New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Jarrad Davis szerződésével van 63.5M cap space, ebből 10-12M kell rookie classnak. 12.5M Davis és 15M Lawson éves átlagja.
Szóval némi igazolásra akad még lóvé.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Szintén Connor Hughes: továbbiakban RB és CB lesz fókuszban, de Curtis Samuelt is kiemelte még.
Egy Samuel + Jamaal Williams duóval sztem kiegyeznénk ma. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Connor Hughes azt mondja egy podcastben, hogy Linsley ügynöke szerint nem is hívta őt JD. Thuney fronton pedig elég gyorsan kiszálltunk a bidding warból.
Beki
Én azt olvastam, hogy bizunk McGovernben, mert illik rá az új séma
Wester
Igen, ezt írták tegnap is.

Josh Adams RB is jött vissza 1 évre.
Jarrad Davis idei cap hitje 5.5M lesz
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Connor Hughes azt mondja egy podcastben, hogy Linsley ügynöke szerint nem is hívta őt JD. Thuney fronton pedig elég gyorsan kiszálltunk a bidding warból.
Beki
Én azt olvastam, hogy bizunk McGovernben, mert illik rá az új séma

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Connor Hughes azt mondja egy podcastben, hogy Linsley ügynöke szerint nem is hívta őt JD. Thuney fronton pedig elég gyorsan kiszálltunk a bidding warból.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Jets unofficial WR depth chart:
WR C. Davis, V. Smith
WR Mims, Cager
WR Crowder, Berrios

#Jets DL depth chart after Carl Lawson agreement:
DE Lawson, Phillips
3T Q Williams, Shepherd
DT Fatukasi, Smart
DE Franklin-Myers, Zuniga

Crowder helyét még mindig nem érzem biztosnak azzal, hogy 10 misit spórolhatunk vele.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nekem megfelel az is ha az OL-re a drafton megyunk ra. Jo ez igy kezdesnek szerintem.
Apex
Nem értem, hogy racionálisan gondolkodó fanok, hogy akadhatnak ki azon, hogy nem sikerült Thuney-t leszerződni. Az ember évi 16 milliót kap egy bajnok esélyes csapatban. Minek jönne ide? 😀
Wester
Pedig mi bőgés ment Twitteren és fórumokon is... 😀
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem megfelel az is ha az OL-re a drafton megyunk ra. Jo ez igy kezdesnek szerintem.
Apex
Nem értem, hogy racionálisan gondolkodó fanok, hogy akadhatnak ki azon, hogy nem sikerült Thuney-t leszerződni. Az ember évi 16 milliót kap egy bajnok esélyes csapatban. Minek jönne ide? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Nekem megfelel az is ha az OL-re a drafton megyunk ra. Jo ez igy kezdesnek szerintem.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Végre van pass rusher, jött egy tök jó elkapó a corpba. Davis nagy hátránya, hogy nem no1 WR. Látható volt, hogy míg nem volt Brown a Titansban előtte nem is ment neki annyira a játék. Ha valaki (Mims?) be tudna nőni a no1 WR szerepébe akkor viszont borzasztó jó kis igazolás lehet.
Támadófalat várt mindenki de attól eltekintve ez nem rossz 2 igazolás.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Massziv garantalt Davisnel, Lawson oke. Mindketto 2 ev utan OUT tipusu szerzodes.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az első tényleg nagy igazolás!
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Corey Davis 3 év 37,5 millió
Cruyffista
Sok sikert hozzá. Főleg Darnolddal.
iktriad
El is átkozzák akkor kezdésnek Saleht, ha Darnold marad
Hope
Te kellesz ide(remény). Meg egy új QB.
iktriad
Úgyúgy🙃
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corey Davis 3 év 37,5 millió
Cruyffista
Sok sikert hozzá. Főleg Darnolddal.
iktriad
El is átkozzák akkor kezdésnek Saleht, ha Darnold marad
Hope
Te kellesz ide(remény). Meg egy új QB.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Corey Davis 3 év 37,5 millió
Cruyffista
Sok sikert hozzá. Főleg Darnolddal.
iktriad
El is átkozzák akkor kezdésnek Saleht, ha Darnold marad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Corey Davis 3 év 37,5 millió
Cruyffista
Sok sikert hozzá. Főleg Darnolddal.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 329
Corey Davis 3 év 37,5 millió
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondanám h jöhet a WR erősítés, de ki az anyám írna alá, amíg Darnold a QB és bizonytalanság van eme fronton... 😀
Beki
A WR piacon még elég nagy a csend.
iktriad
Gondolom Golladay-re várnak.
Beki
Vagy Samuelre.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondanám h jöhet a WR erősítés, de ki az anyám írna alá, amíg Darnold a QB és bizonytalanság van eme fronton... 😀
Beki
A WR piacon még elég nagy a csend.
iktriad
Gondolom Golladay-re várnak.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondanám h jöhet a WR erősítés, de ki az anyám írna alá, amíg Darnold a QB és bizonytalanság van eme fronton... 😀
Beki
A WR piacon még elég nagy a csend.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondanám h jöhet a WR erősítés, de ki az anyám írna alá, amíg Darnold a QB és bizonytalanság van eme fronton... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Thuney és Linsley off, ennyit az FA iOL erősítésről. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Kimegy Thuney, John Johnson, de cserébe jön Jarrad Davis... Jól kezdődik. 😀 Sorry no offense
Toto21
Safety nem need, Thuney-nál meg ki ne mennek a Chiefsbe inkább?!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Former #Lions first-round pick LB Jarrad Davis has found a home: Source says he’s signing with the #Jets on a 1-year deal for $7M. Nicely done.
briareos
Ő borzasztó. Tényleg.
Bazzani
Most gyere át a Jags topikba és mesélj nekünk Agnewról. 😊
iktriad
segitek, ő is szar.
nem emlékszem h bazzani valaha dicsért volna lions playert megatront kivéve 😀

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Former #Lions first-round pick LB Jarrad Davis has found a home: Source says he’s signing with the #Jets on a 1-year deal for $7M. Nicely done.
briareos
Ő borzasztó. Tényleg.
Bazzani
Most gyere át a Jags topikba és mesélj nekünk Agnewról. 😊