New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Wilson vagy Fields a kívánt QB-nk szerintetek? Nagxon eltérő véleményeket olvasok erről

Green is green
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Amúgy mennyire szerencsés így FA kezdete előtt, hogy nem tisztázott a QB helyzet, pl ha egy UFA WR megkérdezné h mégis ki dobálna neki? 😀
Beki
Elétolnak egy titoktartási szerződést és közlik, h nyugodjon meg, nem Darnold lesz az 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy mennyire szerencsés így FA kezdete előtt, hogy nem tisztázott a QB helyzet, pl ha egy UFA WR megkérdezné h mégis ki dobálna neki? 😀
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Amúgy korai tipp részemről:
Darnold lesz a kezdő QB és a Panthers feltradel 1/2-re
Beki
Teeee örök pesszimista vagy 🤣🤣🤣

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Amúgy korai tipp részemről:
Darnold lesz a kezdő QB és a Panthers feltradel 1/2-re
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy dologról erdekelne a véleményetek. Nekem fixa ideálom, hogy Darnold helye a Patsnél lenne (BB az akiből kinézem, hogy dolgozna vele és majd megmutatja..). Szerintetek mennyire komoly az, hogy csoportban nem cserélünk? Tudom nem szokás bar sose értettem miert nem (ha nem tartunk rá igényt és nem hiszti vagy salary cap miatt akkor nem tartjuk jó játékosnak ergo miért ne gyengitsük a riválist?). Plusz a multban JD tartotta magát ehhez az elvhez?
Pityu Gyor
Röviden az a véleményem, hogy Darnold a Patsnél is megbukna jelenlegi helyzetben.
Beki
😁😁😁 az kit zavarna? De szerinted JD elcserélné oda?
Pityu Gyor
Ha eleg jo ajanlatot kap, szerintem siman.
Apex
Ugyan...tudjuk h Darnold marad. 😀 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Egy dologról erdekelne a véleményetek. Nekem fixa ideálom, hogy Darnold helye a Patsnél lenne (BB az akiből kinézem, hogy dolgozna vele és majd megmutatja..). Szerintetek mennyire komoly az, hogy csoportban nem cserélünk? Tudom nem szokás bar sose értettem miert nem (ha nem tartunk rá igényt és nem hiszti vagy salary cap miatt akkor nem tartjuk jó játékosnak ergo miért ne gyengitsük a riválist?). Plusz a multban JD tartotta magát ehhez az elvhez?
Pityu Gyor
Röviden az a véleményem, hogy Darnold a Patsnél is megbukna jelenlegi helyzetben.
Beki
😁😁😁 az kit zavarna? De szerinted JD elcserélné oda?
Pityu Gyor
Ha eleg jo ajanlatot kap, szerintem siman.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Egy dologról erdekelne a véleményetek. Nekem fixa ideálom, hogy Darnold helye a Patsnél lenne (BB az akiből kinézem, hogy dolgozna vele és majd megmutatja..). Szerintetek mennyire komoly az, hogy csoportban nem cserélünk? Tudom nem szokás bar sose értettem miert nem (ha nem tartunk rá igényt és nem hiszti vagy salary cap miatt akkor nem tartjuk jó játékosnak ergo miért ne gyengitsük a riválist?). Plusz a multban JD tartotta magát ehhez az elvhez?
Pityu Gyor
Röviden az a véleményem, hogy Darnold a Patsnél is megbukna jelenlegi helyzetben.
Beki
😁😁😁 az kit zavarna? De szerinted JD elcserélné oda?

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Egy dologról erdekelne a véleményetek. Nekem fixa ideálom, hogy Darnold helye a Patsnél lenne (BB az akiből kinézem, hogy dolgozna vele és majd megmutatja..). Szerintetek mennyire komoly az, hogy csoportban nem cserélünk? Tudom nem szokás bar sose értettem miert nem (ha nem tartunk rá igényt és nem hiszti vagy salary cap miatt akkor nem tartjuk jó játékosnak ergo miért ne gyengitsük a riválist?). Plusz a multban JD tartotta magát ehhez az elvhez?
Pityu Gyor
Röviden az a véleményem, hogy Darnold a Patsnél is megbukna jelenlegi helyzetben.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Boston Globe hozott le egy cikket tegnap (Ben Volin írta asszem), hogy ligán belül úgy hiszik, hogy Darnold marad.
Pauline is beszélt egy podcastben:
- úgy gondolja, hogy Darnold tradelése volna a legjobb ötlet
- megfelelő mértékben agresszívek leszünk FA-n
- egyik fő célpont a Saints UFA-ja: Trey Hendrickson
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
😂😂
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1364340721365512206?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Egy dologról erdekelne a véleményetek. Nekem fixa ideálom, hogy Darnold helye a Patsnél lenne (BB az akiből kinézem, hogy dolgozna vele és majd megmutatja..). Szerintetek mennyire komoly az, hogy csoportban nem cserélünk? Tudom nem szokás bar sose értettem miert nem (ha nem tartunk rá igényt és nem hiszti vagy salary cap miatt akkor nem tartjuk jó játékosnak ergo miért ne gyengitsük a riválist?). Plusz a multban JD tartotta magát ehhez az elvhez?

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rapoport azt irja, hogy Darnold sorsarol nem mostanaban lesz dontes. Csapat szeretne letudni a pro dayeket + beszelni top QB prospectekkel. Asszem Fields pro day-e marcius 30-an lesz pl.
Beki
Sztem is abszolut benne van a pakliban, hogy soká döl el a sorsa. No nem azért mert maradna, hanem én simán el tudom képzelni, hogy sok csapatnál Darnoldot többre tartják mint a Lawrence, Fields, Wilson utáni draft QB-k és kivárnak, hogy alakul a draft, ki tudja a 3-5. picket megszerezni. Aki lemarad az jön Sam baratunkért
Pityu Gyor
Vagy vki bekínál egy olyan packaget az 1/2-ért, ami gyorsan eldönti a kérdést.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Rapoport azt irja, hogy Darnold sorsarol nem mostanaban lesz dontes. Csapat szeretne letudni a pro dayeket + beszelni top QB prospectekkel. Asszem Fields pro day-e marcius 30-an lesz pl.
Beki
Sztem is abszolut benne van a pakliban, hogy soká döl el a sorsa. No nem azért mert maradna, hanem én simán el tudom képzelni, hogy sok csapatnál Darnoldot többre tartják mint a Lawrence, Fields, Wilson utáni draft QB-k és kivárnak, hogy alakul a draft, ki tudja a 3-5. picket megszerezni. Aki lemarad az jön Sam baratunkért

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Rapoport azt irja, hogy Darnold sorsarol nem mostanaban lesz dontes. Csapat szeretne letudni a pro dayeket + beszelni top QB prospectekkel. Asszem Fields pro day-e marcius 30-an lesz pl.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Darnoldnál maradt a Panthers, Frisco és a WFT, mint opció.
Beki
Csikánó?
alatriste
Gondolod, hogy pont Darnoldra bízná magát Pace és Nagy?
Beki
Tavaly megtették a Foles, Trubi duóval. Semmi sem elképzelhetetlen.
alatriste
Es Patriots...

Green is green
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darnoldnál maradt a Panthers, Frisco és a WFT, mint opció.
Beki
Csikánó?
alatriste
Gondolod, hogy pont Darnoldra bízná magát Pace és Nagy?
Beki
Tavaly megtették a Foles, Trubi duóval. Semmi sem elképzelhetetlen.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
26.7M cap spacet hozott át a csapat az idei évre.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnoldnál maradt a Panthers, Frisco és a WFT, mint opció.
Beki
Csikánó?
alatriste
Gondolod, hogy pont Darnoldra bízná magát Pace és Nagy?
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darnoldnál maradt a Panthers, Frisco és a WFT, mint opció.
Beki
Csikánó?


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Darnoldnál maradt a Panthers, Frisco és a WFT, mint opció.
több mint 3 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Wentz elkelt egy napi menü-ért cserébe(annyira azért nem gyász a csávó)! Nálunk szerintetek mi lehet az opció, egy újabb csiszolatlan vagy megyünk inkább egy olyan felé aki le is tett már valamit...(DSW)🏈
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Wentz trade done, kaphatja is fel a telefont JD.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kell a pénz Jujura, és újból összeáll a Darnold-Juju páros! 😁
steelwolf
Jó lenne, ha mindkettő szépen máshol egyengetné a pályafutását 2021-ben.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kell a pénz Jujura, és újból összeáll a Darnold-Juju páros! 😁