NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Remélem azért lett Judge, mert BB ajánlotta. Mert ha a tavalyi munkájából indulok ki, akkor a Pats ST az oké, de most látom, hogy az WR-k edzője is ő volt
vanek úr
The Giants did put a call in to Bill Belichick about their head coach vacancy... but it wasn't to lure him back to NY. I'm told Bill gave a glowing recommendation to the Giants on Joe Judge. That carried a lot of weight.
😊
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Awesome88
Én csak emiatt nem írom le, és ha igaz azaz alaptézis, hogy első sorban HC-nak jön, és a DC - OC nem csak díszek lesznek, akkor nem is feltétlen kell, hogy akkora edző guru legyen. A kérdés inkább az, hogy ezt a bizonyos győztes "kúltúrát" képes lesz-e kiépíteni... na meg persze hogy kik jönnek mellé OC/DC-nek...


[/quote]Azt én is remélem, hogy nem bábok lesznek, és a keret kialakításába is beleszólhatnak, különben DG még hoz vagy 16 DT-t.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Az hogy BB őt MCDaniels helyére szánta az akkor azt jelenti hogy támadó felfogású lesz a faszi?
Vagy a peccnél ilyen kihalásos alapon kerülnek pozícióba vajon 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Remélem azért lett Judge, mert BB ajánlotta. Mert ha a tavalyi munkájából indulok ki, akkor a Pats ST az oké, de most látom, hogy az WR-k edzője is ő volt, az meg már annyira nem.
Garrett meg OC-nak szerintem simán elmenne, de mondjuk annak Surmó is jónak tűnt Minnesotában
vanek úr
Mondjuk nem is volt épp veretes az a Pats elkapósor és Edelman drop-jaival pedig nehéz mit kezdeni.

Én csak emiatt nem írom le, és ha igaz azaz alaptézis, hogy első sorban HC-nak jön, és a DC - OC nem csak díszek lesznek, akkor nem is feltétlen kell, hogy akkora edző guru legyen. A kérdés inkább az, hogy ezt a bizonyos győztes "kúltúrát" képes lesz-e kiépíteni... na meg persze hogy kik jönnek mellé OC/DC-nek...

Szerkesztette: Awesome88
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Baszhatjuk a DG kirúgást jövőre ha az a kókler addigra eltapsolja a lóvé nagyrészét, és 3-5 éves szerződésekkel teleszemeteli a rostert nekünk.
Szóval ennek be kell jönni, mert különben itt 4-5 évig esély sem lesz rendbe tenni a dolgokat. Edzőtől függetlenül itt már a FA tevékenység és a draft után látható lesz vlm. Erre vagy arra.
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀
nagir
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez eléggé WTF kinevezés....
Tomcsik
Ne mondj ilyeneket mert még beválik 😉 Kyler Murrayra is annyira mondták, hogy tuti bust, hogy ahhoz képest egész jól elkaristolt első évben. De Jones is, ha már helyben vagyunk. Kb ez mentette meg DGt szerintem
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát ez eléggé WTF kinevezés....

több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀
nagir
Az lesz a Judgement call 😊
dande
Judgement night
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀
nagir
Az lesz a Judgement call 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀
nagir
Vagy inkább Marába kéne rúgnia valakinek
vanek úr
Tisch majd megteszi!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀
nagir
Vagy inkább Marába kéne rúgnia valakinek
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Ez amúgy win-win Nekünk, mert ha nem jön be, akkor Mara akkorát rúg DG-be, hogy a fal adja a másikat... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Remélem azért lett Judge, mert BB ajánlotta. Mert ha a tavalyi munkájából indulok ki, akkor a Pats ST az oké, de most látom, hogy az WR-k edzője is ő volt, az meg már annyira nem.
Garrett meg OC-nak szerintem simán elmenne, de mondjuk annak Surmó is jónak tűnt Minnesotában
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Az első pozitívum a neten:

Judge was supposed to be offensive coordinator for the Patriots when McDaniels backed out of the Indy HC job.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Esetleg Wade Phillips DC-nek?
Zet
Én már ezt le sem mertem írni!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Hát vannak fenntartásaim Judge al kapcsolatban.
Lehet 2 év és annyi neki.
Chargers LT
Milyen fenntartásaid vannak cimbi? 😊
Gyakorlatilag a nevét sem ismerted 1 órával ezelőttig de már nyomod rá a bélyeget.
gordon
Lehet erre gondolt ?

