New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Mert erre tényleg marha nagy szükség van. Ez nem a Saints #D, ami általában PO részvételért harcol és 1-1 szoros meccset lehet meg nyerni ha letaroljuk az ellenfelet. (persze az is elítélendő)
De ebben a kilátástalan helyzetben tényleg hatalmas lábonlövés az ilyen "taktika". Komolyan úgy akarunk meccset nyerni, hogy az ellenfél utolsó, még talpon lévő irányítóját is kórházba küldjük??? És ha nyerünk? Megy a trash talk, h mekkora fasza gyerekek vagyunk, megvan az első W?
Ezzel nem csak az egész NFL és a szurkolók ellenszenvét vívja ki, hanem a megmaradt Jets drukkert, aki még hajlandó szurkolni, vagy nézni a csapat meccseit, őket is kiábrándítják.
Pedig azt hittem GW-ről, amikor ide került, hogy változott a mentalitása és inkább azt csinálja amihez ért. És hogy még a játékosokban sincs annyi tartás, h még ha pénzt is ígérnek érte, tisztán játszok és emelt fővel tudok veszíteni.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Kinek gyengébb a sorsolása, ha egálban végzünk?
ozibozi
ez ugye az eredmények függvényében változik

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 735
Kinek gyengébb a sorsolása, ha egálban végzünk?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ráadásul McLendon az egyik, ha jól látom, aki captain is...
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezekért vannak kint eléggé kiakadva:



Illetve ezért vitte le a Broncost pacsizás nélkül.
tenorx
Gregg Williams úgy látszik még mindig Gregg Williams :/
Wester
Igen, a kinti Jets fanok nagyon boldogok, hogy most már nem csak szar a csapat, de ellenszenves is.
Meg jönnek a médiától a tweetek, hogy ha a Jets lesz 1/1 akkor Lawrencenek maradnia kell még egy évet.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Ezekért vannak kint eléggé kiakadva:



Illetve ezért vitte le a Broncost pacsizás nélkül.
tenorx
Gregg Williams úgy látszik még mindig Gregg Williams :/

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ezekért vannak kint eléggé kiakadva:



Illetve ezért vitte le a Broncost pacsizás nélkül.
több mint 4 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 348
Darnoldból nem lehet futót képezni? Azért az az első TD nem volt rossz, még a saját csapattárs sem tudta szerelni (pedig majdnem összejött a Denver 25-ösén) ... 😀

Szerkesztette: Reggio1914
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez így könnyen 0-16 lehet, ennél nagyobb sansz nyerni nem hiszem, hogy lesz idén. Darnoldot még sztem el is tudjátok passzolni valahova, aztán új HC, új QB és lehet építkezni.
gabokocka
Juju nagyon kampányol érte hozzánk.
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Hát ez így könnyen 0-16 lehet, ennél nagyobb sansz nyerni nem hiszem, hogy lesz idén. Darnoldot még sztem el is tudjátok passzolni valahova, aztán új HC, új QB és lehet építkezni.
gabokocka
Őszintén szólva félek, hogy Hue Jackson lesz Gase-ből és még egy 0-16 után sem vágják ki

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Hát ez így könnyen 0-16 lehet, ennél nagyobb sansz nyerni nem hiszem, hogy lesz idén. Darnoldot még sztem el is tudjátok passzolni valahova, aztán új HC, új QB és lehet építkezni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyorsan átpörgettem az összes play-t, de erre lassan tényleg nincsenek szavak már.
Darnold nem jó, nagyon nem jó... ugyan mentett 4-5 sacket és futott egy hosszú TD-t, de üres embereket nem vesz érte / tud eltalálni.
A védelem romokban, 10-11 zászló, QW-n meg el is ment a vége... Desir barátunk kapott 2 ingyen homály lasztit, statban szépen fog mutatni...nagy kár h 2 TD-t és több mint 100 yardot kaptunk róla.
35-ös Jackson csávó beállt a végén, fingja nem volt mit kellett volna csinálnia...
Gordon futott TD a végén és a 4th down benyelt sack tökéletesen mutatja a Jets igazi énjét: egy rakás szemétkupac, ilyen tulajokkal meg is érdemeljük.

A másik kedvencem: összesen 8 OL-t öltöztetünk be a meccsre, köztük a félig sem egészséges Bectonnal. Edoga lesérül, erre az isten barmai be is küldik, naná h ismét rásérült és McDermott jöhetett helyette, másik oldalon Fant helyett is Andrews. Annyira kurva nehéz lett volna JD-nek a székben való pöffeszkedés helyett vkit hoznia erre a rohadt meccsre?
Nem elég h a papíron CB1 Desir-edet szarrá égetik meccsek óta, másik oldalon Austin is lesérült.

