New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
ez már eldőlt régen, a gond hogy a GM még ott van
ozibozi
kb a kinevezésekor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A GM es DC elengedése mikorra várható? Az volt, hogy clean house lessz nem?
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Remélem edzőt cseréltek a kabbojzzal 😛 😀
warr_b
Elmúlt 3 év legaljasabb kommentje...
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 722 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Remélem edzőt cseréltek a kabbojzzal 😛 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Dirr. Vártam már, hogy megszólaljon az ágyú.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
ez már eldőlt régen, a gond hogy a GM még ott van
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1211648101456515074

ez gyors volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
a Titans agyonveri a peccet, bródyjancsi visszavonul, BB pedig végre jöhet haza a Giantsbe hogy innen menjen nyugdíjba... fel is ébredtem, jó reggelt! 😊
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Így megy ez. A Panthers-ből elmegy Rivera Washingtonba, a Panters-be meg megy Rhule. 2 edző jelölt ki is lőve.

Mi meg kedden majd vakarjuk a fejünket, hogy jó-e nekünk Schurmó vagy sem.
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 593
Rivera valszeg Washington HC lesz... Érdekes lesz...
ironroy
én a baylorös rhule-nak örülnék a legjobban, ő először a panthershez megy vizitre

 twitter.com/DNewtonespn/status/1211303653165977601
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rivera valszeg Washington HC lesz... Érdekes lesz...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Én azért messze nem látom ilyen rózsásnak ezt az offense kérdést..
Jones mindenképpen inkább pozitív, mint negatív, de azért az hogy bevált még erős túlzás, ahogy a fumble kérdést se vetkőzte le szezon végére, hisz az utolsó 8 meccse mindegyikén(!) volt fumble-ja. Persze tekinthetjük előrelépésnek, hogy az utolsó 4-en már csak 1-1, az előtte négyen meg összesen 10(!!), de azért ez még mindig egy hatalmas kérdőjel vele kapcsolatban. Ezt leszámítva nem volt rossz tényleg, egyértelműen van benne potenciál.
Barkley formájának visszanyerése nálam finoman szólva szintén nem egyértelmű.. a tegnapi meccsen kifejezetten gyenge volt megint, a TD-ig asszem 12 futásból 10 yardon állt, nyilván az OL is hibás ebben, de azért tőle várná az ember, hogy legalább minden második kísérletnél hozzá tudjon tenni pár plusz yardot, ez idén nem volt jellemző. Az ő visszaesése az egyik legnagyobb csalódása a szezonnak.
Az OL tényleg javult valamit, de ettől még mindig inkább szar, mint közepes.. ez is elkeserítő, mert nem tudjuk megúszni, hogy továbbra is komolyan invesztáljunk ide, ami nyilván hiányozni fog máshonnan. Ettől még ennek prioritásnak kell lennie továbbra is, mert amíg ezt nem oldjuk meg addig az offense nem tud érdemben előrelépni.
Én azt a rengeteg playmakert se látom.. Barkley mögött érdemi futónk nincs, Engram nálam nemhogy azt nem bizonyította ebben az évben, hogy mennyire potens TE lehet, hanem ezzel a folyamatos sérüléssel végképp beírta nálam magát a bust kategóriába. TE poszton pozitív Smith feltűnése, ő nekem nagyon tetszik, de nyilván sokkal többet kell még látni belőle, hogy érdemben lehessen értékelni.
WR-eknél Tate nem volt rossz, de azért extra ő sem volt és benne ennél szerintem nincs több, Shepard csoda, hogy megúszta season-ending sérülés nélkül ezt az idényt, kb egy agyrázkódásra van tőle, hogy végleg szögre akassza a csukát, Slaytonban van fantázia, de azért a hatalmas playmakertől még ő is messze van.
Szóval összességében én marhára nem látom ebben az offense-ben azt, hogy top egység közelében tudna lenni a közeljövőben.. én egy jó-közepes szintet látok realitásnak, de ahhoz is csomót kéne még javítani az idei teljesítményhez képest kb minden poszton..

A jelenlegi defense-re pedig túl sok szót még pazarolni sem érdemes, teljes csőd volt az egész, sikerült még az utóbbi idők pocsék teljesítményét is alulmúlni ami nem kis bravúr.. Fogalmam sincs hogy fogjuk tudni ezt akár csak közepes szintre is felhúzni, mert kb romokban van az egész. Nincs érdemi pass rush, LB sorunk harmat gyenge, a secondary pedig szerintem konkrétan a liga leggyengébbje jelenleg, teljes csőd az egész úgy ahogy van.

