New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Top 5 players in pass rush win rate at edge this season

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 147
Nem tudom nézi-e valaki innen a Ted Lasso sorozatot.
Egy Európai focihoz nem értő amerikai edző átjön európai foci edzőnek Angliába. Lejátszottak 7-8 döntetlent és a stábtágjaival beszélget.
-Jó a csapat csak kicsit peches ( Európai stábtag )
-Mi odahaza nem peches hívjuk a béna csapatot , hanem hogy hívjuk? ( Edző)
-New York Jets-nek ( Amerikai stábtag)

😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
Pari
Mostanaban az nfl.com es az espn statisztika oldala is rendre hianyos vagy rossz statokat mutat bizonyos esetekben. En a CBS-en szoktam nezni:

 www.cbssports.com/nfl/stats/
több mint 3 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Kicsit gyorsabban összejött, mint tavaly 😊
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Türelem, türelem, türelem...
Pityu Gyor
Továbbra is tartom! És örülök a sikernek biztos fog még energiákat felszabadítani és biztos fogunk még komoly hullámvasutat bejárni

Green is green
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
A második félidő alapján ez akár sima is lehetett volna, de jó volt izgulni a meccsért végre.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Végre nem a rosszabbik felén voltunk annak a bizonyosnak. Húúúú, de sok hetet kellett várni h végre izgulhasson az ember egy ilyen meccsen.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Super Bowl innentől egyértelműen

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Végre izgulhattam egy meccsen. Köszönöm!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 954
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?

Green is green
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 147
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
HB Dive all the game 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
Wilson INT -> random Titans védő elkezdi visszahordani -> Ty Johnson leütközi a viszahordót, fumble -> a fumble-t összeszedi Berrios, visszaviszi TD-re #mesterterv
empty taxi
Külön nagy esély Julio kivalasa Tannehill interceptionjeinel, nincs meg egy olyan jól szerelő elkapo labdaeladas után :d

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
Wilson INT -> random Titans védő elkezdi visszahordani -> Ty Johnson leütközi a viszahordót, fumble -> a fumble-t összeszedi Berrios, visszaviszi TD-re #mesterterv


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elijah Moore nem lesz, ellenben Mims meccsnapi keretben lesz, ADavis is kap néhány snapet.
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Tudjátok nem is az bosszant, hogy kikapunk állandóan, mert leszarnám. Szerintem senki nem várt itt PO-t se semmilyen csodát, meg persze értem én, hogy sokáig tart a rebuild stb. stb. De azért 3 év alatt jó lenne valami progress-t látni, ami mondjuk reményt adna, vagy amitől bizakodóak lehetnénk, hogy igen ebből lehet valami, viszont ennek halovány szikrája sem látszik. Az utóbbi 2 évben 7 embert draftoltunk az első 4 kör-ből az O-ba, ne bassza már meg, hogy 3 meccs alatt 20 pontot lehet feltenni a táblára, nevetséges.
Apex
Hogy mennyire kevés ez a 20 pont? 3 forduló után konkrétan 9 csapat is van, amelyik mindhárom meccsén szerzett legalább 20 pontot...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 672 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
PFF statok a zseniális OL tevékenységünkről 3 meccs után:

McGovern: 192 snap, 1 sack, 3 QB hurry, 4 pressure
GVR: 192 snap, 2 sack, 13 QB hurry, 15 pressure, 1 zászló
AVT: 192 snap, 1 sack, 11 QB hurry, 12 pressure, 1 zászló
Fant: 192 snap, 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure, 2 zászló
Moses: 144 snap 1 sack, 2 QB hit, 5 QB hurry, 8 pressure, 1 zászló
Becton: 48 snap, 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure, 1 zászló

Itt szeretném kérni, ha legközelebb GVR azzal kezd egy interjút, hogy Wilson meddig tartja a labdát és nem tud a végtelenségig blokkolni neki, valaki verjen le egyet neki, köszönöm. Még padra sem tudjuk vágni azt a rakás szerencsétlenséget, mert Feeney az egy szem opció.
Beki
Jól van, látom nem baj hogy kivágtuk Mosest...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
PFF statok a zseniális OL tevékenységünkről 3 meccs után:

McGovern: 192 snap, 1 sack, 3 QB hurry, 4 pressure
GVR: 192 snap, 2 sack, 13 QB hurry, 15 pressure, 1 zászló
AVT: 192 snap, 1 sack, 11 QB hurry, 12 pressure, 1 zászló
Fant: 192 snap, 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure, 2 zászló
Moses: 144 snap 1 sack, 2 QB hit, 5 QB hurry, 8 pressure, 1 zászló
Becton: 48 snap, 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure, 1 zászló

Itt szeretném kérni, ha legközelebb GVR azzal kezd egy interjút, hogy Wilson meddig tartja a labdát és nem tud a végtelenségig blokkolni neki, valaki verjen le egyet neki, köszönöm. Még padra sem tudjuk vágni azt a rakás szerencsétlenséget, mert Feeney az egy szem opció.
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
Maye is kiesett 3-4 hetre. Ugynoke hozzatette h pont trade deadline korul lesz full egeszseges. 😀
Beki
Lassan elmondhatjuk, hogy Mosley-n kívül nem nagyon lesz a keretben átlag feletti játékos.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Maye is kiesett 3-4 hetre. Ugynoke hozzatette h pont trade deadline korul lesz full egeszseges. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gyájj
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tényleg ennyire nehéz hozzáértő edzői és management csapatot összeszedni???
Bíztam az új edző és csapatában de ez amit eddig mutat a csapat katasztrófa! Szerintem ha én vagyok az OC jobban menne a támadás,pedig azt sem tudom hányan vannak a pályán.... 😀
Inter102
Ehhez hozzávenném h az OL coach a tököm tudja mit csinál, de ilyen szintű munkát bármelyikünk tudna alkotni. Hozzáadva h JD állandóan pofázik az OL fontosságáról, de bassza meg ha valamelyik balféket padra kellene vágni / megsérülne összesen van 2 depth emberke, aki eszembe jut: Feeney és Edoga.
Az OL depth-et nem sikerült rendezni és a tavalyi draftját fel se hozzam, ha Davis nem alkot maradandót.
Megint nem haladunk jó irányba, nagyon nem...
több mint 3 éve
Inter102 New York Jets 54
Tényleg ennyire nehéz hozzáértő edzői és management csapatot összeszedni???
Bíztam az új edző és csapatában de ez amit eddig mutat a csapat katasztrófa! Szerintem ha én vagyok az OC jobban menne a támadás,pedig azt sem tudom hányan vannak a pályán.... 😀