New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ez netto baromság má bocs
Pityu Gyor
Nem értelek
Csapat szinten szerintem nincsenek olyan messze amit 1 draft alatt ne lehetne behozni .Főleg úgy hogy ők idén szinte nem is húznak.
Persze QB kérdés minőségre hogy mi kit húzunk de azért azt ne felejtsük el hogy roki szerződésen fog játszani jó pár évig és így több pénz marad a csapatra.
A Seanál meg Ramsnál meg ott van két agyonfizetett QB.És ahogy írtam nem nagyon draftolnak idén.
Szóval tartom nem vagyunk/leszünk igy sokkal rosszabbak.
VvAlekosz
Elcserélném az első köreinket egy agyonfizetett Wilsonért 😊) alsóhangon 1 szezon rámegy mire az új QB beleszokik az nflbe és az új HC összeszedi az öltözői morált. Ha az nfc eastben lennénk még hagyján, de erős a csoport, Bills 10+ győzelem, Dolphins erős középcsapat, Belichik meg 2szer nem fog ilyen fos szezont produkálnk
Pityu Gyor
Jó és Rams irányitójára ?Na ugye nem hogy kettőt de még egy 4.se adnál és az a csapat mégis PO második körében van
VvAlekosz
McVayért odaadnám a két első kört 😊 ezt a Goffot Super Bowlba vitte

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ez netto baromság má bocs
Pityu Gyor
Nem értelek
Csapat szinten szerintem nincsenek olyan messze amit 1 draft alatt ne lehetne behozni .Főleg úgy hogy ők idén szinte nem is húznak.
Persze QB kérdés minőségre hogy mi kit húzunk de azért azt ne felejtsük el hogy roki szerződésen fog játszani jó pár évig és így több pénz marad a csapatra.
A Seanál meg Ramsnál meg ott van két agyonfizetett QB.És ahogy írtam nem nagyon draftolnak idén.
Szóval tartom nem vagyunk/leszünk igy sokkal rosszabbak.
VvAlekosz
Elcserélném az első köreinket egy agyonfizetett Wilsonért 😊) alsóhangon 1 szezon rámegy mire az új QB beleszokik az nflbe és az új HC összeszedi az öltözői morált. Ha az nfc eastben lennénk még hagyján, de erős a csoport, Bills 10+ győzelem, Dolphins erős középcsapat, Belichik meg 2szer nem fog ilyen fos szezont produkálnk
Pityu Gyor
Jó és Rams irányitójára ?Na ugye nem hogy kettőt de még egy 4.se adnál és az a csapat mégis PO második körében van
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ez netto baromság má bocs
Pityu Gyor
Nem értelek
Csapat szinten szerintem nincsenek olyan messze amit 1 draft alatt ne lehetne behozni .Főleg úgy hogy ők idén szinte nem is húznak.
Persze QB kérdés minőségre hogy mi kit húzunk de azért azt ne felejtsük el hogy roki szerződésen fog játszani jó pár évig és így több pénz marad a csapatra.
A Seanál meg Ramsnál meg ott van két agyonfizetett QB.És ahogy írtam nem nagyon draftolnak idén.
Szóval tartom nem vagyunk/leszünk igy sokkal rosszabbak.
VvAlekosz
Elcserélném az első köreinket egy agyonfizetett Wilsonért 😊) alsóhangon 1 szezon rámegy mire az új QB beleszokik az nflbe és az új HC összeszedi az öltözői morált. Ha az nfc eastben lennénk még hagyján, de erős a csoport, Bills 10+ győzelem, Dolphins erős középcsapat, Belichik meg 2szer nem fog ilyen fos szezont produkálnk

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ez netto baromság má bocs
Pityu Gyor
Nem értelek
Csapat szinten szerintem nincsenek olyan messze amit 1 draft alatt ne lehetne behozni .Főleg úgy hogy ők idén szinte nem is húznak.
Persze QB kérdés minőségre hogy mi kit húzunk de azért azt ne felejtsük el hogy roki szerződésen fog játszani jó pár évig és így több pénz marad a csapatra.
A Seanál meg Ramsnál meg ott van két agyonfizetett QB.És ahogy írtam nem nagyon draftolnak idén.
Szóval tartom nem vagyunk/leszünk igy sokkal rosszabbak.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Amugy vicces hogy Bowles-t 2 eve vagtuk ki, de mar most emlegetik bizonyos csapatoknal HC posztra, nem ertem. Xd
Apex
Jó védőkordinátor, remek ember is lehet szerintem de pont azt bizonyitotta nálunk, hogy nem HCnek való a habitusa, mentalitása

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Amugy vicces hogy Bowles-t 2 eve vagtuk ki, de mar most emlegetik bizonyos csapatoknal HC posztra, nem ertem. Xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Adam Caplan arról, hogy miért is merült fel Marvin Lewis neve. Van benne logika.
 video.twimg.com/ext_tw_video/1347681149749846018/pu/vid/1280x720/4UM2C14fEAkqD8XO.mp4?tag=10


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Staley is ma interjúzik, így három emberkét faggatnak ma JD-ék.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért Mosley-nál ne felejtsük el h közel 2 éve nem játszott!
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Ja amugy a Rams sikerenek orulhetunk. Ma szurkolhatunk a Bears-nek meg a Browns-nak. Ha mindketto nyer 22. pick a mienk, ha csak az egyik 23., ha mindketto veszit 24.
Apex
Tényleg 😊 alapból Adams miatt nekik szurkoltam de ez is szempont 😊

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Ja amugy a Rams sikerenek orulhetunk. Ma szurkolhatunk a Bears-nek meg a Browns-nak. Ha mindketto nyer 22. pick a mienk, ha csak az egyik 23., ha mindketto veszit 24.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
imádom az örök optimista embereket.
Amadeus
Mond azt hogy ez két csapat PO-ba való

+ ez a Sea megérdemli a sorsát főleg amilyen rasszista védő szurkerei vannak
VvAlekosz
Ez alapján a meccs alapján valóban nem feltétlen. De azért a seahawks szezonjából ne felejtsük el az idény első felét, amikor a legjobb focit ők játszották. Nyilván a foci decemberben kezdődik, de azért a play offba jutáshoz az is kell, hogy 6-2vel kezdj, ne pedig 0-8cal.
A ramshez pedig hozzátartozik, hogy egy sérült goffal és egy fél meccsen keresztül donald nélkül játszottak. Ennél nyilván magasabban van a plafon a ramsnél is. Na de így is amit a Ramsey-Williams duó ma is leművelt, az gyönyörű volt.
A jetsnél nyomokban sem találunk ilyen szintű playmakereket, de sajnos jó játékosokat sem nagyon. A jövő évben még nem, de két év múlva egy okos építkezéssel már talán össze lehet rakni egy play offra esélyes roster.
Seda26
Mondjuk szerintem ez is tulzas. Azert annyira nem gane ez a roster mint az idei merleg mutatja. A rossz qb play + rossz coaching azert letud huzni rendesen egy csapatot. Elkapoknal Mims, Crowder, Perriman minimum elfogadhato, + Herndon ugy nez ki magara talalt. Becton brutal jo maga az OL pedig atlagos. IDL ligaelit, Calvin Pace ota nem volt ertelmes edge rusherunk(es igazabol o is csak egy edge setter volt) szoval oda mar nagyon kene valaki, jo lenne az is ha Zuniga is szintet tudna lepni,Mosley-val azert az LB sor is jobban nez ki, Secondaryben S-ben Maye szinten elit, Davis is tehetseges, Cornerek kozott van egy par biztato fiatal, de azert kellene oda is ember, mert eleg vekonyak vagyunk. En nem mondom hogy ez egy vilagvero keret, de annyira nem is borzalmas, + tele vagyunk pickekkel cap space-el, tavaly szerintem sokkal szarabbul alltunk annak ellenere, hogy jobb merleggel zartunk.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Nincs itt a csapatrendezés ideje (mert szép sorjában, első a HC) de van 3 magas plafinnal rendelkező fiatal tehetségünk: QW, Becton, Mims (legalább értékes posztokon) Rajtuk kívül a kétségkívül használhato Maye, DL, némi OL. Kérdés Mosley. Jön hozzá egy tapasztal vagy (remélhetőleg) újonc QB igéret. Minimum 2 év mire play off közelébe jutunk és ahhoz JD munkája és sikeres HC is kell