Tehát lesérült: Edoga, Fant, Austin, Becton, Austin és Cager. McLendon is végére kiszállt.
Beki


Na ezért kell kibaszni Gase-t, mielőtt annyira megutáltatja a csapatot a fiatal tehetségekkel, mint mondjuk a Jaxben Coughlin.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gyorsan átpörgettem az összes play-t, de erre lassan tényleg nincsenek szavak már.
Darnold nem jó, nagyon nem jó... ugyan mentett 4-5 sacket és futott egy hosszú TD-t, de üres embereket nem vesz érte / tud eltalálni.
A védelem romokban, 10-11 zászló, QW-n meg el is ment a vége... Desir barátunk kapott 2 ingyen homály lasztit, statban szépen fog mutatni...nagy kár h 2 TD-t és több mint 100 yardot kaptunk róla.
35-ös Jackson csávó beállt a végén, fingja nem volt mit kellett volna csinálnia...
Gordon futott TD a végén és a 4th down benyelt sack tökéletesen mutatja a Jets igazi énjét: egy rakás szemétkupac, ilyen tulajokkal meg is érdemeljük.

A másik kedvencem: összesen 8 OL-t öltöztetünk be a meccsre, köztük a félig sem egészséges Bectonnal. Edoga lesérül, erre az isten barmai be is küldik, naná h ismét rásérült és McDermott jöhetett helyette, másik oldalon Fant helyett is Andrews. Annyira kurva nehéz lett volna JD-nek a székben való pöffeszkedés helyett vkit hoznia erre a rohadt meccsre?
Nem elég h a papíron CB1 Desir-edet szarrá égetik meccsek óta, másik oldalon Austin is lesérült.

Tehát lesérült: Edoga, Fant, Austin, Becton, Austin és Cager. McLendon is végére kiszállt.
több mint 4 éve
gedam 5 808
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...
Pityu Gyor
én felkeltem és jól szorakoztam. ha nincs a szerencsétlen facemask, akkor..
akkor nem 9 ponttal kaptok ki, hanem eggyel..
nem volt lényeges, de azért a végjáték is megér egy misét. van kb. 25 másodperc, denvernél a bogyó, második down, 9 pontos hátrány, 2időkérés. és gase elkezdi kikérni az időket. érted? a játékosok megpróbálják agyonütni rypient vagy hogyhívják. totál szégyen.
gedam
 dailysnark.com/2020/10/01/broncos-coach-vic-fangio-refuses-to-let-his-players-shake-hands-with-jets-after-game/?fbclid=IwAR0aWnyfmujze8_3XT2zc-qWPJPxDKAAQpFxREd4KSUkZ8eak7U0PluZbRs
meg is lett az eredménye
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Feladjátok a leckét az óriásoknak. Komoly harc lesz várható az 1/1ért. Kíváncsi vagyok melyikőtök fog belehibázni és nyerni véletlenül egy meccset idén. Az a baj, hogy semmi értelme Gaset kirúgni. Szezon közben csodákra úgysem lenne képes senki ezzel a kerettel. Akkor inkább legyen meg az 1/1 vele és az új edző azzal is számolhat. Kitartást srácok!
Tarsi
Ugyan ezt gondom. Ha már nem küldték el szezon előtt, akkor most már be kell látni, hogy idén komoly célok nem lesznek már innen. Ha hoznak vmi interim HC-t az a végén még felrázná a srácokat aztán beleszaladnátok pár W-be.
Most Gase arra talán jó lesz, hogy beleálljon rendesen a földbe a kerettel és jöjjön egy 1/1 v. 1/2 és egy új stáb, új QB.

Darnoldot sajnálni fogom de ez a hajó - lehet hogy nem feltétlen miatta - de elment.

Szurkoloknak nehéz persze beadni egy low for Lawrenc évet, de a keret se erős hogy magasan lettek vna az elvárások, akik vannak nem idősek.
Ez a csapat mégha faj is be látni de tudd várni 1-2 évet míg újjá építik.
Adamsbol ki tudtatok hozni a maxot, lesz egy 1-3. pick a drafton meg a kör végén még egy.

Hajrá 2021, remélem Douglas be tud húzni vmi ígéretes HC-t majd.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 181
Feladjátok a leckét az óriásoknak. Komoly harc lesz várható az 1/1ért. Kíváncsi vagyok melyikőtök fog belehibázni és nyerni véletlenül egy meccset idén. Az a baj, hogy semmi értelme Gaset kirúgni. Szezon közben csodákra úgysem lenne képes senki ezzel a kerettel. Akkor inkább legyen meg az 1/1 vele és az új edző azzal is számolhat. Kitartást srácok!

Szerkesztette: Tarsi
több mint 4 éve
gedam 5 808
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...
Pityu Gyor
én felkeltem és jól szorakoztam. ha nincs a szerencsétlen facemask, akkor..
akkor nem 9 ponttal kaptok ki, hanem eggyel..
nem volt lényeges, de azért a végjáték is megér egy misét. van kb. 25 másodperc, denvernél a bogyó, második down, 9 pontos hátrány, 2időkérés. és gase elkezdi kikérni az időket. érted? a játékosok megpróbálják agyonütni rypient vagy hogyhívják. totál szégyen.

