen kuka.

Már többször írtam, hogy én az egész amerikai foci legfontosabb részének a támadófalat tartom, szóval sosem bánkódom, ha ezt próbáljuk erősíteni és mivel évek óta amúgy is ezzel szenvedünk, így absz nem bánom most sem, hogy erre ment el a harmadik körünk is. Ha Peat beválik akkor ez egy baromi jó húzás lehet hosszú távon.
Szesze
Ráadásul ha az offense akarunk építeni,nem elég a minőség, kell a mennyiség is. Bár lehet megérte volna felmenni Cushenberry-ért.Mondjuk fura hogy ennyit csúszott..

Szerkesztette: Vobox
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
McKinney-nek nagyon örülök, én is őt választottam volna hozzánk, a legjobb játékos a posztján, needre jött, ez fixen A+ húzás volt. A secondary a nevek alapján így már rendben van legalább.

Peart-et pont néztem korábban, hogy ha nem OT irányba megyünk az elején, akkor jó lenne őt vagy Niangot elhozni harmadik kör végén, esetleg feljebb menni értük pár helyet. Én ezt el is fogadtam volna előzetesen, csak túl kockázatos verzió volt, mert nekünk muszáj volt kezdő OT-t szerezni és nagy esély volt rá, hogy kiviszik őket előbb. Így, hogy OT lett az első kör már kissé váratlan a dolog, főleg, hogy Biadasz még bent volt (még most is..), szinte biztos voltam benne, hogy őt fogjuk kihúzni itt, ha még bent lesz. Ettől függetlenül kellett még egy kezdő OT, ha nem most akkor jövőre, mert Solder legkésőbb jövőre egyértelműen kuka.

Már többször írtam, hogy én az egész amerikai foci legfontosabb részének a támadófalat tartom, szóval sosem bánkódom, ha ezt próbáljuk erősíteni és mivel évek óta amúgy is ezzel szenvedünk, így absz nem bánom most sem, hogy erre ment el a harmadik körünk is. Ha Peat beválik akkor ez egy baromi jó húzás lehet hosszú távon.
több mint 4 éve
trii New York Giants 2
gondolom ezzel a Peart pickkel a jövőt építjük, még jön egy center (Biadasz?) és DJ & Barkley megkapja az esélyt a bizonyításra.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
McKinney nagyon tetszik !fogjuk szeretni...😊 (nem Simmons de azért igen sokoldalú kurva jól lehetne használni sok mindenre. ..) itt talán jó döntés volt inkább egy elit S mint egy újabb közepes/vagy picit jobb pass rushert húzni
elsőre az újabb OT már nem annyira tetszett de most egyre inkább igen ! valljuk be őszintén ha ez a srác tényleg jó lesz nem fogunk bánkódni miatta később cseppet sem !egyedül
azon lehet aggódni hogy ilyen kicsit projekt játékosokkal nem nagyon tudtunk mit kezdeni sokszor...de hát majd az új stáb biztos megoldja!?
így viszont a center poszt maradt nagy kérdőjel de mindent nem lehet sajnos!
Pass rusht meg úgy néz ki a jövő évi 1/4-re és 2/36-ra tervezzük megoldani!egyszer és mindenkorra 😊
ma tuti lesz WR is bár nem tudom betalálunk-e mégegyszer úgy mint tavaly..😊
sajnos kéne pedig valaki mert én SS-el már nem igazán számolok hosszútávon és Tate sem tudom mit tud majd!de ide jön majd valaki veterán is újból gondolom

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Peppers reakciója tetszik 👍
 twitter.com/jabrillpeppers/status/1253830676224368643?s=21
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Vajon ki draftol idén nálunk?Ez eddig túl értelmesnek tűnik...ez nem DG 😂
Vobox
Na azért ezt már annyira nem adom
vanek úr
Ha csak nem küldjük el Soldert, hogy legyen hely egy pass rushernek.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Vajon ki draftol idén nálunk?Ez eddig túl értelmesnek tűnik...ez nem DG 😂
Vobox
Na azért ezt már annyira nem adom
vanek úr
Ezt még McKinney után írtam!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Vajon ki draftol idén nálunk?Ez eddig túl értelmesnek tűnik...ez nem DG 😂
Vobox
Na azért ezt már annyira nem adom
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Vajon ki draftol idén nálunk?Ez eddig túl értelmesnek tűnik...ez nem DG 😂
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Collins pick 2.0 - remélem őt nem engedjük el, miután megrendelem a mezét/pólóját 😊
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
CB: Bradberry, Baker,
S: Peppers, McKinney
Nickel: Love
+Beal, Ballentine
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
cbssports 2. round instant analysis:
Grade: A. McKinney does it all at safety. Active, reliable tackler. Range and ball skills in coverage. QB of the defense. Big boost for Giants defense.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Xavier McKinney
Jókora steel, remek játékos, és megvan a klasszik Bama védő pick, mindzet need-re... de akkor tényleg mi a terv az EDGE posztra?
PeppyRapier
Lehet ők már tudnak egy trade-ről. Meglátjuk. Ennyi need-et amúgy se lehet megoldani egy draft-al.
GJohnny74
Jaaa. De a jövőre tekintve most hirtelen nekem a következő needek jutnak eszembe: EDGE, Center, WR. Ebből mondjuk egyet remélem még megoldunk ma. A Pass rush-t mondjuk már nem fogjuk, azt elengedtem. De WR/Center még jöhet jó.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Xavier McKinney
Jókora steel, remek játékos, és megvan a klasszik Bama védő pick, mindzet need-re... de akkor tényleg mi a terv az EDGE posztra?
PeppyRapier
Lehet ők már tudnak egy trade-ről. Meglátjuk. Ennyi need-et amúgy se lehet megoldani egy draft-al.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Na value alapján a legjobb játékost hoztuk védelembe. Remélem megtaláljuk a helyét. A Secondary-be fontos volt még egy jó játékos. Nagyon sok helyen 15-25. helyre várták.

Még ízlelem a Peppers-McKinney saftey páros gondolatát.

Az egyetlen hiányérzetem, hogy 2 fav edgem is bent volt még, de Judge remélem tudja mit csinál, és Graham nem a következő Minkah-t csinálja belőle.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A 2. kör pick is rendben van. Xavier McKinney a draft legjobb safety-je. Első körbe volt elvileg várva.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Xavier McKinney
Jókora steal, remek játékos, és megvan a klasszik Bama védő pick, mindzet need-re... de akkor tényleg mi a terv az EDGE posztra?

Szerkesztette: PeppyRapier
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ott van a safety pick