Green is green
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Bar csak az elso felidot lattam, de az sokatmondo hogy Taylor Heinicke jobban jatszott mint Darnold egesz evben.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ez netto baromság má bocs

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Campbell nem fog interjuzni.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
Ne egy meccsbol induljunk ki. Marha messze vagyunk mindket csapattol minden szinten.
több mint 3 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 165
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
imádom az örök optimista embereket.
Amadeus
Mond azt hogy ez két csapat PO-ba való

+ ez a Sea megérdemli a sorsát főleg amilyen rasszista védő szurkerei vannak
VvAlekosz
Ez alapján a meccs alapján valóban nem feltétlen. De azért a seahawks szezonjából ne felejtsük el az idény első felét, amikor a legjobb focit ők játszották. Nyilván a foci decemberben kezdődik, de azért a play offba jutáshoz az is kell, hogy 6-2vel kezdj, ne pedig 0-8cal.
A ramshez pedig hozzátartozik, hogy egy sérült goffal és egy fél meccsen keresztül donald nélkül játszottak. Ennél nyilván magasabban van a plafon a ramsnél is. Na de így is amit a Ramsey-Williams duó ma is leművelt, az gyönyörű volt.
A jetsnél nyomokban sem találunk ilyen szintű playmakereket, de sajnos jó játékosokat sem nagyon. A jövő évben még nem, de két év múlva egy okos építkezéssel már talán össze lehet rakni egy play offra esélyes roster.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
imádom az örök optimista embereket.
Amadeus
Mond azt hogy ez két csapat PO-ba való

+ ez a Sea megérdemli a sorsát főleg amilyen rasszista védő szurkerei vannak

+ Jamal miatt is haragszom rájuk
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
VvAlekosz
imádom az örök optimista embereket.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Elnézve ma ezt a Sea-Rams mérkőzést nem vagyunk sokkal rosszabbak plusz nekik nincs draft cetlijük
Szóval királyság van Jamal
Már csak tényleg egy jó HC kell
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Joe Brady is beugrott ma egy HC interjúra.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Campbell 2021-ben még biztos, hogy az Iowa State főedzője lesz, az offense és a defense kapitánya is visszatér még egy szezonra a csapathoz, meg ugye hosszabbított is
r.baggio
Nem 2019-ben hosszabbított? Az őszintén szólva nem szempont, ha NFL-be szeretne váltani.
több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 954 — no es importante
Campbell 2021-ben még biztos, hogy az Iowa State főedzője lesz, az offense és a defense kapitánya is visszatér még egy szezonra a csapathoz, meg ugye hosszabbított is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Szerintem is felesleges ilyen koran barmit kijelenteni, tavaly elott is meg Gase kinevezeset megelozoleg par oraval ilyenek jottek, hogy Rhule-al kb. done & deal stb. En akiket kovetek twitteren Eberflusra tippelnek, de ok sem tudjak, csak ot erzik a legvaloszinubbnek. En amugy a Saleh, Eberflus, Arthur, Campbell, Daboll otosbol barmelyiknek orulnek igy latatlanban, de igazabol az hogy kibol lesz jo HC meg talan nagyobb lutri mint a QB kerdes, szoval fasz tudja.
Apex
Pauline azt mondta, hogy kevesebb mint 1%-ot lát rá idén h Campbell váltana NFLbe HC-nak. Ő Martindale-re hívta fel a figyelmet.

Bár közben találtam ezt:
 www.cbssports.com/nfl/news/jets-very-high-on-matt-campbell-to-interview-iowa-state-coach-as-part-of-search/
Előző évek alapján Pauline, La Canfora és Breer volt képben h ki lehet a végső emberke Jetsnél adott pozira, csak megjegyzés részemről.
Beki
Oh tenyleg Martindale-rol meg is feledkeztem. Mondjuk engem elegge hidegen hagy, hogy ki lesz az edzo. Ugy vagyok vele iden hogy bizok JD-ben aztan ahogy o gondolja.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath