NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
El nem tudom mondani mennyire szeretném Matt Rhulet a csapat élére. Fiatal, ambiciózus, még nem bukott el sehol, új staff-ot hozna és két helyen is nyerő kultúrát alakított ki, ami a legnagyobb hiány New York-ban egy ideje. Elvileg az álommelója lenne a Giants, de van egy olyan érzésem, hogy megint elbalfaszkodja a vezetőség, ahogy szokta. Vagy DG miatt vagy pár idióta kifogás miatt.
fodetra
úgy tűnik elbaszfaszkodta, mert Rhule már a maradás mellett van, amit csak egy dolognak lehet betudni, és az a dolog most tartott sajttájt
r.baggio
Éreztem, hogy DG miatt ez lesz és meg is lehet érteni Rhule-t, bár még reménykedek. Olvastam pár helyen, hogy sok főedző jelöltet nem is érdekel az állás DG személye miatt. Ha ez így van megint valami félmegoldás fog születni, aminek nem hiszem, hogy jó lesz az eredménye.
fodetra
Szerintem amíg itt nem lesznek új tulajok, addig semmi jóra nem kell számítani. Ez a Giants féle clean house. Nevetséges sajnos. Ebben a majom DG-ben meg lehetne annyi gerinc, hogy lemond.
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
El nem tudom mondani mennyire szeretném Matt Rhulet a csapat élére. Fiatal, ambiciózus, még nem bukott el sehol, új staff-ot hozna és két helyen is nyerő kultúrát alakított ki, ami a legnagyobb hiány New York-ban egy ideje. Elvileg az álommelója lenne a Giants, de van egy olyan érzésem, hogy megint elbalfaszkodja a vezetőség, ahogy szokta. Vagy DG miatt vagy pár idióta kifogás miatt.
fodetra
úgy tűnik elbaszfaszkodta, mert Rhule már a maradás mellett van, amit csak egy dolognak lehet betudni, és az a dolog most tartott sajttájt
r.baggio
Éreztem, hogy DG miatt ez lesz és meg is lehet érteni Rhule-t, bár még reménykedek. Olvastam pár helyen, hogy sok főedző jelöltet nem is érdekel az állás DG személye miatt. Ha ez így van megint valami félmegoldás fog születni, aminek nem hiszem, hogy jó lesz az eredménye.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Uhh, ez übergáz volt. Úgy tűnt, nincs fogalma a faszinak, hogy mi járhat Leonard Williams-ért és mi nem. A Scouting Department-re vonatkozó baromság pedig azt érzékeltette, hogy megragadt 1960-ban.
Szezonkezdet előtt le kell mondania.
Különben jön Garrett és kicsinálnak még jobban minket....


Zet
Matt Lombardo
@MattLombardoNFL
·
1 h
Dave Gettleman doesn’t grasp the concept of comp picks. The #Giants have $85.7 million in cap space. If they sign marquee free agents and Leonard Williams walks, there isn’t a comp pick coming.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
DG said “personnel decisions are a collaborative effort between the GM, HC & ownership.”

A reporter then asked him if they are a collaborative effort, why does he get credit for Daniel Jones but not Shurmur?

DG replied by saying that “he doesn’t know what he’s talking about.”
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
El nem tudom mondani mennyire szeretném Matt Rhulet a csapat élére. Fiatal, ambiciózus, még nem bukott el sehol, új staff-ot hozna és két helyen is nyerő kultúrát alakított ki, ami a legnagyobb hiány New York-ban egy ideje. Elvileg az álommelója lenne a Giants, de van egy olyan érzésem, hogy megint elbalfaszkodja a vezetőség, ahogy szokta. Vagy DG miatt vagy pár idióta kifogás miatt.
fodetra
úgy tűnik elbaszfaszkodta, mert Rhule már a maradás mellett van, amit csak egy dolognak lehet betudni, és az a dolog most tartott sajttájt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
NFL Network's Ian Rapoport reports the Giants have requested to interview Ravens DC Don Martindale for their head-coaching vacancy.

