NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Közbe jött a hír amúgy, hogy Patrick Graham lett a DC-nk.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
bevált idáig is, remélem DG húz még hozzá pár nose T-t hogy meglegyen a mélység 😊)))
ozibozi
Jaja, ott gyengék vagyunk még. Én pár draft cetlit, illetve FA-n a nagy money-t se sajnálnám a posztra.

Rule #01 Stop the run.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
bevált idáig is, remélem DG húz még hozzá pár nose T-t hogy meglegyen a mélység 😊)))
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Elvileg több forrásból az az info, hogy Judge megtartja a 3-4 védelmet.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 148 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Caldwell csatlakozott a stábhoz, mint egyfajta O tanácsadó.
dande
Ezt én nem találom sehol. Forrás?
GJohnny74
 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1216377145506848770

De lehet én értettem félre vmit.
dande
Matt Lombardo csak feltételezi, hogy Caldwell jól illeszkedne a stábba.
Mike Kaye meg azt mondja, hogy Caldwell képben van az Eagles-nél OC kereséssel kapcsolatban.
GJohnny74
Ok az utóbbit tudtam, az előbbit értettem félre.

Mondjuk magunknak nem preferálnám, most már DStaley kaphatná meg a lehetőséget, már ha annyira akarja...
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Jim Caldwell csatlakozott a stábhoz, mint egyfajta O tanácsadó.
dande
Ezt én nem találom sehol. Forrás?
GJohnny74
 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1216377145506848770

De lehet én értettem félre vmit.
dande
Matt Lombardo csak feltételezi, hogy Caldwell jól illeszkedne a stábba.
Mike Kaye meg azt mondja, hogy Caldwell képben van az Eagles-nél OC kereséssel kapcsolatban.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 148 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Caldwell csatlakozott a stábhoz, mint egyfajta O tanácsadó.
dande
Ezt én nem találom sehol. Forrás?
GJohnny74
 mobile.twitter.com/MattLombardoNFL/status/1216377145506848770

De lehet én értettem félre vmit.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Jim Caldwell csatlakozott a stábhoz, mint egyfajta O tanácsadó.
dande
Ezt én nem találom sehol. Forrás?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 148 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Caldwell csatlakozott a stábhoz, mint egyfajta O tanácsadó.
több mint 4 éve
Taz New York Giants 349
Üdv a fórumon srácok, nem vagyok régi motoros, csak 2-3 éve nézem folyamatosan az nfl-t, de a giants - főként a Coughlin éra miatt - a szívem csücske lett. Szerintetek mi lesz Eli-val, visszavonul és marad az edzői stábban vagy lesz még csapat amelyik leigazolja?
nordas89
Edzőként biztos nem fog maradni , ezt nyilatkozta vmilyen formában hogy nem jó a kispadon ülni és nem tudja magát edzőként elképzelni.
több mint 4 éve
nordas89 New York Giants 87
Üdv a fórumon srácok, nem vagyok régi motoros, csak 2-3 éve nézem folyamatosan az nfl-t, de a giants - főként a Coughlin éra miatt - a szívem csücske lett. Szerintetek mi lesz Eli-val, visszavonul és marad az edzői stábban vagy lesz még csapat amelyik leigazolja?
több mint 4 éve
Haba New York Giants 592
Tudom, h alaposan kiszortàk a Dolphinsot, na de azért mégis:
Pts 30.9 (32th)
Yds 397.8 (30th)
Pass yds 362.4 (26th)
Rush yds 135.4 (27zh)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
» The New York Giants have requested permission to interview Dolphins defensive coordinator Patrick Graham for their defensive coordinator role, per Rapoport and NFL Network's Mike Garafolo via informed sources. The expectation is it'll be granted. Graham, who was in New England with Joe Judge, was with the Giants in 2016-17 as defensive line coach.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
erőt sugárzó Judge az tuti de azért ebben benne van hogy ha nem indulnak be a dolgok akkor egy puffogó, elégedetlen edző legyen esetleg belőle akinek egyedül marad a keménykedés ! mondjuk amennyire megy az ajnározás DG és Mara részéről ő most történjen bármi szerintem biztosan kap legalább 4 évet ! nem fogják a 3. embert is 2 év után kibaszni... így viszont DG is nagy eséllyel maradhat addig pl...
az biztos hogy keményem leírja mindenki , igazából én sem látom benne jelenleg azt a csudálatos fordulatot de mivel (újból csak ) nem tudok mást tenni megadom az esélyt Neki!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Szerintem ez egy nagyon jó cikk, érdemes elolvasni.
 www.bigblueview.com/2020/1/10/21059786/2020-ny-giants-joe-judge-head-coach-press-conference-news-analysis
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Shurmur is
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
5 éves szerződést kapott Judge

