NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Olvastam, hogy állítólag csak média spekuláció volt, hogy Rhule az elsődleges nálunk. Azt interjún nagyon megtetszett Judge és le is szerződtették.

Azt is olvastam, hogy Rhule egyetemi statisztikája 43-41 és 1-3 a bowl meccseken. Ez nem valami fényes.
GJohnny74
Azt is nézd meg, milyen mérlege volt a csapatainak mikor átvette őket, és milyen lett utána
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Már olyat is írnak, hogy Judge szerződtetése valami nagyszabású terv része, hogy BB GM-ként vagy más meg nem nevezett pozícióban nálunk landoljon majd. 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Olvastam, hogy állítólag csak média spekuláció volt, hogy Rhule az elsődleges nálunk. Azt interjún nagyon megtetszett Judge és le is szerződtették.

Azt is olvastam, hogy Rhule egyetemi statisztikája 43-41 és 1-3 a bowl meccseken. Ez nem valami fényes.
GJohnny74
Csak nézd meg h hol volt edző. Egyik sem vmi komoly powerhouse egyetem, és ugye ott nincs FA vagy draft abból főzöl aki marad. Hiába akarna jobb játékosokat hozni ha azok nem mennek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Amúgy nem túl kockázatos egy 0 nfl tapasztalatos edzőnek ekkora pénzt adni? Nem biztos, hogy ami az egyetemen működött az az nfl-ben is fog.GJohnny74
Milliárdoséknál ez a tizedes mögötti tétel. Az edző fizetése nem számít bele a cap-be, annyit adnak amennyit jónak látnak. Legfeljebb 1 évvel később cseréli le a luxusjachtját. 😊
peterk2005
Na igen csak mivel mi két évente teljes stabokat küldünk el, nem csodálkoznék ha Shurmur fizuja mellett még McAdoonak is lógnának 😛 Azért 3 brigádot fenntartani már nekik is sok 😁
Rodaron
Mcadoo szerződés idén lejárt volna amúgy is (mikor kirugtuk 2 éve volt hatra 3 misiert évente)
Shurmurnek még van 3 év/ 4 misi. Ha vhol máshol kap melot akkor annak az összeget levonják a 4 millabol de Shurmo elvileg ezt a 4t megkapja tőlünk. Azért gondolom A tulajok nem akartak mondjuk évi 14 misit HCra költeni és főleg nem aláírni 5 éven túlra.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Olvastam, hogy állítólag csak média spekuláció volt, hogy Rhule az elsődleges nálunk. Azt interjún nagyon megtetszett Judge és le is szerződtették.

Azt is olvastam, hogy Rhule egyetemi statisztikája 43-41 és 1-3 a bowl meccseken. Ez nem valami fényes.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Amúgy kicsit most úgy vagyok ezzel a kinevezéssel mint a Jones pickkel!
elsőre ilyen wtf dolog de a végén hátha nem járunk rosszul.persze Jones sem tuti még de azért van remény! izgalmas lesz a koordinátorok kinevezése
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 984
Amúgy nem túl kockázatos egy 0 nfl tapasztalatos edzőnek ekkora pénzt adni? Nem biztos, hogy ami az egyetemen működött az az nfl-ben is fog.GJohnny74
Milliárdoséknál ez a tizedes mögötti tétel. Az edző fizetése nem számít bele a cap-be, annyit adnak amennyit jónak látnak. Legfeljebb 1 évvel később cseréli le a luxusjachtját. 😊
peterk2005
Na igen csak mivel mi két évente teljes stabokat küldünk el, nem csodálkoznék ha Shurmur fizuja mellett még McAdoonak is lógnának 😛 Azért 3 brigádot fenntartani már nekik is sok 😁
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy nem túl kockázatos egy 0 nfl tapasztalatos edzőnek ekkora pénzt adni? Nem biztos, hogy ami az egyetemen működött az az nfl-ben is fog.GJohnny74
Milliárdoséknál ez a tizedes mögötti tétel. Az edző fizetése nem számít bele a cap-be, annyit adnak amennyit jónak látnak. Legfeljebb 1 évvel később cseréli le a luxusjachtját. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
NFC East Head coaches
Career W-L, entering 2020
via @nflnetwork
PHI Doug Pederson, 38-26
DAL Mike McCarthy, 125-77-2
WAS Ron Rivera, 76-63-1
NYG Joe Judge, 0-0
ozibozi
Csak Judge veretlen még!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
Remélem azért lett Judge, mert BB ajánlotta. Mert ha a tavalyi munkájából indulok ki, akkor a Pats ST az oké, de most látom, hogy az WR-k edzője is ő volt, az meg már annyira nem.
Garrett meg OC-nak szerintem simán elmenne, de mondjuk annak Surmó is jónak tűnt Minnesotában
vanek úr
Mondjuk nem is volt épp veretes az a Pats elkapósor és Edelman drop-jaival pedig nehéz mit kezdeni.

Én csak emiatt nem írom le
Awesome88
Ja, hát klasszis játékosállományhoz nincs is szükség edzői zsenialitásra. És a jelenlegi Giants roster semmivel sem erősebb, mint a NE elkapósora 😁
Amúgy ém sem írom le előre, rosszabb biztos nem lesz
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
A Panthers ajánlata/szerződése a 4. Legjobban fizetett Major League edzővé tette a volt Baylor edzőt.
ozibozi
Amúgy nem túl kockázatos egy 0 nfl tapasztalatos edzőnek ekkora pénzt adni? Nem biztos, hogy ami az egyetemen működött az az nfl-ben is fog. Bár valszeg a siker érdekében kockáztatni kell. Azt nem értem még, hogy a leendő HC-nak megadjuk-e a kért pénzt miért DG döntötte el? Ezt a tulajoknak kellene nem? Az egyetemeken nem volt más jó edző akit el lehetett volna csábítani? Mire ez a nagy sietség?

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Casserly a videóban elég jókat mond Judge-ról. Azt mondja elég jó HC prospect, megvannak a képességei hogy jó legyen. Valószínűleg kifejezetten HC lesz (azaz nem fog O vagy D call-al foglalkozni). Ha lesz mellette jó OC és DC, akkor még jól is elsülhet a dolog. Ha BB is látott benne fantáziát, akkor reméljük beválik (mondjuk mást nem is tehetünk 😀 ). Most már csak azért kell szurkolni, hogy jó OC/DC-t kapjon maga mellé.
 www.nfl.com/videos/nfl-now/0ap3000001095120/Casserly-breaks-down-Giants-head-coaching-hire-Joe-Judge
Szorítsunk, hogy az új BB legyen belőle.
GJohnny74
Azt írják, hogy elég nagy tanítómester Dzsádzs, aki most csinálja az Education PhDjet. Szóval szerintem őt pont a pszichológusnak, lelkek rendbetevőjének, koncepció alkotónak hoztuk, amolyan keleti bölcsnek aki rendbe teszi az öltözőt és a légkört. Melle pont olyan OC/DC páros kell aki megfelelő tapasztalattal rendelkezik és az operatív munkát elvégzi helyette. Arra azért kiváncsi leszek, ő ajánlott e valakit Coordinatornak. Szerintem amolyan Mini Coughlinnak vettük fel, aki kerek-perec fogalmaz, semmi köntörfalazás, és elég szigorúan fogja fogni a gyeplőt. Ez eléggé out of the box move tőlünk plusz amolyan mindent egy lapra, nem mentünk safe pickre, hanem eléggé belenyultunk most. Tekinthetjük kapkodásnak, tekinthetjük bénázásnak, vagy tekinthetjük annak hogy valami olyat láttak meg benne Maraek, amivel azt gondoljak hogy a HCkent pont az lesz a feladata hogy irányítson és egyben tartson mindent, meglassa a kis dolgokat ami elsiklik koordinátori szinten.
Koncepciónak tetszik, de igazán akkor tudjuk majd először értékelni, ha meglesznek a Koordinátorok és túl vagyunk az FA piacon, hogy DG is komolyan gondolta e a dolgokat amiket mondott és képes megváltozni.
