NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Tudom, kár a múlton rágódni.... De ilyenkor ügye mennyire fáj, hogy Leo Williams-ért oda adtuk a 68. picket? Ezt csak most utoljára elsírtam a 2. nap előtt.

és mire volt jó? --> Williams játszott 8 meccset nálunk egy amúgy elúszott szar szezonban, ami után egy rohadt drága franchise taget írattunk alá vele, amint amúgy még pöccsöl is, hogy DE vagy DT... Rövid távon, drágán, és nem a legnagyobb needre.

Most 68. picken olcsón találhattunk volna egy esetleges fasza player-t 4 évre...

DG kárpótolj minket a megmaradt pickekkel kérlek! Köszi!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 976
első kör akkor ok! 😊
de a mai nap lesz a legfontosabb ....
a 2. kör elején kb megint nem tudunk hibázni de a 3. már érdekesebb lesz!
én nem bánnám ha felmozognánk valahová a 3. elejére akár beáldozva későbbi pickkeket ha van valaki akiért igazán érdemes!
és/vagy egy kis kellemes meglepetés (Ngakoué vagy Engram csere ) sem lenne ellenemre...
yooker
Én azért számítanék, valami feljebb mozgásra második körben is, hogy két pickunk legyen. Túl nagy a talent Pool hogy várjunk a 99.pickig, tudunk kezdő safetyt, edge rushert, centert is húzni. Nagyon nagy dilemma, hogy befejezzük e az Olinet egy center húzással, vagy menjen védelemre és próbáljunk lukat betömni. Egy bika atletikus DE mindenképp jól jönne.
Ngakouet így már nem tudom milyen Dealel lehetne megszerezni, biztos áldozni kéne érte jövő évi első picket...izgi lesz ez
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Időközben nem hoztuk vissza Michael Thomast, így ment a Texansba.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
One personnel director calls this “the deepest second round in the last 25 years.” He believes there are 20 players available tonight that could have been first-round picks; there usually are 7-10. “There will be as many starters in this round that there are in the first round.” - per Adam Schefter
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
megnéztem a fizetéseket unalomból, Solder és Leonárd a 2 legjobban fizetett játékosunk. Zeiter és Golden Tate jön utánuk. 55-60 milkóért járnak ki mozogni 😊
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Nekem Akkor is szimpi lenne ha nem vinné el évek óta egy jó játékos Top sztárfizetését 😉
ozibozi
Tunsil 22M átlaga után nem is keres sokat 😂
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Nekem Akkor is szimpi lenne ha nem vinné el évek óta egy jó játékos Top sztárfizetését 😉
több mint 4 éve
trii New York Giants 2
Azért ha a szívemre teszem a kezem, őszintén Solder egy hihetetlen szimpatikus Ember!
 giantswire.usatoday.com/2020/04/24/new-york-giants-nate-solder-donates-1-million-to-compassion-international/
nagir
vele volt szerencsém találkozni a decemberi Philly meccs előtt, teljesen közvetlen, szimpatikus ember 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
első kör akkor ok! 😊
de a mai nap lesz a legfontosabb ....
a 2. kör elején kb megint nem tudunk hibázni de a 3. már érdekesebb lesz!
én nem bánnám ha felmozognánk valahová a 3. elejére akár beáldozva későbbi pickkeket ha van valaki akiért igazán érdemes!
és/vagy egy kis kellemes meglepetés (Ngakoué vagy Engram csere ) sem lenne ellenemre...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Azért ha a szívemre teszem a kezem, őszintén Solder egy hihetetlen szimpatikus Ember!
 giantswire.usatoday.com/2020/04/24/new-york-giants-nate-solder-donates-1-million-to-compassion-international/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
A második pick kérdés köre:

Három csapat választ előttünk, ebből :
-Bengals-tól nem tartok, ha van eszük, akkor vagy húznak egy játékszert vagy védelmet Burrow-nak.
-Colts jól draftol, míg a Patricia féle Lions-nak kell a védelem erősítés --> Így van rá esély, hogy olyan játékosokat visznek el előttünk, akik a mi boardunk elején vannak.
Ha szerencsénk van, akkor OT / RB-k mennek ki Bengals, Colts-nál, és akkor max a Lions piszkít oda, de ő i csak 1 játékost happol el előlünk.

