NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 744
Nem lesz több 10-es a Giantsben!!!
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/24/giants-will-retire-eli-mannings-no-10/
nagir
Nem lesz több 10-es a Giantsben!!!
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/24/giants-will-retire-eli-mannings-no-10/
nagir
Remélem átmegy elsőre 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Nem lesz több 10-es a Giantsben!!!
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/01/24/giants-will-retire-eli-mannings-no-10/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
No Giant will ever wear No.10 again
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Én nem sokra tartottam Elit, minden idők legjobb irányítójának, a bátyónak halvány kópiáját láttam benne. Bamba fej, nulla karizma, apatikus, flegma stílus, látszólag semmi kiemelkedő skill.
Amikor a Pats veretlen alapszakaszának utolsó meccsén -többek közt az ő remek játékának is köszönhetően- épphogy nyerni tudott a New England, akkor néztem, hogy végülis "pont ez az ergya Giants babrált ki velünk majdnem", de ennyi. (Többször leírtam, a 2007-es szezon előtt 3-13 és 6-10 között jósolták szinte mindenhol a Giants szezonját.)
Aztán jött a rájátszás, és kezdett kissé meseszerűvé válni, hogy a lúzer Giants a lúzer kismanninggel halad lépésről lépésre, Tampa, Dallas, majd a hosszabbításos meccs a Green Bay ellen. Én kedvelem az ilyen "against all odds" sztorikat, főleg, ha végig is tudnak menni.
Mindettől függetlenül egyáltalán nem hittem, hogy van sanszuk a perfect season sztori ellenében - de volt. Bassza meg.
Ezt éreztem, de ettől függetlenül nem lehetett nem együttérezni és örülni az után a teljesen beteg meccs után. Bár a védelem, a fal, a belső nyomás vágta agyon Bradyéket, és tartotta 14! ponton, úgy, hogy az azt megelőző 18 meccsen egyszer sem voltak 20 pont alatt, és csak ötször 30 alatt. De ez se lett volna elég, ha nincs a lesajnált, középszernek tartott Eli zsigeri küzdenitudása, eltökéltsége, ami talán a teljes SB-történelem legemblamatikusabb játékát eredményezte "never give up" kategóriában. Meg egyébként is.
Nagyon ritka, hogy valaki ennyire ki tudja hozni magából a maximumot, és nagyon becsülendő is, hisz többet ér "szarból várat építeni", mintha valaki szupertehetségének felével is kiemelkedik. És mindezt az agyonsztárolt, akkor konszenzusos No.1 QB kisöccseként.
Szóval az után a SB után nem lehetett nem kedvelni és respektálni Elit. (Meg Coughlint, de az másik sztori.) Legalábbis én megkedveltem, és pár év elteltével reméltem, hogy a visszavágón helyreáll a világ rendje. Hát nem állt helyre, és Eli ismét nem szart a gatyájába, sőt.
Egyszer még lehet véletlenül SB-t nyerni, mondhatnánk (persze nem lehet), de 2 SB, 2 győzelem, elég jó arány, magáért beszél.
És mindeközben 15 évig semmi balhé, igazi "jófiú" karrier végig, a ránézésre nem igazán harcos külsővel sérülés és kihagyásmentesen lehozott karrier.
Ezért nem is kérdés a HoF. Még a first ballott is csak picit rezeg.
Mondom ezt úgy, hogy biza Eli kétszer jól elszomorított, de pont ezen alkalmakkor kedveltette meg magát. Azért erre kevesen képesek.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Köszönöm Eli!

Nekem örökre te maradsz a Giants QUARTERBACK!

Én is visszavonultatom hivatalosan a kék 10-est. Díszhelyen lesz az irodámban.

(Amúgy a vele kapcsolatosan itt a fórumon is érezhető ellenszenvben vastagon benne van, hogy a fanok nagy része Ricsi tolmácsolásában kezdett ismerkedni a sporttal, és ő kommentátorhoz méltatlanul negatív volt Eli-jal, ha emlékeztek...)
G-men
Igen emlékszem mikor heti 1 meccset adtak kb és eredményeket nézve mindig kiemeltek ha Eli nem játszott jól. Ezért is volt komoly elégtétel a két SB győzelem Tom Brady ellen amikor kozvetithetett élőben.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Az is sokat mond, hogy Goodell nyilatkozatot adott ki Eli visszavonulásával kapcsolatban.

