NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Jó ez mert mindenkit ismer BB.így amikor visszatér hozzánk elég lesz csak HC-t cserélni,addig meg építik neki a csapatot.😂😂😂

Szerkesztette: Vobox
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Szarból BB sem tudna komoly várat építeni. Első körben el kellene érni, hogy ne 5-6 stabil contender csapatnál is kezdő szintű játékos legyen rosteren. A F.A. Igazolások után látni fogjuk mi az irány...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Én nem ismerek senkit azok közül akik jöttek, a tevékenységükről se tudok kb semmit, így egyelőre nincs véleményem se, feldobott nyilván nem vagyok, mert nincs miért, de majd meglátjuk mit alkotnak. A felmerült nevek közül nekem amúgy egyedül Rivera kinevezése okozott volna örömöt (bár ő a jelek szerint nem igazán volt esélyes nálunk) és volt 1-2 ember akit semmiképp se szerettem volna (Garrett, McDaniels és bár nem ez a szint, de nálam McCarthy is feketelistás volt), örülök hogy őket elkerültük. Az hogy a kinevezett HC a saját "haverjait" hozza teljesen természetes, szerintem az marhaság lenne, ha felülről ültetnének a nyakára koordinátorokat. Többi majd kiderül.
Szesze
Komolyan Rivera? Én tőle fáztam eléggé. Sztem túlértékelt edző.
csebi
Jah, nekem ő kifejezetten szimpi volt mindig és sztem jó edző is, ért a játékosok nyelvén, sajnálom hogy pont egy riválishoz került, szerintem jól járt vele a Skins.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Én nem ismerek senkit azok közül akik jöttek, a tevékenységükről se tudok kb semmit, így egyelőre nincs véleményem se, feldobott nyilván nem vagyok, mert nincs miért, de majd meglátjuk mit alkotnak. A felmerült nevek közül nekem amúgy egyedül Rivera kinevezése okozott volna örömöt (bár ő a jelek szerint nem igazán volt esélyes nálunk) és volt 1-2 ember akit semmiképp se szerettem volna (Garrett, McDaniels és bár nem ez a szint, de nálam McCarthy is feketelistás volt), örülök hogy őket elkerültük. Az hogy a kinevezett HC a saját "haverjait" hozza teljesen természetes, szerintem az marhaság lenne, ha felülről ültetnének a nyakára koordinátorokat. Többi majd kiderül.
Szesze
Komolyan Rivera? Én tőle fáztam eléggé. Sztem túlértékelt edző.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Kint már listákat is készítenek az újságírók az 5 kinevezésről, ami azért fenntartásokkal kezelendő mint egy MOCK Draft, mert többségük még semmit sem csinált HC-ként a profik között.
Szerintem amíg elkerültük azokat akiket nem szerettünk volna, addig azért nem olyan vészes.

 www.thebiglead.com/posts/nfl-new-head-coaches-ranked-01dydcgpp2kp
ozibozi
Valahol mindenkinek el kell kezdeni. BB is valahogy HC lett. Az viszont igaz, hogy legalább egy HC tapasztalattal bíró ember lehetne a stábban. Most már csak az OC maradt, neki kellene HC tapasztalat. Bár gondolom pontosan tudják, hogy egy HC-nak miket kell napi szinten csinálnia, de azért jobb volna.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Kint már listákat is készítenek az újságírók az 5 kinevezésről, ami azért fenntartásokkal kezelendő mint egy MOCK Draft, mert többségük még semmit sem csinált HC-ként a profik között.
Szerintem amíg elkerültük azokat akiket nem szerettünk volna, addig azért nem olyan vészes.

