New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Érkezik a csapathoz valaki, aki már nagyon nagyon hiányzott, akinek a stratégiai látásmódja irányt adhat a jövőnek. Az ember, akinek a jelenléte és a szava nagyobb hívószó, mint az 1/1.

Hazatér Woody 😊
Helmut Zimmer
Szép tesa ő ki akiről vakersz ?
És ő milyen áldást oszt ?
VvAlekosz
Woody a Toy Storyból és hozza Buzz Lightyeart a draftra 😁😁

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Érkezik a csapathoz valaki, aki már nagyon nagyon hiányzott, akinek a stratégiai látásmódja irányt adhat a jövőnek. Az ember, akinek a jelenléte és a szava nagyobb hívószó, mint az 1/1.

Hazatér Woody 😊
Helmut Zimmer
Szép tesa ő ki akiről vakersz ?
És ő milyen áldást oszt ?
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Legfrissebb hirek szerint Gase kirugasarol hetek ota dontottek mar CJ-ek es jovo hetfon repul. CJ bent ul majd HC interjukon, de JD valasztja a HC-t. Darnold sorsarol az uj HC dont (ennek megfeleloen elso kerdes: maradjon Samy fiu? Nem? Akkor kezdhetjuk az interjut.)
Beki
Ámen

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Legfrissebb hirek szerint Gase kirugasarol hetek ota dontottek mar CJ-ek es jovo hetfon repul. CJ bent ul majd HC interjukon, de JD valasztja a HC-t. Darnold sorsarol az uj HC dont (ennek megfeleloen elso kerdes: maradjon Samy fiu? Nem? Akkor kezdhetjuk az interjut.)
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
No, mar csak egy hetet kell kibirni Gezaval es jovo hetfon repul.
Samy fiunak annyi dolga lesz h novelje a trade erteket a Pats ellen. Bar ugye a CLE ellen is azt irtak h frankon jatszott...ha ez franko volt, akkor Mahomes h jatszik?!
Beki
Simán vertek minket, brutál mélyponton van a csapat

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Jövőhêten elvertek bennünket és marad a Gaset+Darnold páros ,😂🤣😂🤣😂🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Érkezik a csapathoz valaki, aki már nagyon nagyon hiányzott, akinek a stratégiai látásmódja irányt adhat a jövőnek. Az ember, akinek a jelenléte és a szava nagyobb hívószó, mint az 1/1.

Hazatér Woody 😊
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Ha gondoljátok hallgassatok kicsit bele a bejgli mellett, angol tudás nem árt obviously.
 youtu.be/totmQdUSlmY?t=683

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
No, mar csak egy hetet kell kibirni Gezaval es jovo hetfon repul.
Samy fiunak annyi dolga lesz h novelje a trade erteket a Pats ellen. Bar ugye a CLE ellen is azt irtak h frankon jatszott...ha ez franko volt, akkor Mahomes h jatszik?!
Beki
Amíg nem hivatalos, sajnos nem tudom elhinni. Ez még mindig a Jets és 2-t nyertünk zsinórban.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
No, mar csak egy hetet kell kibirni Gezaval es jovo hetfon repul.
Samy fiunak annyi dolga lesz h novelje a trade erteket a Pats ellen. Bar ugye a CLE ellen is azt irtak h frankon jatszott...ha ez franko volt, akkor Mahomes h jatszik?!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Most akkor ha jövő héten is nyer a csapat, akkor folytatni akarják a győzelmi sorozatot jövőre is ezért nem változtatnak semmit?

| Bocs 😊 |
Matthew99
Csak vicceltem a mosolygos Gase kepekkel a kurva eletbe mar 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Xd
 twitter.com/RichCimini/status/1343550007748796416?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 6 161
Gore-nak nagy gratula, megvan a 16.000 futott yard (3. ember az NFL-ben) és 15 yardra van a 20.000 all-purpose yardtól (5.). 15-re van egyébként a 4000 elkapott yardtól is, és ha meglenne, akkor Walter Paytonon kívül ez (16.000+ futott yard és 4000+ elkapott yard) csak neki sikerült volna.
De az egyik régebbi Trash Talk adás óta tudjuk, hogy Gore nem HoF kaliber 😊

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Most akkor ha jövő héten is nyer a csapat, akkor folytatni akarják a győzelmi sorozatot jövőre is ezért nem változtatnak semmit?

| Bocs 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Őszintén kívánom, hogy akárkit visztek 1/2-re, ő is franchise QB legyen majd itt! Grat a W-hez!

