A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Nagy Mike-al mi történt?
steelwolf
Megsèrült a kèzfeje....😒
dande
"will be fine"
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy Mike-al mi történt?
steelwolf
Megsèrült a kèzfeje....😒
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nagy Mike-al mi történt?
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 958
Kar hogy Huff nem fog ma sem jatszani, o azert kellett volna mult heten is 😕

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
JD dumált tegnap:  www.youtube.com/watch?v=iPiq6QS0CTA
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
To put it simply, you don't always have to be Batman. Sometimes you should be Bruce Wayne, relying on other parts of the team to win.

Óriási mondat sztem. Wilsonnak szól természetesen.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Ezt a baromságot már bocsánat a Chiefs rèszèről....????
dande
Ev vegen ugyis lejar a szerzodese. Meghosszabbitani nem akartak. Jatszani nem jatszott. Tavaly sem. Igy sporoltak is. Raadasul kaptak valakit, aki tobb esellyel nem csak a helyet foglalja. Vagy ha igen, akkor sem kerult semmibe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ezt a baromságot már bocsánat a Chiefs rèszèről....????
dande
Hosszú idő után hétvégén volt először aktív, ha jól tudom. Nekünk kellett iOL depth.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a baromságot már bocsánat a Chiefs rèszèről....????
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Saleh szerint Bectonnak még jó pár hétre van szüksége, mire edzhet egyáltalán...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
OL teljesítménye Bengals meccsen:  jetsxfactor.com/2021/11/01/ny-jets-offensive-line-bengals/
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 958
Összességében k*rva jó volt végre úgy ébredni hétfőn, hogy egy meccset ilyen módon nyertünk meg. Meccs minden percét élveztem és izgulhattam, mint egy kis gyerek h mit kap Karácsonyra. 😀 Ilyen utoljára akkor volt, mikor a Patset megvertük hosszabbításban Decker elkapásával.
Beki
Nekem utoljara a Dallas elleni volt ilyen 19-ben, amikor Darnold visszajott a mono utan. Akkor mondjuk meg rola is elhittuk hogy lehet belole valami 😅

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Összességében k*rva jó volt végre úgy ébredni hétfőn, hogy egy meccset ilyen módon nyertünk meg. Meccs minden percét élveztem és izgulhattam, mint egy kis gyerek h mit kap Karácsonyra. 😀 Ilyen utoljára akkor volt, mikor a Patset megvertük hosszabbításban Decker elkapásával.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Már megbocsássatok de ez a White Wilson dolog összevetése hatalmas faszság. Két nyeretlen 2éves akinek még rohadt sokat kell fejlődni. Csak mi nyertünk (végre) egy kis reményt!!!
White-nak max a neve az előnye.. RIP FEHÉR MIKI!!!
Pityu Gyor
Mindenképpen meg kell említeni azért ennek a lehetőségét. Aztán ha péntek hajnalban totál homály jön, úgysem lesz sok kérdés.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mi lesz Wilsonnal ha White továbbra is így játszik? Lesz egy 1/2-es cserétek?
Egyre jobban néz ki a Flaccoért kiadott pick is.
Bazzani
Elmeleti sikon meg Wilson se bust. Viszont en rendszertanilag inkabb olyan qb kore epitenek akinek nem a “nagy jatek” es a “broken play” az erossege, hanem konstansan megdobja a checkdownt es a konnyut is ha kell. 37/45 az eleg szep mutato.

Persze jon majd az elemzes Whiterol is. Lattunk mar sok ilyen csodat, hogy a csere qb az elso meccsen nagyon jol nezett ki, aztan semmi se lett belole 😊
undisputedly
White 2 meccse alapján amit láttam Wilsonhoz képest, hogy sokkal biztosabb a dolgában és tudja mit is kell tenni, ezáltal LaFleur is könnyebben nyitotta ki a passz játék részt a playbookban. Wilsonnak néha fingja nincs a playbookról és off script tevékenykedik, aztán vagy bejön vagy nem.
Ütem passzok, screenek, checkdown-t megdobta magabiztosan. Nyilván tartozik 2 INT mellé (egyik Crowder hibája, másikat sztem magasan dobta az RBnek) és volt még egy, amit elejtettek (nem emelte ki jobban az RBnek).
Hosszabb távon én inkább a biztosat választanám, ha White hasítani fog, mert Wilsonnak le kell nyugodnia fejben.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Már megbocsássatok de ez a White Wilson dolog összevetése hatalmas faszság. Két nyeretlen 2éves akinek még rohadt sokat kell fejlődni. Csak mi nyertünk (végre) egy kis reményt!!!
White-nak max a neve az előnye.. RIP FEHÉR MIKI!!!

Green is green
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi lesz Wilsonnal ha White továbbra is így játszik? Lesz egy 1/2-es cserétek?
Egyre jobban néz ki a Flaccoért kiadott pick is.
Bazzani
Elmeleti sikon meg Wilson se bust. Viszont en rendszertanilag inkabb olyan qb kore epitenek akinek nem a “nagy jatek” es a “broken play” az erossege, hanem konstansan megdobja a checkdownt es a konnyut is ha kell. 37/45 az eleg szep mutato.

Persze jon majd az elemzes Whiterol is. Lattunk mar sok ilyen csodat, hogy a csere qb az elso meccsen nagyon jol nezett ki, aztan semmi se lett belole 😊
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Mi lesz Wilsonnal ha White továbbra is így játszik? Lesz egy 1/2-es cserétek?
Egyre jobban néz ki a Flaccoért kiadott pick is.
Bazzani
Flacco két nap alatt ilyen hatással volt Whitera!!! Megérte! 😀
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi lesz Wilsonnal ha White továbbra is így játszik? Lesz egy 1/2-es cserétek?
Egyre jobban néz ki a Flaccoért kiadott pick is.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Most komolyan azon filozok mikor láttam utoljára ennyire jó qb teljesítményt a Jetsben. Nem is feltétlen a yard meg a TD szám. Tök komfortosnak, magabiztosnak tűnt.
nemkismiska
Fitzpatrick valszeg
Wester
Összesen eddig 6 alkalommal fordult h Jets QB 400+ yardot dobjon 100+-os ratinggel, White előtt ez utoljára Ken O'Briennek jött össze 1986-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Darnold első meccse a Lions ellen. A picksix után 😁😁😁
Meg kell nézzem valahol a meccset 😊
Pityu Gyor
nfl-videopontcom

több mint 2 éve
Miknar Cincinnati Bengals 508
Gratulálok, nálunk talán nagy volt az arc, de ez nem von le semmit White és az egész Jets érdemeiből! Szép győzelem volt.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 945
Jut eszembe... és milyen jó hogy megszereztük Flaccot 🤣🤣

Green is green
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 348 — Jó ötletnek tűnt!
Mike White and Zach Wilson have the same amount of touchdown passes. (4)

Lesz ez még így se!