A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Saleh szerint vasárnap Maye és Jarrad Davis is visszatérhet.
Beki
Ashtyn Davis akkor kispad?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Saleh szerint vasárnap Maye és Jarrad Davis is visszatérhet.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Újabb sikeres hétvégén vagyunk túl: nem kaptunk ki! 😀
Zotya86
+ még a SEA és CAR pickek helyzete is jól alakult 😀
több mint 2 éve
Inter102 New York Jets 54
Újabb sikeres hétvégén vagyunk túl: nem kaptunk ki! 😀
Zotya86
Apróbb örömök az életben 😀
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 193
Újabb sikeres hétvégén vagyunk túl: nem kaptunk ki! 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
ESPN szerint maga Maye és az ügynöke is szeretné, ha tradelnénk őt egy contenderhez a trade deadline előtt.
Még jó h ez ilyen egyszerűen működik... 😀
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 226
New York’s front-five had itself a solid performance in London against the Atlanta Falcons. Zach Wilson tossed 32 passes while absorbing two sacks and three additional knockdowns. That’s a quarterback-hit rate of 14.7%, which is below the 2021 league average of 15.6%.

Making that better-than-average rate even more impressive is the fact that Wilson was taking eons to get the ball out. Wilson averaged 3.11 seconds from snap to release, the highest mark among all quarterbacks in Week 5.

Na ez a nagyon kemény... 3.11
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 226
Since taking over at right tackle in Week 2, Moses has allowed the second-most pressures among right tackles (16). He has done a solid job as a run blocker, though, owning a 70.1 run-blocking grade on the season. That ranks 10th-best among qualified right tackles this season.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 226
Greg Van Roten has not been as catastrophically bad over the past two games as he was against New England and Denver, but he continues to struggle.

Van Roten allowed three pressures against Atlanta, his second consecutive game with that total. Three pressures is a poor total for a guard – this week, it tied Van Roten for seventh-most among all guards.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Is Connor McGovern having that comeback year?

Overall grade - 75.7 (6th)
Pass blocking - 65.2 (15th)
Run blocking - 77.9 (6th)
Sacks - 1
Pressures - 7
Penalties - 0

Currently the highest rated season of his career. #TakeFlight #Jets
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 961
AVT

39 pass-blocking snaps
0 sacks
0 hits
0 pressures
0 penalties.
Beki
Mult heten is fasza volt, ha Becton visszajon eleg jo lehet ez a baloldal, bat igazabol Fant is abszolut jol jatszik, talan jobb is LT-ben mint a tuloldalt

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
AVT

39 pass-blocking snaps
0 sacks
0 hits
0 pressures
0 penalties.
Beki
Mire jó h sz@rok a csapattársaid: kevesebb ideig kell megtartanod az ellent h tiszta maradjon a statlapod 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
AVT

39 pass-blocking snaps
0 sacks
0 hits
0 pressures
0 penalties.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja és... nem tudom az offense stábnak mi a kurva élete baja van Mims-el, de 2 hetük van h a hisztijüket abbahagyják és adjanak neki lehetőséget. Berrios és Vincent meg Jeff Smith-ekkel baszakodunk, akik a büdös életben nem jobbak nála. Lehet szépen Berriost, Cole-t és Moore-t is lejjebb pattintani a depth charton, míg nem teljesítenek. Ideje esélyt adni neki legalább a snapek számának emelésével...
Beki
Az, hogy a gyerek buta, mint a tok, masreszt gondjai voltak a playbook betanulasaval ---> ebbol adja magat, hogy a hozzaallasa hagy (vagy hagyott) nemi kivannivalot maga utan. Aki ilyen produkcioval kezd be egy teljesen uj edzoi stabnal, annak eleg nehez dolga lesz elerni, hogy az emberek aztan ujra megbizzanak benne.

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ja és... nem tudom az offense stábnak mi a kurva élete baja van Mims-el, de 2 hetük van h a hisztijüket abbahagyják és adjanak neki lehetőséget. Berrios és Vincent meg Jeff Smith-ekkel baszakodunk, akik a büdös életben nem jobbak nála. Lehet szépen Berriost, Cole-t és Moore-t is lejjebb pattintani a depth charton, míg nem teljesítenek. Ideje esélyt adni neki legalább a snapek számának emelésével...
Beki
Ezt én sem értem mit erőködnek vele hogy slotban is bevethető legyen vagy mi a búbánat a bajuk. Ez egy kurvagyors csávó brutál fizikummal, fusson aztán kapja el a labdát, ennyi a dolga és rohadt nagy luxus egy ilyen retekszarul teljesítő Onak hogy nem használjuk.
nemkismiska


