A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
Beki
én flaccot nem értem. neki mi a célja? keresett 160+ milliót a karrierje alatt, kell neki még+1? az egyetlen megoldás, hogy nem akar hazamenni.
gedam
Ezeknek erről szól az élete, gondolom sperma kora óta focizik kb, nehéz abbahagyni. Utána mit csinál? Lehet nem akar edző lenni sem TV szakkommentator és nem okos hogy bármit vállalkozzon. Most meg NFL QB, van identitása. Kb ez...
több mint 2 éve
gedam 5 802
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
Beki
én flaccot nem értem. neki mi a célja? keresett 160+ milliót a karrierje alatt, kell neki még+1? az egyetlen megoldás, hogy nem akar hazamenni.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.
Bazzani
Nem gondoltam, hogy lesz ezeknél is rosszabb forgatókönyv.
Lett.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 954

Beki
Én ezen csak nevetni tudok. Nagyon nagy bajok vannak a vezetésben legfelül ennél a franchisenál, nem Sexy Rexy ( Rex Ryan ) volt itt a probléma annó se. Én elképesztően bírtam és akkor volt itt utoljára normális edző és csapat is.
KeyG
Ryan jó edző volt nem kérdés. De könyörgöm hagyjuk ezt a nosztalgia hullámot. Az idei évből kell tanulni és tanulságokat levonni. Ez a QB történet sajnos az eddig egyöntetüen pozitívra taksált JD hibája. Az új edző fiukáink megérdemlik hogy a teljes szezont nézzük de ez siralmas eddig. Wilsonnal szemben viszont nem szabad még idén itélkezni

Green is green
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 146

Beki
Én ezen csak nevetni tudok. Nagyon nagy bajok vannak a vezetésben legfelül ennél a franchisenál, nem Sexy Rexy ( Rex Ryan ) volt itt a probléma annó se. Én elképesztően bírtam és akkor volt itt utoljára normális edző és csapat is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
steelwolf
Wilsonnak szerintem a legnagyobb gondja, hogy kiment a divatból a rookie qb 1 éves padoztatása. Idő kell neki szerintem, mert az látszik, hogy nem biztos a playbookban és sokat hezitál döntések előtt.
Wester
Hozzátenném h lassan veszi észre a kínálkozó lehetőségeket és a pontatlanságot is.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Pontosan ez a gond. És ez csalodás JD részéről, az előrelátás hiánya. Ráadásul egy tapasztalt QB még talán Wilsonnak is tudott volna tippeket adni...
Amugy ha már kell hozni hozhatta volna azt a hülyegyerek Newtont is hátha a nagyobb hype lendületet is adott volna 😕

Green is green
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.
Bazzani
Tipik Jets.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 375 — Jó ötletnek tűnt!
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
steelwolf
Wilsonnak szerintem a legnagyobb gondja, hogy kiment a divatból a rookie qb 1 éves padoztatása. Idő kell neki szerintem, mert az látszik, hogy nem biztos a playbookban és sokat hezitál döntések előtt.

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
több mint 2 éve
gedam 5 802
ha flacco kezd és megveritek a cincit küldünk egy 6. kört.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Próbálom keresni a logikát. Csak az jut eszembe hogy tényleg elhitték hogy Wilson annyira jó hogy nem kell neki mentor. Most sérülés ürügyén hoznak egyet.
Ha így van akkoris total kretenseg volt igazi csere nélkül nekiindukni a szezonnak. Mert ha igazuk lett volna és Wilson egy felisten és lesérül még jobban felcsesztem magam hogy nincs pótlása és szarrá megy a jó szezon.
nemkismiska
Ebben nincs logika... Douglas barátunkat úgy lecumiztatta az Eagles GM, hogy arra szavak nincsenek.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.

több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 225
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Próbálom keresni a logikát. Csak az jut eszembe hogy tényleg elhitték hogy Wilson annyira jó hogy nem kell neki mentor. Most sérülés ürügyén hoznak egyet.
Ha így van akkoris total kretenseg volt igazi csere nélkül nekiindukni a szezonnak. Mert ha igazuk lett volna és Wilson egy felisten és lesérül még jobban felcsesztem magam hogy nincs pótlása és szarrá megy a jó szezon.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 673 — a new hope (again)
Esetleg Sanchezt reaktiválni?
Pityu Gyor
Chad Pennington. Istenem de kurva jó játékos lehetett volna ha bírja a válla...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Esetleg Sanchezt reaktiválni?

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Flacco back, kinn vagyunk a vízből...

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tehat szezon elejen nem kell veteran QB, jo nekunk White. Majd Josh Johnsont ott rohad PSen elvileg, erre adunk egy 6. kort Flaccoert.
Tenyleg fingja nincs ennel a csapatnal h mit akarna. Jonnek a bohoc kommentek h Mike Whiteban bizunk, majd tradelnek Flaccoert. Bezzeg a kurva meccsekre felkeszulni nem kepesek... bohocok gyulekezete.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Yay, Flacco visszatért!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Egészséges LB, az micsoda?