New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Jets have completed an interview with former Bengals coach Marvin Lewis for their HC vacancy, team announces.
Ez a tippem is bejött.
Beki
Mosolyognék egyet, na 😀
Klaci79
Ezen nincs mit mosolyogni: ha össze tudta szedni magát / fejleszteni ezen meg azon, amíg NFL-en kívül melózott áldásom rá.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
#Jets have completed an interview with former Bengals coach Marvin Lewis for their HC vacancy, team announces.
Ez a tippem is bejött.
Beki
Mosolyognék egyet, na 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
#Jets have completed an interview with former Bengals coach Marvin Lewis for their HC vacancy, team announces.
Ez a tippem is bejött.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
The #Jets plan to interview #49ers DC Robert Saleh for their head coaching job Friday, per source.
Beki
Gyűlnek a jelöltek. Nem fognak JD-ék unatkozni az elkövetkezendő napokban/hetekben.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The #Jets plan to interview #49ers DC Robert Saleh for their head coaching job Friday, per source.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
The #Jets have requested permission to interview #Saints secondary coach Aaron Glenn for their vacant head coaching job, and it should happen next week
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Az csak engem lepett meg, hogy Saleh-t nem interjúvoltuk meg eddig?
Beki
Nope

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az csak engem lepett meg, hogy Saleh-t nem interjúvoltuk meg eddig?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
JD azt nyilatkozta, hogy az összes 1. körös interjú online történik, 2. körben már személyesen is megtekintik egymást a felek (ha lesz 2. kör ofkórsz).
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na csáó skacok

Érdekelne hogy ti merre fele mozdulnátok el?
(Kit választanátok HC-nak ?,Ki lenne a QB?Mire lönétek a draft cetliket?Milyen posztokon lennének FA igazolások ?)
VvAlekosz
HC személyére nehéz válaszolni, mert alig pár interjú kérés ment még csak ki (college rész nem is valószínű h kitudódik, amíg meg nem történik). Need meg annyi h kb DL és LB poszt, amit nem piszkálnék.
Beki
Tényleg Mosley sztárunkkal mi lesz? Jövőre lesz kedve játszani?
Pityu Gyor
Bízom benne...remélem ez az opt-out-os sztorira nem lesz szükség már idén a COVID miatt, vagy visszavonulás után még évekig fizetjük őt 1 meccsnyi játékért...
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Na csáó skacok

Érdekelne hogy ti merre fele mozdulnátok el?
(Kit választanátok HC-nak ?,Ki lenne a QB?Mire lönétek a draft cetliket?Milyen posztokon lennének FA igazolások ?)
VvAlekosz
HC személyére nehéz válaszolni, mert alig pár interjú kérés ment még csak ki (college rész nem is valószínű h kitudódik, amíg meg nem történik). Need meg annyi h kb DL és LB poszt, amit nem piszkálnék.
Beki
Tényleg Mosley sztárunkkal mi lesz? Jövőre lesz kedve játszani?

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Bieniemy interjú done.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na csáó skacok

Érdekelne hogy ti merre fele mozdulnátok el?
(Kit választanátok HC-nak ?,Ki lenne a QB?Mire lönétek a draft cetliket?Milyen posztokon lennének FA igazolások ?)
VvAlekosz
HC személyére nehéz válaszolni, mert alig pár interjú kérés ment még csak ki (college rész nem is valószínű h kitudódik, amíg meg nem történik). Need meg annyi h kb DL és LB poszt, amit nem piszkálnék.
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
1 kör: QB, OL
2 kör: WR
+ további WR, CB (akár több), C

egyéb piacról:
RB, safety, CB, O-line, LB
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
A 2. pickről már elég sok szó eset (korábban is, meg kb egyfolytában 😊), de a másik első körös pickkel (reméljük a SEA nem húzza sokáig) mit kezdenétek? Inkább jó célpontot hoznátok a QB-nak, vagy egy OL pickkel erősítenétek a védelmét? Itt részemről felmerül a kérdés, h az idei classban van/lesz-e olyan erős az OL felhozatal, h érdemes egy első kört ellőni rá?
Lucifer
Igazából a 2. körünkhöz úgyis közel lesz a másik 1. körösünk, így ott WR/RB vagy WR/iOL duplának örülnék. Védelem pickek rohadtul nem érdekelnek ilyen magasan, az majd jövőre ráér.
Beki
Az nem járja, hogy két egymás követő évbe se huzzunk a DL közepébe első körben 😊))
Ebből a két pickből WR biztos kell, de az RB/OL mellett a CB is védhető lenne, ha van valaki tehetség... nagyban függ az FA/trade a draft elött mit hoz

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A 2. pickről már elég sok szó eset (korábban is, meg kb egyfolytában 😊), de a másik első körös pickkel (reméljük a SEA nem húzza sokáig) mit kezdenétek? Inkább jó célpontot hoznátok a QB-nak, vagy egy OL pickkel erősítenétek a védelmét? Itt részemről felmerül a kérdés, h az idei classban van/lesz-e olyan erős az OL felhozatal, h érdemes egy első kört ellőni rá?
Lucifer
Igazából a 2. körünkhöz úgyis közel lesz a másik 1. körösünk, így ott WR/RB vagy WR/iOL duplának örülnék. Védelem pickek rohadtul nem érdekelnek ilyen magasan, az majd jövőre ráér.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A 2. pickről már elég sok szó eset (korábban is, meg kb egyfolytában 😊), de a másik első körös pickkel (reméljük a SEA nem húzza sokáig) mit kezdenétek? Inkább jó célpontot hoznátok a QB-nak, vagy egy OL pickkel erősítenétek a védelmét? Itt részemről felmerül a kérdés, h az idei classban van/lesz-e olyan erős az OL felhozatal, h érdemes egy első kört ellőni rá?
Lucifer
OL class szvsz kívül-belül nagyon bivaly, a WR-class sokaknak nagyon tetszik, én nem tartozom közéjük.
Ettől függetlenül 1. kör végén gyanúsan mind2 poszton lesz értékben megfelelő prospect bent.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na csáó skacok