iktriad
Kösz! Ámen

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őszintén kívánom, hogy akárkit visztek 1/2-re, ő is franchise QB legyen majd itt! Grat a W-hez!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
DLt jovore nem kell piszkalni az fix: Andersont kivagjuk es kb ennyi. Emellett ha Zuniga es Huff picit szintet lep az mar boven eleg.
Mondjuk Harrist kivancsi volnek hanyszor vertek meg, kb mint egy szobor.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Samy fiú a nagy mágus QB:
16/32 175 yard és 2 TD
A 23 éves őstehetség, akit a Jetsnek meg kellene tartania jövőre... utolsó FG előtti 3&4 játék tökéletesen megmutatta... emberünk 3 év alatt nem tanulta meg mit kellene tenni ilyen helyzetben.
Beki
Egyetértek. De én nem féltem JD-t. Megoldja. Viszont ahogy a régi bölcs mondta ha kettőt nyerünk az már sikersorozat... 😊
Pityu Gyor
miért gondoljátok h JD ennyire szabad kezet kap? ha valóban az lenne amit akar akkor legkésőbb szezon fele óta már interim HC lenne.
briareos
Rosterért, FA és draftért JD felel. Ki tudott hisztizni magának és a stábjának szép magas fizut, ezek után ha a tulaj belepofázik bármibe és nem nyitja a pénztárcát, jobb ha feláll. 😀
HC meccsnapi rosterbe szólhat bele jelenlegi felállásban.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Samy fiú a nagy mágus QB:
16/32 175 yard és 2 TD
A 23 éves őstehetség, akit a Jetsnek meg kellene tartania jövőre... utolsó FG előtti 3&4 játék tökéletesen megmutatta... emberünk 3 év alatt nem tanulta meg mit kellene tenni ilyen helyzetben.
Beki
Egyetértek. De én nem féltem JD-t. Megoldja. Viszont ahogy a régi bölcs mondta ha kettőt nyerünk az már sikersorozat... 😊
Pityu Gyor
miért gondoljátok h JD ennyire szabad kezet kap? ha valóban az lenne amit akar akkor legkésőbb szezon fele óta már interim HC lenne.
briareos
Nem gondoljuk. Bizunk benne. Nekem ez a 2es pont hogy ezt tisztázzák 😊

Green is green
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Samy fiú a nagy mágus QB:
16/32 175 yard és 2 TD
A 23 éves őstehetség, akit a Jetsnek meg kellene tartania jövőre... utolsó FG előtti 3&4 játék tökéletesen megmutatta... emberünk 3 év alatt nem tanulta meg mit kellene tenni ilyen helyzetben.
Beki
Egyetértek. De én nem féltem JD-t. Megoldja. Viszont ahogy a régi bölcs mondta ha kettőt nyerünk az már sikersorozat... 😊
Pityu Gyor
miért gondoljátok h JD ennyire szabad kezet kap? ha valóban az lenne amit akar akkor legkésőbb szezon fele óta már interim HC lenne.

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
a meccs ahol a Jets Jets volt és a Browns pedig Browns. Tipik lose-lose.

Azt a kurva.
Amadeus
az hogy az NFL nem tol el egy meccset, ahol az egyik csapat fél O kezdője kidől 12 órával a kezdés előtt? legalább 2 napot, h. a stáb felkészüljön?
Joey Tribbiani
ha a key 6-7 csapat egyike lenne a browns eltolták volna.
denverrel is h kibasztak
briareos
Pontosan ez az, amiért undorító ami az NFL-ben zajlik.
A Browns egész héten dolgozott egy gameplanen, amit a vírus egy pillanat alatt ki is vágott az ablakon. Legalább tolták volna el egy nappal...hétfő hasonló időben nem létezik h nem lehetett volna lejátszani.
Beki
Igen. Megnézném ha brady barátunk elkapná a playoff elött... tuti eltolnák

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Samy fiú a nagy mágus QB:
16/32 175 yard és 2 TD
A 23 éves őstehetség, akit a Jetsnek meg kellene tartania jövőre... utolsó FG előtti 3&4 játék tökéletesen megmutatta... emberünk 3 év alatt nem tanulta meg mit kellene tenni ilyen helyzetben.
Beki
Egyetértek. De én nem féltem JD-t. Megoldja. Viszont ahogy a régi bölcs mondta ha kettőt nyerünk az már sikersorozat... 😊

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Akkor jöjjön Wilson. Nem biztos, hogy rosszabbul jár a csapat.
alatriste
Előbb Gase és Darnoldot pucoljuk ki innen, addig hagyjuk...ez a Jets.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
a meccs ahol a Jets Jets volt és a Browns pedig Browns. Tipik lose-lose.

Azt a kurva.
Amadeus
az hogy az NFL nem tol el egy meccset, ahol az egyik csapat fél O kezdője kidől 12 órával a kezdés előtt? legalább 2 napot, h. a stáb felkészüljön?
Joey Tribbiani
ha a key 6-7 csapat egyike lenne a browns eltolták volna.
denverrel is h kibasztak
briareos
Pontosan ez az, amiért undorító ami az NFL-ben zajlik.
A Browns egész héten dolgozott egy gameplanen, amit a vírus egy pillanat alatt ki is vágott az ablakon. Legalább tolták volna el egy nappal...hétfő hasonló időben nem létezik h nem lehetett volna lejátszani.