NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
😊))))))))))))))))
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Joe Judge az új HC-nk.

Elvileg már tegnap este óta folyamatban volt a business, ezért se lett Rhule. Én nem várok semmit tőle.
GiantsMLBhunter
Na majd meglátjuk ki lesz az OC/DC, de szvsz, Ő volt hajlandó rábólintani arra a kikötésre hogy a csapat kialakításába nincs beleszólása...

Lassan gépelek 😊... Szóval ki lesz a DC?

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Mire megfejtettem ezt a Garrett kikérést /DJ-hez jönne OC-nak/
már meg is írtátok... 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
legalább nem garrett...
kristof
Várj még azzal.

Source: #Giants requested permission from #Cowboys to interview Jason Garrett as offensive coordinator under new HC Joe Judge. Garrett’s 10 years of head coaching experience would be important asset to inexperienced HC. Also Garrett could develop Daniel Jones if interested.
Hulkeinstein
OCnek jöhet! Annak sztem jó lenne

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 665 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem iszonyatosan félrement a kommunikáció Rhule-val. Az sosem fog kiderülni, hogy ki, miért rántotta fel az orrát, de nyilván nem tetszett az FO-nak, hogy Rhule elment Carolina-ba is és onnan üzenget, hogy lehet jobbat ajánlani. Hozzáteszem, ez nekem sem tetszett volna. Ebből a szempontból érthető, hogy kioffoltuk őt.
Zet
tudtommal nem Rhule ment el Carolinába, hanem a Panthers ment el hozzá, míg mi a seggünkön ültünk és csak telefonálgattunk max.
kristof
Így jutott nektek szegény ember BB-je

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Azon kívül, hogy a BB embere mit lehet róla tudni? Mit mondhatott vajon, hogy őt választottuk?
ironroy
Azon kívül, hogy a BB embere mit lehet róla tudni? Mit mondhatott vajon, hogy őt választottuk?
ironroy
Hogy hozza BB-t DC-nek... 😊
Zet
Vagy a kis Belichicket
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
legalább nem garrett...
kristof
Várj még azzal.

Source: #Giants requested permission from #Cowboys to interview Jason Garrett as offensive coordinator under new HC Joe Judge. Garrett’s 10 years of head coaching experience would be important asset to inexperienced HC. Also Garrett could develop Daniel Jones if interested.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Azon kívül, hogy a BB embere mit lehet róla tudni? Mit mondhatott vajon, hogy őt választottuk?
ironroy
Hogy hozza BB-t DC-nek... 😊
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azon kívül, hogy a BB embere mit lehet róla tudni? Mit mondhatott vajon, hogy őt választottuk?
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Egy kalappal Joenak!
ThundersNFL
Nálam eléggé WTF húzás, de sok szerencsét Neki.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 665 — !SuPeR6BoWL!
Egy kalappal Joenak!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintem iszonyatosan félrement a kommunikáció Rhule-val. Az sosem fog kiderülni, hogy ki, miért rántotta fel az orrát, de nyilván nem tetszett az FO-nak, hogy Rhule elment Carolina-ba is és onnan üzenget, hogy lehet jobbat ajánlani. Hozzáteszem, ez nekem sem tetszett volna. Ebből a szempontból érthető, hogy kioffoltuk őt.
Zet
tudtommal nem Rhule ment el Carolinába, hanem a Panthers ment el hozzá, míg mi a seggünkön ültünk és csak telefonálgattunk max.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
legalább nem garrett...
kristof
és J.M.D.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Szerintem iszonyatosan félrement a kommunikáció Rhule-val. Az sosem fog kiderülni, hogy ki, miért rántotta fel az orrát, de nyilván nem tetszett az FO-nak, hogy Rhule elment Carolina-ba is és onnan üzenget, hogy lehet jobbat ajánlani. Hozzáteszem, ez nekem sem tetszett volna. Ebből a szempontból érthető, hogy kioffoltuk őt.
Időt nem akarok hagyni Joe Judge-nak. Az első 4 meccs után látnunk kell, hogy változott-e valami.
Addig úgyis elmondják 100szor, mennyire bizakodó az egész franchise.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Idei WR class jó, szerelemből majd draftol 1-2 körben egyet. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
legalább nem garrett...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
remek gunnereink lesznek az legalább tuti 😊
több mint 4 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tessék, hátha egy Jon Harbaugh lesz belőle ( ő is ST kócs volt nálunk mielőtt BR HC lett és azért remėlem nem lesz az 😊 😉)
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Joe Judge az új HC-nk.

Elvileg már tegnap este óta folyamatban volt a business, ezért se lett Rhule. Én nem várok semmit tőle.

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
2 olyan ember van egyébként jelen állás szerint, aki célpont a Brownsnál és itt is: JMD és Bienemy. Utóbbival ugye most nehézkesebb egyeztetni h a héten PO-meccset játszik a Chiefs.
empty taxi
Azt hittem már csak mi keresünk HC, meg is feledkeztem a Browns-ról.

Wink, JMD, Bienemy és Pats ST kordinátor vannak radaron még? Ja meg a jó öreg Jason Garret.

Tolljunk All-in, csak JMD vagy JD.
GiantsMLBhunter
Ez itt az önreklám helye:  bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/kibol-lehet-2020-ban-nfl-vezetoedzo/2027237

Kris Richardot hagytad egyedül szvsz.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
2 olyan ember van egyébként jelen állás szerint, aki célpont a Brownsnál és itt is: JMD és Bienemy. Utóbbival ugye most nehézkesebb egyeztetni h a héten PO-meccset játszik a Chiefs.
empty taxi
Azt hittem már csak mi keresünk HC, meg is feledkeztem a Browns-ról.

Wink, JMD, Bienemy és Pats ST kordinátor vannak radaron még? Ja meg a jó öreg Jason Garret.

Tolljunk All-in, csak JMD vagy JD.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
2 olyan ember van egyébként jelen állás szerint, aki célpont a Brownsnál és itt is: JMD és Bienemy. Utóbbival ugye most nehézkesebb egyeztetni h a héten PO-meccset játszik a Chiefs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Majd elmondják, hogy kezdettől Garrett volt a terv 😊...............................