NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Néztem Joe Judge bemutatkozását. Nagyon határozott és magabiztos. Nekem szimpatikus.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
És lehet érkezik Kitchens OC-nak 😮
ironroy
Én ugyan nem értek hozzá, de szerintem OC-nak ő nem volt gáz. Mint HC megbukott, de most nem annak jönne.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
McGaughey elvileg marad
csebi
Special ezzel nincs bajom...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
És lehet érkezik Kitchens OC-nak 😮
ironroy
Neee, nincs jobb, tényleg??



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Akkor én meg is vonom pár millió kollégámmal egyetemben a bizalmat.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
És lehet érkezik Kitchens OC-nak 😮
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
McGaughey elvileg marad

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Egyre kíváncsibb vagyok erre a projektre...
 www.patspulpit.com/2020/1/9/21055746/patriots-head-coach-bill-belichick-joe-judge-praises-departure-giants-nfl

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Tudnatok mondani valamit Chad Weeler-rol? Latom, hogy csere T volt aki tobbszor kellett, hogy kezdjen, de nem vilagos miert lett elkuldve iden.

Most hoztuk fel az aktiv rosterunkbe, es erdekelne, hogy elmegye-e backup swing T-nek.
undisputedly
Cserének elmegy, csak ne kelljen beállnia 😁
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Tudnatok mondani valamit Chad Weeler-rol? Latom, hogy csere T volt aki tobbszor kellett, hogy kezdjen, de nem vilagos miert lett elkuldve iden.

Most hoztuk fel az aktiv rosterunkbe, es erdekelne, hogy elmegye-e backup swing T-nek.
undisputedly
Nem életbiztosítás sajnos, de amire szeretnétek használni, talán jó lesz, de erősen kérdőjeles... Pozitívum, hogy van már némi tapasztalata, de egyáltalán nem mindegy ki áll vele szemben.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tudnatok mondani valamit Chad Weeler-rol? Latom, hogy csere T volt aki tobbszor kellett, hogy kezdjen, de nem vilagos miert lett elkuldve iden.

Most hoztuk fel az aktiv rosterunkbe, es erdekelne, hogy elmegye-e backup swing T-nek.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
the timeline of events

 www.sny.tv/giants/news/how-joe-judge-became-the-giants-head-coach-sources-weigh-in-on-the-timeline-of-events/312356396
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 326 — Lájkold a zsűrit!
Bielemának ugyan egyetemi szintről, de elég szép vezetőedzői pedigréje van, nem lenne hülyeség egy 0 km-es HC staffjába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Esélyes, hogy a fél Patriots staff átköltözik hozzánk. 😀
Bret Bielema candidate DC-nek, ő a Patriots defensive line coach.

Report: Bret Bielema a candidate for Giants DC position
 247sports.com/nfl/new-york-giants/Article/Joe-Judge-New-York-Giants-coaching-staff-Bret-Bielema-New-England-Patriots-Bill-Belichick-141862892/
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 984
nj.com szerint ideális coaching staff Judge-nak:
Offensive coordinator: Jim Caldwell
Quarterbacks coach: Joe Brady
Defensive coordinator: Kris Richard
Special teams coordinator: Thomas McGaughey

Vélemény?

Olyat is olvastam, hogy a DC Steve Belichick lesz. Érdekes.
GJohnny74
Bradyt és Richardot adnám, de Caldwell nem tudom...WC offenset futtatott ő is dögivel a Lionsnál, a futójáték sose volt az erőssége.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
nj.com szerint ideális coaching staff Judge-nak:
Offensive coordinator: Jim Caldwell
Quarterbacks coach: Joe Brady
Defensive coordinator: Kris Richard
Special teams coordinator: Thomas McGaughey

Vélemény?