Szerkesztette: gedam
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Connor Hughes azt irja h Gase szezon vegeig marad. Nekunk meg az osszefoglalok. 😀
Beki
Teljesen levagyok döbbenve, hogy nem basszák ki.
Akkor ez már tényleg tank, mást nem lehet ezzel elvárni reálisan.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Connor Hughes azt irja h Gase szezon vegeig marad. Nekunk meg az osszefoglalok. 😀
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Kis punterünk milyen szépen szerelt!!
Darnold 3.nál elesik saját lábában.
Én felkeltem de feladtam...

Green is green
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jamison Crowder (hamstring) is active for Week 4 against the Broncos.
NFL Network's Tom Pelissero reported Thursday morning that the Jets' de facto No. 1 wideout "won't be 100 percent." Great. Even with targets certain to be funneled his way, Crowder is a low-ceiling WR3 for the league's worst-coached offense. Inactive for the Jets are WR Breshad Perriman, QB James Morgan, S Ashtyn Davis, LB Jordan Willis, S Marqui Christian, CB Quincy Wilson and DL Nathan Shepherd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀
Wester
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
 www.nfl.com/news/jets-coach-adam-gase-s-job-status-not-hanging-in-balance-tonight
Engedjétek meg h idézem a legszebb részeket:
According to those informed of the decision-making, the thinking is that firing Gase would not only be counterproductive in general, but also potentially damaging to quarterback Sam Darnold .
In addition, the Jets want to see if the team turns it around.
Én itt köszöntem el a szezon többi meccsének megtekintésétől, elég az összefoglaló. Amíg ilyen agyatlan barmok hozzák a döntéseket a csapatnál a fenét érdekli mi zajlik itt.
Mire, mire kíváncsiak még? Mikor tavaly Darnold kihagyott 4 meccset már az első snapeknél feladtuk a meccset. Elpicsázott minket a Dolphins és az 1/1-es Bengals, elengedtünk 16-0-ról egy meccset a Bills ellen, idén három meccsen teljes kilátástalanság, zéró felkészültség, nulla hozzáadott edzői dolgok.
Ezek után van bőr a pofájukon azt várni h ez ártani fog Darnoldnak? Minden nap árt, amíg Gase a HC. Valamint h csodás módon jobb lesz ez a csapat? Mivel h egy szintén sérülésekkel küzdő Broncos ellen talán nyerünk?
A drága édesanyjukat fogok erre én elb*szni szabadidőt...
Beki
Egészen elképesztő és bicskanyitogató ez a fajta hozzáállás és kommunikáció.
Biztos vagyok benne, hogy nem a bizonytalanság van a háttérben, h na hátha megembereli magát Gase, hanem a töketlenség és gyávaság, h kirúgják és odaálljanak a kamera elé, h "igen, elcsesztük".
És így van, hogy a Denver elleni (győztes v vesztes) bohóckodás már az ég világon semmin nem változtat Gase megítélésén. 1,5 év alatt bebizonyította, h mit "tud". És a játékos állományra fogni nem túl okos döntés. Ennyire siralmas eredményt Gase nélkül is össze tudtak volna hozni.
Darnold kapcsán pedig az a kérdés, hogy ez a 1,5 év mennyire nyomta agyon. Ha kicsit felkarolják, vissza tud-e térni az NFL-be, vagy annyira szertefoszlott az önbizalma, motivációja, hogy valóban új QB után kell nézni. És ez nem Gase kirúgása után 2 héttel fog eldőlni, akár a következő szezont is erősen befolyásolhatja a dolog.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 548 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=6_9IVUvSvnc

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/cclbod1wbysma7pbrcta
Jets coach Adam Gase's job status not hanging in balance tonight 
The 0-3 New York Jets face the 0-3 Denver Broncos tonight on "Thursday Night Football," exclusively on the NFL Network. While rumors abound in regard to Adam Gase's job security, NFL Network Insider Ian Rapoport reports his status doesn't hang in the bala

Engedjétek meg h idézem a legszebb részeket:
According to those informed of the decision-making, the thinking is that firing Gase would not only be counterproductive in general, but also potentially damaging to quarterback Sam Darnold .
In addition, the Jets want to see if the team turns it around.
Én itt köszöntem el a szezon többi meccsének megtekintésétől, elég az összefoglaló. Amíg ilyen agyatlan barmok hozzák a döntéseket a csapatnál a fenét érdekli mi zajlik itt.
Mire, mire kíváncsiak még? Mikor tavaly Darnold kihagyott 4 meccset már az első snapeknél feladtuk a meccset. Elpicsázott minket a Dolphins és az 1/1-es Bengals, elengedtünk 16-0-ról egy meccset a Bills ellen, idén három meccsen teljes kilátástalanság, zéró felkészültség, nulla hozzáadott edzői dolgok.
Ezek után van bőr a pofájukon azt várni h ez ártani fog Darnoldnak? Minden nap árt, amíg Gase a HC. Valamint h csodás módon jobb lesz ez a csapat? Mivel h egy szintén sérülésekkel küzdő Broncos ellen talán nyerünk?
A drága édesanyjukat fogok erre én elb*szni szabadidőt...