New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Hát a Cowboys elleni harcot elvesztettük, Neal oda megy. 😀
Beki
De Joyner és Neal egy kapura játszanak, nem? Mármint hogy mindkettő safety
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát a Cowboys elleni harcot elvesztettük, Neal oda megy. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lamarcus Joyner’s 1-year deal with the #Jets included a $1m signing bonus, $1.5m base salary and $500,000 per-game roster bonus. Cap hit is $3m.
The base is guaranteed. Can warn another $1.5m in playing time incentives
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nyomultunk Chris Carsonra is, mielőtt aláírt volna ismét SEA-hoz.
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
Gyanús nekem, hogy elég hybrid séma lenne a védelemben, ha Neal aláfirkantana. Lehetne variálni rendesen, mert Neal tavaly kb 40%-ot LB-ben tolta Falconsnál.
+ h ennyire nem erőltetjük a CB igazolást:
1. vagy nagyon szerelmesek Saleh-ék az Austin-Hall duóba
2. nagyon sokszor lesz fent 3 safety a pályán
Beki
Vagy A Davist is CB akarják játszatni? Kizárt?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Gyanús nekem, hogy elég hybrid séma lenne a védelemben, ha Neal aláfirkantana. Lehetne variálni rendesen, mert Neal tavaly kb 40%-ot LB-ben tolta Falconsnál.
+ h ennyire nem erőltetjük a CB igazolást:
1. vagy nagyon szerelmesek Saleh-ék az Austin-Hall duóba
2. nagyon sokszor lesz fent 3 safety a pályán
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
JuJu marad Pittsburgh-ben 1 évre, egészségére.
Beki
Chh, Crowder amugy is jobb 🙄

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
TE Tyler Kroft erkezik 1 evre 2M-ert.
S Keanu Neal a Cowboys es a Jets kozott dont.

Feeney es Cole leigazolasa hivatalos.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19
Apex
Szvsz nagyon csodálkoznék, ha Jabril Cox bent maradna még a 3. körre. Remek játékos, és olyan stílusú LB, amire mostanság nagy az igény az NFL-ben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
JuJu marad Pittsburgh-ben 1 évre, egészségére.
több mint 3 éve
Zotya86 New York Jets 193
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19
Apex
Hú, ezt nagyon adnám! Legyen így! 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Jets current offense:
QB: Darnold, Morgan
WR: Mims, V. Smith
WR: Crowder, Cole
WR: Davis, J. Smith
RB: Perine, Johnson, Adams
TE: Herndon, Griffin, Wesco
LT: Becton
LG: Lewis, Clark
C: McGovern, Mr. Feeney
RG: Van Roten, McDermott
RT: Fant, Edoga
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19
Apex
40. picket leakasztani Darnoldért, nagy csoda lenne.
Beki
Szerintem is, de ha nincs ott az a pick, a többi akkor is megállja a helyét nálam.
Apex
Igen.
Ha JuJu jönne még, akkor talán WR-t sem kellene húzni, de CB-kből nem ártana duplázni. 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19
Apex
40. picket leakasztani Darnoldért, nagy csoda lenne.
Beki
Szerintem is, de ha nincs ott az a pick, a többi akkor is megállja a helyét nálam.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19
Apex
40. picket leakasztani Darnoldért, nagy csoda lenne.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Na valahogy igy kepzelem el a draftot
 twitter.com/uSTADIUM/status/1372730652773220354?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egyébként szerintem szó sincs arról, hogy itt mindenkiről lecsúsznánk vagy lassúak lennénk, JD csak egyszerűen nem akar túlköltekezni. Tavaly Desirt miután kivágták pár órára rá már alá is írt hozzánk, szóval tudunk gyorsak lenni ha akarunk. Látható az is, hogy csomó jó játékos kerül jó pár nappal FA nyitás után kivágásra az alacsonyabb cap miatt, akik közül azért lehet válogatni. Az OL-re nyilván jó lett volna ha tudunk hozni prémium embert, de azért lássuk be a kérőkkel szemben nem voltunk túl vonzóak. Én amire még számítok, 2 CB, 1 WR, 1 RB, 1 DE + depth.
Apex
No, meg ugye az a 70 misi cap space is jól hangzik az elején, de ugye 2 prémium igazolással évi 12-13M és 15M fizukkal, ez már is csal 42 misi (azzal a struktúrával, ahogy JD alakítja a szerződéseket. Pats pl sokat igazolt. de idei évben alacsony cap számokkal). WR-re már nem feltétlenül számítok: Davis, Mims, Crowder, Cole négyes az már nem annyira rossz és mögöttük még Berrios és a 2 Smith. CB-t meg nem kell részletezni. 😀 K'Waun Williams a legesélyesebb.
Beki
Én Juju-t elhoznám Crowder helyett őszintén szólva.
Apex
Amennyiben min 2 évre aláír Crowderhez idei számához hasonló összegért, részemről is oké. Viszont a Cole igazolás valszeg egy köszi, de túl sokat kérsz üzenet volt.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyébként szerintem szó sincs arról, hogy itt mindenkiről lecsúsznánk vagy lassúak lennénk, JD csak egyszerűen nem akar túlköltekezni. Tavaly Desirt miután kivágták pár órára rá már alá is írt hozzánk, szóval tudunk gyorsak lenni ha akarunk. Látható az is, hogy csomó jó játékos kerül jó pár nappal FA nyitás után kivágásra az alacsonyabb cap miatt, akik közül azért lehet válogatni. Az OL-re nyilván jó lett volna ha tudunk hozni prémium embert, de azért lássuk be a kérőkkel szemben nem voltunk túl vonzóak. Én amire még számítok, 2 CB, 1 WR, 1 RB, 1 DE + depth.
Apex
No, meg ugye az a 70 misi cap space is jól hangzik az elején, de ugye 2 prémium igazolással évi 12-13M és 15M fizukkal, ez már is csal 42 misi (azzal a struktúrával, ahogy JD alakítja a szerződéseket. Pats pl sokat igazolt. de idei évben alacsony cap számokkal). WR-re már nem feltétlenül számítok: Davis, Mims, Crowder, Cole négyes az már nem annyira rossz és mögöttük még Berrios és a 2 Smith. CB-t meg nem kell részletezni. 😀 K'Waun Williams a legesélyesebb.
Beki
Én Juju-t elhoznám Crowder helyett őszintén szólva.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egyébként szerintem szó sincs arról, hogy itt mindenkiről lecsúsznánk vagy lassúak lennénk, JD csak egyszerűen nem akar túlköltekezni. Tavaly Desirt miután kivágták pár órára rá már alá is írt hozzánk, szóval tudunk gyorsak lenni ha akarunk. Látható az is, hogy csomó jó játékos kerül jó pár nappal FA nyitás után kivágásra az alacsonyabb cap miatt, akik közül azért lehet válogatni. Az OL-re nyilván jó lett volna ha tudunk hozni prémium embert, de azért lássuk be a kérőkkel szemben nem voltunk túl vonzóak. Én amire még számítok, 2 CB, 1 WR, 1 RB, 1 DE + depth.
Apex
No, meg ugye az a 70 misi cap space is jól hangzik az elején, de ugye 2 prémium igazolással évi 12-13M és 15M fizukkal, ez már is csal 42 misi (azzal a struktúrával, ahogy JD alakítja a szerződéseket. Pats pl sokat igazolt. de idei évben alacsony cap számokkal). WR-re már nem feltétlenül számítok: Davis, Mims, Crowder, Cole négyes az már nem annyira rossz és mögöttük még Berrios és a 2 Smith. CB-t meg nem kell részletezni. 😀 K'Waun Williams a legesélyesebb.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyébként szerintem szó sincs arról, hogy itt mindenkiről lecsúsznánk vagy lassúak lennénk, JD csak egyszerűen nem akar túlköltekezni. Tavaly Desirt miután kivágták pár órára rá már alá is írt hozzánk, szóval tudunk gyorsak lenni ha akarunk. Látható az is, hogy csomó jó játékos kerül jó pár nappal FA nyitás után kivágásra az alacsonyabb cap miatt, akik közül azért lehet válogatni. Az OL-re nyilván jó lett volna ha tudunk hozni prémium embert, de azért lássuk be a kérőkkel szemben nem voltunk túl vonzóak. Én amire még számítok, 2 CB, 1 WR, 1 RB, 1 DE + depth.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Current #Jets OL depth chart:
LT Becton, Edoga
LG Lewis, Feeney, Clark
C McGovern, Feeney, Murray
RG Van Roten, McDermott
RT Fant, Edoga
#Jets WR depth chart:
C. Davis, V. Smith, Cager
Mims, Cole, J. Smith
Crowder, Berrios
McDermottot el is felejtettem, de sok vizet nem zavar.