Mivel a szar szereplés miatt idén is elől húzunk és most nagyon sok pénzünk lesz FA-n is tevékenykedni, így nyilván egy nagyon fontos offseason előtt állunk, de igazából sztem szinte esélytelen ezt a keretet egy év alatt PO esélyessé formálni, bárki is lesz a GM/HC jövőre. Cserébe, ha ezt most megint elbasszák, akkor (további) évekre ki leszünk nyírva az biztos.
Szesze
Barkleyt én nem látom ennyire negatívan. Tudtuk h a számait collegeban is a big playek dobtak meg, és ebből komoly ízelítőt kaptunk idén és tegnap is. Ha nincs a nagy futás sztem 50 yardot sem hoz össze.

Jones még nekem nem bizonyított és épp a tegnap miatt. Volt három olyan alul dobása amiből azért legalább egyet illett volna megdobni, fumble veszélyt sztem nehezebb lesz kontrollálni nála mint akar egy int hajlandóságot. Egyszerűen nem érzi honnan jön a nyomás.

Sterlingnek minden meccs ajándék, én Tatetol többet várnék viszont Slayton jó lesz. Engram sztem is bust, csavonak három év alatt két darab 100+ yardos meccse volt és mindig van vmi sérülése.

Mondanám h szerencsés a gm aki drafton húz mert kis túlzással kb vakon is húzhat bárhova, jó lesz. Ennek ellenére nagyon nem mindegy h sikerül most a draft és FA class. Én is úgy érzem h ha most nem hozunk jó embereket (beleértve FO és edzői stáb) akkor hosszú évekre akar egy évtizedre is belesuppedunk a posványba mert a védelemben szinte nincs is ember akit nem hogy kiemelni lehetne hanem konzisztens játékot mutatott volna hétről hétre.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Én azért messze nem látom ilyen rózsásnak ezt az offense kérdést..
Jones mindenképpen inkább pozitív, mint negatív, de azért az hogy bevált még erős túlzás, ahogy a fumble kérdést se vetkőzte le szezon végére, hisz az utolsó 8 meccse mindegyikén(!) volt fumble-ja. Persze tekinthetjük előrelépésnek, hogy az utolsó 4-en már csak 1-1, az előtte négyen meg összesen 10(!!), de azért ez még mindig egy hatalmas kérdőjel vele kapcsolatban. Ezt leszámítva nem volt rossz tényleg, egyértelműen van benne potenciál.
Barkley formájának visszanyerése nálam finoman szólva szintén nem egyértelmű.. a tegnapi meccsen kifejezetten gyenge volt megint, a TD-ig asszem 12 futásból 10 yardon állt, nyilván az OL is hibás ebben, de azért tőle várná az ember, hogy legalább minden második kísérletnél hozzá tudjon tenni pár plusz yardot, ez idén nem volt jellemző. Az ő visszaesése számomra az egyik legnagyobb csalódása a szezonnak.
Az OL tényleg javult valamit, de ettől még mindig inkább szar, mint közepes.. ez is elkeserítő, mert nem tudjuk megúszni, hogy továbbra is komolyan invesztáljunk ide, ami nyilván hiányozni fog máshonnan. Ettől még ennek prioritásnak kell lennie továbbra is, mert amíg ezt nem oldjuk meg addig az offense nem tud érdemben előrelépni.
Én azt a rengeteg playmakert se látom.. Barkley mögött érdemi futónk nincs, Engram nálam nemhogy azt nem bizonyította ebben az évben, hogy mennyire potens TE lehet, hanem ezzel a folyamatos sérüléssel végképp beírta nálam magát a bust kategóriába. TE poszton pozitív Smith feltűnése, ő nekem nagyon tetszik, de nyilván sokkal többet kell még látni belőle, hogy érdemben lehessen értékelni.
WR-eknél Tate nem volt rossz, de azért extra ő sem volt és benne ennél szerintem nincs több, Shepard csoda, hogy megúszta season-ending sérülés nélkül ezt az idényt, kb egy agyrázkódásra van tőle, hogy végleg szögre akassza a csukát, Slaytonban van fantázia, de azért a hatalmas playmakertől még ő is messze van.
Szóval összességében én marhára nem látom ebben az offense-ben azt, hogy top egység közelében tudna lenni a közeljövőben.. én egy jó-közepes szintet látok realitásnak, de ahhoz is csomót kéne még javítani az idei teljesítményhez képest kb minden poszton..