Goodell: Eli Manning 'holds a special place in history'
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kpkm0qhsewem9aco2inm
Goodell: Eli Manning 'holds a special place in history'
Eli Manning's retirement announcement brought many responses from players and coaches around the league. On Thursday, NFL Commissioner Roger Goodell weighed in on what Manning has meant to the NFL.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 744
Ezért lesz ELI HOF:

Friday will begin the Hall of Fame countdown for legendary New York Giants quarterback Eli Manning, who will officially announce his retirement in the field house at the Quest Diagnostics Training Center.

Why the field hauls and not the Coaches’ Club or the auditorium?

Because this is big. This is the player who wore Giant blue more games than any other player. This is the player who represented the NY better than any player before him both on and off the field.

This is the player who is only one of five quarterbacks in NFL history to win two or more Super Bowl MVP awards. The other four are Bart Starr, Terry Bradshaw, Joe Montana and Tom Brady — three Hall of Famers and the other the GOAT who is on his way.

So is Eli. All the haters are going to eat crow five years from now. Manning is going in and he should go in on the first ballot. If he doesn’t, we’ll be here to remind the voters.

Giant fans are generally pleased Manning didn’t attempt to extend his career in a foreign uniform. It just didn’t seem right to them and in the end it didn’t seem right to Eli, either.

When it comes down to recalling the Giants’ glory days for some of the younger fans, it will be Eli’s Giants — the ones who knocked off the mighty New England Patriots twice in the Super Bowl – that they will remember.
GJohnny74
Valószínűleg úgyis az lesz, nem fogják kihagyni a gyűrűk (pláne mvpk) miatt.

Szerintem viszont HoFba a pozíciók legjobbjai kerülnek be, és Eli semmiben sem volt kiemelkedő, vagy top, ha gonosz akarnék lenni, akkor de:interceptionökben. Nem tette jobbá az elkapóit, nem olvasott túl jól, stb stb.

Nyilván fura ezt így mondani nekem is, mert mégiscsak ott az a két óriási run, de én így érzem.

Nagyon szép karriert tett össze, külön pont a csapathűségért és főleg, hogy ezt New Yorkban tudta összehozni, de...
PEEtör
HOF -megteszed azt a szívességet hogy kérsz pici kis telefonos segítséget, ha másként nem megy, hogy elmagyaráztatod magadnak, hogy ez mit jelent?
Ha másként nem megy, akkor javaslom a gugli fordítót.
Fogalmi zavarban szenvedhetsz vlsz.

HOF itt nem a PFF statok alapján jelenti hogy megkeresik a legjobb ‘passzing rétinget’ meg a legjobban blokkoló csere edzőt.
Itt olyan játékosokat keresnek akik a ligát, a múltat, jelent, jövőt jelentik.
Én Látatlanban eléd tennék az elmúlt 35 évből bárkit akit beválasztottak, te a feléről azt sem tudnád melyik csapatban és milyen pozícióban játszott.
Azt viszont, hogy Eli hol és mikor játszott még te is fogod tudni, mert ez alap. Vissza rakta a Giants-et a komoly csapatok közé az NFL térképére. 4SB győzelemből kettő.
Értem én, hogy a kis csapatoknak ez furcsa, de nálunk ‘csak egy ilyen kis future HOF’ is többet nyert mint máshol egy egész franchise, vagy ilyen irigy esetekben kb a komplett kis csoportocskád. 😉 max egál 😉
Ezek a száraz tények.
Tájékozódj... Nem baj ha nem tudsz mindent, csak ne legyél rá büszke.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Köszönöm Eli!

Nekem örökre te maradsz a Giants QUARTERBACK!

Én is visszavonultatom hivatalosan a kék 10-est. Díszhelyen lesz az irodámban.

