NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Szerintem nem lenne rossz OC-nak.
GiantsMLBhunter
Ezt a kijelentést jó eséllyel megbánnád ha jönne. 😉

Cowboys karrierje során ha erőből nem tudta megoldani a tervét, meg volt lőve szegény. Mindig volt egy kifogás, de a rostereiben több volt mint amit az eredmény mutat. Több mint 10 év alapján lehet szűrni. Lehet neki is kellene 1 év McCarthy Self-Improvement Program...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Garrett jön OC interjúra. Bármibe fogadok, hogy ő lesz.
Zet
Szerintem nem.
Ha tényleg akarsz fogadni, akkor PM.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
yooker
Isaiah Simmons remekül beleillene ebbe az elképzelésbe OLB/S/CB.
nagir
3 hónapja javasoltam, de akkor még okoskodták, hogy 5-6—15 ig lenne optimális. Szerintem meg nekünk pont ő hiányzik a bárhonnan’
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
Egy csapatot az eredményei minősítenek, nem pedig a mindenben mindig hívő tagozata. 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
A twitteren úgy viccelődnek a sok negatívok 😊, hogy legalább Lenne az edzők között NFL meccset már közelről látott is. /vicc volt/
ozibozi
Jó vicc, bár én ezen már nehezen tudok mosolyogni... 😕
nagir
Azért mert igaz, vagy azért mert én írtam. (És viccesen is de igaz, vagy szánalmas?)
ozibozi
A twitteres részre gondoltam... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Szerintem nem lenne rossz OC-nak.
GiantsMLBhunter
Garrett OC-ként 2007-2010 között liga 2., 16., 14. és 7. offenseket rakott össze Dallasban
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Garrett jön OC interjúra. Bármibe fogadok, hogy ő lesz.
Zet
Én azt olvastam, hogy több OC jelöltet is interjúztatunk, így még reménykedhetünk, hogy nem ő lesz.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Szerintem nem lenne rossz OC-nak.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
A twitteren úgy viccelődnek a sok negatívok 😊, hogy legalább Lenne az edzők között NFL meccset már közelről látott is. /vicc volt/
ozibozi
Jó vicc, bár én ezen már nehezen tudok mosolyogni... 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
A twitteren úgy viccelődnek a sok negatívok 😊, hogy legalább Lenne az edzők között NFL meccset már közelről látott is. /vicc volt/
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Garrett jön OC interjúra. Bármibe fogadok, hogy ő lesz.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
yooker
Isaiah Simmons remekül beleillene ebbe az elképzelésbe OLB/S/CB.
nagir
Bocsánat, picit alábecsültem a srácot:

"Simmons played at least six snaps at seven different positions — inside linebacker, outside linebacker, defensive line, strong safety, slot cornerback, free safety and outside cornerback, according to Pro Football Focus — in Clemson’s loss to LSU in Monday’s national championship game. His final stat line: Six tackles, two quarterback hurries, two pass breakups and a sack."

 nypost.com/2020/01/15/nfl-draft-breaking-down-all-the-giants-needs/amp/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
yooker
Isaiah Simmons remekül beleillene ebbe az elképzelésbe OLB/S/CB.
nagir
Igen. Lehet azért találni olyan játékosokat, akik több poszton is jó teljesítményt tudnak nyújtanak, és egy pozícióváltás agyban nem okoz neki megoldhatatlan kihívást. Ilyen emberekkel meg valószínűleg csapat szinten hatékonyabbak tudnak lenni, mert a támadó falnak több mindenre fel kell készülni, több mismatch alakulhat ki. Meglátjuk találnak-e megfelelő játékosokat, illetve a meglévőket fel tudják-e "tuning-olni" a feladathoz.
GJohnny74
Hát igen! Példának okáért a Tight endek levédekezésében sem lenne rossz. BoB ölt volna egy ilyen játékosért a KC ellen, konkrétan Kelce szét szopatta a D-t, sérülten...😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
yooker
Isaiah Simmons remekül beleillene ebbe az elképzelésbe OLB/S/CB.
nagir
Igen. Lehet azért találni olyan játékosokat, akik több poszton is jó teljesítményt tudnak nyújtanak, és egy pozícióváltás agyban nem okoz neki megoldhatatlan kihívást. Ilyen emberekkel meg valószínűleg csapat szinten hatékonyabbak tudnak lenni, mert a támadó falnak több mindenre fel kell készülni, több mismatch alakulhat ki. Meglátjuk találnak-e megfelelő játékosokat, illetve a meglévőket fel tudják-e "tuning-olni" a feladathoz.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
yooker
Isaiah Simmons remekül beleillene ebbe az elképzelésbe OLB/S/CB.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
GJohnny74
Olvastam en is hogy a sokoldalu jatekosokat kedveli es varialni akarja a posztokat .nekem ezzel annyi a bajom hogy ha valaki tobb poszton is bevetheto az altalaban azert egyikben sem kiemelkedo es ez a minoseg rovasara megy + bonyolitja is a rendszert ami azert eleg sok jatekosnal gondot okoz es abbol aztan fasza kis.kaosz lehet a palyan.
Szoval vannak fenntartasaim de remelem ramcafol majd.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
19 éve ezen a napon 41-0-ra nyertünk a Vikings ellen az NFC döntőben, most már annak is örülnék ha az alapszakaszban összejönne egy ilyen arányú különbségű/fölényes szép győzelem (és/vagy egy rájátszás meccs) 😕
kristof
Az a durva, most megnéztem, hogy 2009-ben nulláztatok legutóbb, már védelmi szinten, mert a támadóktól meglepően sok jött azóta ahhoz képest 😮