 www.thebiglead.com/posts/nfl-new-head-coaches-ranked-01dydcgpp2kp

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 21 080 — Giants fan
Én nem ismerek senkit azok közül akik jöttek, a tevékenységükről se tudok kb semmit, így egyelőre nincs véleményem se, feldobott nyilván nem vagyok, mert nincs miért, de majd meglátjuk mit alkotnak. A felmerült nevek közül nekem amúgy egyedül Rivera kinevezése okozott volna örömöt (bár ő a jelek szerint nem igazán volt esélyes nálunk) és volt 1-2 ember akit semmiképp se szerettem volna (Garrett, McDaniels és bár nem ez a szint, de nálam McCarthy is feketelistás volt), örülök hogy őket elkerültük. Az hogy a kinevezett HC a saját "haverjait" hozza teljesen természetes, szerintem az marhaság lenne, ha felülről ültetnének a nyakára koordinátorokat. Többi majd kiderül.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Azt írjak, hogy Schuplinski elismert név NFL berkekben. Foglalkozott Brady-vel és Garappolo-val is. Garappolo is elismerően beszélt róla. Szerintem Jones-nak jó lesz.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Giants have a new DL coach. They have hired former coach, Freddie Roach -
az egyik legnépszerűbb profi edző. Néhány általa jelenleg vagy korábban edzett sportoló:
| Manny Pacquiao, James Toney, Steve Collins, Israel Vasquez, Rey Bautista, Juan Lazcano, Peter Manfredo Jr., Vanes Martirosyan, Marlon Starling, Lucia Rijker, Bernard Hopkins, Vlagyimir Klicsko (másodedzői minőségben), Virgil Hill, Amir Khan, Oscar De La Hoya, Michael Moorer, Felix Sturm és nem utolsósorban Mike Tyson.
|
ozibozi
 olemisssports.com/sports/football/roster/coaches/freddie-roach/460
nagir
Ne haragudj, ozibozi, nem akarok beléd kötni, de mégis:

Akinek ilyen markánsan szinte kizárólag negatív véleménye van a csapat körüli dolgokról, mint neked, és ezt rendszeresen meg is osztja itt a fórumon (Sztem egyébként tízszer gyakrabban, mint kellene), az nem engedheti meg magának, hogy ezt így benézze! Legközelebb egy picit még görgess lejjebb a Google találati listán.

Az első gondolathoz kapcsolódó szerény kérésem: légyszi a jövőben naponta max egy negatív, fikázó hsz legyen a jövőben! Oké?
Köszönöm!
G-men
Nem mondod komolyan hogy ezt a poént nem értetted, Több percig szerkesztettem mire kivágtam (telefonon) az eredeti netes meg wikipediás szövegből, listáról a boxedző v bokszoló szavakat hogy elég vicces legyen, amit a név miatt én annak találtam. Szóval lehet hogy nem én néztem be, hiszen az eredeti szöveg nyilvános, és a szavak kivágása is tetten érhető, mégha vlknek ez nem is érthető.😉

Ebben qrvára nem volt semmi negatív, úgy ahogy előző hsz ekben sem. Azt hittem ha eltakarásba teszem adja magát a poén, de akkor majd teszek oda 10 röhögő arcocskát is hogy ne legyen sértő. Nekem a név tök vicces volt. Adta magát. Freddie Roach Sajnálom, hogy ekkora traumát okozott. 😊 😊 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Giants have a new DL coach. They have hired former coach, Freddie Roach -
az egyik legnépszerűbb profi edző. Néhány általa jelenleg vagy korábban edzett sportoló:
| Manny Pacquiao, James Toney, Steve Collins, Israel Vasquez, Rey Bautista, Juan Lazcano, Peter Manfredo Jr., Vanes Martirosyan, Marlon Starling, Lucia Rijker, Bernard Hopkins, Vlagyimir Klicsko (másodedzői minőségben), Virgil Hill, Amir Khan, Oscar De La Hoya, Michael Moorer, Felix Sturm és nem utolsósorban Mike Tyson.
|
ozibozi
 olemisssports.com/sports/football/roster/coaches/freddie-roach/460
nagir
Ne haragudj, ozibozi, nem akarok beléd kötni, de mégis:

Akinek ilyen markánsan szinte kizárólag negatív véleménye van a csapat körüli dolgokról, mint neked, és ezt rendszeresen meg is osztja itt a fórumon (Sztem egyébként tízszer gyakrabban, mint kellene), az nem engedheti meg magának, hogy ezt így benézze! Legközelebb egy picit még görgess lejjebb a Google találati listán.

Az első gondolathoz kapcsolódó szerény kérésem: légyszi a jövőben naponta max egy negatív, fikázó hsz legyen a jövőben! Oké?
Köszönöm!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Azt olvastam, hogy többek között valszeg azért is Graham-ot választotta, mert ugyanaz a felfogása, hogy mindegy a séma (3/4,4/3), mindig az ellenfél gyengeségéhez kell igazodni. Meg ugye ismeri a BB sémát is.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
DL edzőnek az Alabamaról érkezett Freddie Roach. Nem a box edző 😊 Elképzelhető, hogy olyan ember jön OC-nak aki még érdekelt a rájátszásban? De legalább tényleg ő válogatja a stábját.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 739
Legalább már keveredik a stáb.
A Panthers East név átszáll a Skinsre
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Érdekes edzői stabunk lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
GIANTS HIRE JERRY SCHUPLINSKI AS QUARTERBACKS COACH…
The NFL Network is reporting that the New York Giants have hired Miami Dolphins Assistant Quarterbacks Coach Jerry Schuplinski as the team’s new quarterbacks coach.

