NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Jelenleg így áll a stáb:

HC: Joe Judge (Patriots special teams coordinator)
OC: Jason Garrett (Cowboys head coach)
DC: Patrick Graham (Dolphins defensive coordinator)
Special teams coordinator: Thomas McGaughey (Giants special teams coordinator)
Running backs: Burton Burns (Alabama running backs coach)
Quarterbacks: Jerry Schuplinski (Dolphins assistant quarterbacks coach)
Wide receivers: Tyke Tolbert (Giants wide receivers coach)
Offensive line: -
Tight ends: -
Inside linebackers: -
Outside linebackers: -
Secondary: -
Defensive line: -
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
Szerintem itt már nincsenek magasan az elvárások, ha kikerülünk a bohóc ligából az már előrelépés.A szurkolók bizalmának visszaszerzése mindig nehezebb,
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
Az viszont érdekes, hogy Freddie Roach nyomott egy McDanielst, marad az Ole Missen, nem lesz nálunk DL coach.
Sanyichef
Valakivel haragban lehet vagy valami a később kinevezettek közül?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem feltétlen csak Garrett kinevezésére gondoltam, mert ez akár még jól is elsülhet, pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy mikor az ember olvasgatja a többi csapat topicját és egy játékos vagy edző átkerül egy riválisához, akkor a szurkerek véleménye hogy sajnálják vagy nem, be szokott jönni, mégha nem is 100%~ban, mert sokszor segít a környezet váltás, de azért nem kell figyelmen kívül hagyni, mert többször jön be, mint nem 😉
ozibozi
De te mas vaksagara ne reagalj vakkent. Te is tudod, hogy a regebbi szurkolo ilyenkor azert rohog, meg veli gaznak, mert tizbol kilenc esetben o ugy tekint az illetore, mint a naluk betoltott szerepere, tehat Garrett eseteben megy a rohoges, mert hogy o HC-kent balhere volt. Sokan nem vonatkoztatnak el tole, hogy totalisan mas szerepkorok ezek, es Garrett marpedig abszolut jo OC volt annak idejen. Vezetoedzokent viszont nem o volt a HC, illetve ezermilliard masik dologra kellett figyelnie, igy ha akart volna, akkor sem tudott volna ezzel a reszevel kelloen foglalkozni. De o ettol meg nem lett fos, mint OC.

Nyilvan ez nem csak neked szol, mert igazabol tizbol het szurkolo mindig az elozo, altalaban arnyalt kepbol itel meg edzoket es szakembereket, csak pont ez az, ami miatt csaloka az egesz, hisz kit erdekel, hogy Garrett milyen HC volt, amikor ide nem annak jott, es lehet, hogy Judge kozelebe sem szagolhat majd? Rengeteg edzo van, aki rossz HC volt, de azert koordinatorkent kivalo. Ez ugyanolyan, minthogy mindenki kirohogi Hue Jacksont, holott azert az a csavo baromira tudott peldaul kubekat menedzselni es tamadoegysegeket osszerakni, csak foedzokent megbukott es bohocot csinalt magabol, aztan mindenki azt hiszi, hogy o mar mindenhez szar es nem ert semmihez. Hamar kiderul, hogy ezeknek a fasziknak milyen hataraik vannak. Garrettnek a HC mar sok volt, de en ugy velem, jo OC lesz o.

több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Az is érdekes, hogy TC Rhule tanácsadójaként nyomul.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Az viszont érdekes, hogy Freddie Roach nyomott egy McDanielst, marad az Ole Missen, nem lesz nálunk DL coach.
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Én nem feltétlen csak Garrett kinevezésére gondoltam, mert ez akár még jól is elsülhet, pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy mikor az ember olvasgatja a többi csapat topicját és egy játékos vagy edző átkerül egy riválisához, akkor a szurkerek véleménye hogy sajnálják vagy nem, be szokott jönni, mégha nem is 100%~ban, mert sokszor segít a környezet váltás, de azért nem kell figyelmen kívül hagyni, mert többször jön be, mint nem 😉
ozibozi
Jaja , mindig bejön....vagy nem.