(Amúgy a vele kapcsolatosan itt a fórumon is érezhető ellenszenvben vastagon benne van, hogy a fanok nagy része Ricsi tolmácsolásában kezdett ismerkedni a sporttal, és ő kommentátorhoz méltatlanul negatív volt Eli-jal, ha emlékeztek...)
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezért lesz ELI HOF:

Friday will begin the Hall of Fame countdown for legendary New York Giants quarterback Eli Manning, who will officially announce his retirement in the field house at the Quest Diagnostics Training Center.

Why the field hauls and not the Coaches’ Club or the auditorium?

Because this is big. This is the player who wore Giant blue more games than any other player. This is the player who represented the NY better than any player before him both on and off the field.

This is the player who is only one of five quarterbacks in NFL history to win two or more Super Bowl MVP awards. The other four are Bart Starr, Terry Bradshaw, Joe Montana and Tom Brady — three Hall of Famers and the other the GOAT who is on his way.

So is Eli. All the haters are going to eat crow five years from now. Manning is going in and he should go in on the first ballot. If he doesn’t, we’ll be here to remind the voters.

Giant fans are generally pleased Manning didn’t attempt to extend his career in a foreign uniform. It just didn’t seem right to them and in the end it didn’t seem right to Eli, either.

When it comes down to recalling the Giants’ glory days for some of the younger fans, it will be Eli’s Giants — the ones who knocked off the mighty New England Patriots twice in the Super Bowl – that they will remember.
GJohnny74
Valószínűleg úgyis az lesz, nem fogják kihagyni a gyűrűk (pláne mvpk) miatt.

Szerintem viszont HoFba a pozíciók legjobbjai kerülnek be, és Eli semmiben sem volt kiemelkedő, vagy top, ha gonosz akarnék lenni, akkor de:interceptionökben. Nem tette jobbá az elkapóit, nem olvasott túl jól, stb stb.

Nyilván fura ezt így mondani nekem is, mert mégiscsak ott az a két óriási run, de én így érzem.

Nagyon szép karriert tett össze, külön pont a csapathűségért és főleg, hogy ezt New Yorkban tudta összehozni, de...
PEEtör
Kár is magyarázkodni...
ironroy
???
Segítek:a szó amit kerestél az érvelés.
De nyugi, nincs már kedvem galambsakkozni.
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ezért lesz ELI HOF:

Friday will begin the Hall of Fame countdown for legendary New York Giants quarterback Eli Manning, who will officially announce his retirement in the field house at the Quest Diagnostics Training Center.

Why the field hauls and not the Coaches’ Club or the auditorium?

Because this is big. This is the player who wore Giant blue more games than any other player. This is the player who represented the NY better than any player before him both on and off the field.

This is the player who is only one of five quarterbacks in NFL history to win two or more Super Bowl MVP awards. The other four are Bart Starr, Terry Bradshaw, Joe Montana and Tom Brady — three Hall of Famers and the other the GOAT who is on his way.

So is Eli. All the haters are going to eat crow five years from now. Manning is going in and he should go in on the first ballot. If he doesn’t, we’ll be here to remind the voters.

Giant fans are generally pleased Manning didn’t attempt to extend his career in a foreign uniform. It just didn’t seem right to them and in the end it didn’t seem right to Eli, either.

When it comes down to recalling the Giants’ glory days for some of the younger fans, it will be Eli’s Giants — the ones who knocked off the mighty New England Patriots twice in the Super Bowl – that they will remember.
GJohnny74
Valószínűleg úgyis az lesz, nem fogják kihagyni a gyűrűk (pláne mvpk) miatt.

Szerintem viszont HoFba a pozíciók legjobbjai kerülnek be, és Eli semmiben sem volt kiemelkedő, vagy top, ha gonosz akarnék lenni, akkor de:interceptionökben. Nem tette jobbá az elkapóit, nem olvasott túl jól, stb stb.

Nyilván fura ezt így mondani nekem is, mert mégiscsak ott az a két óriási run, de én így érzem.