Eddig amondó voltam, ne húzzunk EDGE. Nem akartam több középszerű Ximines / Carter féle passrushert a csapatba. DE nem gondoltam, hogy Yetur Gross-Matos és AJ Epenesa is akár elérhető lesz, akár mind a kettő.
Valaki leírja Gross-Matost, nekem szimpatikus. Kettejük közül mindegy kijönne, akit jobban el tudnak képzelni a szisztémában. Nálam Gross-Matos azért van elérőbb, mert JPP-re emlékeztet. Lehet érdemesebb lenne 4-3-ba tolni...

Xavier McKinney Strong Saftey, amire ott van Peppers. Persze ha megtalálják a helyét a pályán, akkor felőlem lehet ő is.

Ha nem edge jön, akkor Secondary-be várok erősítést.

My board for second round:
1. Yetur Gross-Matos
2. AJ Epenesa
(nem írom ide, de Marlon Davidson még nagy fétise lehetne DG-nek)
3. Grant Delpit
4. Antoine Winfield
5. Kristian Fulton
6. Trevon Diggs
-Maybe (Jeremy Chinn bele szeretnek a 6'3 magassába?)
-Maybe (Zack Baun - nekem szimpi player nagyon, de nem tudom, hogy megtalálnánk-e a helyét, illetve mennyit tudna segíteni a csapaton? Connelly után másik Wisconsin játékos lehetne)

Nekem ez a kívánság listám. Ha nem védelem, akkor center a következő, amit kérek. De az lehet korai azt lehet érdemesebb lenne 99. helyen hozni, bár addigra félő, hogy a minőség kimegy.
Ha pl: Denzel Mims (WR) elérhető is lenne, és neki csak olyan szempontból nem örülnék, hogy nálam a need-ek prioritása a következő a második pick előtt:
1. EDGE
2. Secondary
3. OL erősítés
4. O skill poszt

Összességében jó helyzetben vagyunk, jól jött az OT, WR, CB rush és több olyan név is maradt, akik abszolút jó value-t képviselnek és need-re is jöhetnének.
GiantsMLBhunter
Sajnos a Centerek már nem lesznek bent 3/99-re. Másodikban meg nem lehet ott hagyni se egy Matost, se egy Fultont szerintem.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A második pick kérdés köre:

Három csapat választ előttünk, ebből :
-Bengals-tól nem tartok, ha van eszük, akkor vagy húznak egy játékszert vagy védelmet Burrow-nak.
-Colts jól draftol, míg a Patricia féle Lions-nak kell a védelem erősítés --> Így van rá esély, hogy olyan játékosokat visznek el előttünk, akik a mi boardunk elején vannak.
Ha szerencsénk van, akkor OT / RB-k mennek ki Bengals, Colts-nál, és akkor max a Lions piszkít oda, de ő i csak 1 játékost happol el előlünk.

Eddig amondó voltam, ne húzzunk EDGE. Nem akartam több középszerű Ximines / Carter féle passrushert a csapatba. DE nem gondoltam, hogy Yetur Gross-Matos és AJ Epenesa is akár elérhető lesz, akár mind a kettő.
Valaki leírja Gross-Matost, nekem szimpatikus. Kettejük közül mindegy kijönne, akit jobban el tudnak képzelni a szisztémában. Nálam Gross-Matos azért van elérőbb, mert JPP-re emlékeztet. Lehet érdemesebb lenne 4-3-ba tolni...

Xavier McKinney Strong Saftey, amire ott van Peppers. Persze ha megtalálják a helyét a pályán, akkor felőlem lehet ő is.

Ha nem edge jön, akkor Secondary-be várok erősítést.

