NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Nagyon megy a susmus és már bele látnak dolgokat, mert Tisch Master is jelen lesz a találkozón, holott eddig csak telefonon beszélt minden jelentkezővel. Viszont a fizuja gigantikus lesz, mert a Baylornal 8 millát keres egy évben, nekünk valszeg legalább 10t kell adni hogy aláírjon, ami Gruden magasság. Plusz 10 millió körül van a buyout clause is, szóval ha tényleg ő jön, akkor vele mentalitást és teljes rebuildet is veszünk.
Rodaron
Hogy tud egy egyetem egyetlen embernek 8M$-t fizetni, miből?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 985
Nagyon megy a susmus és már bele látnak dolgokat, mert Tisch Master is jelen lesz a találkozón, holott eddig csak telefonon beszélt minden jelentkezővel. Viszont a fizuja gigantikus lesz, mert a Baylornal 8 millát keres egy évben, nekünk valszeg legalább 10t kell adni hogy aláírjon, ami Gruden magasság. Plusz 10 millió körül van a buyout clause is, szóval ha tényleg ő jön, akkor vele mentalitást és teljes rebuildet is veszünk.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AP_NFL/status/1214324263186059264


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Én is örülök, h McCarthy nem hozzánk jön.
Rhule lesz a befutó szerintem. DG max egy év múlva visszavonul, utána Kevin Abrams-ot megteszik GM-nek, és mindenki happy.
Na persze, csak akkor, ha minimum 8-8-at hozunk 2020-ban. Kár volt kitenni minden locker room voice-ot, de majd elméletileg Barkley és Michael Thomas (ha marad) tud leader lenni.
Bizakodó vagyok. Egészen addig, amíg Garrett nem kap nálunk is 8 (vagy 9?) év lehetőséget.
Zet
Reports have repeatedly indicated that Rhule is Big Blue’s No. 1 target and choice to replace Pat Shurmur, which is a feeling that is apparently mutual.

Reméljük, reméljük. Azt is írják, hogy lehet már a héten meglesz a választott.

It’s entirely possible the Giants hire a new head coach by the end of the week, so it’s certain to be an interesting few days in East Rutherford.
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
Én is örülök, h McCarthy nem hozzánk jön.
Rhule lesz a befutó szerintem. DG max egy év múlva visszavonul, utána Kevin Abrams-ot megteszik GM-nek, és mindenki happy.
Na persze, csak akkor, ha minimum 8-8-at hozunk 2020-ban. Kár volt kitenni minden locker room voice-ot, de majd elméletileg Barkley és Michael Thomas (ha marad) tud leader lenni.
Bizakodó vagyok. Egészen addig, amíg Garrett nem kap nálunk is 8 (vagy 9?) év lehetőséget.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azért annak már örülhetünk,hogy McCarthy-t megúsztuk! Csak nehogy felmerüljön Garrett neve...akkor tökönszúrom magam...
Vobox
McCarthy kapcsán ez az 1 éves intenzív megújító, összes hibáját kijavító, analitikus teammel megerősített visszatérés azért mégis érdekes lehet mert ha ez azt jelenti hogy egy Belichickbe oltott McVay lett belőle aki mini Harbaughkkal lesz körbevéve akkor azért lehet hogy mégis jól járt vele a Boys.... 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Van itt ember anyag, kb. egy jobb draftra és100M$ költő pénzre vagyunk a liga közepétől... Csak hát nem mindegy ki irányítja a gárdát!!
nagir
És a liga közepéről már 2 SB-t nyertetek.
Igaz, Coughlinnal.
Jut eszembe, ő most szabad.

több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Azért annak már örülhetünk,hogy McCarthy-t megúsztuk! Csak nehogy felmerüljön Garrett neve...akkor tökönszúrom magam...