Számomra az az érdekes, hogy már a szezon előtt fikáztok mindenkit aki idekerül...nem tudtam, hogy bent ültetek az interjúkon..
Legalább 1 szezont adjatok az új stábnak mielőtt elássátok őket..
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.
Bazzani
Nemcsak afféle. Konkrétan asszisztens HC (is) lett.
vanek úr
Patric Graham lett assistent HC a giants.com szerint
Sanyichef
Ja, tényleg. így pláne logikus...
vanek úr
Judge szempontjábol logikus.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.
Bazzani
Nemcsak afféle. Konkrétan asszisztens HC (is) lett.
vanek úr
Patric Graham lett assistent HC a giants.com szerint
Sanyichef
Ja, tényleg. így pláne logikus...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
Én nem feltétlen csak Garrett kinevezésére gondoltam, mert ez akár még jól is elsülhet, pusztán arra próbáltam rávilágítani, hogy mikor az ember olvasgatja a többi csapat topicját és egy játékos vagy edző átkerül egy riválisához, akkor a szurkerek véleménye hogy sajnálják vagy nem, be szokott jönni, mégha nem is 100%~ban, mert sokszor segít a környezet váltás, de azért nem kell figyelmen kívül hagyni, mert többször jön be, mint nem 😉
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Garrett lett az OC.
Zet
Hihetetlen, hogy erre kellett kelnem 😕 Mintha Maráék direkt csinálnák, úgy néz ki ennyire hülyék... megtartják a kormányrúdnál a dilettáns barmot, aki eladja a legjobb játékosainkat, még jobban lezzülleszti a rostert 2 év alatt. Kineveznek egy teljesen ismeretlen HC-t, semmi eredmény, teljes lutri a pali, aki kinevezi DC-nek a haverját, a liga utolsó védelem koordinátorát, majd jön egy fazon, akiről az utóbbi években annyit biztosan meglehetett tudni, hogy lelkesen tapsol. Meg azt se tudja időnként, milyen rendezvényen van....
Lehet kissé kifakadtam a reggeli kv mellett, és sarkítok, de szerintem a folyamatok, amiket látni lehet, naygon rossz irányba mennek.
Ha bejönnek a változtatások, és megindulunk felfelé, én leszek az első, aki megemeli a nem létező kalapját elsőnek.
Bizakodjunk !
De mégis miben ???
Kronos
A DCvel is várjunk csak, Robert Salehnek ez a 3.eve a 49ersnel idén liga elit Defenset rakott össze, de előtte két évig, liga legalja volt/bottom 5.
Garrett kinevezését pedig csak a a Cowboys szurkolok fikazzak, mert ők ismerik és utaljak. Akik objektivan kommentelnek, ők 90%a jó hirenak tartja. Coordinatorkent 3szor is top 3 offenset rakott össze, valamint yardok, pontok tekintetében is vezette a ligát. Jó pár éve már nem ő hívta a játékokat Dallasban se, HCkent nem tudta a keret fölényét kihasználni, de azért ne úgy beszéljetek róla mint egy flag Football coach. Tapasztalt, sokat látott, kell neki egy Bill Calahan, plusz egy bika OL és csinálhatja is Barkelynak az All-Pró OPOY évet mint anno Murraynek.
Rodaron
Én is mindenhol azt látom, hogy a Garrett OC kinevezés jó hír a Giants-nek.
A Dallas elleni évi 2x meccseken azért érdekes érzés lesz Garrett-nek, főleg hogy olyan régóta náluk volt.
Remélem Jones és a Giants SB győzelme után a mostani fejleményeken már csak nosztalgikusan mosolyogni fogunk. 😊
GJohnny74
Legyen igazatok. Ámen 😊
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Garrett lett az OC.
Zet
Hihetetlen, hogy erre kellett kelnem 😕 Mintha Maráék direkt csinálnák, úgy néz ki ennyire hülyék... megtartják a kormányrúdnál a dilettáns barmot, aki eladja a legjobb játékosainkat, még jobban lezzülleszti a rostert 2 év alatt. Kineveznek egy teljesen ismeretlen HC-t, semmi eredmény, teljes lutri a pali, aki kinevezi DC-nek a haverját, a liga utolsó védelem koordinátorát, majd jön egy fazon, akiről az utóbbi években annyit biztosan meglehetett tudni, hogy lelkesen tapsol. Meg azt se tudja időnként, milyen rendezvényen van....