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Darnold közben hozza a nálunk megszokott formáját a mai napon...
több mint 2 éve
Inter102 New York Jets 54
Van hova fejlődni....
Őszintén szólva nem igazán látszik az osszeszokottsag az O esetében. Vajon mit gyakorolnak?? Wilson jó irányító?? Számomra egyelőre nem derült ki, nem is várok tőle sokat, de jó lenne legalább ha tudnék reménykedni hogy jövőre jobb lesz, eddig nagyon nincs miért optimistának lenni, pedig reméltem hogy felcsillan a fény az alagút végén, de nem érzem így!
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 226
Hát ezt a meccset nem nagyon lehet most magyarázni szerintem, az eddig top 10 környékén teljesítő védelmet teljesen szétszedett egy a kezdő WR párosát hiányoló Falcons. Az Offense meg a ligaalja Falcons D ellen szenvedett, múlt héten ezt a D-t Heinicke hülyére verte. Szerintem simán ez volt Wilson legszarabb meccse, végig megvédték, volt ideje bőven, mégis szar döntések egymás után. Mindig nem lehet improvizálni.
Apex
Haverral azt beszéltük hogy a D most látott először igazan jó, sokat látott, rutinos öregróka QBt a másik oldalon, aztan így azert jobban látszanak a hiányosságok. Ez nem mindenre magyarázat, de azért fontos.
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 226
Ja és... nem tudom az offense stábnak mi a kurva élete baja van Mims-el, de 2 hetük van h a hisztijüket abbahagyják és adjanak neki lehetőséget. Berrios és Vincent meg Jeff Smith-ekkel baszakodunk, akik a büdös életben nem jobbak nála. Lehet szépen Berriost, Cole-t és Moore-t is lejjebb pattintani a depth charton, míg nem teljesítenek. Ideje esélyt adni neki legalább a snapek számának emelésével...
Beki
Ezt én sem értem mit erőködnek vele hogy slotban is bevethető legyen vagy mi a búbánat a bajuk. Ez egy kurvagyors csávó brutál fizikummal, fusson aztán kapja el a labdát, ennyi a dolga és rohadt nagy luxus egy ilyen retekszarul teljesítő Onak hogy nem használjuk.
több mint 2 éve
GTom New York Jets 243
Amúgy van valami megállapodás, hogy a támadósornak egyik meccsen sem kell semmit csinálnia az első félidőben? Vagy ez valami küldetés, hogy le tudják-e dolgozni az első félidőt?
Wilson meg nem tudom... Nem mondták el neki, hogy ez az NFL és nem a fősuli?! Ha nem kapja össze magát remélem azért jövőre hajlandó leszünk áldozni egy NFL szintű irányítóra, aki mondjuk képes eltalálni a tőle 5m-ra állót.

Szerkesztette: GTom
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ja és... nem tudom az offense stábnak mi a kurva élete baja van Mims-el, de 2 hetük van h a hisztijüket abbahagyják és adjanak neki lehetőséget. Berrios és Vincent meg Jeff Smith-ekkel baszakodunk, akik a büdös életben nem jobbak nála. Lehet szépen Berriost, Cole-t és Moore-t is lejjebb pattintani a depth charton, míg nem teljesítenek. Ideje esélyt adni neki legalább a snapek számának emelésével...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Hát ezt a meccset nem nagyon lehet most magyarázni szerintem, az eddig top 10 környékén teljesítő védelmet teljesen szétszedett egy a kezdő WR párosát hiányoló Falcons. Az Offense meg a ligaalja Falcons D ellen szenvedett, múlt héten ezt a D-t Heinicke hülyére verte. Szerintem simán ez volt Wilson legszarabb meccse, végig megvédték, volt ideje bőven, mégis szar döntések egymás után. Mindig nem lehet improvizálni.
Apex
Nem is kell magyarázni...Wilsonnak egy deka szünetet nem adnék, amíg az alap passzokat nem tudja megcsinálni és a hülyeségeit nem hagyja el.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát ezt a meccset nem nagyon lehet most magyarázni szerintem, az eddig top 10 környékén teljesítő védelmet teljesen szétszedett egy a kezdő WR párosát hiányoló Falcons. Az Offense meg a ligaalja Falcons D ellen szenvedett, múlt héten ezt a D-t Heinicke hülyére verte. Szerintem simán ez volt Wilson legszarabb meccse, végig megvédték, volt ideje bőven, mégis szar döntések egymás után. Mindig nem lehet improvizálni.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Amúgy azt jó látni, hogy végre van egy olyan FO aki tud hátsó körökből illetve kisebb igazolásokból is gyémántot találni. JFM, Huff, Hall, Michael Carter, továbbá Echols és Quincy Williams is bíztatónak tűnik. Azért ez eddig nagyon nem volt itt jellemző.
Apex
Már csak nem kellene besülni az első körökkel...

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Amúgy azt jó látni, hogy végre van egy olyan FO aki tud hátsó körökből illetve kisebb igazolásokból is gyémántot találni. JFM, Huff, Hall, Michael Carter, továbbá Echols és Quincy Williams is bíztatónak tűnik. Azért ez eddig nagyon nem volt itt jellemző.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath