New York Jets

31 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
LT Mekhi Becton (shoulder) isn’t expected to start, but likely will dress in case of emergency.

...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 961
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Semmin nem változtatna, csak a beszari tulajok félnek (pontosabban a helyettes öcsike) a média megítélésétől, hogy 1.5 év után kivágná a választott HC-ját.
Csak nem értem mi értelme várni... 1/3-as QB-d a rookie éve óta 2 év alatt béka segge alá süllyed minden szinten: zérő fejlődés és morálját is tönkreteszik. Gase rendszere nem működik és nem hajlandó / nem tud / nem is akar változtatni.
2 opció is mutatkozna még időben:
1. Gase leadja az offense játékhívásokat másnak: itt kb Cooter jöhet csak szóba, ez nem megy az egója miatt
2. kibasszák Gase-t és a talpnyaló Loggains haverját és Gregg Williams lesz az interim HC + megtartja DC role-t is, aztán offense részt kitalálják. ,Látni kellene, hogy Darnold ennyire beragadt, vagy Gase-l van a gond.

2. ponthoz jól jön, hogy az Arizona ellen a teljes kezdő offense felépül végre. Csak hát, a barom tulajok pont erre fogják majd h Gase mutassa meg velük mire megy.
Beki
Ott a pont. Foleg Tannehill peldajabol kiindulva..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀
Wester
Darnold 3 INT, majd pad és a csere nagy nehezen egy TD-t összehoz? xD
több mint 4 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 386 — Jó ötletnek tűnt!
Ha már feljött az ominózus Cardinals meccs, hát a maitól valami hasonlót várok 😀

Lesz ez még így se!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vmi csoda folytán hajnalban Fant és Crowder is játékra jelentkezik.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?
Bazzani
Max vmi 7. körös komp trade jöhetne össze, de ahhoz is túlzó Bell szerződése.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Semmin nem változtatna, csak a beszari tulajok félnek (pontosabban a helyettes öcsike) a média megítélésétől, hogy 1.5 év után kivágná a választott HC-ját.
Csak nem értem mi értelme várni... 1/3-as QB-d a rookie éve óta 2 év alatt béka segge alá süllyed minden szinten: zérő fejlődés és morálját is tönkreteszik. Gase rendszere nem működik és nem hajlandó / nem tud / nem is akar változtatni.
2 opció is mutatkozna még időben:
1. Gase leadja az offense játékhívásokat másnak: itt kb Cooter jöhet csak szóba, ez nem megy az egója miatt
2. kibasszák Gase-t és a talpnyaló Loggains haverját és Gregg Williams lesz az interim HC + megtartja DC role-t is, aztán offense részt kitalálják. Látni kellene, hogy Darnold ennyire beragadt, vagy Gase-l van a gond.

2. ponthoz jól jön, hogy az Arizona ellen a teljes kezdő offense felépül végre. Csak hát, a barom tulajok pont erre fogják majd h Gase mutassa meg velük mire megy.
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?
Bazzani
Szerintem még 7.körért se kellene senkinek a csomagjával...

Green is green
több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 958
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.
Bazzani
Gase kirugása elkerülhetetlen. Csak az idő és az indok kérdéses. 0:4 kellő indok lehetne nem kellene megvárni az év végi 3:13 (?)-t

Green is green
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
Beki
Trade deadlinekor nem érné meg Bellt elcserélni?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
Beki
Amúgy miben befolyásolja a Denver elleni meccs Gase megítélését? Szerintem akkor is vállalhatatlan ha agyonveritek a Broncost.
Mondjuk tankoláshoz a legjobb opció.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline es Connor Hughes is azt irja, hogy nincs tervben Gase kirugasa egy Denver elleni vereseg utan sem.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább megvan a franchise LT, jövőre jöhet egy irányító és egy elkapó is 😊

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
RA 3 meccs után 278 elkapott yardnál tart Carolinában, míg a Jetsnek összesen van 562 elkapott yardja. 😀
több mint 4 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Szóval jövőre Trevor Lawrence karrierjét kurjuk el?
Wester
Igen
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
steelwolf
Röviden tömören: Bellnek sztem jövőre be kell érnie egy alacsony 1 éves szerződéssel és bizonyítania a 2 gyenge év után. Jövőre cut mindenképpen 4M halott pénzzel.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
Beki
Az biztos h se Gase, se az OL se a WR corp nem segíti a munkáját! Nagyon kétarcú, vannak remek meccsei, sokszor meg nagyon homály!
Mondjuk ha 1/1 lesz a Jets, akkor gondolom kalap-kabát!

Bellel mi a helyzet?
Sztem ő már nem nagyon akar játszani! Az OL katasztrófa, Gase nem igazán számít rá!
Jövőre amúgy is cut lenne, vmennyi dead money-val, nem?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/BrianCoz/status/1310916452011118592
több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
QW-sel mi van, hogy ennyire nem megy? Rálép a Leo által kitaposott útra? De Ő legalább egy ideig elfogadhatóan játszott.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Heti PFF OL stat:
Becton: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure
Lewis: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure (1 penalty)
McGovern: 0 sack, 1 QB hit, 2 QB hurry, 2 QB pressure
GvR: 0 sack, 0 QB hit, 3 QB hurry, 3 QB pressure
McDermott: 1 sack, 0 QB hit, 2 QB hurry, 3 QB pressure (1 penalty)
Edoga: 0 sack, 2 QB hit, 1 QB hurry, 3 QB pressure (1 penalty)

Becton 31 snap, McDermott 33 snap, többiek 64 snap

Védelmi oldalon 33 snap alatt QW barátunk 3 tacklet hozott össze (0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry).
McLendon 1 QB hurry
Franklin-Myers 2 QB hurry
JWillis 1 QB hurry
Shepherd 1 QB hit
Fatukasi 1 QB hurry

DB coverage rész:
Poole 6 labda ment felé / 6 elkapást engedett, total 49 yard
Austin 6 laszti ment felé / 4 elkapást engedett, total 58 yard
McDougald 2 / 2, total 32 yard
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?steelwolf
Hát ha külföldi Jets drukkerek logikáját követjük: hetek kérdése és jönnek a padoztatását követelők. 😀

Amúgy jelenleg a fene sem tudja erre a helyes választ: egy biztos h jelenleg nagyon messze van a franchise QB fogalmától. Ha így folytatja, akkor az 5. éves opcióját sem hívnám le és jövőre világosan közölném h harcoljon meg a kezdő posztért.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Becton megúszta a komolyabb sérülést, van esély a játékára a héten.
Perriman, QWilson és Fant fixen OUT, Crowdernél pici esély mutatkozik.

Bár Crowdert sem erőltetném, hiszen az Arizona ellen Bell, Perriman és Mims is visszajöhet IR-ről.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 332 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintetek Darnold(ból)al mi lesz?

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az sem lehet kifogás h Darnold miatt fontos a folyamatosság edzők terén, vagy h nincs megfelelő interim HC... adják oda GW-nek, Gase mehet a bohóc OC haverjával amerre akar és Jim Bob Cooternek lehet adni a játékhívásokat, ennél szarabb úgysem lehet.
Beki
Én éjszakánként még mindig felsírok ha eszembe jut.

több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Részemről GW maradhatna. Benne azért van potenciai talán. És a GM posztot egyenlőre nem bántanám. Douglas az utóbbi évek egyik legjobb és leg következetesebb FA-ját és Draftját intézte.

GO JETS!!!