Szerkesztette: Vobox
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Van itt ember anyag, kb. egy jobb draftra és100M$ költő pénzre vagyunk a liga közepétől... Csak hát nem mindegy ki irányítja a gárdát!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Sikerült tehetségteleníteni a rostert rendesen /tisztelet a kivételnek/
Egy futón kívül nincs kb 5 ember aki stabil kezdő lehetne egy másik PO contender csapatnál.
ozibozi
Engram, Tete, Zeitler, Tomlinson, Golden, Peppers de még Shepard is a sérülései ellenére elkaristolna 1-2 helyen, hármójukért Brady ölni is képes lett volna vasárnap hajnalban. Vannak még itt jó nevek és tehetségek is, de tény, hogy csak elvétve. Viszont a kirakott, nálunk már 2 éve vacak Jenkins is stabil kezdő lett egy PO csapatban, ahogy előtte Alma elvtárs is.
Awesome88
Engram, Tate < Slayton 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
A komoly kezdő fogalmába nem tartóznak bele akik állandóan sérültek...
Szóval van az a kb 5 játékos. 😕
Nagyon kevés ez még ha párral többen is lennének...
A sok fiatalban lehet reménykedni, hátha egy -kettőből lesz vlm.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
McCarthy------> Dallas
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sikerült tehetségteleníteni a rostert rendesen /tisztelet a kivételnek/
Egy futón kívül nincs kb 5 ember aki stabil kezdő lehetne egy másik PO contender csapatnál.
ozibozi
Engram, Tete, Zeitler, Tomlinson, Golden, Peppers de még Shepard is a sérülései ellenére elkaristolna 1-2 helyen, hármójukért Brady ölni is képes lett volna vasárnap hajnalban. Vannak még itt jó nevek és tehetségek is, de tény, hogy csak elvétve. Viszont a kirakott, nálunk már 2 éve vacak Jenkins is stabil kezdő lett egy PO csapatban, ahogy előtte Alma elvtárs is.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Sikerült tehetségteleníteni a rostert rendesen /tisztelet a kivételnek/
Egy futón kívül nincs kb 5 ember aki stabil kezdő lehetne egy másik PO contender csapatnál.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 985
Most azt rebesgetik a madarak a Facilityben, hogy mindenképpen olyan HCt akarunk aki nem fog/akar playeket hívni, vagy csak nagyon minimálisat. Olyan edzőt keresünk, akinek a legjobb systemje és programja van. Így azért leszukul a kor, mert McCarthy így kiesik szerintem, és nagyon előtérbe kell Rhule, akit szerintem új atmosphere építésre is használni akarnak.
Pont azon gonsolkoztam mostanában, hogy az elmúlt 10-15 év után most lesz először olyan keretunk, amikor nincs kimondottan nagy vezér alak az öltözőben. Se Strahan, se Tuck, se Manning, és Coughlin aki a mentálitast állította be. Szóval ez még jobban felértékeli ennek az offseasonnek a fontosságát, mert most nem csak keretet cserélünk hanem mentalitást is az öltözőben, így ha ezt most elbasszuk akkor tényleg 5-10 évre haza vágjuk magunkat.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Az kellene hozzá első körben hogy Bródy és a pecc útjai szétváljanak, csak utána lenne mozdítható. Minden off seasonban felmerül különböző intenzitással ez a lehetőség.
ozibozi
Plusz még kéne hozzá egy hasonló szerepkör, mint Bostonban... Abba pedig DG feleslegessé válna.
nagir
Mondjuk ha Bill bácsi hívja fel Mara-t hogy jönne, valahogy nem látom magam előtt ahogy azt mondja neki, hogy bocs, nem kellessz, nekünk már itt van DG... De szerintem ez soha nem fog bekövetkezni, még akkor sem, ha valami csoda folytán Brady visszavonul.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Az kellene hozzá első körben hogy Bródy és a pecc útjai szétváljanak, csak utána lenne mozdítható. Minden off seasonban felmerül különböző intenzitással ez a lehetőség.
ozibozi
Plusz még kéne hozzá egy hasonló szerepkör, mint Bostonban... Abba pedig DG feleslegessé válna.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Az kellene hozzá első körben hogy Bródy és a pecc útjai szétváljanak, csak utána lenne mozdítható. Minden off seasonban felmerül különböző intenzitással ez a lehetőség.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ez megint előjött. Szerintetek van ra esély?
 giantswire.usatoday.com/2020/01/05/with-new-england-patriots-future-uncertain-could-bill-belichick-return-york-giants
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 149 — Így remélem megfelelek nektek.....
Min és Kirk W a playoffban.... azért ez gáz. az egyetlen nép, ahol még hisznek a neoprimitívek játékában (pankráció) és továbbjutnak. hát basszák meg
vittore
Mondjuk számomra az volt az év vicce h a csupán bírók által tolt packers majdnem NFC első lett. Értem én h 100. év és green baynek jól kell szerepelni de azért eddig azt hittem h vannak határok
csebi
nem lenne süti egy irányított SB I rematch, GB vs KC
vittore
Mondjuk nem tudom a pont KCnak mi szüksége lenne rá..... egyébként az lenne a legigazságosabb a mostani 8asból, ha ők nyernék...
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Min és Kirk W a playoffban.... azért ez gáz. az egyetlen nép, ahol még hisznek a neoprimitívek játékában (pankráció) és továbbjutnak. hát basszák meg
vittore
Mondjuk számomra az volt az év vicce h a csupán bírók által tolt packers majdnem NFC első lett. Értem én h 100. év és green baynek jól kell szerepelni de azért eddig azt hittem h vannak határok
csebi
nem lenne süti egy irányított SB I rematch, GB vs KC
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Min és Kirk W a playoffban.... azért ez gáz. az egyetlen nép, ahol még hisznek a neoprimitívek játékában (pankráció) és továbbjutnak. hát basszák meg
vittore
Mondjuk számomra az volt az év vicce h a csupán bírók által tolt packers majdnem NFC első lett. Értem én h 100. év és green baynek jól kell szerepelni de azért eddig azt hittem h vannak határok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Min és Kirk W a playoffban.... azért ez gáz. az egyetlen nép, ahol még hisznek a neoprimitívek játékában (pankráció) és továbbjutnak. hát basszák meg
vittore
Tenesseben, meg a futásban, pl.! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Min és Kirk W a playoffban.... azért ez gáz. az egyetlen nép, ahol még hisznek a neoprimitívek játékában (pankráció) és továbbjutnak. hát basszák meg
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Nekem kb mindegy. Mindegyik jelölt sokkal potensebbnek tűnik a Mekadu & Shúrmó kettősnél.
GiantsMLBhunter
Hát én például McCarthy-ban nem látok sokkal többet mint a két zseninkben. Ő csak szerencsésebb volt náluk, és egyszer egy klasszisoktól hemzsegő, feltörekvő csapattal nyert egy SB-t, aztán egyből elindult lefelé. Nem arról van szó, hogy valamilyen ok miatt kifutott egy gyengébb idény, hanem fokozatosan lettek egyre szarabbak, úgy, hogy a liga legjobb irányítója vezette őket. Nem tanult semmiből és minden évben ugyanazokat a hibákat követte el. Ezt nem én mondom, hanem a GB fanok és a szakírók. Ráadásul a játékosai sem kedvelték. Szóval jól összeillik DG-vel. Sokatmondó, hogy idén, egy, a korábbinál sokkal halványabb Rodgers-el (aki már szinte az összes veszélyes fegyverét elveszítette) mennyivel eredményesebbek lettek a sajtfejűek...

Szerkesztette: vanek úr