ESPN's Adam Schefter reports the Giants will interview former Packers coach Mike McCarthy for their head-coaching vacancy.
Much like the Browns, New York is casting a wide net in their head-coaching search only 24 hours after moving on from Pat Shurmur. McCarthy reportedly isn't the "top candidate" under GM Dave Gettleman, who was retained by the organization on Monday, but was always expected to receive an interview as a bright football mind. Giants have also been linked to Baylor coach Matt Rhule, Chiefs OC Eric Bienemy, Patriots OC Josh McDaniels, and Cowboys DC Kris Richard.
empty taxi
Nalam eddig Rhule és McCarthy a két nyerő ember
csebi
Mondjuk én McCharty-t nem szeretném, de még mindig 100x inkább ő, mint McDaniels.
Szesze
Shurmur után még válogatsz is?!
JMD elöbb-utóbb HC lesz, nem lesz 70 éves koráig OC. És ő már megégette magát, levonta a tanulságokat, megtanult rendszerben gondolkozni, ambíciózus, invenciózus, vagyis szerintem jól jár vele a következő csapat, ahol HC lesz.
Sobri Jóska
szerintem is sikeres lesz, egyszerűen a személyisége miatt nem szeretném magunkhoz, de ez nyilván a kutyát nem érdekli rajtam kívül 😊
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Uhh, ez übergáz volt. Úgy tűnt, nincs fogalma a faszinak, hogy mi járhat Leonard Williams-ért és mi nem. A Scouting Department-re vonatkozó baromság pedig azt érzékeltette, hogy megragadt 1960-ban.
Szezonkezdet előtt le kell mondania.
Különben jön Garrett és kicsinálnak még jobban minket....
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1212058898825449472?s=19

Tényleg kabaré volt 😀 a QB cseréről is ahogy beszélt, meg ez az egész analytics stuff nonszensz volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Big Blue United
a teljesség igénye nélkül...
@BigBlueUnited
John Mara & Steve Tisch should be ashamed of themselves to allow what just transpired to occur... Dave Gettleman completely embarrassed himself and the organization today... I truly have no words right now...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
DG sajtótájékoztatója is lement...( az USA legnagyobb piacán félévente elő szokott kerülni a faszi) aszonta hogy ő tanult a hibáiból... akkor nem keveset tanulhatott itt mostanában... amúgy meg remegett, mint a kocsonya.
megnézhető a honlapon... szilveszteri Sas kabaré helyett tökéletes 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
El nem tudom mondani mennyire szeretném Matt Rhulet a csapat élére. Fiatal, ambiciózus, még nem bukott el sehol, új staff-ot hozna és két helyen is nyerő kultúrát alakított ki, ami a legnagyobb hiány New York-ban egy ideje. Elvileg az álommelója lenne a Giants, de van egy olyan érzésem, hogy megint elbalfaszkodja a vezetőség, ahogy szokta. Vagy DG miatt vagy pár idióta kifogás miatt.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
NFL Network's Ian Rapoport reports the Giants have requested to interview Ravens DC Don Martindale for their head-coaching vacancy.

ESPN's Adam Schefter reports the Giants will interview former Packers coach Mike McCarthy for their head-coaching vacancy.
Much like the Browns, New York is casting a wide net in their head-coaching search only 24 hours after moving on from Pat Shurmur. McCarthy reportedly isn't the "top candidate" under GM Dave Gettleman, who was retained by the organization on Monday, but was always expected to receive an interview as a bright football mind. Giants have also been linked to Baylor coach Matt Rhule, Chiefs OC Eric Bienemy, Patriots OC Josh McDaniels, and Cowboys DC Kris Richard.
empty taxi
Nalam eddig Rhule és McCarthy a két nyerő ember
csebi
Mondjuk én McCharty-t nem szeretném, de még mindig 100x inkább ő, mint McDaniels.
Szesze
Shurmur után még válogatsz is?!
JMD elöbb-utóbb HC lesz, nem lesz 70 éves koráig OC. És ő már megégette magát, levonta a tanulságokat, megtanult rendszerben gondolkozni, ambíciózus, invenciózus, vagyis szerintem jól jár vele a következő csapat, ahol HC lesz.

több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 089 — Giants fan
NFL Network's Ian Rapoport reports the Giants have requested to interview Ravens DC Don Martindale for their head-coaching vacancy.