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Úgy tudom az ajánlat nem pénzügyileg volt sokkal jobb.
TSzabi
Mara nem fogja le nyilatkozni h soher lenne ennyi pénzt adni, de az is biztos szerepe volt a döntésben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 739
Úgy tudom az ajánlat nem pénzügyileg volt sokkal jobb.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
mondjuk a neten erősen megoszlanak a vélemények a sajtál után... majd utána nagy nevettetőnk (DG) megint elő adott egy magánszámot.
ozibozi
Az old-school physical mentality kifejezésen van mindenki kikadva...attól félnek, hogy ez semmi ujitast nem hoz maga után. Ami blődség előre ítélkezni már, mintha rosszat jelentene
Rodaron
Amúgy mindegy mit mond, úgyis az eredményei fogják meghatározni. Ha sikeres lesz akkor az lesz, hogy milyen király old-scholl fizikális focit nyomat. Ha meg sikertelen lesz akkor meg loser, hogy ilyen elavult old-scholl fizikális focit játszatott.
Mivel ez egy kontakt sport, abban szerintem egyetértünk, hogy többek között a megfelelő fizikalitás és mentális hozzáállás fontos a győzelemhez.
Mindenki sír Rhule után, de szerintem semmivel sincs több garancia hogy sikeres NFL edző lesz. Rhule-nak van HC, de nincs NFL tapasztalat, Judge-nek meg van NFL de nincs HC. Rhule ha annyira hozzánk akart volna jönni, akkor az ajánlat ellenére még eljött volna interjúra. Nekem külön nem szimpatikus, hogy a menedzserével üzen, hogy van egy ilyen ajánlatom adjatok többet és megyek oda. Ha a Giants megadta volna, akkor meg szól a Panthers-nek, hogy a Gaints többet adna pakoljatok még rá egy kicsit?
GJohnny74
Őszintén miért unszimpatikus valaki aki minél több pénzt akar keresni a munkájával?
Valoszinuleg ha Judge kapna egy ilyen ajánlatot 0 kötődés révén ment volna ő is máshova.
Ráadásul 10 éves szerződést kapott tehát lesz ideje is, szerintem hogy üzent pont azt mutatja, hogy a Giants lehet jobban érdekelte, de egy ilyen ajánlatra hülye lett volna nemet mondani.
Értem hogy Giants szív de szerintem korrektül járt el az meg, hogy utána már mit képzelsz mögé hogy mit csinált volna az más kérdés.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Lehetne A srác akár az új BB is, ha DG véletlenül’ teleszemeteli a rostert.
Pár hónap és kiderül. Ahogy jönnek majd a hírek megpróbálunk majd olvasni a sorok között 😉
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
mondjuk a neten erősen megoszlanak a vélemények a sajtál után... majd utána nagy nevettetőnk (DG) megint elő adott egy magánszámot.
ozibozi
Az old-school physical mentality kifejezésen van mindenki kikadva...attól félnek, hogy ez semmi ujitast nem hoz maga után. Ami blődség előre ítélkezni már, mintha rosszat jelentene
Rodaron
Amúgy mindegy mit mond, úgyis az eredményei fogják meghatározni. Ha sikeres lesz akkor az lesz, hogy milyen király old-scholl fizikális focit nyomat. Ha meg sikertelen lesz akkor meg loser, hogy ilyen elavult old-scholl fizikális focit játszatott.
Mivel ez egy kontakt sport, abban szerintem egyetértünk, hogy többek között a megfelelő fizikalitás és mentális hozzáállás fontos a győzelemhez.
Mindenki sír Rhule után, de szerintem semmivel sincs több garancia hogy sikeres NFL edző lesz. Rhule-nak van HC, de nincs NFL tapasztalat, Judge-nek meg van NFL de nincs HC. Rhule ha annyira hozzánk akart volna jönni, akkor az ajánlat ellenére még eljött volna interjúra. Nekem külön nem szimpatikus, hogy a menedzserével üzen, hogy van egy ilyen ajánlatom adjatok többet és megyek oda. Ha a Giants megadta volna, akkor meg szól a Panthers-nek, hogy a Gaints többet adna pakoljatok még rá egy kicsit?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
szimpi a faszi, de DG árnyéka --ahogy jósolták a szakik--be fogja lengeni folyamatosan. Nem elég jó csapatot összeraknia, még folyamatosan erre is figyelnie kell.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 984
mondjuk a neten erősen megoszlanak a vélemények a sajtál után... majd utána nagy nevettetőnk (DG) megint elő adott egy magánszámot.
ozibozi
Az old-school physical mentality kifejezésen van mindenki kikadva...attól félnek, hogy ez semmi ujitast nem hoz maga után. Ami blődség előre ítélkezni már, mintha rosszat jelentene
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
mondjuk a neten erősen megoszlanak a vélemények a sajtál után... majd utána nagy nevettetőnk (DG) megint elő adott egy magánszámot.