Némi adalék infó Ciminitől:
Caught 55 passes for 642, 5 TDs in JAX last season -- his best year.
Played in 76% offensive snaps
Big special teams contributor (165 snaps). Had a 91-yard TD on KOR
Keelan Cole lined up in the slot 68% of the plays for the Jaguars

Keelan Cole's catches by location (2017-2020): Pretty balanced, inside-outside:
Slot: 75 catches, 918 yds, 8 TD
Wide: 83, 1,306 yards, 4 TD
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem egy FA periódus alatt lesz ebből a csapatból contender, szerintem mérsékelten és jól igazol JD, megvan a pár nagy igazolás( Lawson, C. Davis ) és utána low risk, high reward szerződéseket kötött.
Wester
Mondjuk az meglep, hogy a CB-kre ennyire magasról tesznek.
Beki
A CB piac is elég lassú, de igen oda még kéne ember
Wester
Igaz, hogy Fuller piacra kerül, de ott van még Adoree Jackson, Sherman, Poole, Mackensie Alexander, Kwaun Williams és talán Desmond King is
Beki
King => Texans
alatriste
Talánról ennyit eme esetben. 😀
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 236 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem egy FA periódus alatt lesz ebből a csapatból contender, szerintem mérsékelten és jól igazol JD, megvan a pár nagy igazolás( Lawson, C. Davis ) és utána low risk, high reward szerződéseket kötött.
Wester
Mondjuk az meglep, hogy a CB-kre ennyire magasról tesznek.
Beki
A CB piac is elég lassú, de igen oda még kéne ember
Wester
Igaz, hogy Fuller piacra kerül, de ott van még Adoree Jackson, Sherman, Poole, Mackensie Alexander, Kwaun Williams és talán Desmond King is
Beki
King => Texans


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem egy FA periódus alatt lesz ebből a csapatból contender, szerintem mérsékelten és jól igazol JD, megvan a pár nagy igazolás( Lawson, C. Davis ) és utána low risk, high reward szerződéseket kötött.
Wester
Mondjuk az meglep, hogy a CB-kre ennyire magasról tesznek.
Beki
A CB piac is elég lassú, de igen oda még kéne ember
Wester
Igaz, hogy Fuller piacra kerül, de ott van még Adoree Jackson, Sherman, Poole, Mackensie Alexander, Kwaun Williams és talán Desmond King is
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Dan Feeney idei cap hitje 3.5M lesz
Cole (5.5M) és Joyner (4.5M) kapcsán még nincsenek pontos számok -> 3.5 + 5.5 + 4.5 = 13.5M
Tehát valahol 20 misink maradt. Ebből sok minden már nem lesz, max egy Crowder - JuJu csere, vagy Cole leigazolása után beáldozzuk Crowdert CB erősítésre.