Is this very far removed from McAdoo? I just don’t see it. I hope I’m wrong, but this looks like the cheapest version they could find. I’m baffled. People said Shurmur was just and OC and McAdoo a QB coach. Isn’t this the same?
ozibozi
Véleménye mindenkinek van, de majd kb októberben kiderül , hogy jó választás volt-e.
Én nem ismerem, fogalmam sincs, hogy milyen HC lesz belőle de nem is írom le egyből.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Hát vannak fenntartásaim Judge al kapcsolatban.
Lehet 2 év és annyi neki.
Chargers LT
Milyen fenntartásaid vannak cimbi? 😊
Gyakorlatilag a nevét sem ismerted 1 órával ezelőttig de már nyomod rá a bélyeget.
gordon
Lehet erre gondolt ? Ezek a fölfelé léptetések nálunk nem igazán jöttek be.

Is this very far removed from McAdoo? I just don’t see it. I hope I’m wrong, but this looks like the cheapest version they could find. I’m baffled. People said Shurmur was just and OC and McAdoo a QB coach. Isn’t this the same?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Esetleg Wade Phillips DC-nek?
Zet
Ne az túl jó lenne 😉
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Hát vannak fenntartásaim Judge al kapcsolatban.
Lehet 2 év és annyi neki.
Chargers LT
Milyen fenntartásaid vannak cimbi? 😊
Gyakorlatilag a nevét sem ismerted 1 órával ezelőttig de már nyomod rá a bélyeget.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Esetleg Wade Phillips DC-nek?
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 631 — Panthers fan
Szerintem iszonyatosan félrement a kommunikáció Rhule-val. Az sosem fog kiderülni, hogy ki, miért rántotta fel az orrát, de nyilván nem tetszett az FO-nak, hogy Rhule elment Carolina-ba is és onnan üzenget, hogy lehet jobbat ajánlani. Hozzáteszem, ez nekem sem tetszett volna. Ebből a szempontból érthető, hogy kioffoltuk őt.
Zet
tudtommal nem Rhule ment el Carolinába, hanem a Panthers ment el hozzá, míg mi a seggünkön ültünk és csak telefonálgattunk max.
kristof
Vagy azt a 7 év 60-70 milliót kicsit soknak érezték nálatok Maráék 😊

Tepper takarodj!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Sok pénzébe biztos nem kerül majd a tulajéknak. 😊
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Hát vannak fenntartásaim Judge al kapcsolatban.
Lehet 2 év és annyi neki.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Joe Judge az új HC-nk.

Elvileg már tegnap este óta folyamatban volt a business, ezért se lett Rhule. Én nem várok semmit tőle.
GiantsMLBhunter
Na majd meglátjuk ki lesz az OC/DC, de szvsz, Ő volt hajlandó rábólintani arra a kikötésre hogy a csapat kialakításába nincs beleszólása...

Lassan gépelek 😊... Szóval ki lesz a DC?
nagir
de basszus ez számomra totál értelmezhetetlen! ezt ki a faszom vállalja be de komolyan?
nesze itt vannak ezek az emberek kell , nem kell dolgozz ebből..ennek semmi értelme! csak együtt kell működni valahogy !
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Garrettnek Pont Ugyanazt kellene hoznia amit Dakkal és az ewokkal megcsinált már egyszer. Lehet ígérnek neki vlm falembereket is.