My board for second round:
1. Yetur Gross-Matos
2. AJ Epenesa
(nem írom ide, de Marlon Davidson még nagy fétise lehetne DG-nek)
3. Grant Delpit
4. Antoine Winfield
5. Kristian Fulton
6. Trevon Diggs
-Maybe (Jeremy Chinn bele szeretnek a 6'3 magassába?)
-Maybe (Zack Baun - nekem szimpi player nagyon, de nem tudom, hogy megtalálnánk-e a helyét, illetve mennyit tudna segíteni a csapaton? Connelly után másik Wisconsin játékos lehetne)

Nekem ez a kívánság listám. Ha nem védelem, akkor center a következő, amit kérek. De az lehet korai azt lehet érdemesebb lenne 99. helyen hozni, bár addigra félő, hogy a minőség kimegy.
Ha pl: Denzel Mims (WR) elérhető is lenne, és neki csak olyan szempontból nem örülnék, hogy nálam a need-ek prioritása a következő a második pick előtt:
1. EDGE
2. Secondary
3. OL erősítés
4. O skill poszt

Összességében jó helyzetben vagyunk, jól jött az OT, WR, CB rush és több olyan név is maradt, akik abszolút jó value-t képviselnek és need-re is jöhetnének.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez mind szép és jó...lenne!De ha még meg is alkuszunk a Jags-el,nincs elég cap space. Persze ha Solder szerződését esetleg átrendeznénk és Williams-el is lenne új szerződés akkor talán.
Vobox
Solder szerződésével nem fogunk játszani, mert jövőre szinte tuti nem lesz már nálunk.. Inkább Zeitlerét lehet módosítani, ha muszáj. A Dee Ford - Engram csere kapcsán már előkerült ez (12 misi a különbség náluk), ha ott megoldható lenne akkor itt is (tőlem amúgy Ford is jöhetne).
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ngakoue-t mindenképp jó lenne valahogy megszerezni, bár azzal nem értek egyet, hogy attól, hogy a Jaguars behúzta Chaisson-t náluk már feleslegessé vált volna. Örülnék egy trade-nek, főleg hogy most már nyilván lejjebb ment az ára is.
Szesze
Egy ilyen Edge soha sehol sem válna feleslegessé, de amilyen hisztit twitter-en is levág, teljesen értelmetlen lenne megtartani. Belűlről bomlasztaná a csapatot, ami egy rebuild küszöbén nagyon nem hiányzik senkinek. Ha pedig Chaisson-t ő mellé húzták, az meg nagyobb luxus pick mint nálunk Barkley v. Engram volt 😀
PeppyRapier
Hát luxus szempontjából azért messze nem egyenlő mondjuk egy Engram pickkel, de ez most mindegy. A másik oldalról nem véletlenül nem érkezett érte ajánlat a többi csapattól ugyanis ez a viselkedés nem csak a Jaguars számára bomlasztó hatású, hanem a többi csapat számára is intő jel. Ettől én még örülnék, ha értelmes ellenértékért elhoznánk, mert úgy kéne nekünk egy ilyen játékos, mint egy falat kenyér.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Ez mind szép és jó...lenne!De ha még meg is alkuszunk a Jags-el,nincs elég cap space. Persze ha Solder szerződését esetleg átrendeznénk és Williams-el is lenne új szerződés akkor talán.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Ngakoue-t mindenképp jó lenne valahogy megszerezni, bár azzal nem értek egyet, hogy attól, hogy a Jaguars behúzta Chaisson-t náluk már feleslegessé vált volna. Örülnék egy trade-nek, főleg hogy most már nyilván lejjebb ment az ára is.
Szesze
Egy ilyen Edge soha sehol sem válna feleslegessé, de amilyen hisztit twitter-en is levág, teljesen értelmetlen lenne megtartani. Belűlről bomlasztaná a csapatot, ami egy rebuild küszöbén nagyon nem hiányzik senkinek. Ha pedig Chaisson-t ő mellé húzták, az meg nagyobb luxus pick mint nálunk Barkley v. Engram volt 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ngakoue-t mindenképp jó lenne valahogy megszerezni, bár azzal nem értek egyet, hogy attól, hogy a Jaguars behúzta Chaisson-t náluk már feleslegessé vált volna. Örülnék egy trade-nek, főleg hogy most már nyilván lejjebb ment az ára is.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 87
Örülök Thomas-nak, talán nem a legszexibb választás, de a legbiztosabb. Én mindenképp OT hoztam volna az első körben (persze ha Young már elkelt), hiszen meg kell védeni a koronaékszereket Barkley és Jones személyében, ha már rájuk tettük fel a franchise jövőjét.