Nagyon szép karriert tett össze, külön pont a csapathűségért és főleg, hogy ezt New Yorkban tudta összehozni, de...
PEEtör
Rendben köszönjük a véleményed, csak ez pont azaz időszakasz a topicban, mikor ez senkit nem érdekel! Kár is magyarázkodni...
több mint 4 éve
Haba New York Giants 592
2007-ben elkaptam egy sport1-es közvetítést, amelyben Faragóék a Giants-et ekézték, hogy Coughlin alatt inog a pad, mert Eli Manning a kezdő QB, aki bátyja nyomába sem érhet, és egyébként is harmatgyenge.

Megnéztem pár meccset és nem értettem, miről beszélnek. Mert ugyan ott volt Strahan, Osi meg a fiatal Tuck, de a fontos pillanatokban egy fiatal srác dobta meg a 3rd down-okat ugyanazzal a rezzenéstelen arccal.

Egy srác, aki az alapszakaszban is partiban volt Brady-vel (35-38), aki aztán a rájátszásban mínusz 20 fokban kesztyű nélkül intézte el Brett Favre-t Green Bay-ben, aki a SB-ben legalább 3 sack-et elkerülve dobta meg a helmet catch-et, és akinek nem okozott gondot ezután a TD-t is odatenni Plax kezébe.

Azóta vagyok Giants szurkoló.

#thankyouEli

Ha DJ fele ilyen jó lesz (=1 gyűrű 😊), nem panaszkodhatunk majd.
Zet
Szintén így kezdődött 👏
ironroy
Azt hiszem vagyunk így ezzel egy páran 😊
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezért lesz ELI HOF:

Friday will begin the Hall of Fame countdown for legendary New York Giants quarterback Eli Manning, who will officially announce his retirement in the field house at the Quest Diagnostics Training Center.

Why the field hauls and not the Coaches’ Club or the auditorium?

Because this is big. This is the player who wore Giant blue more games than any other player. This is the player who represented the NY better than any player before him both on and off the field.

This is the player who is only one of five quarterbacks in NFL history to win two or more Super Bowl MVP awards. The other four are Bart Starr, Terry Bradshaw, Joe Montana and Tom Brady — three Hall of Famers and the other the GOAT who is on his way.

So is Eli. All the haters are going to eat crow five years from now. Manning is going in and he should go in on the first ballot. If he doesn’t, we’ll be here to remind the voters.

Giant fans are generally pleased Manning didn’t attempt to extend his career in a foreign uniform. It just didn’t seem right to them and in the end it didn’t seem right to Eli, either.

When it comes down to recalling the Giants’ glory days for some of the younger fans, it will be Eli’s Giants — the ones who knocked off the mighty New England Patriots twice in the Super Bowl – that they will remember.
GJohnny74
Valószínűleg úgyis az lesz, nem fogják kihagyni a gyűrűk (pláne mvpk) miatt.

Szerintem viszont HoFba a pozíciók legjobbjai kerülnek be, és Eli semmiben sem volt kiemelkedő, vagy top, ha gonosz akarnék lenni, akkor de:interceptionökben. Nem tette jobbá az elkapóit, nem olvasott túl jól, stb stb.

Nyilván fura ezt így mondani nekem is, mert mégiscsak ott az a két óriási run, de én így érzem.

Nagyon szép karriert tett össze, külön pont a csapathűségért és főleg, hogy ezt New Yorkban tudta összehozni, de...
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
második nfl meccs volt amit láttam a 2005-ös giants @ seattle, jó meccs, hosszabbításban nyert a SEA, Eli stabil és pontos volt. Shockey TE-nek kb leverték a veséjét az endzona-ban. a playoff jó szar volt 0-23 vs CAR
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
Akkor még töpreng kicsit. 😊
GJohnny74
Nagyon odamondtad *buksisimi*

Ez olyan dolog, mint Brees top 10-es státuszának kérdése
*john_travolta_meme.exe*
PEEtör
Adott csapat szurkolóinál egyértelmű, és a kérdés sem vetődhet fel, kívülről nézve azért már vannak kérdőjelek mindkettőnél

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Ezért lesz ELI HOF:

Friday will begin the Hall of Fame countdown for legendary New York Giants quarterback Eli Manning, who will officially announce his retirement in the field house at the Quest Diagnostics Training Center.

