New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Egy Darnold-szintű QB-nál megvan a lehetőség, hogy csak egy normális HC/OC/QB coach kéne neki, hogy kihozza magából a benne lévő potenciált. Alex Smith 6 évet kellett, hogy várjon, míg megkapta Harbaught, és mintha kicserélték volna. Előtte meg hadd ne soroljam, mi volt a Ninersnél. Kb. ugyanaz a kupleráj, ami a Jetsnél mostanában.

Szóval ha normális edzőket tudnak hozni, én még nem mondanék le róla.
Kampman
Maradjunk annyiban, hogy biztos lesz olyan öntelt edző aki ezt elhiszi és elhiszi magáról, hogy ő az a HC aki kihozza Darnoldból a jót.. és bizzunk benne, hogy JD ezt jo erzékkel megragadja és penzzé teszi

Green is green
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Egy Darnold-szintű QB-nál megvan a lehetőség, hogy csak egy normális HC/OC/QB coach kéne neki, hogy kihozza magából a benne lévő potenciált. Alex Smith 6 évet kellett, hogy várjon, míg megkapta Harbaught, és mintha kicserélték volna. Előtte meg hadd ne soroljam, mi volt a Ninersnél. Kb. ugyanaz a kupleráj, ami a Jetsnél mostanában.

Szóval ha normális edzőket tudnak hozni, én még nem mondanék le róla.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sam "franchise QB" Darnold:
1. INT, pontos és precíz passz (2. INT-et nem screenshotolom... balfékje úgy akarta Perrimannek odadobni h Jones végig figyelte őt)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ki lenne ezekből a jó HC nekünk?
Pityu Gyor
Ha a korábbi állapothoz képest nézem akkor bárki. 😀

Amúgy én Bieniem, Smith és a Collage edzők közül bárkit szívesen látnék. Egyszerűen egy ilyen újjáépülő fr élére, ahol vélhetően jön egy rookie QB is nem raknél def felfogású edzőt. Daboll itt nincs kiemelve de akár ő is jó lehetne. Szerintem a lényeg az, hogy támadó felfogású legyen és - nyilván Douglassal legyenek egy hullámhosszon.
alatriste
Ide olyan kell, aki képes egyben tartani ezt a szarkupacot, ami itt van és nem hív playeket, hanem hagyja az OC és DC-re. Mindenképpen Rhule vagy amolyan Rex Ryan típusú emberke kell ide. Bieniemy-t meg kerüljük el messzire csak.
Nem szempont h támadó felfogású legyen, megfelelő offense stábbal a rookie QBt lehet edzeni megfelelően.
Beki
Nem tudom van-e még ilyen HC. Nagyon általánossá vált, h. a rookie évben amíg a rendszer nincs fullra "telepítve", ők hívják a játékokat. A lényeg sztem, h. a GM-el full összhang legyen, ne csak papíron, hanem tényleg. Talán ez a legnehezebb, és ebből lesz, h. nem system fit emberek jönnek.
Joey Tribbiani
Nyilván attól is függ, hogy ki az OC és DC. Martindale pl tavaly és idén is college OC-t hozna és egy tapasztalt DC-t. Gondolom Campbell is pl rábízná a dolgokat OC és DC-jére. 😊
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ki lenne ezekből a jó HC nekünk?
Pityu Gyor
Ha a korábbi állapothoz képest nézem akkor bárki. 😀

Amúgy én Bieniem, Smith és a Collage edzők közül bárkit szívesen látnék. Egyszerűen egy ilyen újjáépülő fr élére, ahol vélhetően jön egy rookie QB is nem raknél def felfogású edzőt. Daboll itt nincs kiemelve de akár ő is jó lehetne. Szerintem a lényeg az, hogy támadó felfogású legyen és - nyilván Douglassal legyenek egy hullámhosszon.
alatriste
Ide olyan kell, aki képes egyben tartani ezt a szarkupacot, ami itt van és nem hív playeket, hanem hagyja az OC és DC-re. Mindenképpen Rhule vagy amolyan Rex Ryan típusú emberke kell ide. Bieniemy-t meg kerüljük el messzire csak.
Nem szempont h támadó felfogású legyen, megfelelő offense stábbal a rookie QBt lehet edzeni megfelelően.
Beki
Nem tudom van-e még ilyen HC. Nagyon általánossá vált, h. a rookie évben amíg a rendszer nincs fullra "telepítve", ők hívják a játékokat. A lényeg sztem, h. a GM-el full összhang legyen, ne csak papíron, hanem tényleg. Talán ez a legnehezebb, és ebből lesz, h. nem system fit emberek jönnek.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Ki lenne ezekből a jó HC nekünk?
Pityu Gyor
Ha a korábbi állapothoz képest nézem akkor bárki. 😀

