NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Nekem kb mindegy. Mindegyik jelölt sokkal potensebbnek tűnik a Mekadu & Shúrmó kettősnél.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
kicsit átgondolva most ezeket a jelölteket valahogy hajlanék arra ha NFL tapasztalattal rendelkező edző lenne a választás..McCarthy langyos víz de Martindale pl érdekes lenne. vagy max A KCOC.. Ncaa sztárokat mint Rhule kerülném ha lehet!
yooker
számomra pont Rhule lenne érdekes, aki talán fel tudná kavarni az állóvizet. valószínűleg mindenkinek örülnék, de senkivel nem lennék elégedett így, hogy az FO maradása miatt nem látok esélyt komoly változásra. sajnos.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
kicsit átgondolva most ezeket a jelölteket valahogy hajlanék arra ha NFL tapasztalattal rendelkező edző lenne a választás..McCarthy langyos víz de Martindale pl érdekes lenne. vagy max A KCOC.. Ncaa sztárokat mint Rhule kerülném ha lehet!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Dalvin Tomlinson is the Giants highest graded player on defense for 2019 with a 78.1 overall grade.

That ranks 11th among all interior DL with at least 500 snaps and makes his 3rd consecutive season grading above 78 overall
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Rhule érkezik kedden interjúra. Hétfőn a Panthersnél kezd.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Happy 39th Birthday to Eli Manning!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Azt megtudtuk már hogy kell
Kiejteni a faszi nevét? 😉
ozibozi
Eric Bieniemy bee-EN-uh-me
Fast Willie
Beszarsz:

 www.pronouncekiwi.com/Eric%20Bieniemy
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Azt megtudtuk már hogy kell
Kiejteni a faszi nevét? 😉
ozibozi
Eric Bieniemy bee-EN-uh-me
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schefter szerint ma interjúztok Bienemyvel.
empty taxi

nagir
Magyarul mi jártunk a legrosszabbul 😊) 😛 (irónia 😊) (mondjuk Pederson még Kovács Sanyival csapatta, ami azért nem mindegy 😊)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Azt megtudtuk már hogy kell
Kiejteni a faszi nevét? 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Schefter szerint ma interjúztok Bienemyvel.
empty taxi



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 758
Aki egy rodgers félével ennyire volt képes, akkor az most fog megtáltosodni vénségére?
Hajrá!
ozibozi
2009-2016-ig zsinórban rájátszásba jutott. Tudna bőven mit javítani nálunk. Jó HC lehet DJ számára, és lehet Barkley-ból is többet hozna ki.

Nem olyan szar opció.
GiantsMLBhunter
Inkább rajatszasba vitte őt egy HoF Rodgers, egy HoF tagokból is álló OL, meg a Clay Matthews felé sztárok.
A GB topicban kifejthetik, hogy évről évre ugyanazokat a hibákat követte el.
Chargers LT
Mindezek után egyértelmű lépés McCarthy kinevezése 😀
r.baggio
Tulajok gondolkodását ismerve, biztos befutó.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Schefter szerint ma interjúztok Bienemyvel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Aki egy rodgers félével ennyire volt képes, akkor az most fog megtáltosodni vénségére?
Hajrá!
ozibozi
2009-2016-ig zsinórban rájátszásba jutott. Tudna bőven mit javítani nálunk. Jó HC lehet DJ számára, és lehet Barkley-ból is többet hozna ki.

Nem olyan szar opció.
GiantsMLBhunter
Inkább rajatszasba vitte őt egy HoF Rodgers, egy HoF tagokból is álló OL, meg a Clay Matthews felé sztárok.
A GB topicban kifejthetik, hogy évről évre ugyanazokat a hibákat követte el.
Chargers LT
Mindezek után egyértelmű lépés McCarthy kinevezése 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Amúgy Eli Manning lett 2020 Bart Starr díj nyertese. 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Aki egy rodgers félével ennyire volt képes, akkor az most fog megtáltosodni vénségére?
Hajrá!
ozibozi
2009-2016-ig zsinórban rájátszásba jutott. Tudna bőven mit javítani nálunk. Jó HC lehet DJ számára, és lehet Barkley-ból is többet hozna ki.

Nem olyan szar opció.
GiantsMLBhunter
Inkább rajatszasba vitte őt egy HoF Rodgers, egy HoF tagokból is álló OL, meg a Clay Matthews felé sztárok.
A GB topicban kifejthetik, hogy évről évre ugyanazokat a hibákat követte el.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 831
Persze a legszebb az volt, amikor Mekedu személyében olyan HC-t neveztünk ki, akiről már támadókordinátorként is látszott, hogy teljesen fogalmatlan az egészhez.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 831
Aki egy rodgers félével ennyire volt képes, akkor az most fog megtáltosodni vénségére?
Hajrá!
ozibozi
2009-2016-ig zsinórban rájátszásba jutott. Tudna bőven mit javítani nálunk. Jó HC lehet DJ számára, és lehet Barkley-ból is többet hozna ki.

Nem olyan szar opció.
GiantsMLBhunter
Rájátszásba jutott Marvin Lewis is, ő ráadásul folyamatosan. Szeretnéd?
ozibozi
De egy NFL-t soha nem látott (1 éven kívül) Matt Rhule majd fenekestül felforgatja itt a világot. OC/DC-t biztos nem fogunk hozni újra HC-nak, mert befürödtünk vele mind a kétszer.
College-ból elég nagy risk hozni egy embert, aki nem igazán volt még NFL körben, mivel akkor Saquont és DJ-t is dobhatjuk, akár, mivel totál új rendszert hoz ide az ember.
Tapasztalt HC, aki már tett le az asztalra valamit, biztos, hogy előnnyel indul nálunk. Bár őszintén Mardindale (Wink) tuti helyrerakná a D-t és hozná az LSU OC-t Joe Brady-t magával, aki csodát tett Burrow-val.
Lehet régimódinak tartatok és mindenki egy olyan move-ra vár, hogy majd egy college edző elhozza a Kánaánt, de én ebben kevésbé hiszek, mint egy tapasztalt correct plan-el előálló SB győztes Mccarthy, vagy egy Coordinator.
McCarthy ha a West Coast offenset hozza újra, azzal tuti befuccsolna mert lássuk be, kezd ennek a scheme-nek leáldozni, de egy tapasztalt NFL edző új scheme-el inkább esne rá a választásom.
Rodaron
Persze, mindenben van rizikó. Ezer példát láttunk már, hogy egy sikeres OC/DC-ből egyáltalán nem evidens, hogy jó HC válik belőle. Főleg, ha BB asszisztensről van szó, mert róluk utóbb mindig kiderül, hogy nem az övék volt az igazi érdem. Egy egyetemről jött edzőnél pláne nincs garancia semmire. De az tény, hogy ott jelenleg fényévekkel modernebb focit csinálnak, mint a ligában. De a legkevésbé biztató szerintem az lenne, ha olyan vezetőedzőt hoznánk, aki évek óta leszállóágban, és a korábbi csapatánál is szinte mindenki kritizálta az elavult szemléletét.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 831
Srácok, fogjátok már fel, hogy fasz mindegy ki lesz az edző, ha a szisztéma és az őskövületek maradnak. Ez sajna Csak időhúzás...😕 a végén /jövőre/ úgy is az lesz ami most nem történt meg... nagyon szomorú idők jönnek... szvsz
ozibozi
Tény, hogy McCarthy vagy valamelyik másik volt HC húzása a safe pick lenne a Giants részéről, as usual. De őszintén mit vártok, lesz Owner váltás, Mara és Tisch eladja a csapatot és majd utána minden jó lesz? Sose volt még arra precedens, hogy egy Owner "belátja" a hibáit és eladja a csapatot.
Ergo mi a f*szt vártok, üljünk 10-20 évig a kussban, mert az elmúlt 2 SB győzelem is csak egy büdös nagy szerencse volt és majd egyszer az Owner váltással eljön a mi időnk. Nem, bíznunk kell ezekben az emberekben, akik szállították az SB győzelmeket, és végre levonják a konzekvenciákat és jót cselekednek.
Aztán ha nem és 10-20 évig ez lesz, akkor majd megmondhatod, hogy én megmondtam és maradhat az apátia. Tényleg ne vedd bántásnak, mert tisztelem a véleményedet, de ha így látod, akkor minek szurkolsz egyáltalán, mert várni a zuhanást és a csattanást nem sok értelme van, így motivációd sincs az egész iránt.
Tényleg nem bántani, csak megérteni akarlak téged/titeket, mi lenne a cél szerintetek?
Rodaron
Nem kell tulajváltás, ez a klub a Mara famíliáé. De a család jelenlegi feje beláthatná már, hogy évek óta rossz irányba haladnak, legfőképp az ő rossz személyi választásai miatt. Egy picit hátrébb léphetne, nagyobb beleszólást engedhetne a társának. Mellesleg a két SB szvsz még inkább az apja munkájának következménye volt. Bízzunk benne, hogy az utódja majd megint szerencsésebb kézzel fog kormányozni. De most neki kéne radikális változtatásokat végrehajtani, és kurva nagy baj, hogy ezt nem látja.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 633
Azért aAz üres lelátók és a ‘párdolláros’ akciós jegyek elég beszédesek voltak. Valahol volt egy táblázat hogy mennyit estek a jegyárak, és ott top 3-ban volt a csapat. 😕
ozibozi
Ráadásul tavaly még én sem rendeltem mezt,úgyhogy közel a csőd 🤣
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Azért aAz üres lelátók és a ‘párdolláros’ akciós jegyek elég beszédesek voltak. Valahol volt egy táblázat hogy mennyit estek a jegyárak, és ott top 3-ban volt a csapat. 😕
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Én nem gondolnám hogy lesz tulaj váltás, és nem is hiszem hogy ez kell hozzá hogy sikeres legyen a csapat. Én csak azt gondolom, hogy mivel diszfunkcionális klub lett szeretett csapatunk, egy szimpla edző váltás max picsafüst... 😕
Tisch tulajdonostárs szerintem ezt megfogalmazta érthetően.
Én is /mi is/ csak erről beszélek ..😕 Mindig lesajnálóan nézett a fél liga szegény Brownsra stb még pár csapatra, hogy hiába próbálnak bármit nem tudnak igazán előre lépni. Jó lenne nem ide jutni. /megnéztem még egyszer a sajttálat hát nem tudom... másodjára még gázabb volt az egész.
Mindegy, ez van ezt kell szeretni, úgyis az eredmények fognak beszélni.
ozibozi
Én azt nem értem, hogy ha a tulajok eredményt akarnak, akkor miért nem lépik meg a teljes cserét minden területen? Gondolom félnek attól, hogy az új emberek nem válnak be. Bár a jelenlegi helyzetnél sokkal rosszabb akkor sem lenne, és úgy meglenne az esély az előre lépésre. De az is lehet, hogy a tulajok csak a profitot nézik, és ha a középszerrel is van elég bevétel, akkor jó így nekik. Remélem nem ez van.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Én nem gondolnám hogy lesz tulaj váltás, és nem is hiszem hogy ez kell hozzá hogy sikeres legyen a csapat. Én csak azt gondolom, hogy mivel diszfunkcionális klub lett szeretett csapatunk, egy szimpla edző váltás max picsafüst... 😕
Tisch tulajdonostárs szerintem ezt megfogalmazta érthetően.
Én is /mi is/ csak erről beszélek ..😕 Mindig lesajnálóan nézett a fél liga szegény Brownsra stb még pár csapatra, hogy hiába próbálnak bármit nem tudnak igazán előre lépni. Jó lenne nem ide jutni. /megnéztem még egyszer a sajttálat hát nem tudom... másodjára még gázabb volt az egész.
Mindegy, ez van ezt kell szeretni, úgyis az eredmények fognak beszélni.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 986
Srácok, fogjátok már fel, hogy fasz mindegy ki lesz az edző, ha a szisztéma és az őskövületek maradnak. Ez sajna Csak időhúzás...😕 a végén /jövőre/ úgy is az lesz ami most nem történt meg... nagyon szomorú idők jönnek... szvsz
ozibozi
Tény, hogy McCarthy vagy valamelyik másik volt HC húzása a safe pick lenne a Giants részéről, as usual. De őszintén mit vártok, lesz Owner váltás, Mara és Tisch eladja a csapatot és majd utána minden jó lesz? Sose volt még arra precedens, hogy egy Owner "belátja" a hibáit és eladja a csapatot.
Ergo mi a f*szt vártok, üljünk 10-20 évig a kussban, mert az elmúlt 2 SB győzelem is csak egy büdös nagy szerencse volt és majd egyszer az Owner váltással eljön a mi időnk. Nem, bíznunk kell ezekben az emberekben, akik szállították az SB győzelmeket, és végre levonják a konzekvenciákat és jót cselekednek.
Aztán ha nem és 10-20 évig ez lesz, akkor majd megmondhatod, hogy én megmondtam és maradhat az apátia. Tényleg ne vedd bántásnak, mert tisztelem a véleményedet, de ha így látod, akkor minek szurkolsz egyáltalán, mert várni a zuhanást és a csattanást nem sok értelme van, így motivációd sincs az egész iránt.
Tényleg nem bántani, csak megérteni akarlak téged/titeket, mi lenne a cél szerintetek?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Srácok, fogjátok már fel, hogy fasz mindegy ki lesz az edző, ha a szisztéma és az őskövületek maradnak. Ez sajna Csak időhúzás...😕 a végén /jövőre/ úgy is az lesz ami most nem történt meg... nagyon szomorú idők jönnek... szvsz

Szerkesztette: ozibozi