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
19 éve ezen a napon 41-0-ra nyertünk a Vikings ellen az NFC döntőben, most már annak is örülnék ha az alapszakaszban összejönne egy ilyen arányú szép győzelem (és/vagy egy rájátszás meccs) 😕
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A draft-on első körben most tényleg le kellene menni. A Dolphins and Jags mögöttünk, mindkettőnek van 2 első körös pick-je, és mindkettőnek kell QB. Akkor első választásnál el lehetne hozni Okudah-t, Thomas-t vagy Simmons-t, majd a 18/20 helyen meg jöhetne OT, vagy másik LB, vagy edge rusher.
GJohnny74
A Jags-nek mióta kell QB? Van 2 QB-juk is, tuti nem fognak húzni egy 3. QB-t most.

A Miami valóban mögöttünk van, és van draft capital dögivel (5; 18; 27; 39; 56). De ha tradelnek, akkor jó eséllyel nem velünk, hanem rögtön a Lions-sel fognak tradelni. Nekik is csak akkor kéne cserélniük, hogy ha megijednek, hogy valaki feltradel eléjük az ő jelöltjükért, mert ha más nem cserél fel, akkor az ölükbe hullik Tua. Btw annyi lyukas poszt van Miami-nak, hogy nem hiszem, hogy szívesen áldoznak belőle. Max jövőre is szenvednek egy QB-ért.

Charges inkább érdekes kérdés, mint Jags. Mivel jó eséllyel Rivers utolsó éve, és szerintem már nem nyerhetnek vele SB-t, így lehet érdemesebb lenne a jövő QB-ját megszerezniük. De őszintén Chargersból nem nézek ki ilyen move.

Rátérve edzőkre. Nekem szimpi ez a vonal eddig. Benne van a pakliba, hogy sokkal többet hoznak ki a keretből. Ez a fontos, hogy fejlesszék a játékosainkat jó rendszerrel, jó mentalitással, jó fizikummal, jó tudással.

Remélem kihozzák Daniel Jones-ból a 4500 yard 30 TD 10 INT (a fumble nem merem megtippelni...) szezont. Ehhez kell egy TRUE 01 WR és jó OL is.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A draft-on első körben most tényleg le kellene menni. A Dolphins and Jags mögöttünk, mindkettőnek van 2 első körös pick-je, és mindkettőnek kell QB. Akkor első választásnál el lehetne hozni Okudah-t, Thomas-t vagy Simmons-t, majd a 18/20 helyen meg jöhetne OT, vagy másik LB, vagy edge rusher.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Én még mindig a Dolphins DC-n vagyok kibukva...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
The Giants have interviewed Mike Shula to be the team’s Offensive Coordinator. Shula spent the last two seasons as the Giants “Offensive Coordinator.”
ozibozi
Jones miatt,az állandóság jegyében... Nekem nem lenne vele nagy bajom, ha maradna, ráadásul idén csak OC lenne, QB coach ugye jött.
Amúgy én is leginkább Riverát szerettem volna, de ez a HC/GM kombót nem preferáltam volna Nála se. Garrett meg ide soha, már HC-nak persze...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
A szurkoló mindig telhetetlen.
Gondoljatok bele, hogy Garrett lett a HC.
Ahhoz képest Judge főnyeremény. Nem az eredményei, hanem a lehetőségei okán. Mindenki azt mondaná, ha Garrett lenne, hogy bárki, csak ne ő. Most tulajdonképpen mindenkinek örülnie kéne.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
The Giants have interviewed Mike Shula to be the team’s Offensive Coordinator. Shula spent the last two seasons as the Giants “Offensive Coordinator.”
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Jó ez mert mindenkit ismer BB.így amikor visszatér hozzánk elég lesz csak HC-t cserélni,addig meg építik neki a csapatot.😂😂😂
Vobox
Igen, lehet hogy ezen magasztos terv része az egész. 😀