New York Jets

31 feliratkozó

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
A Saleh interjúval kapcsolatban tudni valamit?
Lucifer
Még nem jött a csapat részéről h 2. interjút letudtuk, így addig "van remény". 😀
1-2 helyen olvastam h tegnap késő estig egyeztettek a felek és ajánlatot is tettünk részére.

Edit: ha ma elengedik NY-ból, akkor tippre Arthur Smith élrkezik újabb interjúra.
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 213
A Saleh interjúval kapcsolatban tudni valamit?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Bush boy

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Az a megérzésem, hogy ha Saleh ma is remekel, akkor ezt nem húzzák tovább.
Beki
Mondjuk neki örülnék talán 😊

Green is green
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Hát Fields nem segített sokat hajnalban h valóban ő a betonbiztos 1/2-es emberke...
Beki
Aztán elviszitek Mac Jonest és pislogtok mint hal a szatyorban

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Eagles is bedobott egy interview requestet Saleh-ért. Meglátjuk mik a terveink ma.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Az a megérzésem, hogy ha Saleh ma is remekel, akkor ezt nem húzzák tovább.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát Fields nem segített sokat hajnalban h valóban ő a betonbiztos 1/2-es emberke...
Beki
Back to Wilson bandwagon
Apex
Remélem a combine elmarad, a pro dayekről a videókat meg megkapják a csapatok és ennyi...aztán scoutoljanak ahogy akarnak. 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Hát Fields nem segített sokat hajnalban h valóban ő a betonbiztos 1/2-es emberke...
Beki
Back to Wilson bandwagon

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hát Fields nem segített sokat hajnalban h valóban ő a betonbiztos 1/2-es emberke...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Glenn interju is letudva.
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
semmi közöm hozzá, de Pederson kb az utolsó lenne a listámon ezek mellett a HC jelöltek mellett /talán még Marvin Lewist is előbb/, értem hogy nagy spanok a GMmel de ez talán kicsit kevés
ahogy látom ti sem lelkesedtek érte
Cuchulain82
Amellett, hogy én is látom a hibáit, azért nem sok sb-győztes edző rohangál a ligában. A végére szétesett a fiú, de véletlenül senki sem nyeri meg a kupát vezetőedzőként.
Szokol
hát nem tudom értem, hogy SB győztes /pont mint Dallasban McCarthy, az is nagy huzás volt/, de nálam minimum kérdéses hogy abban a győzelemben mennyire ő volt a fontos és nem pl Reich
amit meg az SB óta művelt az Eaglesnél az kevéssé biztató
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nyilván az interjú meg fog történni, de kíváncsi h kit hozna stábba, ki hívná O# playeket, DC jelölt Schwartz visszavonulásával és megfingatni rendesen h mit kezdene egy újonc QBval.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sok interjút megspóroltatok volna, ha Lurie előbb lép 😛

Csak összejött egy SB, azért azt nem adják ingyen, talán tanul az esetből.

Lehet előbb lesz neki új csapata, mint mi megtaláljuk az utódját 😛

Ja és zöld fehér, zöld fehér 😊
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
semmi közöm hozzá, de Pederson kb az utolsó lenne a listámon ezek mellett a HC jelöltek mellett /talán még Marvin Lewist is előbb/, értem hogy nagy spanok a GMmel de ez talán kicsit kevés
ahogy látom ti sem lelkesedtek érte
Cuchulain82
Amellett, hogy én is látom a hibáit, azért nem sok sb-győztes edző rohangál a ligában. A végére szétesett a fiú, de véletlenül senki sem nyeri meg a kupát vezetőedzőként.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
semmi közöm hozzá, de Pederson kb az utolsó lenne a listámon ezek mellett a HC jelöltek mellett /talán még Marvin Lewist is előbb/, értem hogy nagy spanok a GMmel de ez talán kicsit kevés
ahogy látom ti sem lelkesedtek érte
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Teljesen egyetértek
 twitter.com/Michael_Nania/status/1348719579669942282?s=20

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
És nehogy árukapcsolással jöjjön valamelyik QBja is , mint azt lejjebb megírtam 😕((

Green is green
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
No akkor a kérdés... jó lnne nekünk?
Mondjuk JD Gasezel is jóban volt 🥴

Green is green
több mint 3 éve
GTom New York Jets 243
Pederson OUT Phillyben, interjúra felkészülni. 😀
Beki
Please no... 🙂
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem kellett nagy jóstehetség na... 😀
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 961
Pederson OUT Phillyben, interjúra felkészülni. 😀
Beki
Ugh

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pederson OUT Phillyben, interjúra felkészülni. 😀
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pedig szerintem most nem allunk rosszul. Azert van tehetseg a keretben, rengeteg a pick meg a cap space, JD is tudja, hogy minimum 2 ev mulva ennek a csapatnak valamit produkalnia kell.Apex
Kétségtelen h akad tehetség azért és tartom h 1/2-től egy picivel azért jobb ez a keret.
Becton, Mims, QW és a rookie QB, akikkel el kell kezdeni ezt az építkezést. Úgy gondolom h az új HC min 3 évet fog kapni JD-vel együtt h alkossanak vmit. Ha maradnak Darnold mellett megérdemlik a sorsukat és hatalmas öngólt lőnek kezdésnek.
Nálam idei évet teljes mértékben az offensere fordítanám: jó volna megint nem eljátszani azt, amit Darnolddal: nincs célpont és agyonütik minden meccsen. Ennek megfelelően némi iOL erősítés, WR sor upgradelése. Kezdő TE és RB1 sem árt. OL-ben nálam GvR jelenti a gyenge láncszemet.
DL-ből Andersont kivágnám, azonkívül nem piszka. LBben Mosley mellé Hewitt vissza. Maye visszahozatala csak is vállalható kereteken belül történne.

Anderson kipöckölésével lesz 79 misi cap space legrosszabb esetben. Plusz draft pickek, muszáj lesz költenie JDnek.