NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
vanek úr
Nekünk azért egy WR1-re nagy szükségünk lenne! Az lehet, hogy nem Ő legjobb választás, de remélem nem az 1/4-re hozunk, mert sok mockban azt jósolják nekünk.
nagir
sok minden hülyeséget kinézek DG-ből de azért ekkorát még belőle se

yooker
Belőle már sajnos bármit kinézünk, sőt, de megvan az a kis apró lehetősége, hogy negyed éven belül ránk cáfoljon. Amennyiben ezt megteszi,
Szeretnék az első lenni, aki leborul a nagysága előtt. /nem úgy 😉/
Nagyon nem aggódom emiatt sajna... 😕 tök jó lenne tévedni.
ozibozi
Nem lehet, hogy már az új stáb dönt majd a dolgokról, és DG csak meghagytak, hogy ne legyen kirúgva míg lejár a szerződése? Tudtommal Judge jó a scouting-ban.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
vanek úr
Nekünk azért egy WR1-re nagy szükségünk lenne! Az lehet, hogy nem Ő legjobb választás, de remélem nem az 1/4-re hozunk, mert sok mockban azt jósolják nekünk.
nagir
sok minden hülyeséget kinézek DG-ből de azért ekkorát még belőle se

yooker
Belőle már sajnos bármit kinézünk, sőt, de megvan az a kis apró lehetősége, hogy negyed éven belül ránk cáfoljon. Amennyiben ezt megteszi,
Szeretnék az első lenni, aki leborul a nagysága előtt. /nem úgy 😉/
Nagyon nem aggódom emiatt sajna... 😕 tök jó lenne tévedni.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
vanek úr
Nekünk azért egy WR1-re nagy szükségünk lenne! Az lehet, hogy nem Ő legjobb választás, de remélem nem az 1/4-re hozunk, mert sok mockban azt jósolják nekünk.
nagir
sok minden hülyeséget kinézek DG-ből de azért ekkorát még belőle se

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
vanek úr
Nekünk azért egy WR1-re nagy szükségünk lenne! Az lehet, hogy nem Ő legjobb választás, de remélem nem az 1/4-re hozunk, mert sok mockban azt jósolják nekünk.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/02/11/new-york-giants-sent-three-scouts-xfl-guardians-vipers-game/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
ozibozi
Ez sem rossz de mondjuk realis de olvastam mar boven 10+inkabb 15 kozeli varakozasokat..szoval ennel tuti tobbet szeretne!annyit meg nem er szerintem!
Mindenesetre ebbol jol mar nem johetunk ki az tuti!nalam top fejfogos DG megmozdulas volt ez mind kozul...😧
yooker
És miután alairattuk jöhet 1/4re egy újabb DT abból úgysem lehet elég mélység a rosteren DG szerint

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
ozibozi
Ez sem rossz de mondjuk realis de olvastam mar boven 10+inkabb 15 kozeli varakozasokat..szoval ennel tuti tobbet szeretne!annyit meg nem er szerintem!
Mindenesetre ebbol jol mar nem johetunk ki az tuti!nalam top fejfogos DG megmozdulas volt ez mind kozul...😧
yooker
Market value és az a pénz amit kifizetnek az nem mindig van köszönőviszonyban egymással.
ozibozi
Na igen! Bár tegyétek a szívetekre a kezeteket, mindannyian éreztük, hogy nem fogunk tudni vele hosszabbítani diszkont áron. Főleg miután nem irattuk alá egyből amikor megérkezett, bevallom én azt hittem DG ledumálta az ügynökével azért tradelt.
Lehet oltári baromságnak hangzik, de egy transition taggel megmenthetnénk a szitut, vagy túlértékelem a GM-i képességeimet!? 😊
nagir
Egy olyan csapatrészt erősíteni ahol pont meg vagy, ami a csapatod legerősebb része,de/és ezért adsz egy 3. Kör elejét csak azért hogy egy kiégett faszinak kifizethetsz olyan pénzeket amiket pl az OL erősítésére is /vagy bárhová/fordíthatsz,
az csak egyet jelent, hogy ez egy barom.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
ozibozi
Ez sem rossz de mondjuk realis de olvastam mar boven 10+inkabb 15 kozeli varakozasokat..szoval ennel tuti tobbet szeretne!annyit meg nem er szerintem!
Mindenesetre ebbol jol mar nem johetunk ki az tuti!nalam top fejfogos DG megmozdulas volt ez mind kozul...😧
yooker
Market value és az a pénz amit kifizetnek az nem mindig van köszönőviszonyban egymással.
ozibozi
Na igen! Bár tegyétek a szívetekre a kezeteket, mindannyian éreztük, hogy nem fogunk tudni vele hosszabbítani diszkont áron. Főleg miután nem irattuk alá egyből amikor megérkezett, bevallom én azt hittem DG ledumálta az ügynökével azért tradelt.
Lehet oltári baromságnak hangzik, de egy transition taggel megmenthetnénk a szitut, vagy túlértékelem a GM-i képességeimet!? 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
ozibozi
Ez sem rossz de mondjuk realis de olvastam mar boven 10+inkabb 15 kozeli varakozasokat..szoval ennel tuti tobbet szeretne!annyit meg nem er szerintem!
Mindenesetre ebbol jol mar nem johetunk ki az tuti!nalam top fejfogos DG megmozdulas volt ez mind kozul...😧
yooker
Market value és az a pénz amit kifizetnek az nem mindig van köszönőviszonyban egymással.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
ozibozi
Ez sem rossz de mondjuk realis de olvastam mar boven 10+inkabb 15 kozeli varakozasokat..szoval ennel tuti tobbet szeretne!annyit meg nem er szerintem!
Mindenesetre ebbol jol mar nem johetunk ki az tuti!nalam top fejfogos DG megmozdulas volt ez mind kozul...😧
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
köszi a 3.kört is dégé...
😕
Leonard Williams market value per @spotrac
:
5-Years, $41,312,672
Avg. Salary: $8,262,534 #GiantsPride
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 982
"Giants select LB Isaiah Simmons in Todd McShay mock draft"
Ezzel kiegyeznék.
GJohnny74
De ne 1/4-re, hanem 1/10 körül, plusz pickért, amiből jön majd egy fasza LT, akár 1. kör végébe visszatrade-del
Wyatt
Jah, álmodni szabad!😉
Mi lenne szerinted a megfelelő választás 1/4-re, ha nincs trade partner, csak kíváncsiságból?!
nagir
LT. Ha a csapat elkötelezte magát Jones mellett, márpedig az 1/6 és Eli padoztatása és elengedése erre enged következtetni, akkor mindent meg kell tenni azért, hogy legyen esélye fejlődni.

Mint láttuk, a passzokkal nincs baja, szűk ablakokba is bedobja a lasztit, nem kiemelkedő elkapókkal is remek számokat hozott.

Amivel van, az a pocket presence, amin nyilván javulnia kell, de sosem baj, ha ott kezdődik a fejlesztése, hogy kap egy olyan LT-t, aki segít a vakoldal védelmében (meg persze a futójátékban is, mert látszott, hogy hiába jó Barkley, ha a falat szétkapják, ő is csak egy futó, nem megváltó).

Rengeteg jó WR van, érdemes lehet oda is beruházni, hogy még jobb legyen a helyzete, de a támadósor innentől szerintem rendben lenne

A védelmet nyilván javítani kell, de az LB olyan poszt, amit jellemzően bőven kiemelkedő tehetséggel tudsz javítani még a 2. kör elején, mert az off-ball LB poszt nem számít premiernek (pl TE-t is gond nélkül is lehet a 2. körben találni jófélét).

Simmons persze tud mindent játszani, és remek lesz meg minden, de nálam 1/4-re nem jönne szóba.

Az más, ha teszem azt, egy plusz 2. körös pickért 1/10-re lemozogva vinné el a csapat, mert akkor mondjuk gond nélkül vissza lehetne jönni az 1. körbe LT-ért még, és maradhatna egy 3. kör is, mondjuk WR-re.

De nálam 1/4-re nem Simmons lenne a célpont.

Ha elviszik 1/4-re, és jön a 2. elején egy jó kis LT, meg érkezik még egy WR valahol a 3. körben teszem azt (picket szerezni mindig lehet), akkor mondjuk nem fogok bánkódni, de Jones felépítése>minden más
Wyatt
Nekünk mindenképp a Chargers lehet a nyerő tradeben, ha QB-t csak a Bengals húz majd és a Redskins, Lions nem. Akkor a Chargers odaadhatja az 1/6-ot és 2/5t a mi pickünkért, utána a Miami is QB-t választ és akkor maradhatunk még mindig Simmonsnál. És a 2. kör elején van egy 4-5. pick. Itt akár maradhatunk is második napra a seggünkön, vagy feltradelünk az első végére, viszont itt az a baj, hogy nincs 3.körös pickünk és a két korai második körös picket odaadni érte kicsit sok. Bár az is ott van, hogy Gettleman szinte soha nem tradel le Draftot, hanem a szerinte BPA-t húzza be. Simmons nagyon jó prospect, de lehet 4-re Reach lenne ő, ha úgy vesszük Peppers ilyen hibrid player már, nem tudom két ilyen embert elbír e a védelem.
FA piac után meglátjuk mi lesz, de szerintem max egy falembert hozni fogunk, mert a Center és két Tackle gyenguska, viszont ha átvisszük Soldert jobbra így akár a need kettőre fog csökkenni. Védelmet kell felboostolni rendesen mint 2016-ban, mivel oda kell az instant help és ennyi pénzből hozni fogunk szerintem 3 fix nagypénzű kezdőt oda (1ILB, 1 EDGE tuti és vagy +1 EDGE vagy CB).
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
Miután elkártyázza majd a kocsit, házat, eltünteti a családi ezüstöt, akkor majd ezután megszűnik a bizalom iránta. Fasza lesz... 😊

A Másik variáció hogy minden rendben lesz, mert szuper FA igazolások után csodás draftot mutat be, és mindenki happy.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
According to @DarrylSlater & @MattLombardoNFL, Giants co-owner John Mara will not be patient with GM Dave Gettleman in 2020. Mara expects results, or Gettleman is finished. #GiantsPride
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Hivatalos:
Offense
Offensive coordinator — Jason Garrett
Quarterbacks — Jerry Schuplinski
Offensive line — Marc Colombo
Assistant offensive line — Ben Wilkerson
Running backs — Burton Burns
Tight ends — Freddie Kitchens
Wide receivers — Tyke Tolbert
Senior offensive assistant — Derek Dooley
Offensive assistant — Stephen Brown
Offensive quality control — Bobby Blick

Defense
Defensive coordinator/assistant head coach — Patrick Graham
Defensive line — Sean Spencer
Outside Linebackers/senior assistant — Bret Bielema
Inside linebackers — Kevin Sherrer
Defensive backs — Jerome Henderson
Assistant defensive backs — Anthony Blevins
Defensive assistant — Jody Wright
Defensive quality control — Mike Treier

Special teams
Special teams coordinator — Thomas McGaughey
Special teams assistant — Tom Quinn
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Giants select LB Isaiah Simmons in Todd McShay mock draft"
Ezzel kiegyeznék.
GJohnny74
De ne 1/4-re, hanem 1/10 körül, plusz pickért, amiből jön majd egy fasza LT, akár 1. kör végébe visszatrade-del
Wyatt
Jah, álmodni szabad!😉
Mi lenne szerinted a megfelelő választás 1/4-re, ha nincs trade partner, csak kíváncsiságból?!
nagir
LT. Ha a csapat elkötelezte magát Jones mellett, márpedig az 1/6 és Eli padoztatása és elengedése erre enged következtetni, akkor mindent meg kell tenni azért, hogy legyen esélye fejlődni.

Mint láttuk, a passzokkal nincs baja, szűk ablakokba is bedobja a lasztit, nem kiemelkedő elkapókkal is remek számokat hozott.

Amivel van, az a pocket presence, amin nyilván javulnia kell, de sosem baj, ha ott kezdődik a fejlesztése, hogy kap egy olyan LT-t, aki segít a vakoldal védelmében (meg persze a futójátékban is, mert látszott, hogy hiába jó Barkley, ha a falat szétkapják, ő is csak egy futó, nem megváltó).

Rengeteg jó WR van, érdemes lehet oda is beruházni, hogy még jobb legyen a helyzete, de a támadósor innentől szerintem rendben lenne

A védelmet nyilván javítani kell, de az LB olyan poszt, amit jellemzően bőven kiemelkedő tehetséggel tudsz javítani még a 2. kör elején, mert az off-ball LB poszt nem számít premiernek (pl TE-t is gond nélkül is lehet a 2. körben találni jófélét).

Simmons persze tud mindent játszani, és remek lesz meg minden, de nálam 1/4-re nem jönne szóba.

Az más, ha teszem azt, egy plusz 2. körös pickért 1/10-re lemozogva vinné el a csapat, mert akkor mondjuk gond nélkül vissza lehetne jönni az 1. körbe LT-ért még, és maradhatna egy 3. kör is, mondjuk WR-re.

De nálam 1/4-re nem Simmons lenne a célpont.

Ha elviszik 1/4-re, és jön a 2. elején egy jó kis LT, meg érkezik még egy WR valahol a 3. körben teszem azt (picket szerezni mindig lehet), akkor mondjuk nem fogok bánkódni, de Jones felépítése>minden más

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
"Giants select LB Isaiah Simmons in Todd McShay mock draft"
Ezzel kiegyeznék.
GJohnny74
De ne 1/4-re, hanem 1/10 körül, plusz pickért, amiből jön majd egy fasza LT, akár 1. kör végébe visszatrade-del
Wyatt
Jah, álmodni szabad!😉
Mi lenne szerinted a megfelelő választás 1/4-re, ha nincs trade partner, csak kíváncsiságból?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Giants select LB Isaiah Simmons in Todd McShay mock draft"
Ezzel kiegyeznék.
GJohnny74
De ne 1/4-re, hanem 1/10 körül, plusz pickért, amiből jön majd egy fasza LT, akár 1. kör végébe visszatrade-del

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 743
LT was on 𝙖𝙣𝙤𝙩𝙝𝙚𝙧 𝙡𝙚𝙫𝙚𝙡

Happy Birthday to the GOAT
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Stephen Brown is csatlakozott a stábhoz offensive assistentként. 2016-2019-ig volt a Cowboysban run game coordinate-ként.
Nem rossz számokat hozott ez idő alatt:

3rd in rushing yards (8682)
2nd in rushing TDs (73)
2nd in yards per attempt (4.65)

Mondjuk ehhez egy kompetens támadó fal is kellett.

Szerkesztette: Sanyichef
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
"Giants select LB Isaiah Simmons in Todd McShay mock draft"
Ezzel kiegyeznék.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 474
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/04/daniel-jones-already-at-work-with-his-receivers-at-duke/
Wyatt
Helyes, helyes. Gyakoroljanak csak, abból sosem elég. Remélem Jones-ból egy továbbfejlesztett Eli 2.0 lesz.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/04/daniel-jones-already-at-work-with-his-receivers-at-duke/