A 2. kör nagyon érdekes lesz, remélem DG nem bassza el a remek kezdést. Én egyértelműen Gross-Matos-nak örülnék a legjobban. A 2. kör elején már jókora steel-nek számítana, ráaádsul nem csak közel BPA húzás lenne, hanem ugye mint tudjuk ordas nagy need-re is jönne (Epenesa sem lenne rossz, de szerintem egyértelműen Gross a 3. legjobb Edge ebben a class-ban).

Akit még el tudnék fogadni az valamelyik CB Fulton v. Diggs, de nyomás nélkül nem sokat ér még egy ilyen jó CB állomány sem, és itt legalább van kiben bízni Baker személyében, hogy hátha a 2. éve jobban alakul. Fél szemmel pedig oda figyelnék Mims-re, aki azért kicsit meglepetésre kicsúszott az első körből, pedig igazi WR1 jelöltnek mondják. Szerintem a Bengals elviszi 2/1-en, és nem is ő lenne a legnagyobb need nekünk, de egy bold-ot megér.

A Jags trade gondolatát pedig továbbra sem engedném el teljesen. Reggel kijött a hír, hogy senki nem érdeklődött Ngakoue iránt, ellenben a csapat kiválasztotta a helyére a 2. legjobb Edge-et K'Lavon Chaisson személyében. Ezek után már tényleg szabadulniuk kellene tőle, amire a drafton itt lesz utoljára alkalmuk. 2. körös helycsere + odaadnánk a 3.körös comp pick-et és némi aprót hátrébbról (esetleg egy jövő évi 2.v.3.-at ezek helyett) és mindenki jól járna. Ők megszabadulnának a ballasztól, kapnának jópár extra pick-et az építkezéshez, mi pedig megkapnánk a kezdő pass rusher-ünk, és 2/9-en is biztos bent lenne még valamelyik CB v. Safety. Ez lenne a legjobb, de mint mindig, most is biztosan bilibe lóg a kezem/kezünk.

Szerkesztette: PeppyRapier
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊
warr_b
Második napon meg húzhatunk mindketten Secondary-be, mert valakinek fognia kell majd a Cooper-Lamb duót, de legalább nektek van több embereket is, hogy oda érjetek Prescot-ot zavarni. Ellenünk koktélozva fogja ki választani, épp kinek dobjon TD-t. 😀
GiantsMLBhunter
Gallupnak 😊

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊
warr_b
Második napon meg húzhatunk mindketten Secondary-be, mert valakinek fognia kell majd a Cooper-Lamb duót, de legalább nektek van több embereket is, hogy oda érjetek Prescot-ot zavarni. Ellenünk koktélozva fogja ki választani, épp kinek dobjon TD-t. 😀
GiantsMLBhunter
Ó, van nekünk több need-ünk is 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊
warr_b
Második napon meg húzhatunk mindketten Secondary-be, mert valakinek fognia kell majd a Cooper-Lamb duót, de legalább nektek van több embereket is, hogy oda érjetek Prescot-ot zavarni. Ellenünk koktélozva fogja ki választani, épp kinek dobjon TD-t. 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Még így is meg tudott lepni minket DG 😀 mondtam is a tesómnak, holnap felmegyek a fórumra, lesz ám hőbörgés. De ahogy nézem, most nagyjából mindenki elégedett. Szerintem nagyon jól jártunk Thomassal, talán a class legbiztosabb támadófalemberével. Kíváncsian várom a pályafutását 😁 Szerencsére második körre is maradt pár első körös tehetség, érdekes lesz kit választunk. Egy Winfield például nagyon izgalmas lenne, de nem tudni mennyire tartják fontosnak a safety posztot. Vagy egy Gross-Matos. Vagy bárki, van itt még lehetőség bőven. Kezdődhetne már a második nap 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Martinez

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Bent van 3 fasza DE (Gross-Matos, Epenesa, Baun), 2 nagyon jó safety (Delpit, McKinney) és egy jó center (Cushenberry). Akármelyik jön már jók vagyunk.
Szesze
Na de kinek örülnénk igazán, "Vicent"? 😉
Mert ahogy látom Thomas végre általános elégedettséget okozott Mindenkinek. 😊
Én én talán YGM-t mondanám...!
nagir
Mivel a D még semmilyen érdemi erősítést nem kapott (1cb kivételével), így én már csak oda húznék.