Olyat is olvastam, hogy a DC Steve Belichick lesz. Érdekes.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Már olyat is írnak, hogy Judge szerződtetése valami nagyszabású terv része, hogy BB GM-ként vagy más meg nem nevezett pozícióban nálunk landoljon majd. 😀
GJohnny74
Egy ideje van egy ilyen megérzésem...
BB valószínű a fiának még megalapoz,majd visszatér vagy a Brownshoz (bár ezt kevésbé hiszem) vagy hozzánk.Én amúgy kitaláltam a tutit: jöjjön hozzánk GM+DC+Elnök pozícióba!🤗
Vobox
Hát ha jön max GM vagy elnök. Az ifjú titán HC alá biztos nem DC-nek. 😀
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Már olyat is írnak, hogy Judge szerződtetése valami nagyszabású terv része, hogy BB GM-ként vagy más meg nem nevezett pozícióban nálunk landoljon majd. 😀
GJohnny74
Egy ideje van egy ilyen megérzésem...
BB valószínű a fiának még megalapoz,majd visszatér vagy a Brownshoz (bár ezt kevésbé hiszem) vagy hozzánk.Én amúgy kitaláltam a tutit: jöjjön hozzánk GM+DC+Elnök pozícióba!🤗
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Ez azért eléggé árnyalja a képet az utóbbi napokról:

 www.sny.tv/giants/news/how-joe-judge-became-the-giants-head-coach-sources-weigh-in-on-the-timeline-of-events/312356396

Én nem bánom h végülis nem adtunk ilyen hosszú és ekkora szerződést egy kvázi újonc edzőnek.
csebi
na! 1 napja még "leoltottál" amikor azt írtam hogy fázom Rhule tapasztalatlanságától...! 😉
yooker
Én csak azt írtam h magában az NFL tapasztalat nem jelent semmit. Nem az ellen voltam h tapasztalatlanul idehozzuk Rhulet hanem h ennyiért és ilyen szerzodesert, ez azért elég sok. BB és Carroll után dobogós fizu ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kíváncsi vagyok nagyon OC és DC-re. Remélem visszaállunk 4-3 Defense-re és remélem valami jó kis támadó guru sikerül összeszednünk, aki jó hatással lesz Jones-ra és az egész támadóegységre.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Itt is elég jól le vannak írva a dolgok:
 www.sny.tv/giants/news/giants-have-staked-their-reputation-on-a-high-risk-hire-in-joe-judge/312353278

Most Mara-ék kiléptek a komfort zónájukból és nagy kockázatot vállaltak. Az egy forrás által említett általuk Judge-róli benyomás, a "Commanding presence and a Belichick-like brilliance and vision" alapján meg van benne a potenciál. Aztán vagy sikeres lesz vagy sem. Most már csak segíteniük kell az ifjú HC-t, hogy meglegyenek az eszközei, körülményei a sikerességhez.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem lehet, hogy Gattleman SOFTware-s elszólása valójában egy kódolt üzenet volt Bíró Jóska érkezéséről?
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez azért eléggé árnyalja a képet az utóbbi napokról:

 www.sny.tv/giants/news/how-joe-judge-became-the-giants-head-coach-sources-weigh-in-on-the-timeline-of-events/312356396

Én nem bánom h végülis nem adtunk ilyen hosszú és ekkora szerződést egy kvázi újonc edzőnek.
csebi
na! 1 napja még "leoltottál" amikor azt írtam hogy fázom Rhule tapasztalatlanságától...! 😉
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Már olyat is írnak, hogy Judge szerződtetése valami nagyszabású terv része, hogy BB GM-ként vagy más meg nem nevezett pozícióban nálunk landoljon majd. 😀
GJohnny74
A nagyszabású terv lehet az is, hogy így jelentkezünk be Lawrencért, mielőtt jön az öreg...
😊))))))))
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Ez azért eléggé árnyalja a képet az utóbbi napokról:

 www.sny.tv/giants/news/how-joe-judge-became-the-giants-head-coach-sources-weigh-in-on-the-timeline-of-events/312356396

Én nem bánom h végülis nem adtunk ilyen hosszú és ekkora szerződést egy kvázi újonc edzőnek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.