New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
Nem rossz, de én legalább két minőségi pass rushert hoznék, elkapóért meg nem áldoznék 3. kört.
vanek úr
2 minőségi pass rusher nagyon sok pénz lenne és akkor már Conklin nem jöhetne szóba pl..
a WR meg tudom hogy kicxit luxusnak tűnik de őszintén szólva a jelenlegi állomány ra ráférne egy kis frissítés pláne hogy Shephard kb 1 agyrázkódásra van a visszavonulástól,Tate sem fiatalodik és hát EE meg rendeszeresen hagy ki meccseket és ha ott is van akkor sem tud stabilan domináns lenni!
+ úgy hallom igen mély most a WR class szóval 3. körbe jöhetne egy olcsó és hosszabb távú megoldás ha lecsúszik valaki ígéretes projekt...
yooker
Ja, ja. Úgy gondoltam, hogy egyet FA-ről,egyet meg majd draftról.
Jó WR meg akad hátrébb is pl. Slayton, Cruz 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
Nem rossz, de én legalább két minőségi pass rushert hoznék, elkapóért meg nem áldoznék 3. kört.
vanek úr
2 minőségi pass rusher nagyon sok pénz lenne és akkor már Conklin nem jöhetne szóba pl..
a WR meg tudom hogy kicxit luxusnak tűnik de őszintén szólva a jelenlegi állomány ra ráférne egy kis frissítés pláne hogy Shephard kb 1 agyrázkódásra van a visszavonulástól,Tate sem fiatalodik és hát EE meg rendeszeresen hagy ki meccseket és ha ott is van akkor sem tud stabilan domináns lenni!
+ úgy hallom igen mély most a WR class szóval 3. körbe jöhetne egy olcsó és hosszabb távú megoldás ha lecsúszik valaki ígéretes projekt...
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
Nem rossz, de én legalább két minőségi pass rushert hoznék, elkapóért meg nem áldoznék 3. kört.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 705 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bár első kört akar a Redskins,én lehet megpróbálnék valamit bizniszelni Trent Williamsért.Elég pofás lenne a fal vele bal oldalon,Solder átmozgatva RT-be.Vagy esetleg adjuk oda Soldert meg egy hátsó kört érte.Vagy inkább iszok még egy kávét,hogy felébredjek...
Vobox
Nem hiszem, hogy pont csoportriválishoz adnánk 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 631
Bár első kört akar a Redskins,én lehet megpróbálnék valamit bizniszelni Trent Williamsért.Elég pofás lenne a fal vele bal oldalon,Solder átmozgatva RT-be.Vagy esetleg adjuk oda Soldert meg egy hátsó kört érte.Vagy inkább iszok még egy kávét,hogy felébredjek...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
A draft tuti nem lesz akkora gáz, bármit is csinál, mint a várható FA tevékenység. /ne legyen így/
ozibozi
Én azért látok a GM-ünkben pár potenciális veszélyt: 1. egy újabb DT/NT húzás 2. Ordas nagy reach 3. Megpróbál feltradelni értelmetlenül(2. vagy 3. körben sokat áldozva)
GiantsMLBhunter
Az utóbbit adom, én is félek tőle...
nagir
most azért úgy gondolom fordult a dolog ! Shurm vs DG esetében utóbbié volt a döntő szó FA vagy draft esetén !így most a váltás után Judgenak komolyabb beleszólása lesz mindenbe , nem hinném hogy engedné magát kiszolgáltatni !DG "háttérbe" fog kerülni , közös döntések lesznek és ebből akár jól is kijöhetünk ...
hamarosan kezdődik, legyünk még picit türelemmel
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Nehéz vitatkozni, ha DG a téma, én csak próbálok pozitív lenni... 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
A draft tuti nem lesz akkora gáz, bármit is csinál, mint a várható FA tevékenység. /ne legyen így/
ozibozi
Én azért látok a GM-ünkben pár potenciális veszélyt: 1. egy újabb DT/NT húzás 2. Ordas nagy reach 3. Megpróbál feltradelni értelmetlenül(2. vagy 3. körben sokat áldozva)
GiantsMLBhunter
Az utóbbit adom, én is félek tőle...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
A draft tuti nem lesz akkora gáz, bármit is csinál, mint a várható FA tevékenység. /ne legyen így/
ozibozi
Én azért látok a GM-ünkben pár potenciális veszélyt: 1. egy újabb DT/NT húzás 2. Ordas nagy reach 3. Megpróbál feltradelni értelmetlenül(2. vagy 3. körben sokat áldozva)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
A draft tuti nem lesz akkora gáz, bármit is csinál, mint a várható FA tevékenység. /ne legyen így/
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 giantswire.usatoday.com/2020/02/28/could-new-york-giants-trade-down-draft-derrick-brown/

