NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
| |
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Nem az a gond, hogy kibaszták, hanem az hogy leigazolták ennyiért. Ha ilyeneket szerződtetsz, amikor nincs pénzed, akkor mi lesz majd, ha terülj-terülj asztalkám lesz???

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
kristof
Hát akkor inkább De'Vondre Freeman, már persze szerintem. Ogre nem fog 10M$ körül aláírni, fölé taksálja magát, Freeman viszint annyiért, talán.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nem tudom, hogy felmerült-e paycut és rengetegszer kívántam, hogy Ogletree repüljön, de olcsón akár vissza is hoznám
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Elkezdődött:
New York Giants @Giants
· 13 min
Roster Moves: Giants release Alec Ogletree and Kareem Martin
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Nagy rizikót nem vállalunk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1232343648446164993
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
nyilván viccből írtam, sem realitása nincs és másra jóval több értelme lenne költeni 😊
kristof
nem esett le!!! 😀😀😀

Amúgy elég rossz éve volt... 😕

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
nyilván viccből írtam, sem realitása nincs és másra jóval több értelme lenne költeni 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
Harrisont kivágta a Lions, remélem rárepülünk, sosem elég a DL emberekből!
kristof
Szvsz ne várjunk rá, hogy Harrison vagy JPP, OBJ valaha vissza tér a Giantsbe! A mi csapatunk cserélte el Őket emiatt sem meg talán DG miatt sem jönnek vissza!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Harrisont kivágta a Lions, remélem rárepülünk, sosem elég a DL emberekből!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
5 realistic free agent signings to make NY Giants contenders

 gmenhq.com/2020/02/20/ny-giants-free-agent-contenders/6/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
"A támadófal belseje rendben van"

Én inkább úgy mondanám, a belseje nem akkora katasztrófa mint a külseje. Alapínyó a liga egyik legrosszabb centere, Hernandez alulról súrolja az átlagos szintet, és Zeitler sem klasszis kategória. Solder kevesebb maniért maradhatna RT-nek. LT és center tuti kell. Remmers és Halapio kuka, ha nem enged a lóvéból, akkor Solder is, de Gates-ben én láttam valamit, őt megtartanám. Ezen kívül viszont a piacról és a draft első két napján én csak a védelmet erősíteném.
vanek úr
Ennél jóval gyengébb játékosállományból jobb falakat építenek a ligában, itt nem a játékosokkal hanem a sémával és a pozíciós edzőkkel van a baj. Így meg hozhatsz ide kb bármilyen játékost.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
‘Az Irányítót meg kell védeni’
Igen, itt ennek ennek komoly hagyománya van.

ELI likes it. 😉
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
De most minek visztek 1/2-re futot es 1/6-ra iranyitot, ha nem akarjatok segiteni oket? A QB a legfontosabb, meg kell vedeni. Vedot amugy is fa-rol kell
Wyatt
Dehogynem akarjuk. Első az OL, aztán a D. A wr, rb és te posztra mondtam, hogy hagyjuk a végére (természetesen a DT mellett).
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De most minek visztek 1/2-re futot es 1/6-ra iranyitot, ha nem akarjatok segiteni oket? A QB a legfontosabb, meg kell vedeni. Vedot amugy is fa-rol kell

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
"A támadófal belseje rendben van"

Én inkább úgy mondanám, a belseje nem akkora katasztrófa mint a külseje. Alapínyó a liga egyik legrosszabb centere, Hernandez alulról súrolja az átlagos szintet, és Zeitler sem klasszis kategória. Solder kevesebb maniért maradhatna RT-nek. LT és center tuti kell. Remmers és Halapio kuka, ha nem enged a lóvéból, akkor Solder is, de Gates-ben én láttam valamit, őt megtartanám. Ezen kívül viszont a piacról és a draft első két napján én csak a védelmet erősíteném.
vanek úr
bár nyilván csábító hogy legalább az egyik egységünk legyen normális ahogy Awesome88 is írja de
ezzel az ergya védelemmel sajnos hiába erősítenénk meg az O-t tényleg nem jutnánk vele sokra... Nálam is egyértelmű prioritás lenne a D és a maradék erőforrás mehetne az O-re !abból azért 1 közepes szint összejöhet ha valahogy a futást összetudnánk tákolni!
de kompetitív védelem nélkül maradna ez a szenvedés.....
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 829
"A támadófal belseje rendben van"

Én inkább úgy mondanám, a belseje nem akkora katasztrófa mint a külseje. Alapínyó a liga egyik legrosszabb centere, Hernandez alulról súrolja az átlagos szintet, és Zeitler sem klasszis kategória. Solder kevesebb maniért maradhatna RT-nek. LT és center tuti kell. Remmers és Halapio kuka, ha nem enged a lóvéból, akkor Solder is, de Gates-ben én láttam valamit, őt megtartanám. Ezen kívül viszont a piacról és a draft első két napján én csak a védelmet erősíteném.
több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Én egyértelműen rámennék az offense felépítésére FA-n és a drafton. Minden bizalmunkat és a jövőnket a Barkley - Jones párosba fektettük, akkor már adjuk meg nekik a maximális védelmet és segítséget. A védelem úgyis romokban, annak az újáépítéséhez több idő kell, de egy elit támadósort már most össze tudunk rakni. Lehet hogy nem nyerünk majd velük mindig, de legalább szépen kapunk ki xD

A támadófal belseje rendben van, ahogy a skill pozíciók is. Kellen 2 jó OT, akik megvédik Jones-t, és utat nyitnak Barkley-nak. Ha pedig megy a futás, akkor akár ez a WR - TE állomány is elég lehet a haladáshoz. Vannak is jónak ígérkező prospect-ek a drafton, akár egy le trade után is. Az FA piacon pedig hozni kell egy tuti biztos opciót. Solder-től ha valahogy meg tudnánk szabadulni az nyerő lenne, de ha nem, a világ legdrágább cseréjének maradhatna, viszont kezdőnek láttuk, hogy csak Flowers-hez képest volt előrelépés. Pl.: Castonzo, Bulaga v. Conklin mind megoldás lehetne az évtizedes problémára (már ha kikerülnek).

Elsőszámú elkapó kellene, de nem ezt tenném prioritásnak. Erős a draft elkapó fronton, még a 2. kör elején is találhatunk egy potenciális első számú WR-t. Viszont ebből kiindulva remélem, hogy az FA piacon is áron alul fognak menni az elkapók, hátha a többi csapat is erre épít. Mindenesetre, kellene egy első számú elkapó, bár jelenleg nem gondolom, hogy ez Robinson lesz. Óvatosan bánnék egy olyan WR-el, aki a liga legjobb támadósorából és a legjobb irányítója alól kerül ki. Robby Anderson-nak jobban örülnék, és nem is kellene messze költöznie.

Emellé a 3 kulcs pozíció mellé még nem árta egy futó, aki tehermentesíti kicsit Barkley-t (Gallman mellé/elé), és esetleg egy jobb center, mint a jelenlegi autókereskedőnk.

Ha ezek megvannak, akkor a maradék muníciót mehet védelemre, puss rusher, CB, LB sorrenben.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
LS poszt megoldva! 😊

 www.sny.tv/giants/news/giants-gave-long-snapper-colin-holba-two-year-deal/312786396
nagir
Mindent a prioritási sorrendnek megfelelően kell elvégezni!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 836 — Bla, bla, bla
LS poszt megoldva! 😊

 www.sny.tv/giants/news/giants-gave-long-snapper-colin-holba-two-year-deal/312786396



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Robinson a legjobban blokkoló Chiefs WR, DG meg futni akar, ezt mki tudja.
empty taxi
Akkor O falat építsen ne fizessen túl a piacról egy wr 4 et ez miatt..mikor a draft is televan ilyen prospectekkel a 3-4 körben..
gordon
Te értelmesen gondolkodsz, ő nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Robinson a legjobban blokkoló Chiefs WR, DG meg futni akar, ezt mki tudja.
empty taxi
Akkor O falat építsen ne fizessen túl a piacról egy wr 4 et ez miatt..mikor a draft is televan ilyen prospectekkel a 3-4 körben..
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Robinson a legjobban blokkoló Chiefs WR, DG meg futni akar, ezt mki tudja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
 www.thescore.com/nfl/news/1945295

Demarcus Robinson az egyik célpontunk az FA piacon!
nagir
Ha eligazol valahova, akkor nyilván a nagy pénz miatt teszi. Azt viszont nem látom, hogy ő akkora erősítést jelentene a mostani helyzethez képest. WR poszton így is megvagyunk. Egy elit elkapó ugyan elférne, de ő szerintem annyival nem jobb a többieknél. Képes ugyan nagy játékokra, de sokszor ejtegeti el a labdákat. Én máshová tartogatnám a lóvét.
vanek úr
Nekünk azért egy WR1-re nagy szükségünk lenne! Az lehet, hogy nem Ő legjobb választás, de remélem nem az 1/4-re hozunk, mert sok mockban azt jósolják nekünk.
nagir
sok minden hülyeséget kinézek DG-ből de azért ekkorát még belőle se

yooker
Belőle már sajnos bármit kinézünk, sőt, de megvan az a kis apró lehetősége, hogy negyed éven belül ránk cáfoljon. Amennyiben ezt megteszi,
Szeretnék az első lenni, aki leborul a nagysága előtt. /nem úgy 😉/
Nagyon nem aggódom emiatt sajna... 😕 tök jó lenne tévedni.
ozibozi
Nem lehet, hogy már az új stáb dönt majd a dolgokról, és DG csak meghagytak, hogy ne legyen kirúgva míg lejár a szerződése? Tudtommal Judge jó a scouting-ban.
GJohnny74
meglátjuk...
bár pl. ha igaz a hír egyáltalán Robinsonnal kapcsolatban hogy benne vajon mit látnak..?
akiről eddig számomra sok minden nem derült ki azon kívül hogy egy kiváloan összerakott
O-ben kb 4. célpontként teljesített és képes rendesen droppolni!érdekes...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 742
Az első FA igazolások után kiderülnek az erőviszonyok, szvsz