Rodaron
Azt írják, hogy Judge kiválaszthatja a saját embereit, és elképzelhető, hogy elcsábít néhány asszisztenst a Patriots-ból.
GJohnny74
Scarnecchia?😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
NFC East Head coaches
Career W-L, entering 2020
via @nflnetwork
PHI Doug Pederson, 38-26
DAL Mike McCarthy, 125-77-2
WAS Ron Rivera, 76-63-1
NYG Joe Judge, 0-0
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
A Panthers ajánlata/szerződése a 4. Legjobban fizetett Major League edzővé tette a volt Baylor edzőt.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Casserly a videóban elég jókat mond Judge-ról. Azt mondja elég jó HC prospect, megvannak a képességei hogy jó legyen. Valószínűleg kifejezetten HC lesz (azaz nem fog O vagy D call-al foglalkozni). Ha lesz mellette jó OC és DC, akkor még jól is elsülhet a dolog. Ha BB is látott benne fantáziát, akkor reméljük beválik (mondjuk mást nem is tehetünk 😀 ). Most már csak azért kell szurkolni, hogy jó OC/DC-t kapjon maga mellé.
 www.nfl.com/videos/nfl-now/0ap3000001095120/Casserly-breaks-down-Giants-head-coaching-hire-Joe-Judge
Szorítsunk, hogy az új BB legyen belőle.
GJohnny74
Azt írják, hogy elég nagy tanítómester Dzsádzs, aki most csinálja az Education PhDjet. Szóval szerintem őt pont a pszichológusnak, lelkek rendbetevőjének, koncepció alkotónak hoztuk, amolyan keleti bölcsnek aki rendbe teszi az öltözőt és a légkört. Melle pont olyan OC/DC páros kell aki megfelelő tapasztalattal rendelkezik és az operatív munkát elvégzi helyette. Arra azért kiváncsi leszek, ő ajánlott e valakit Coordinatornak. Szerintem amolyan Mini Coughlinnak vettük fel, aki kerek-perec fogalmaz, semmi köntörfalazás, és elég szigorúan fogja fogni a gyeplőt. Ez eléggé out of the box move tőlünk plusz amolyan mindent egy lapra, nem mentünk safe pickre, hanem eléggé belenyultunk most. Tekinthetjük kapkodásnak, tekinthetjük bénázásnak, vagy tekinthetjük annak hogy valami olyat láttak meg benne Maraek, amivel azt gondoljak hogy a HCkent pont az lesz a feladata hogy irányítson és egyben tartson mindent, meglassa a kis dolgokat ami elsiklik koordinátori szinten.
Koncepciónak tetszik, de igazán akkor tudjuk majd először értékelni, ha meglesznek a Koordinátorok és túl vagyunk az FA piacon, hogy DG is komolyan gondolta e a dolgokat amiket mondott és képes megváltozni.
Rodaron
Azt írják, hogy Judge kiválaszthatja a saját embereit, és elképzelhető, hogy elcsábít néhány asszisztenst a Patriots-ból.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 984
Közben kiderült, és meg is válaszoltam a kérdésem 😁

 twitter.com/thegiantswire/status/1214654296375119877?s=21
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 984
Casserly a videóban elég jókat mond Judge-ról. Azt mondja elég jó HC prospect, megvannak a képességei hogy jó legyen. Valószínűleg kifejezetten HC lesz (azaz nem fog O vagy D call-al foglalkozni). Ha lesz mellette jó OC és DC, akkor még jól is elsülhet a dolog. Ha BB is látott benne fantáziát, akkor reméljük beválik (mondjuk mást nem is tehetünk 😀 ). Most már csak azért kell szurkolni, hogy jó OC/DC-t kapjon maga mellé.
 www.nfl.com/videos/nfl-now/0ap3000001095120/Casserly-breaks-down-Giants-head-coaching-hire-Joe-Judge
Szorítsunk, hogy az új BB legyen belőle.
GJohnny74
Azt írják, hogy elég nagy tanítómester Dzsádzs, aki most csinálja az Education PhDjet. Szóval szerintem őt pont a pszichológusnak, lelkek rendbetevőjének, koncepció alkotónak hoztuk, amolyan keleti bölcsnek aki rendbe teszi az öltözőt és a légkört. Melle pont olyan OC/DC páros kell aki megfelelő tapasztalattal rendelkezik és az operatív munkát elvégzi helyette. Arra azért kiváncsi leszek, ő ajánlott e valakit Coordinatornak. Szerintem amolyan Mini Coughlinnak vettük fel, aki kerek-perec fogalmaz, semmi köntörfalazás, és elég szigorúan fogja fogni a gyeplőt. Ez eléggé out of the box move tőlünk plusz amolyan mindent egy lapra, nem mentünk safe pickre, hanem eléggé belenyultunk most. Tekinthetjük kapkodásnak, tekinthetjük bénázásnak, vagy tekinthetjük annak hogy valami olyat láttak meg benne Maraek, amivel azt gondoljak hogy a HCkent pont az lesz a feladata hogy irányítson és egyben tartson mindent, meglassa a kis dolgokat ami elsiklik koordinátori szinten.
Koncepciónak tetszik, de igazán akkor tudjuk majd először értékelni, ha meglesznek a Koordinátorok és túl vagyunk az FA piacon, hogy DG is komolyan gondolta e a dolgokat amiket mondott és képes megváltozni.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 749
Addig jó amíg nem tudjuk hogy pontosan mi történik, mert mikor néhány dologra utólag fény derül, csak fogjuk a fejünket, hogy micsoda pancser banda irányítja a világ top 5 legértékesebb franchise-át. Hihetetlen.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Sztem itt lehettek gondok, mivel állítólag Garrettet HC interjúra kértétek, majd kineveztétek Judge-t.

Egyszer olyan jó volna megtudni, pontosan mi és hogyan történt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Láttam olyan mockot, ahol Jerry Jeudyt írták hozzátok.
Mondjuk ő lehet kisegítené Jonest
Chargers LT
Nem az elkapokkal volt a gond.

Szerkesztette: Sanyichef
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Láttam olyan mockot, ahol Jerry Jeudyt írták hozzátok.
Mondjuk ő lehet kisegítené Jonest

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Hát vannak fenntartásaim Judge al kapcsolatban.
Lehet 2 év és annyi neki.
Chargers LT
Milyen fenntartásaid vannak cimbi? 😊
Gyakorlatilag a nevét sem ismerted 1 órával ezelőttig de már nyomod rá a bélyeget.
gordon
Hogy hogy milyen?
Tényleg, csodás munkát végzett idén nálatok... Ja, mégse
A neve meg onnan ismerős, hogy szidtátok eleget idén a spec. teamet meg az elkapókat. Nem én bélyegeztem meg
Persze válljon be, legyen úgy, mert szimpatizálok a Giantsel

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Haba New York Giants 592
Figyelembe véve mennyit puntoltunk az elmúlt években, nem csoda, hogy azt a csapatrészt akarja DG a legjobban megerősíteni.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Akkor már Coughlin.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Casserly a videóban elég jókat mond Judge-ról. Azt mondja elég jó HC prospect, megvannak a képességei hogy jó legyen. Valószínűleg kifejezetten HC lesz (azaz nem fog O vagy D call-al foglalkozni). Ha lesz mellette jó OC és DC, akkor még jól is elsülhet a dolog. Ha BB is látott benne fantáziát, akkor reméljük beválik (mondjuk mást nem is tehetünk 😀 ). Most már csak azért kell szurkolni, hogy jó OC/DC-t kapjon maga mellé.
 www.nfl.com/videos/nfl-now/0ap3000001095120/Casserly-breaks-down-Giants-head-coaching-hire-Joe-Judge
Szorítsunk, hogy az új BB legyen belőle.

Szerkesztette: GJohnny74