Érdekelne hogy ti merre fele mozdulnátok el?
(Kit választanátok HC-nak ?,Ki lenne a QB?Mire lönétek a draft cetliket?Milyen posztokon lennének FA igazolások ?)
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
A 2. pickről már elég sok szó eset (korábban is, meg kb egyfolytában 😊), de a másik első körös pickkel (reméljük a SEA nem húzza sokáig) mit kezdenétek? Inkább jó célpontot hoznátok a QB-nak, vagy egy OL pickkel erősítenétek a védelmét? Itt részemről felmerül a kérdés, h az idei classban van/lesz-e olyan erős az OL felhozatal, h érdemes egy első kört ellőni rá?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
QB posztra nem lehet megoldás FA? Stafford pl? Vagy ő csak contenderhez menne vajon? (Nem tudom persze mi pénzt akarhat, mármint azon túl hogy sokat) Attól pl nagyon tartok hogy kiköt mondjuk Bostonban...
nemkismiska
FA-n egyedül Prescott jelenthetne megoldást, de hosszabbítanak vagy tagelik úgyis. Staffordért nem cserélnék, nem win-now üzemmódban vagyunk. Az meg h Bostonban köt hagyjuk...jelenleg a Buffalo és Miami is kurva nagy falat nekünk, fényévekkel előbb járunk. Jelenleg a Pats QB problémája a legutolsó dolog, ami miatt aggódnunk kellene.
Beki
Mondjuk ha már veterán qb-k, nálam pont hogy Stafford lenne az egyetlen akit fontolóra vennék, azért nem olyan idős ő még, bár egyetértek nem egy qb-ra vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk. De nyilván valszeg úgyis túl nagy lenne az ellenérték, szóval maradjunk csak a qb draft-nál.
Apex
Inkább adjunk az új ifjú padawannak abból a lóvéból/pickből célpontot.
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
QB posztra nem lehet megoldás FA? Stafford pl? Vagy ő csak contenderhez menne vajon? (Nem tudom persze mi pénzt akarhat, mármint azon túl hogy sokat) Attól pl nagyon tartok hogy kiköt mondjuk Bostonban...
nemkismiska
FA-n egyedül Prescott jelenthetne megoldást, de hosszabbítanak vagy tagelik úgyis. Staffordért nem cserélnék, nem win-now üzemmódban vagyunk. Az meg h Bostonban köt hagyjuk...jelenleg a Buffalo és Miami is kurva nagy falat nekünk, fényévekkel előbb járunk. Jelenleg a Pats QB problémája a legutolsó dolog, ami miatt aggódnunk kellene.
Beki
Mondjuk ha már veterán qb-k, nálam pont hogy Stafford lenne az egyetlen akit fontolóra vennék, azért nem olyan idős ő még, bár egyetértek nem egy qb-ra vagyunk attól, hogy jó csapat legyünk. De nyilván valszeg úgyis túl nagy lenne az ellenérték, szóval maradjunk csak a qb draft-nál.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
1. Gase poénokat hagyjuk, már unalmasak 😀
2. gondolom MLewis és Caldwell benne lesz
3. értem én h public lista csak koordinátorok, de közülük egyedül Bieniemy-vel beszélhetünk a héten, többi napon semmi?! 😀
4. Darnoldot meg sem kell kérdezni, megy és kész
több mint 3 éve
nemkismiska New York Jets 226
QB posztra nem lehet megoldás FA? Stafford pl? Vagy ő csak contenderhez menne vajon? (Nem tudom persze mi pénzt akarhat, mármint azon túl hogy sokat) Attól pl nagyon tartok hogy kiköt mondjuk Bostonban...
nemkismiska
FA-n egyedül Prescott jelenthetne megoldást, de hosszabbítanak vagy tagelik úgyis. Staffordért nem cserélnék, nem win-now üzemmódban vagyunk. Az meg h Bostonban köt hagyjuk...jelenleg a Buffalo és Miami is kurva nagy falat nekünk, fényévekkel előbb járunk. Jelenleg a Pats QB problémája a legutolsó dolog, ami miatt aggódnunk kellene.
Beki
Cserélni én se, de lejár a szerződése és nagyon azt mondják hogy nem fog hosszabbítani. De értem az érveket, köszi!
nemkismiska
Stafford szerződése még 2 évig érvényes.
Beki
Akkor bocsi.. annyira írják hogy távozik, rosszul kovetkeztettem.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
JD interjú fontosabb pontjai:
-Máshogy szeretne hozzáállni a mostani offseason-höz, mint a tavalyihoz
-Sam-el kapcsolatban nem mondott konkrétumot, beszéltek a napokban
-NFL-es tapasztalat nem lesz kritérium edzőválasztáskor
-Maye visszahozatala prioritás lesz
A többi nagyrészt csak rizsa, hogy így meg úgy volt szar az idei szezon.
Apex
Meghallgattam és természetesen elhangzik h Sam sorsáról az új HC dönt, de az a lemondás, amit lehet hallani JD hangjából...elég egyértelmű. 😀 A trade deadline-os Darnold érinthetetlen kijelentéstől eljutott oda h Samnek szép jövője van az NFL-ben... 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
QB posztra nem lehet megoldás FA? Stafford pl? Vagy ő csak contenderhez menne vajon? (Nem tudom persze mi pénzt akarhat, mármint azon túl hogy sokat) Attól pl nagyon tartok hogy kiköt mondjuk Bostonban...
nemkismiska
FA-n egyedül Prescott jelenthetne megoldást, de hosszabbítanak vagy tagelik úgyis. Staffordért nem cserélnék, nem win-now üzemmódban vagyunk. Az meg h Bostonban köt hagyjuk...jelenleg a Buffalo és Miami is kurva nagy falat nekünk, fényévekkel előbb járunk. Jelenleg a Pats QB problémája a legutolsó dolog, ami miatt aggódnunk kellene.
Beki
Cserélni én se, de lejár a szerződése és nagyon azt mondják hogy nem fog hosszabbítani. De értem az érveket, köszi!
nemkismiska
Stafford szerződése még 2 évig érvényes.