"Itt mindeni hülye???"
nagir
én még le trade nélkül is eltudom képzelni DG-ról hogy behúzza...😊
állítólag tényleg rohadt jó játékos de azért remélem szép szóval vagy akár erőszakkal de sikerül erről lebeszélni őt a többieknek...
yooker
Én néztem több teljes meccsét az Auburn-nek. Amúgy rohadt nagy tehetség, nekem jobban bejött mint pl Young. (Brown legalább olyan jó DT, mint Young edge, csak hát két pozi közül az Edge nagyobb prémium) De tököm szúrom magam, ha nem prototípus EDGE hozunk, hanem még egy hogmolly-t
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 giantswire.usatoday.com/2020/02/28/could-new-york-giants-trade-down-draft-derrick-brown/

"Itt mindeni hülye???"
nagir
én még le trade nélkül is eltudom képzelni DG-ról hogy behúzza...😊
állítólag tényleg rohadt jó játékos de azért remélem szép szóval vagy akár erőszakkal de sikerül erről lebeszélni őt a többieknek...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/02/28/could-new-york-giants-trade-down-draft-derrick-brown/

"Itt mindeni hülye???"



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Állítólag amúgy is elküldték volna.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: Giants TE Rhett Ellison mulling retirement after concussion caused him to miss 6 games last season - per Ryan Dunleavy

ROSTER UPDATE: The Giants are waiving TEs Scott Simonson and Isaiah Searight.


ozibozi
az egészsége a legfontosabb, szóval jól teszi, hogy nem erőlteti tovább ezt a sportot. szerencsére Kaden Smith a nagyon kevés pozitívum egyike volt tavaly, szóval Engram mellett/mögött továbbra is van opció.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Sources: Giants TE Rhett Ellison mulling retirement after concussion caused him to miss 6 games last season - per Ryan Dunleavy

ROSTER UPDATE: The Giants are waiving TEs Scott Simonson and Isaiah Searight.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Ngakoue remélem 120+ millióért nem itt landol, mert vlhogy benne van a levegőben egy ilyen move...Annyi luk van a csapatban, hogy ez olyan Vernon 2.0 lehetne majd nekünk, aki nem rossz, csak nem jó.
Ha viszont nem lesz draftolva az első 2 körben valaki, akkor nem lehet megúszni egy túlfizetést sem egy ilyen posztra.
(Ha meg jó lesz, akkor kit érdekel mennyibe kerül.) 😉
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Hát akkor inkább De'Vondre Freeman, már persze szerintem. Ogre nem fog 10M$ körül aláírni, fölé taksálja magát, Freeman viszint annyiért, talán.
nagir
Az ki? Mert van egy devonta freeman futó akit még nem vágtunk ki, meg van egy devondre campbell lb aki fa 😊
peach
Ja öszvért csináltam belőle! 😀 😀

Campbellre gondoltam.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Hát akkor inkább De'Vondre Freeman, már persze szerintem. Ogre nem fog 10M$ körül aláírni, fölé taksálja magát, Freeman viszint annyiért, talán.
nagir
Az ki? Mert van egy devonta freeman futó akit még nem vágtunk ki, meg van egy devondre campbell lb aki fa 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
minden kezdő posztot úgysem tudunk egy holtszezon alatt befoltozni, én már azzal boldog leszek, ha FA-n nagy pénzért meg az első két körben igazi kezdőket hozunk, a többi pickkel pedig mélységet építünk, mert arra is nagyon nagy szükség van. a tavalyi draftunk nekem ilyen szempontból kifejezetten tetszett, hogy későbbi körökben is találtunk olyan játékosokat akik rotációban már bőven hasznosak voltak az első évben is.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Az 3. Kör kompenzációs Collinsért az meglesz vajon, mert az még egy kezdő kaliber lehetne ott egy kis szerencsével.
ozibozi
Remélem...bár az a későbbi 3. körös lesz! a korábbi megy LW-ért a Jetsnek...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Az 3. Kör kompenzációs Collinsért az meglesz vajon, mert az még egy kezdő kaliber lehetne ott egy kis szerencsével.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
| |
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Nem az a gond, hogy kibaszták, hanem az hogy leigazolták ennyiért. Ha ilyeneket szerződtetsz, amikor nincs pénzed, akkor mi lesz majd, ha terülj-terülj asztalkám lesz???
ozibozi
a nagy szerződést a Rams adta neki, ahol a sémaváltás előtt elég jó volt, hozzánk hátsó körös pickért cserébe került, ami szerintem nem volt rossz lépés. mindenesetre kíváncsi vagyok mit tervezünk a védelemmel, mert ettől rosszabb gyakorlatilag már nem lehet a helyzet.
kristof
Egyetértek, ráadásul ő még a kevésbé rosszak közé tartozott - ami persze nem nagy szó - de ennyit nem ért meg.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
| |
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Nem az a gond, hogy kibaszták, hanem az hogy leigazolták ennyiért. Ha ilyeneket szerződtetsz, amikor nincs pénzed, akkor mi lesz majd, ha terülj-terülj asztalkám lesz???
ozibozi
a nagy szerződést a Rams adta neki, ahol a sémaváltás előtt elég jó volt, hozzánk hátsó körös pickért cserébe került, ami szerintem nem volt rossz lépés. mindenesetre kíváncsi vagyok mit tervezünk a védelemmel, mert ettől rosszabb gyakorlatilag már nem lehet a helyzet.