A jelenlegi defense-re pedig túl sok szót még pazarolni sem érdemes, teljes csőd volt az egész, sikerült még az utóbbi idők pocsék teljesítményét is alulmúlni ami nem kis bravúr.. Fogalmam sincs hogy fogjuk tudni ezt akár csak közepes szintre is felhúzni, mert kb romokban van az egész. Nincs érdemi pass rush, LB sorunk harmat gyenge, a secondary pedig szerintem konkrétan a liga leggyengébbje jelenleg, teljes csőd az egész úgy ahogy van.

Mivel a szar szereplés miatt idén is elől húzunk és most nagyon sok pénzünk lesz FA-n is tevékenykedni, így nyilván egy nagyon fontos offseason előtt állunk, de igazából sztem szinte esélytelen ezt a keretet egy év alatt PO esélyessé formálni, bárki is lesz a GM/HC jövőre. Cserébe, ha ezt most megint elbasszák, akkor (további) évekre ki leszünk nyírva az biztos.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Akkor hát lezárult egy újabb csodddddddddddálatos szezon. Black Monday, tedd a dolgod!
Ami az idány pozitívumait illeti:
- DJ szerintem bevállt, év végére már a fumble gondok sem jelentkeztek. Persze kellene még mögé egy potens edző, aki tud értelmes támadójátékot szervezni, mert a támadófal sem volt annyira sz*r, play maker-ből meg tele a padlás még mindig.

- Barkley év végére visszanyerte tavalyi formáját (persze Shurmótlanítva neki is jobb lesz)

- Tate sokkal jobb volt mint vártam. Slayton remek szezont hozott le, pedig tőle aztán senki nem várt semmit. Engram-ről kezdtem elhinni, hogy tényleg potens (sőt) TE lehet, a hiányában pedig Kaden Smith villogott, aki nem hozott semmi extrát, de megfutotta amit kell, és nem droppolta halálra magát.

Szerintem a támadófal is jobb volt mint tavaly, de ez még mindig édeskevés és bár voltak pozitívumok, nagyon sok benne maradt ebben az offense-ben. Egy normális edzővel, ilyen play maker szekcióval, egy jó Jones-al és egy kicsit megerősített fallal (kár hogy két OT kellene) szerintem top egységünk lehetne... persze kérdés mi jön ki belőlük, de ők a fény az alagút végén, mert a védelem... az nem volt.

- Lawrence nem lett bust, Baker hatalmas bust-nak tűnt, de tény, hogy év végére már a kevésbé rosszak elit társaságához tartozott. Connelly pedig még akár jó is lehet és kiderült, hogy Beal sem rossz ha éppen a pályán van és nem a kórházban.

- Golden kiemelkedő szezont hozott, nem gondoltam hogy lesz aki 10 sack közelébe jut ebben a védelemben (sőt, még 5-öt sem gondoltam volna). Persze egy fecske nem csinál nyarat, és az a fecske sem egy JPP, de tény, hogy remek volt, és inkább neki adnám a "nagy" (közepes) lóvét, nem pedig Leo-nak. Peppers pedig bizonyította, hogy nem egy fénykorában lévő Collins, de képes őt érdemben pótolni.

- Dixon pedig megérte a pénzét, kár, hogy ennyi lehetőséget kapott...

Összegezve: Minden szar, de vannak pozitívumok is, ami miatt még él a remény szikrája. Viszont ha Shurmo és Bettcher nem távozik kéz a kézben, akkor ez a maradék szikra is kialszik. Ha valami karácsonyi / újévi csoda folytán pedig még DG is vinnék magukkal, akkor az kész napalm lenne, csak nehogy megbánjuk és Garrett... áhh nem is folytatom, előbb repüljön a férgese.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
remélem fogadtál is rá, szép tipp

Én mai tippem 33-17 L.

Amit várok és szeretnék: Barkley visszatért utóbbi 2 meccsen (értsd felgyógyult sérülésből teljesen) de azok a meccsek a Miami és Washington ellen voltak. Azt szeretném látni, hogy Jones és Barkley egy jó védelem ellen, egy csoport rivális ellen is jól játszik. Szeretném, ha az Eagles elkezdené megjegyezni Jones nevét, remélem tovább javítja a rookie franchise TD rekordot.

Védelemtől nem várok semmit se, csak hogy azok akik fiatalok és építeni szeretnénk rájuk (Lawrance, Baker stb.) lépjenek elő, legyenek húzó emberek.
(Barkley Penn State-s utódja, Sanders-sel lesz bajunk szerintem, na meg Ertz-zel is)

Other:
Legnagyobb az lenne, ha Miami-val tradelnénk. (Pl 1/4 for 1/5 + 1/19 ) Jól jönne egy plusz pick. Nekem ami nagyon nagyon fáj az Williams-ért adott 3. körös pick (és 4. v 5.) Idén a rebuildünk közepén erre rohadtul szükség lett volna. Ráadásul premium 3. körös pick, mivel rohadtul elején lett volna.

Nekem a szemembe a következő prospectek kezdtek el feljönni boardon:
-Jeffrey Okudah
-Yetur Gross-Matos
-A.J. Epenesa

Hétfőn remélem tényleg Black Monday lesz nálunk is, szeretném ha új szelek fújnának. Remélem nem félmegoldásokat tolunk. (Hánynék ha csak DC cserélnénk) Jó lenne valami új arc edző, akire büszkék lehetnénk, mind szakmailag, mind mentalitásilag, mind emberileg.
GiantsMLBhunter
Én mai tippem 33-17 L.

Amit várok és szeretnék: Barkley visszatért utóbbi 2 meccsen (értsd felgyógyult sérülésből teljesen) de azok a meccsek a Miami és Washington ellen voltak. Azt szeretném látni, hogy Jones és Barkley egy jó védelem ellen, egy csoport rivális ellen is jól játszik. Szeretném, ha az Eagles elkezdené megjegyezni Jones nevét, remélem tovább javítja a rookie franchise TD rekordot.

Védelemtől nem várok semmit se, csak hogy azok akik fiatalok és építeni szeretnénk rájuk (Lawrance, Baker stb.) lépjenek elő, legyenek húzó emberek.
(Barkley Penn State-s utódja, Sanders-sel lesz bajunk szerintem, na meg Ertz-zel is)

Other:
Legnagyobb az lenne, ha Miami-val tradelnénk. (Pl 1/4 for 1/5 + 1/19 ) Jól jönne egy plusz pick. Nekem ami nagyon nagyon fáj az Williams-ért adott 3. körös pick (és 4. v 5.) Idén a rebuildünk közepén erre rohadtul szükség lett volna. Ráadásul premium 3. körös pick, mivel rohadtul elején lett volna.

Nekem a szemembe a következő prospectek kezdtek el feljönni boardon:
-Jeffrey Okudah
-Yetur Gross-Matos
-A.J. Epenesa

Hétfőn remélem tényleg Black Monday lesz nálunk is, szeretném ha új szelek fújnának. Remélem nem félmegoldásokat tolunk. (Hánynék ha csak DC cserélnénk) Jó lenne valami új arc edző, akire büszkék lehetnénk, mind szakmailag, mind mentalitásilag, mind emberileg.
GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
With the Packers beating the Lions at the buzzer, the Giants will select #3 or #4 Overall in the 2020 NFL Draft. If the Giants win, they select 4th. If the Giants lose and the Redskins win, the Giants select 3rd.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A Lions L-lel biztossá vált, hogy a Lions előttünk választ, igaz?

Akkor max a Skins-t tudjuk megelőzni, ha Skins W és mi L akkor lenne miénk a 3. pick, ha jól számolom.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
Miami megverte a Pats-et 😊 most mi jövünk
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 988
Legnagyobb az lenne, ha Miami-val tradelnénk. (Pl 1/4 for 1/5 + 1/19 ) Jól jönne egy plusz pick.
GiantsMLBhunter
Ezért már megkaphatnák az 1/2-t is, ennyi difi messze nincs a két pick között, talán egy 3+4-et vissza lehetne húzni, ha annyira félnek, hogy felcserélnek a helyetekre Tuáért
Wyatt
Szerintem Tua csípő sérülése után nem fognak kapkodni érte, hogy az elején ki menjen.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
A Draft Pick magasról le van szarva, az a lényeg hogy Tisch nyerjen, ne Mara.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legnagyobb az lenne, ha Miami-val tradelnénk. (Pl 1/4 for 1/5 + 1/19 ) Jól jönne egy plusz pick.
GiantsMLBhunter
Ezért már megkaphatnák az 1/2-t is, ennyi difi messze nincs a két pick között, talán egy 3+4-et vissza lehetne húzni, ha annyira félnek, hogy felcserélnek a helyetekre Tuáért