Schuplinski served with new Head Coach Joe Judge on the New England Patriots staff from 2013 to 2018.
nagir
Mondtam én korábban, hogy a volt Patriots átköltözik hozzánk. Most már csak az a kérdés ki lehet volt Patriots -os aki OC lehet. A csapatnév is lehetne most már New York Patriots. 😁
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
GIANTS HIRE JERRY SCHUPLINSKI AS QUARTERBACKS COACH…
The NFL Network is reporting that the New York Giants have hired Miami Dolphins Assistant Quarterbacks Coach Jerry Schuplinski as the team’s new quarterbacks coach.

Schuplinski served with new Head Coach Joe Judge on the New England Patriots staff from 2013 to 2018.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Giants have a new DL coach. They have hired former coach, Freddie Roach -
az egyik legnépszerűbb profi edző. Néhány általa jelenleg vagy korábban edzett sportoló:
| Manny Pacquiao, James Toney, Steve Collins, Israel Vasquez, Rey Bautista, Juan Lazcano, Peter Manfredo Jr., Vanes Martirosyan, Marlon Starling, Lucia Rijker, Bernard Hopkins, Vlagyimir Klicsko (másodedzői minőségben), Virgil Hill, Amir Khan, Oscar De La Hoya, Michael Moorer, Felix Sturm és nem utolsósorban Mike Tyson.
|
ozibozi
 olemisssports.com/sports/football/roster/coaches/freddie-roach/460

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Giants have a new DL coach. They have hired former coach, Freddie Roach -
az egyik legnépszerűbb profi edző. Néhány általa jelenleg vagy korábban edzett sportoló:
| Manny Pacquiao, James Toney, Steve Collins, Israel Vasquez, Rey Bautista, Juan Lazcano, Peter Manfredo Jr., Vanes Martirosyan, Marlon Starling, Lucia Rijker, Bernard Hopkins, Vlagyimir Klicsko (másodedzői minőségben), Virgil Hill, Amir Khan, Oscar De La Hoya, Michael Moorer, Felix Sturm és nem utolsósorban Mike Tyson.
|

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
yooker
Nem akarok előre vészmadárkodni, de jó lenne tudni, mi volt Minkah Fitzpatrick-kal.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Majd Együtt váltják meg a világot. /.vagy nem/
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
hát ez a DC kinevezés eléggé wtf nálam...
azon kívül hogy haver , nem tudom mit látnak benne !
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Former Giants coach Pat Shurmur chose the Broncos OC job over the Bears and several others, per source. Worth noting that Giants were also high on Drew Lock, his new QB in Denver. Next former Giants HC to resurface will likely be ... Ben McAdoo. Ready to get back in. - per Jordan Raanan
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Alapvetően Miami roster minőség szar volt, aminek megfelelően szar is volt a védelem. Talán szezon végén jobb volt. (+Fitz magic miatt lett is pár győzelem)

Bettcher próbált játékosokat keresni a rendszeréhez. Most talán majd a játékosokból próbálunk többet kihozni.

Én nem várok csodát tőle. (csoda már amúgy a 8-8-ás mérleg) Judge hozott egy havert...

De OC poziba most már jobb lenne valami "beváltabb" / "nagyobb" név, hogy legyen némi tapasztalat is.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
haverja

As coach:

Wagner (2002–2003)
Graduate assistant
Richmond (2004)
Defensive line coach
Richmond (2005–2006)
Tight ends coach
Notre Dame (2007–2008)
Graduate assistant
Toledo (2009)
Defensive line
New England Patriots (2009)
Coaching assistant
New England Patriots (2010)
Defensive assistant
New England Patriots (2011)
Linebackers coach
New England Patriots (2012–2013)
Defensive line coach
New England Patriots (2014–2015)
Linebackers coach
New York Giants (2016–2017)
Defensive line coach
Green Bay Packers (2018)
Linebackers coach & run game coordinator
Miami Dolphins (2019)
Defensive coordinator
New York Giants (2020-Present)
Defensive coordinator

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 756
Közbe jött a hír amúgy, hogy Patrick Graham lett a DC-nk.
GiantsMLBhunter
És jó ez nekünk?