Amúgy én Bieniem, Smith és a Collage edzők közül bárkit szívesen látnék. Egyszerűen egy ilyen újjáépülő fr élére, ahol vélhetően jön egy rookie QB is nem raknél def felfogású edzőt. Daboll itt nincs kiemelve de akár ő is jó lehetne. Szerintem a lényeg az, hogy támadó felfogású legyen és - nyilván Douglassal legyenek egy hullámhosszon.
alatriste
Ide olyan kell, aki képes egyben tartani ezt a szarkupacot, ami itt van és nem hív playeket, hanem hagyja az OC és DC-re. Mindenképpen Rhule vagy amolyan Rex Ryan típusú emberke kell ide. Bieniemy-t meg kerüljük el messzire csak.
Nem szempont h támadó felfogású legyen, megfelelő offense stábbal a rookie QBt lehet edzeni megfelelően.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 239 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ki lenne ezekből a jó HC nekünk?
Pityu Gyor
Ha a korábbi állapothoz képest nézem akkor bárki. 😀

Amúgy én Bieniem, Smith és a Collage edzők közül bárkit szívesen látnék. Egyszerűen egy ilyen újjáépülő fr élére, ahol vélhetően jön egy rookie QB is nem raknél def felfogású edzőt. Daboll itt nincs kiemelve de akár ő is jó lehetne. Szerintem a lényeg az, hogy támadó felfogású legyen és - nyilván Douglassal legyenek egy hullámhosszon.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ki lenne ezekből a jó HC nekünk?

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Lenti kommentemre kérhetnék egy kiemelést a topicban a HC keresés időszakára? Köszönöm!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
HC interjúk:

- Matt Eberflus (Colts DC) - 1. körös interjú (2021.01.10.)
- Arthur Smith (Titans OC) - 2. körös interjú (2021.01.13.)
- Eric Bieniemy (Chiefs OC) - 1. körös interjú (2021.01.06.)
- Brian Daboll (Bills OC) - 1. körös interjú (2021.01.10.)
- Brandon Staley (Rams DC) - 1. körös interjú (2021.01.10.)
- Patrick Graham (Giants DC) - új szerződés Giants-nél
- Aaron Glenn (Saints secondary coach) - 1. körös interjú (2021.01.11.)
- Robert Saleh (49ers DC) - 2. körös interjú (2021.01.12.)
- Marvin Lewis (ex-Bengals HC) - 1. körös interjú (2021.01.07.)
- Joe Brady (Panthers OC) - 1. körös interjú (2021.01.09.)
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Egyes pont pipa 😊

Green is green
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HC jelöltek.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 239 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jets officially parted ways with Adam Gase, per source. Gase went 9-23 during his two seasons as the Jets’ HC. Jets now back in market for another HC.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez elég Gase.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Sok dolga nincs JD-nek: mihelyst megvan az új HC, mehet a telefon ahova kell és árulni ezt a szerencsétlen Darnoldot.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Csak rögzítsük: ugye - ha tudjuk - nincs okunk nem megverni a Patset?
Pityu Gyor
Nekik rosszabb lenne a drafthelyük ennyi
Wester
Meg Darnold megítélésén javíthatna némit jó játékkal.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Csak rögzítsük: ugye - ha tudjuk - nincs okunk nem megverni a Patset?
Pityu Gyor
Nekik rosszabb lenne a drafthelyük ennyi

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Csak rögzítsük: ugye - ha tudjuk - nincs okunk nem megverni a Patset?

Green is green
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 267 — playoffs???
Gase megy a JAX-be? 😀



több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213

steelwolf
Vasárnap akkor Gaseleolvasás lesz?
iktriad
😀 Megtette a magáét. Most már mehet amerre akar. Elég sok üres HC poszt lesz a ligában, majd csak talál egy újabb áldozatot 😀

GO JETS!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

steelwolf
Vasárnap akkor Gaseleolvasás lesz?
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Hát ha a Bama ellen is így játszik Fields, akkor lehet változik róla a véleményem.
Apex
Pláne ha Fieldset elviszi a Jax nektek csak Trevor jut 😂😂😂

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018