New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
 www.nj.com/giants/2019/12/giants-request-to-interview-kansas-city-chiefs-offensive-coordinator-eric-bieniemy-why-he-is-a-strong-candidate.html

Ő már érdekesebb lehet.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Csak McDöncit ne...nem kell egy bukott és áruló HC aki csak Dark Lordnak jelent...Viccet félretéve én tényleg nem szeretném őt, nekem továbbra se dívik a Coltsnal művelt attractionje.
Rodaron
No meg Szmöre se jöjjön!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 988
Csak McDöncit ne...nem kell egy bukott és áruló HC aki csak Dark Lordnak jelent...Viccet félretéve én tényleg nem szeretném őt, nekem továbbra se dívik a Coltsnal művelt attractionje.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hát akkor elkezdődött! Shurmur ránézésre egy olyan rendes ember forma de az ő személyisége alkalmatlan egy ilyen vezetőedzői posztra .Bizonyára kap még majd OC vagy egyéb állást a ligában el is tudom képzelni hogy abban még jobb lehet !Sok sikert Neki!
Annak nem nagyon látom viszont értelmét a jelenlegi helyzetben hogy DG maradjon mert tényleg 1-2 év lehet még benne ha jön az új HC akkor nem tesz jót egy ilyen nyilvánvaló átmeneti állapotban együtt dolgozni ! A keddi visszavonulás forgatókönyv tetszene leginkább bár az ő munkája azért nem teljesen egyértelműen negatív az én véleményem szerint voltak jobb húzásai és néhány játékosban akiket ő hozott draftolt szerintem több lehet de ez az rémes coaching mellett nem feltétlen jön elő.
Ettől függetlenül az hogy új arcok jönnek tényleg nem fog teljes fordulatot hozni már az is remek lenne ha nem lenne továbbra is komoly kínszenvedés nézni a meccseinket és megütnénk a középszert . Mindenesetre annyi pozitív lesz hogy az offseason nem lesz unalmas különösen várom az FA tevékenységet remélem érkezik 1-2 komolyabb név nekem bárki bármit mond izgalmas ha innen is érkezik rendes erősítés az a bizonyos bomba offseason (Vernon,Snacks,Jackrabbit stb) kedvencem volt és végül is valahol be is jött ..szóval vége a szenvedésnek jöhetnek az igazi izgalmak! 😊
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Elvileg több forrás alapján Matt Rhulea favorit nálunk. Remélem ő lesz az új HC.
 giantswire.usatoday.com/2019/12/30/matt-rhule-favorite-land-new-york-giants-head-coaching-job
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Ha egyetemi edző jön az OC DC t hoz maga alá, és mindkettő ő maga lesz 😊 mondják mások ...nem ismerem az egyetemi edzőket valójában...😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Azért egy új OL és DB cordinator is el tudnék képzelni.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
azért a Chip Kelly-féle "szabad kezet akart kapni" és a "még a saját koordinátoraidat se te választod" ki között van még pár fokozat, Rhule se feltétlen az új BB akar rögtön lenni, de amit a Jets-nél műveltek vele, az komikus

én már hónapok óta írom ide az ő nevét, szerintem erre az üresedésre várt, meglepődnék, ha végül más jönne helyette
r.baggio
nem is értem, hogy merülhet ez fel a Giants esetében. Még, ha lenne egy elit coordinator valamelyik oldalon, akkor elfogadnám - mondjuk egy Wade Phillips - , de az Giants staff mehet amerre lát, be lettek árazva.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
ozibozi
Pontosan. Konkretan csak az OC es DC szemelyet akartuk lenyomni a torkan. Kerdes h a GMetekkel mennyire szeretne dolgozni.
Beki
Az milyen már, hogy nem a HC alakítja ki a stábot??? 😮
nagir
Jets... talan ennyi eleg. 😀
DC fronton nem volt elv gaz, de Rhule null km-es, tapasztalatlan OC-t szeretett volna, ebbe Darnold miatt nem ment bele a vezetoseg. Tobbit tudjuk.
Nagyon kivancsi lennek mit alkotna nalatok. Itt is fiatal QB stb
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
azért a Chip Kelly-féle "szabad kezet akart kapni" és a "még a saját koordinátoraidat se te választod" ki között van még pár fokozat, Rhule se feltétlen az új BB akar rögtön lenni, de amit a Jets-nél műveltek vele, az komikus

én már hónapok óta írom ide az ő nevét, szerintem erre az üresedésre várt, meglepődnék, ha végül más jönne helyette


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
ozibozi
Pontosan. Konkretan csak az OC es DC szemelyet akartuk lenyomni a torkan. Kerdes h a GMetekkel mennyire szeretne dolgozni.
Beki
Az milyen már, hogy nem a HC alakítja ki a stábot??? 😮
nagir
Coughlin csinálta ezt Marronenal nálunk pl. 1-2 helyen a stábjában. Egyébként csodálom, hogy TC neve még nem merült fel, mint Giants HC. Országos spanok G-Mannel. 😊
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
DG-ben max egy szezon van még, de akkor sem fogják kirúgni. Az nem “Giants-way”. A megoldás az, hogy vagy lemond “magától” a holnapi sajtótájékoztatón vagy a köv szezon után vonul vissza.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
ozibozi
Pontosan. Konkretan csak az OC es DC szemelyet akartuk lenyomni a torkan. Kerdes h a GMetekkel mennyire szeretne dolgozni.
Beki
Az milyen már, hogy nem a HC alakítja ki a stábot??? 😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
a stúdióban pont azt ecsetelte a szemüveges néger😊, hogy az edzőjelöltek fele automatice kiesik DG miatt, a draft az majd 2-3 év múlva értékelhető(biztató most), a FA tevékenysége meg a komikus és szörnyű között van valahol 😕
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
ozibozi
Lehet ebben lesz vmi változás... DG draftol, Rhule meg FA-t tol és kialakíthatja a roster...
De jól is lenne!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
ozibozi
Pontosan. Konkretan csak az OC es DC szemelyet akartuk lenyomni a torkan. Kerdes h a GMetekkel mennyire szeretne dolgozni.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Remélem edzőt cseréltek a kabbojzzal 😛 😀
warr_b
Agyadra mentek a mai hírek látom ... 😛 Nem baj attól még: BUZIWÁJD!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért DG a drafttal kapcsolatban tud egy két dolgot felmutatni, DJ nem tűnik világtalannak, Barkley se bustnak D-Law és Bakes is bejöhet, szóval ez nem annyira rossz, Kérdés vaslóban az új HCval szakmai dolgokban hogy tudnak majd együtt munkálkodni.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
szvsz Mara meg DG suttyomban qrnak, vagy fotói lehetnek DG-nek róla...nincs más magyarázat...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
iktriad
de neki már tavaly is az volt a baja, hogy nem kapott volna szabad kezet, azért ment vissza egyetemre
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Rhule érkezőben. Ő szvsz hatalmas fogás lenne.
 twitter.com/mortreport/status/1211659920338300928
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
Remélem edzőt cseréltek a kabbojzzal 😛 😀
warr_b
Degec Falvára születni kell😁😁😁

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A GM es DC elengedése mikorra várható? Az volt, hogy clean house lessz nem?
GJohnny74
G-man marad.
 twitter.com/RapSheet/status/1211657832992518144
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 722 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem edzőt cseréltek a kabbojzzal 😛 😀
warr_b
Elmúlt 3 év legaljasabb kommentje...
GiantsMLBhunter
0-6-tal végeztünk ebben az aljadék csoportban, kell valami remény 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azt írjak Rivera nincs nálunk tervben. Ennek valamennyire örülök is, mert elég volt a máshol megbukott edzőkből. Egyetemről kellene egy modern szemléletű tökös edző.