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
New York Giants owner Steve Tisch wants a ‘fresh start’ (Report)
By
Danny Small -
12/28/2019
 elitesportsny.com/2019/12/28/new-york-giants-news-owner-steve-tisch-wants-fresh-start/?fbclid=IwAR3crT7nleRJZZ3iAXkN2x2-cubM9RiU4ZJqNuo3RzZ1pnOIlCd0aRzyPEI
ozibozi
Ha ez igaz, akkor remélem nagyon szarul fogunk ma futballozni. Évek óta tart a rothadás, de ez az egy meccs biztos alapjaiban változtatja meg ezt. Mara megfoghatná DG kezét és elsétálhatna jó messzire...
vanek úr
Egyetértek 😊 😉 a mai vereséget illetve mindenképpen 😊

Ertz egyébként várhatóan nem játszik vagy limitálan Howard viszont igen. Ami azt illeti ez nekünk rosszabb...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 831
New York Giants owner Steve Tisch wants a ‘fresh start’ (Report)
By
Danny Small -
12/28/2019
 elitesportsny.com/2019/12/28/new-york-giants-news-owner-steve-tisch-wants-fresh-start/?fbclid=IwAR3crT7nleRJZZ3iAXkN2x2-cubM9RiU4ZJqNuo3RzZ1pnOIlCd0aRzyPEI
ozibozi
Ha ez igaz, akkor remélem nagyon szarul fogunk ma futballozni. Évek óta tart a rothadás, de ez az egy meccs biztos alapjaiban változtatja meg ezt. Mara megfoghatná DG kezét és elsétálhatna jó messzire...
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én mai tippem 33-17 L.

Amit várok és szeretnék: Barkley visszatért utóbbi 2 meccsen (értsd felgyógyult sérülésből teljesen) de azok a meccsek a Miami és Washington ellen voltak. Azt szeretném látni, hogy Jones és Barkley egy jó védelem ellen, egy csoport rivális ellen is jól játszik. Szeretném, ha az Eagles elkezdené megjegyezni Jones nevét, remélem tovább javítja a rookie franchise TD rekordot.

Védelemtől nem várok semmit se, csak hogy azok akik fiatalok és építeni szeretnénk rájuk (Lawrance, Baker stb.) lépjenek elő, legyenek húzó emberek.
(Barkley Penn State-s utódja, Sanders-sel lesz bajunk szerintem, na meg Ertz-zel is)

Other:
Legnagyobb az lenne, ha Miami-val tradelnénk. (Pl 1/4 for 1/5 + 1/19 ) Jól jönne egy plusz pick. Nekem ami nagyon nagyon fáj az Williams-ért adott 3. körös pick (és 4. v 5.) Idén a rebuildünk közepén erre rohadtul szükség lett volna. Ráadásul premium 3. körös pick, mivel rohadtul elején lett volna.

Nekem a szemembe a következő prospectek kezdtek el feljönni boardon:
-Jeffrey Okudah
-Yetur Gross-Matos
-A.J. Epenesa

Hétfőn remélem tényleg Black Monday lesz nálunk is, szeretném ha új szelek fújnának. Remélem nem félmegoldásokat tolunk. (Hánynék ha csak DC cserélnénk) Jó lenne valami új arc edző, akire büszkék lehetnénk, mind szakmailag, mind mentalitásilag, mind emberileg.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
New York Giants owner Steve Tisch wants a ‘fresh start’ (Report)
By
Danny Small -
12/28/2019
 elitesportsny.com/2019/12/28/new-york-giants-news-owner-steve-tisch-wants-fresh-start/?fbclid=IwAR3crT7nleRJZZ3iAXkN2x2-cubM9RiU4ZJqNuo3RzZ1pnOIlCd0aRzyPEI