Why the field hauls and not the Coaches’ Club or the auditorium?

Because this is big. This is the player who wore Giant blue more games than any other player. This is the player who represented the NY better than any player before him both on and off the field.

This is the player who is only one of five quarterbacks in NFL history to win two or more Super Bowl MVP awards. The other four are Bart Starr, Terry Bradshaw, Joe Montana and Tom Brady — three Hall of Famers and the other the GOAT who is on his way.

So is Eli. All the haters are going to eat crow five years from now. Manning is going in and he should go in on the first ballot. If he doesn’t, we’ll be here to remind the voters.

Giant fans are generally pleased Manning didn’t attempt to extend his career in a foreign uniform. It just didn’t seem right to them and in the end it didn’t seem right to Eli, either.

When it comes down to recalling the Giants’ glory days for some of the younger fans, it will be Eli’s Giants — the ones who knocked off the mighty New England Patriots twice in the Super Bowl – that they will remember.
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758

nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
Akkor még töpreng kicsit. 😊
GJohnny74
Nagyon odamondtad *buksisimi*

Ez olyan dolog, mint Brees top 10-es státuszának kérdése
*john_travolta_meme.exe*
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
2007-ben elkaptam egy sport1-es közvetítést, amelyben Faragóék a Giants-et ekézték, hogy Coughlin alatt inog a pad, mert Eli Manning a kezdő QB, aki bátyja nyomába sem érhet, és egyébként is harmatgyenge.

Megnéztem pár meccset és nem értettem, miről beszélnek. Mert ugyan ott volt Strahan, Osi meg a fiatal Tuck, de a fontos pillanatokban egy fiatal srác dobta meg a 3rd down-okat ugyanazzal a rezzenéstelen arccal.

Egy srác, aki az alapszakaszban is partiban volt Brady-vel (35-38), aki aztán a rájátszásban mínusz 20 fokban kesztyű nélkül intézte el Brett Favre-t Green Bay-ben, aki a SB-ben legalább 3 sack-et elkerülve dobta meg a helmet catch-et, és akinek nem okozott gondot ezután a TD-t is odatenni Plax kezébe.

Azóta vagyok Giants szurkoló.

#thankyouEli

Ha DJ fele ilyen jó lesz (=1 gyűrű 😊), nem panaszkodhatunk majd.
Zet
Szintén így kezdődött 👏
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
Ez olyan dolog, mint Brees top 10-es státuszának kérdése
Wyatt
Nekem pont, hogy top QB Brees és rajta kívül rühellem az egész Saints-t a "sérülés okozós balhé" óta! De pl. Matt Ryant nem tartom semmire, amivel már több ember unszimpátiáját kivívtam, de szerintem akkor is csak max. átlagos, semmi több.

Sok megosztó játékos van a ligában. A legkomplexebb poszt a QB, tehát Ők osztják meg a szurkolókat/szagértőket a legjobban.
Tudom én, hogy Eli nincs a topban, DE két gyűrűt nem a szél hordta össze, akármekkora közhely is ez a megállapítás. A PO-ban szvsz, Ő tudta Önmagához képest a legtöbbet kihozni, pl.!!!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
Ez olyan dolog, mint Brees top 10-es státuszának kérdése

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
Egy kis érdekesség. Eli kereste teljes karrierre vetítve eddig a legtöbb pénzt az NFL-ben. És a második is egy Manning. 😊

1.Eli Manning - $252.3M, 16 év
2.Peyton Manning - $248.7M, 18 év

Hét másik játékos van, aki $200M fölé került, és mind QB.
3.Drew Brees - $244.7M
4.Tom Brady - $235.2M
5.Aaron Rodgers - $233.6M
6.Ben Roethlisberger - $232.3M
7.Matt Ryan - $223.5M
8.Philip Rivers - $218.9M
9.Matthew Stafford - $203.8M
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 630 — Bears fan
Ez a nap is eljött, h Eli ellovagol a naplementébe...
2011 ősze volt. Ekkor tájt már követtem a ligát 1-2 éve, de őszintén bevallva vajmi keveset tudtam az egészről. Csak abban voltam biztos, hogy a Bears a csapatom és a Packerst rühellem, főleg mivel az előző évi sajtfej győzelemmel egy kínos fogadást is buktam. Ekkor ősszel a megállíthatatlannak hitt GB összefutott az Óriásokkal az alapszakaszban és bitang jó kiélezett meccsre kényszerítették őket. Ezután kezdtem el követni ezt a csapatot is, h ebből még lehet vmi... Eljött a rájátszás ideje. A gimis padtárssal ismét fogadtunk szintén vmi hasonló baromságban mint 1 éve (lábepilálás, női ruhába öltözés az osztályfönökin... már nem is tudom mi volt hirtelen) és én természetesen a NY-i csapatra raktam a GB ellenében. És végre egyszer bejött a tippem. Ha már így alakult, nem állhattam meg ennél és a Pats elleni döntőre is fogadtam csak akkor már egy csaj ellenében (azokban az években ő volt nekem a nő). A tétre már nem mennék ki, de annyira még egy csapat győzelmének nem örültem, mint azon a Superbowl-on 😀
Eli azután az év után örökre belopta magát a szívembe. Imádtam a nézni, mikor ment neki a játék és a szívem kicsit mindig összetört, mikor egy rosszabb időszaka során ekézték vagy mikor G. Smith miatt lecserélték (btw ott is csak azért került erre sor, mivel ez maradt az egyetlen franchise, amelyiknél még nem volt színesbőrű kezdő QB és szerintem undorító volt, h egy klublegenda kárára lépték meg).
Számomra no-brainer HoF kaliber, egyedül azon lehet vitatkozni, hogy már első lehetséges alkalommal bekerül avagy sem. Bocsi, ha kicsit szentimentálisra sikerült az írásom, de mégiscsak all-time kedvenc QB-m, meg egy csomó szép emlék kötődik hozzá a fiatalkorom legfelelőtlenebb időszakából.
Köszi mindent Eli, remélem még látlak az NFL közelében 😊
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 473
2007-ben elkaptam egy sport1-es közvetítést, amelyben Faragóék a Giants-et ekézték, hogy Coughlin alatt inog a pad, mert Eli Manning a kezdő QB, aki bátyja nyomába sem érhet, és egyébként is harmatgyenge.

Megnéztem pár meccset és nem értettem, miről beszélnek. Mert ugyan ott volt Strahan, Osi meg a fiatal Tuck, de a fontos pillanatokban egy fiatal srác dobta meg a 3rd down-okat ugyanazzal a rezzenéstelen arccal.

Egy srác, aki az alapszakaszban is partiban volt Brady-vel (35-38), aki aztán a rájátszásban mínusz 20 fokban kesztyű nélkül intézte el Brett Favre-t Green Bay-ben, aki a SB-ben legalább 3 sack-et elkerülve dobta meg a helmet catch-et, és akinek nem okozott gondot ezután a TD-t is odatenni Plax kezébe.

Azóta vagyok Giants szurkoló.

#thankyouEli

Ha DJ fele ilyen jó lesz (=1 gyűrű 😊), nem panaszkodhatunk majd.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474

nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
Akkor még töpreng kicsit. 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Nagyon vegyes megítélésű tényleg az Ő karrierje főleg itt az utolsó években lehetett arról "vitázni" hogy meddig kellene még folytatnia de az biztos hogy 2011-12 után még bizonyára volt a tankban sokáig de sajnos a rosterépítés+ edzői stáb már nagyon nem akart összejönni körülötte és szép lassan elfogyott.
Mindenesetre a 2 SB magáért beszél soha rosszabb franchise QB-t!
Többek között miatta is kezdtem el kötődni ehhez a sporthoz és persze a Giantshez!
Nekem is van egy nagyon tehetséges bátyám szóval nagyon passzolt a dolog!Átéreztem a helyzetét ! 😀
Jonesnak is remélem hasonló karrierje lesz ! 😉
Viszlát Eli és Köszönjük!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla

nagir
Bírtam a tagot, különösen a szuper tálakban, de fogalmam sincs, mitől lenne ő HoF irányító.
PEEtör
NEKÜNK nem kérdés, hogy az!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!