ESPN's Adam Schefter reports the Giants will interview former Packers coach Mike McCarthy for their head-coaching vacancy.
Much like the Browns, New York is casting a wide net in their head-coaching search only 24 hours after moving on from Pat Shurmur. McCarthy reportedly isn't the "top candidate" under GM Dave Gettleman, who was retained by the organization on Monday, but was always expected to receive an interview as a bright football mind. Giants have also been linked to Baylor coach Matt Rhule, Chiefs OC Eric Bienemy, Patriots OC Josh McDaniels, and Cowboys DC Kris Richard.
empty taxi
Nalam eddig Rhule és McCarthy a két nyerő ember
csebi
Mondjuk én McCharty-t nem szeretném, de még mindig 100x inkább ő, mint McDaniels.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
NFL Network's Ian Rapoport reports the Giants have requested to interview Ravens DC Don Martindale for their head-coaching vacancy.

ESPN's Adam Schefter reports the Giants will interview former Packers coach Mike McCarthy for their head-coaching vacancy.
Much like the Browns, New York is casting a wide net in their head-coaching search only 24 hours after moving on from Pat Shurmur. McCarthy reportedly isn't the "top candidate" under GM Dave Gettleman, who was retained by the organization on Monday, but was always expected to receive an interview as a bright football mind. Giants have also been linked to Baylor coach Matt Rhule, Chiefs OC Eric Bienemy, Patriots OC Josh McDaniels, and Cowboys DC Kris Richard.
empty taxi
Nalam eddig Rhule és McCarthy a két nyerő ember

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Rivera tud vlmt, eszébe sincs DG-vel dolgoznia ismét, inkább jön szopatni évente kétszer ezt a majmot.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
NFL Network's Ian Rapoport reports the Giants have requested to interview Ravens DC Don Martindale for their head-coaching vacancy.

ESPN's Adam Schefter reports the Giants will interview former Packers coach Mike McCarthy for their head-coaching vacancy.
Much like the Browns, New York is casting a wide net in their head-coaching search only 24 hours after moving on from Pat Shurmur. McCarthy reportedly isn't the "top candidate" under GM Dave Gettleman, who was retained by the organization on Monday, but was always expected to receive an interview as a bright football mind. Giants have also been linked to Baylor coach Matt Rhule, Chiefs OC Eric Bienemy, Patriots OC Josh McDaniels, and Cowboys DC Kris Richard.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 831
Amúgy ha DG marad és jövőre megint hasonló szezon lesz (4-5 w) akkor meg kirugjuk vagy nyugdíjba küldjük DGt és jön egy GM akinek semmi köze nem volt a HC kiválasztásban és majd új edzőért fog kulcsolni Maránál.
csebi
Benne van ez is, vagy Maráéknak lesz annyi esze, hogy olyan GM-et választanak, aki hajlandó együttdolgozni az új edzővel.
empty taxi
Ha Maráéknak lenne esze, nem lenne most sem GM gondunk
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Mara maga a métely 😕
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Amúgy ha DG marad és jövőre megint hasonló szezon lesz (4-5 w) akkor meg kirugjuk vagy nyugdíjba küldjük DGt és jön egy GM akinek semmi köze nem volt a HC kiválasztásban és majd új edzőért fog kulcsolni Maránál.
csebi
Benne van ez is, vagy Maráéknak lesz annyi esze, hogy olyan GM-et választanak, aki hajlandó együttdolgozni az új edzővel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Amúgy ha DG marad és jövőre megint hasonló szezon lesz (4-5 w) akkor meg kirugjuk vagy nyugdíjba küldjük DGt és jön egy GM akinek semmi köze nem volt a HC kiválasztásban és majd új edzőért fog kulcsolni Maránál.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 689
Josina Anderson szerint csütörtökön interjúztatjátok Kris Richardot, mint head coach jelölt.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
 www.nj.com/giants/2019/12/giants-request-to-interview-kansas-city-chiefs-offensive-coordinator-eric-bieniemy-why-he-is-a-strong-candidate.html

Ő már érdekesebb lehet.
Zet
Szín beli eltérés lesz a hiba... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
 www.nj.com/giants/2019/12/giants-request-to-interview-kansas-city-chiefs-offensive-coordinator-eric-bieniemy-why-he-is-a-strong-candidate.html

Ő már érdekesebb lehet.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Csak McDöncit ne...nem kell egy bukott és áruló HC aki csak Dark Lordnak jelent...Viccet félretéve én tényleg nem szeretném őt, nekem továbbra se dívik a Coltsnal művelt attractionje.
Rodaron
No meg Szmöre se jöjjön!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!