Lehet kissé kifakadtam a reggeli kv mellett, és sarkítok, de szerintem a folyamatok, amiket látni lehet, naygon rossz irányba mennek.
Ha bejönnek a változtatások, és megindulunk felfelé, én leszek az első, aki megemeli a nem létező kalapját elsőnek.
Bizakodjunk !
De mégis miben ???
Kronos
A DCvel is várjunk csak, Robert Salehnek ez a 3.eve a 49ersnel idén liga elit Defenset rakott össze, de előtte két évig, liga legalja volt/bottom 5.
Garrett kinevezését pedig csak a a Cowboys szurkolok fikazzak, mert ők ismerik és utaljak. Akik objektivan kommentelnek, ők 90%a jó hirenak tartja. Coordinatorkent 3szor is top 3 offenset rakott össze, valamint yardok, pontok tekintetében is vezette a ligát. Jó pár éve már nem ő hívta a játékokat Dallasban se, HCkent nem tudta a keret fölényét kihasználni, de azért ne úgy beszéljetek róla mint egy flag Football coach. Tapasztalt, sokat látott, kell neki egy Bill Calahan, plusz egy bika OL és csinálhatja is Barkelynak az All-Pró OPOY évet mint anno Murraynek.
Rodaron
Én is mindenhol azt látom, hogy a Garrett OC kinevezés jó hír a Giants-nek.
A Dallas elleni évi 2x meccseken azért érdekes érzés lesz Garrett-nek, főleg hogy olyan régóta náluk volt.
Remélem Jones és a Giants SB győzelme után a mostani fejleményeken már csak nosztalgikusan mosolyogni fogunk. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem általában sokkal többet mond a riválisok közötti személycseréknél, /játékos, edző, vezető/
hogy a napi szinten tájékozódó drukkerek hogyan ítélnek meg a távozást, merre görbül a szájuk...
ozibozi
Szoval hogyha engem edzokent kiraknak valahonnan, akkor nalad kiveri a biztesitekot, hogy mashova felvesznek wc-pucolonak, mert szerinted akkor en rossz wc-pucolo vagyok, mivel edzokent nem valtam be. Hat jo, kinek mi.

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 983
Garrett lett az OC.
Zet
Hihetetlen, hogy erre kellett kelnem 😕 Mintha Maráék direkt csinálnák, úgy néz ki ennyire hülyék... megtartják a kormányrúdnál a dilettáns barmot, aki eladja a legjobb játékosainkat, még jobban lezzülleszti a rostert 2 év alatt. Kineveznek egy teljesen ismeretlen HC-t, semmi eredmény, teljes lutri a pali, aki kinevezi DC-nek a haverját, a liga utolsó védelem koordinátorát, majd jön egy fazon, akiről az utóbbi években annyit biztosan meglehetett tudni, hogy lelkesen tapsol. Meg azt se tudja időnként, milyen rendezvényen van....
Lehet kissé kifakadtam a reggeli kv mellett, és sarkítok, de szerintem a folyamatok, amiket látni lehet, naygon rossz irányba mennek.
Ha bejönnek a változtatások, és megindulunk felfelé, én leszek az első, aki megemeli a nem létező kalapját elsőnek.
Bizakodjunk !
De mégis miben ???
Kronos
A DCvel is várjunk csak, Robert Salehnek ez a 3.eve a 49ersnel idén liga elit Defenset rakott össze, de előtte két évig, liga legalja volt/bottom 5.
Garrett kinevezését pedig csak a a Cowboys szurkolok fikazzak, mert ők ismerik és utaljak. Akik objektivan kommentelnek, ők 90%a jó hirenak tartja. Coordinatorkent 3szor is top 3 offenset rakott össze, valamint yardok, pontok tekintetében is vezette a ligát. Jó pár éve már nem ő hívta a játékokat Dallasban se, HCkent nem tudta a keret fölényét kihasználni, de azért ne úgy beszéljetek róla mint egy flag Football coach. Tapasztalt, sokat látott, kell neki egy Bill Calahan, plusz egy bika OL és csinálhatja is Barkelynak az All-Pró OPOY évet mint anno Murraynek.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.
Bazzani
Nemcsak afféle. Konkrétan asszisztens HC (is) lett.
vanek úr
Patric Graham lett assistent HC a giants.com szerint
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Úgy látom, azért Garrett-nak is van Giants múltja. 2000-től 3 évig backup QB-volt. A faterja Jim a Rutherford high school-ba járt és defensive assistant volt a Giants-nél 70-73-ig.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 747
Nekem általában sokkal többet mond a riválisok közötti személycseréknél, /játékos, edző, vezető/
hogy a napi szinten tájékozódó drukkerek hogyan ítélnek meg a távozást, merre görbül a szájuk...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.
Bazzani
Nemcsak afféle. Konkrétan asszisztens HC (is) lett.
vanek úr
Ezzel nincs semmi baj sem. A csavo sok-sok evig volt HC, lehet, hogy annak nem volt fasza (bar akadtak azert fellangolasok), de egyreszt koordinatornak kivalo volt elotte, masreszt asszisztenskent szerepe nem lesz nagy, hogy belerondithasson mondjuk dallasi modra a csapatba, viszont rengeteg tapasztalatot szerzett, ezek nagyon is sokat segithetnek, foleg egy ujonc HC-nak. OC-kent meg teljesen mas lesz a feladata, mint HC-kent volt, nem is ertem ezt a hisztit Garrett erkezese kapcsan. Foleg azok utan, hogy milyen egyeb nevek keringtek itt lehetseges jeloltekkent. Ez siman egy korrekt lepes volt.

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Azért azt nem gondoltam volna néhány héttel ezelőtt, hogy Garrett lesz az OC, és én mégis inkább a védelem miatt leszek pesszimista.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.
Bazzani
Nemcsak afféle. Konkrétan asszisztens HC (is) lett.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Garrett lett az OC.
Zet
Innen már csak 1 lépés a HC 😁
ThundersNFL
Ne is mond, pont ez jutott eszembe 😀 Judge nem jön be, Garrett fogja váltani
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Garrett lett az OC.
Zet
Hihetetlen, hogy erre kellett kelnem 😕 Mintha Maráék direkt csinálnák, úgy néz ki ennyire hülyék... megtartják a kormányrúdnál a dilettáns barmot, aki eladja a legjobb játékosainkat, még jobban lezzülleszti a rostert 2 év alatt. Kineveznek egy teljesen ismeretlen HC-t, semmi eredmény, teljes lutri a pali, aki kinevezi DC-nek a haverját, a liga utolsó védelem koordinátorát, majd jön egy fazon, akiről az utóbbi években annyit biztosan meglehetett tudni, hogy lelkesen tapsol. Meg azt se tudja időnként, milyen rendezvényen van....
Lehet kissé kifakadtam a reggeli kv mellett, és sarkítok, de szerintem a folyamatok, amiket látni lehet, naygon rossz irányba mennek.
Ha bejönnek a változtatások, és megindulunk felfelé, én leszek az első, aki megemeli a nem létező kalapját elsőnek.
Bizakodjunk !
De mégis miben ???
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.
Stez
Nem mellesleg egy tapasztalatlanabb HC-nek hatalmas segítség lehet. Afféle assist.HC.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Siman lehet ez jo is. Az, hogy valaki fos HC, nem jelenti, hogy rossz koordinator is. Garrett meg nem volt rossz OC.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben lehet, h Rhule leszerződteti McAdoo-t. Interjú is volt már.
Képzeljük el ezt úgy, hogy Rhule nálunk lett volna HC.
Zet
Az enyhén szólva is érdekes, hogy elhívta interjúra. Bár lehet OC-nak ő is jó, csak a HC üzemmódja bug-os. 😀
GJohnny74
QB coachnak hívta interjúzni.
TSzabi
Viszont McAdoo a jagsnél önként és dalolva dobta be a kalapját, hogy szívesen lenne nálunk OC. Amilyen "kapkodás van a posztért", szvsz jók is az esélyei, hogy el is nyerje azt. (Bár állítólag Jay Gruden is képben van.)